Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Bumerang

A jak wygląda kierownictwo w Częstochowie. Czy dalej Paulina prowadzi firmę?

Milia
@Bumerang

Tak, Paulina nadal prowadzi i uważam że to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kiedy trzeba to opierniczy jak ja to mówię da taką pozytywną "zjebkę" i jak trzeba pogadać to też bez problemowo się da.

Basia
@Bumerang

Tak , Paulina i na całe szczęście że właśnie ona:)

To prawda ze są dwie zmiany?

@Karolina

Najlepiej pisz do firmy, w Kielcach, ja pracuję w Lublinie i jest jedna, nie wiem jak jest w Kielcach. A skoro już się wypowiadam to co do pracy uważam że nie ma co narzekać. Wychodzę z założenia że: "Jeżeli ktoś chce znajdzie sposób, jak ktoś nie chce znajdzie powód", cały czas chcę się uczyć nowych rzeczy i dużo pytam trenerów i nie mam z nimi problemu.

Ola
@Karolina

Wysłałaś cv? Dostałaś jakąś odpowiedź?

@Karolina

I co Karolina? Jak z tymi zmianami i czy dostałaś odpowiedź? Pytam ponieważ jestem mocno zainteresowany tą pracą, słyszałem sporo dobrych słów odnośnie tej pracy, oczywiście były też negatywne ale więcej było poyztyów.

Anastazja
@Karolina

Z tego co pamiętam to firma pracuje w godzinach 8-20 więc możesz ustalić sobie grafik tak jak Tobie odpowiada

Basia

Tak są dwie zmiany, 8-16 , i 15-20

Ola

Ile się czeka na odpowiedź na wysłane cv?

Pracuś
@Ola

Nie ma zależności ile się czeka. Zwłaszcza teraz w tej sytuacji pandemicznej. Najlepiej się przypominać, ja tak robiłem i się odezwali :)

@Pracuś

I podoba Ci się praca?

Bebzol

Cześć, w ogłoszeniu podają 2 zmiany, 8-15,lub 15-20, a czy jest możliwość pracowania tam na pełen etat po 8 h dziennie? Na czym polega ta praca, faktycznie nic się nie mówi, tylko puszcza nagrania klientowi? Jak kasa?

@Bebzol

Kolego kontaktuj się z rekrutacją, to Ci wszystko powiedzą. Jeżeli chodzi o pracę to zgadza się nic nie trzeba mówić tylko puszczasz nagrania, oczywiście odnoszące się do słów klienta i wprowadzaj wskazówki trenera, nie ma później żadnych problemów z dogadywaniem się :) A jeżeli chodzi o kasę to podstawa jest najniższa krajowa ale premią możesz dużo sobie dorobić :)

@Czytelnik

Jakie np wskazówki trenera?

@Bebzol

Na przykład są dni gdzie coś nie idzie i wtedy trener stara się znaleźć sposób aby poprawić rozmowy, dlatego polecam wprowadzać wskazówki trenera nie raz mi pomogły.

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Wojtas

Super praca, fajna atmosfera, zarobki też są dobre i plus duży za system premiowy, warunki i atmosferę. Pozdrawiam

Natan

Ja tylko chciałem zaznaczyć, że jest opcja pracy zdalnej. Dziękuję.

Adaś

Pani Agata spoko kobitka ^^ konkretna, fajnie tłumaczy na szkoleniach

Amaros

Jak najbardziej polecam tą pracę. Miła atmosfera, spoko ludzie i praca nie jest ciężka.

Amaro de saaaaaaa
@Amaros

Jak długo tam pracujesz? Tak realnie da się zarobić jak na polskie standardy? hehe

Mistrzu

A ja serdecznie polecam pracę. Jak dla mnie spokojna, bez nerwów. Robisz to co należy i nikt się nie (usunięte przez administratora):D

Mistrzyni
@Mistrzu

Dokładnie tak. Też uważam że jak robisz co należy i wprowadzasz wskazówki to nikt CI złego słowa nie powie.

Adko

Cześć, Od siebie mogę śmiało polecić to CC. Fajna atmosfera, warunki i wynagrodzenie. Bardzo fajnie można sobie dobić pieniążki z premii.

Radzikowski
@Adko

Pracowałem już w kilku CC i oceniam to najlepiej. Atmosfera, ludzie jak najbardziej na plus a to najważniejsze. Praca jest ok, zdarzają się dni trudniejsze ale nie ma tragedi.

Ewelina Gołdy

Cześć pracowałam w wakacje w Telepromo w Częstochowie, w okresie kiedy się zatrudniałam było bardzo wielu chętnych. Samo szkolenie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan który je prowadził zawsze służył dobrą radą nawet po skończeniu szkolenia. Trenerzy a zwłaszcza mój czyli Michał spoko koleś! Pozytywnie zakręcony, uśmiechnięty. Widać, że pracuje bo to lubi a nikt go nie zmusza. Jeśli będę miała możliwość wrócić na ferie- na pewno skorzystam.

Kama
@Ewelina Gołdy

Potwierdzam, byłam miło i pozytywnie zaskoczona tą atmosferą i warunkami.

Magu
@Ewelina Gołdy

Zgadzam się z Tobą. Jeżeli tylko będzie możliwość powrotu to wracam. Jestem zadowolony

Mario

Jak mam ocenić tą pracę to powiem że jestem pozytywnie zaskoczony. Dopiero tydzień pracuję a jest na prawdę w porządku.

Tomasz Pe.

Jeżeli chodzi o samo miejsce pracy, to mogliby parę rzeczy zmienić, natomiast atmosfera jest wyjątkowo na + porównując z innymi call center

Radzio
@Tomasz Pe.

Zgadzam się, również miałem okazję pracować w kilku CC. I szczerze moim zdaniem to jest najlepsze.

Adaś

Najlepsze call center w częstochowie! Niestety ze względu na lokalizację w samym centrum jest delikatny problem z parkingiem :(

Daria

Kadra bardzo pozytywnie nastawiona na pracownika

Stachu

Polecam tą pracę, cieżko teraz znaleźć coś ciekawego a według mnie ta praca jest ciekawa. Fajni ludzie, atmosfera i zarobki.

Karo
@Stachu

Tak jak wyżej kolega napisał to ja się z tym zgadzam.

wkurzony

pracowalem w wakacje w czestochowie caly tydzien bylem na wdrozeniach i nie dostałem ani złotówki pensji, ponieważ zjarałem sie w chuj i zbyt wolno klikalem objekcje

zdziwiony
@wkurzony

I Ty się dziwisz kolego że nic nie dostałeś?;O sam się postaw na miejscu tych ludzi. Ja na ich miejscu też bym Ci nic nie dał.

Woju
@wkurzony

Dziwne. Pytanie dlaczego tak się stało? Bo na prawdę nie wiem co trzeba robić aby nie załapać się do tej pracy. Jasne że jakieś predyspozycje są potrzebne ale to już na szkoleniu idzie wywnioskować czy się nadajemy. Wdrożenie nie jest wcale takie trudne,

Mariusz

Sam się zastanawiałem dlaczego tak się dzieje. Aż siadłem blisko trenera i posłuchałem trochę rozmów i są osoby którym kilkukrotnie się mówi aby wprowadziły i poprawiły to i to a one jednak dalej to samo. I później wychodzą takie a nie inne sytuacje.

Wiki

Dla mnie fajna praca. Szkolenie szybko i sprawnie, wprowadzane kompetencje i podpowiedzi trenera i jest spokój.

Marika
@Wiki

Potwierdzam. Praca jest w porządku jak i szkolenia.

WIKA

Co tu dużo mówić, dobra robota, fajni ludzie, warunki dobre, wynagrodzenie na plus!

Jak wygląda praca w Telepromo?

Danka
@Tomek

A co dokładnie pytasz Tomku?

Sandra
@Tomek

Ogólnie oceniam tą pracę na plus. Warunki. wynagrodzenie, ludzie są jak najbardziej na duży plus. Zdarzają się ciężkie dni, ale jak prowadzasz wskazówki trenera to jest spokojnie.

Darek
@Tomek

Elegancko B) wbijaj śmiało wszystko powiedzą Ci na miejscu. Zawsze możesz do kogoś podejść z pracowników i zapytać

MaRo
@Tomek

Fajnie wygląda :) Dawaj i przyjdź i zobacz sam :( jest git.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center