Opinie o Adecco Poland Sp.z.o.o. w Gdańsk Hallera 2b

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland Sp.z.o.o. w Gdańsk Hallera 2b

Bezpartyjny Nowy wpis

Problem z wypłatą na czas panie może są miłe i uprzejme ale z wglądem w papiery mają problem klikają a nie spojrzą co i tak potrafią pomylić nr konta niż ten który im się podało

Ooo Nowy wpis

Nie wypłacają pieniądzy mimo próśb i telefonów mimo że znana firma nie polecam. Uważać !!!

researcher Nowy wpis

Pracowałem w odziale w Gdańsku. Wtedy był nowy kierownik oddziału, którego niestety zwiolnili, a zaraz potem zaczął się covid i poleciały inne głowy. Byłem na etapie turkusowej zmiany i niby pasowałeś do zespołu, ale nie pasowałeś więc Ci dziękujemy a w twoje miejce przyszedł pupilek kerownika który ma wybujałe ego jak typowy poznaniak! NIE polecam.

Weronika Nowy wpis
@researcher

Czym jest turkusowa zmiana?

Ilona

Czy po zmianie kierownika jest już lepiej jeśli chodzi o atmosferę? Nie ma już tego wspomnianego niżej mobb ingu ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adecco Poland Sp.z.o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Magdalena

Pisał ktoś, że są szkolenia z prawa pracy i też z rekrutacji, czy możecie powiedzieć, czy one są dla wszystkich, czy też od pewnego poziomu stanowisk lub dla tych z określonym stażem pracy w firmie?

Aneta

Macie na wejściu do firmy płyny do dezynfekcji?

Loka

Moja kolezanka tam pracowała - poki kierasem biura była Blondyna - był horror, ewidentnie tamta kierowniczka miała coś z głową - przy klientach - dla pracownikow była przemilutka - rozmowa sam na sam - istny mobbing. Teraz podobno zmienił się kierownik - wiec moze jest inaczej. Co do samej pracy - projektow dużo bo Klientow dużo, samo Adecco zawsze organizuje szkolenia dla swoich pracownikow z prawa pracy czy też z ekrutacji - wiec to na plus.

Jurgen

Jak nastroje w firmie, czy macie jakieś zabezpieczenia sanitarne wynikające z zarządzeń?

Byly sprzedawca

Tragedia nikomu nie polecam ! Kontakt strasznie ciezki , na materialy czekasz calymi dniami , maja mega balagan i na dodatek musisz prosic kadry o wyplaty bo dziewczyna co wyplaca inteligencja nie grzeszy :) odradzam !!!!

Halina

Na oficjalnej stronie Adecco można znaleźć naprawdę wiele interesujących ofert pracy. Chyba każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie: https://www.adeccopraca.pl/?_ga=2.201036712.763705656.1582454050-340802847.1582454050 Ciekawi mnie, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny. Może ktoś mi powie, jak on przebiega w tej agencji? Byłabym wdzięczna!

@Halina

sam proces rekrutacji wygląda profesjonalnie , gorzej juz pozniej jak jestes pracownikiem i chcesz dostac swoja wyplate :)

Kamila

Jak wygląda współpraca z Adecco? Czy jest szansa ,że na miejscu zaproponują mi prace, czy po rozmowie wstępnej będą mi przesyłane oferty pracy do wyboru? Ktoś wie? Bo wybieram się na rekonesans.

mk
@Kamila

Jak są podobni do randstada a mają pracę też tam gdzie oni to myślę że tak, mnie randstad pl chciał słać oferty tylko w Polsce a i pojawiła się jedna fajna na Austrię po trzech latach przesłali, adecco jakieś jest co ma na holandie inne na norwegie inne na polskie, niewiem nieznam ich polityki, i inne oddziały, trzeba doczytać i dopytać też u nich i co się zaznaczy w kwestionariuszu i może mały teścik zrobią np językowy na miejscu, z tych agencji nie dane mi było skorzystać ale wiem że chcą jak najlepiej dostosować oferty (pod zawód, kwalifikacje) no i gdzie, arcy ważne sprawdzać stawki potracenia ilość obowiązków normy kwatery itd

@Kamila

nie polecam współpracy jeśli zalezy Ci zeby dostawac wynagrodzenia :) siedzi pani M. ktora jako jedyna sie tym zajmuje i nie umie przelewac wypłat , czekałam czekałam miesiąc na premie az musialam zrezygnowac na rzecz konkurencji przez pania M .

J

ROZMOWA REKRUTACYJNA BARDZO NA POZIOMIE. PROFESJONALNIE , NA LUZIE I ADEKWATNIE DO CV ROZMOWĘ PRZEPROWADZIŁA PANI OLGA

laczum

oszusci, klamia ze stawka, szemrane umowy, CHIJ IM (usunięte przez administratora) W MORDY

Angelika

Jak tam atmosfera w pracy?

mk

W 2015 r chodziłam po agencjach szukałam pracy, do Adecco weszłam ale nie ta branża w której poszukiwałam pracy, panie nie potraktowały mnie jak "intruza" czy zbyły, tylko od razu wyjaśniły kogo rekrutują a to już grubsza była sprawa.. szacun W biurze, w czasie wizyty widziałam jak pracują, dosłownie dużo, systematycznie, z ogromną wiedzą, więc działało tam wszystko mi się wydaje bezproblemowo, gorzej robi się wówczas jak wiecznie ktoś przerwę sobie robi "z nogami na biurku". Tu mogę pochwalić pracowitość biura, reszty nie znam, jak płaca (ponoć wysoka), jak z urlopami (ciężko o zjazdy), formalności (zrobią?) itp. a tym bardziej jak działają na ten czas.

@mk

..Adecco Aleja Generała Józefa, Hallera 2B 80-401 Gdańsk

Jonas B.
@..

Od przynajmniej roku jak nie półtora filia Adecco Poland Sp.z.o.o. w Gdańsku jest pod nowym adresem, tj. Al. Grunwaldzka 411 (parter biurowca ALCHEMIA koło restauracji Bazar Smaków). Dojazd SKM (blisko przystanku SKM Gdańsk Przymorze - Uniwersytet lub autobusem linii nr 122, 139 i 199 - przystanek Biblioteka Główna UG).

@Jonas B.

Przy Alei tej jest wiele innych też. Zmienili też lokal adres randstad, są po drugiej stronie i otto w gdyni zeszli niżej w tym samym budynku jak się nie mylę (bo widziałam okno oklejone ofertami)

Konrad

Podpowiecie coś więcej o pracy, zarobkach i benefitach w firmie?

Kamila

Adecco to firma, która zajmuje się pośrednictwem pracy, ale może jest tu ktoś zatrudniony bezpośrednio? Jeśli tak, to jak oceniacie pracodawcę? Na pewno praca bywa dość stresująca i wymaga dobrej organizacji, czy w związku z tym zatrudniane są tylko doświadczone osoby? A może w Addeco można też odbyć praktyki studenckie?

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland Sp.z.o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Adecco Poland Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Adecco Poland Sp.z.o.o.