Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Jak wygląda praca w Telepromo?

Danka
@Tomek

A co dokładnie pytasz Tomku?

Sandra
@Tomek

Ogólnie oceniam tą pracę na plus. Warunki. wynagrodzenie, ludzie są jak najbardziej na duży plus. Zdarzają się ciężkie dni, ale jak prowadzasz wskazówki trenera to jest spokojnie.

Darek
@Tomek

Elegancko B) wbijaj śmiało wszystko powiedzą Ci na miejscu. Zawsze możesz do kogoś podejść z pracowników i zapytać

MaRo
@Tomek

Fajnie wygląda :) Dawaj i przyjdź i zobacz sam :( jest git.

Kosa

Powiem tak, jak na teraźniejszy czas i polskie standardy polecam Wam zobaczyć i sprawdzić jak się pracuje w telepromo. Bardzo fajna opcja, ja na pewno wrócę tam gdy będę już w PL. Pozdawiam

@Kosa

Pracowałes już tu? jak oceniasz w skali 1-10?

Kacper

Ile można średnio zarobić na miesiąc? 3000 zł netto?

Pewnie że MOZNA

Trener
@Kacper

Zależy ile przepracujesz godzin. Jest duża szansa na 3000 zł a nawet i więcej ????Konsultanci zarabiają nawet ponad 1000 zł premii.

Daniela
@Kacper

Pracowałam tu przez wakacje i powiem Ci szczerze, że przy 100 godzinach czyli lekko ponad pół etatu najwięcej zarobiłam właśnie 2400 netto oczywiście z premią. Także sądzę, że bez problemu 3000 zarobisz jak będziesz siedział więcej godzin

Nikola
@Kacper

Tak, to zależy od tego ile godzin przepracujesz

Waldek
@Kacper

Jak jesteś studentem lub uczniem to da się bez problemowo tyle wyciągnąć. Stawka brutto = netto także da się. I jeszcze premia także w ogóle jest spoko.

@Daniela

Pierwsza kwestia to ile godzin siedzisz

@Kacper

wszystko zależy od ilości godzin które siedzisz

Aro
@Kacper

Pewnie że się da. Jeszcze jak się jest studentem to tym bardziej. Brutto = netto jeszcze premię 2 razy w miesiącu możesz się załapać.

@Kacper

wszystko zależy od ilości godzin które przepracujesz

Lena
@Kacper

Z premią to na luzie weźmiesz 3000zł, a nawet sporo więcej, aby się załapać dwa razy na premię i będzie git. Słuchaj wskazówek trenerów oraz posłuchaj rozmów najlepszych konsultantów i tyle zarobisz

Monia

Jak długo czeka się na szkolenia?

Mikołaj
@Monia

To chyba zaży od okresu, w wakacje wiem, że się trochę czekało więc warto wysłać CV trochę wcześniej. Pewnie to samo będzie z feriami

Daniel
@Monia

Do tygodnia powinieneś mieć rozpatrzone CV i ew. informację o szkoleniu

Ada
@Monia

A najlepiej jak się będziesz przypominała, ja tak robiłam i w ciągu tygodnia już byłam na szkoeniu.

@Monia

około tygodnia , czasem jak mają miejsca bo ktoś im wypadnie to może udać się wcześniej

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Draco

Pracowałem ponad pół roku i mam pozytywne wspomnienia i odczucia, Zdarzały się ciężkie dni ale pytanie gdzie się nie zdarzają? Najważniejsze to wprowadzać wskazówki trenera i ma się spokój. Jak wrócę do PL na pewno znowu tam się zgłoszę.

Dominik
@Draco

Jak na Polskie standardy uważasz, że warto?

Draco
@Dominik

Według mnie warto. Najlepiej jak sam pójdziesz i zobaczysz.

@Dominik

jak na polskie standardy warto, pani w sklepie zarabia mniej niż konsultant w Telepromo

Marycha

Spędziłam w tej firmie trochę czasu i mam pozytywne odczucia. Raz było lepiej, raz gorzej jak wszędzie.

Nina
@Marycha

Bardziej na + czy na - ?

Marycha
@Nina

Tak jak wspomniałam mam mieszane odczucia ale jednak chyba mimo wszystko na plus, fajnie można zarobić, nikt nad Tobą nie stoi, nie masz narzuconych ilości zaproszeń do zrobienia w ciągu dnia.

Kuba

Czy wiadomo coś na temat zmiany umówień na popołudnie? Jako student nie dam rady chodzić do południa do pracy, a zawsze popołudniówka była w telepromo

DaNIEL
@Kuba

Podobno mają ruszyć ale jeszcze nie wiadomo kiedy, wstępna wersja była, że jeszcze we Wrześniu ale na razie cisza, też czekam

@Kuba

Szkolenia już są organizowane na drugą zmianę:)

@Kuba

Spróbuj może na potwierdzenia?

Widzę że mieszane opinie są tutaj. Idę ciekawości sprawdzić jak jest, mimo wszystko od swoich znajomych słyszałem sporo pozytywnych słów. Wypytałem nawet czy osoby chętne wracają tam d pracy i słyszałem że bardzo często zdarzają się powroty po przerwach.

Drako Malfoj xD
@Andrzej

No do nas (Częstochowy) w każde ferie czy wakacje wracają znajome twarze jak od 2,5 roku tu pracuję. Może jest tak super a może taki mamy rynek pracy w czewce- sami oceńcie. Ale w odpowiedzi na pytanie, owszem wracają stare wyjadacze

Powiem tak. To co najbardziej mi się tutaj podoba to terminowe wypłaty. Nigdy nie miałem sytuacji aby wypłata była po 15-tym albo problemy z wypłatą. Dlatego szanuję tą firmę i pracę.

Antek

Seba
@Marek

Mi też się to bardzo podoba, nie ma najmniejszego problemu z wypłatami i terminami.

Ola
@Marek

Super sprawa z tymi wypłatami. Do 15 to jest maks! :)

Kornelia

Czy praca jest na umowę zlecenie?

Nadia
@Kornelia

Tak, stety albo niestety. Im więcej godzin zrobisz tym więcej zarobisz

Dawid
@Nadia

Myślę, że jak dla ucznia czy studenta to lepsza opcja bez poważnych zobowiązań

Olek
@Dawid

Też tak myślę że to jest w porządku opcja tym bardziej że wszystkie składki są odprowadzane, a i chorobowe jeżeli ktoś chce to może sobie odprowadzać także nie ma lipy :)

Martynka

Szklenia są płatne? Kiedy będą najbliższe?

Daniel

Płatne, to znaczy Tobie płacą xD 100ziko

@Martynka

Zgadza się. Sam byłem w szoku gdy dowiedziałem się że normalnie mi zapłacą za to szkolenie. :(

@Martynka

:)* Wystarczy spełnić bardzo proste warunki. Jak zależy Ci na pracy to one są banalne.

@Marek

Gdzie indziej szkolenia są bezpłatne

Praca jak praca, nie trzeba się zbytnio wysilać, wypłata zawsze do 15 na koncie

@Marta

Nigdy nie miałaś tak, żeby była po czasie czy coś?

@Ewelina

Powiem Ci od siebie że nigdy nie miałem takiej sytuacji aby wypłata była po... Często zdarza się że jest nawet kilka dni wcześniej. I to mi się w tej firmie najbardziej podoba.

@Ewelina

15 to jest maks. Jak wypada w weekend zawsze jest wcześniej

Antek
@Marek

Potwierdzam! wypłaty zawsze ale to zawsze są na czas, jeśli pay day jest w niedzielę czy sobotę bądź jakiekolwiek święto wtedy kaska jest szybciej

Natalka

Pod jakim numerem można się kontaktować w sprawie szkoleń?

@Natalka

Najlepiej pisz na Facebooku, jest jedna osoba od szkoleń i rekrutacji wiem, że często nie wyrabia się ze wszystkim

Anka

Byłam zadowolona z pracy. Problemów z trenerami nie miałam. To też są ludzie i mają czasem gorsze dni. Praca sama w sobie OK. Jakbym miała możliwość wrócić to chętnie bym wróciła.

@Anka

Hej, czemu nie masz możliwości powrotu?

Marian z chłopaków do wzięcia

Witam mam na imię Marian , zbieram na nowe bmw , chciałbym aplikować do Państwa firmy na stanowisko "trener" podobno co 2 miesiące awansujecie Państwo na takie stanowisko kierownicze , skończyłem podstawówkę , miło że prowadzicie szkolenia , mam garnitur po komunii jak by co.

Goście
@Marian z chłopaków do wzięcia

W takim razie kolego możesz śmiało się zgłosić. Pokaż swój profesjonalizm podejście.

Marian2
@Marian z chłopaków do wzięcia

I co Marian? Zadziałała Twoja kandydatura? :D Ja się zgłosiłem prosto d firmy i pracuję :) także dawaj bezpośrednio i lecimy! :)

Karol123

Kasa zawsze na czas

Weronika

Jak dla mnie praca mega spoko, nie trzeba rozmawiać własnym głosem. Obsługa bota t najlepsze co może być.

ela

Kasa zawsze 15 na koncie, nic więcej nie potrzeba.

katarzyna

Bardzo fajne CC, najważniejsze że nie trzeba rozmawiać z klientem ::)

Jaka jest stawka godzinowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center