Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Anonimowa

Nie nie i jeszcze raz nie. Nie polecam pracowania w tej firmie. Na początku zapytam, gdzie miejsce na posiłek? Dlaczego w łazience nigdy nie ma mydła? Ledwo jest papier toaletowy szary, dlaczego w łazience nie ma czym umyć rąk? Nosiłam ze sobą żel antybakteryjny, bo brzydzilam się tam myć rąk. Jeżeli jesteście firma tak długo działająca na rynku, to weźcie się ludzie ogarnijcie i zadbajcie chociaż o podstawową higienę, bo to nie jest normalne. Tyle o czystości. Jeśli chodzi o samą pracę, nie spotkałam się jeszcze z takin traktowaniem konsultantów przez trenerów. Mam już sporo call center za sobą zarówno w Kielcach jak i innych miastach i sposób w jaki trenerzy naciskają na wynik jest co najmniej żałosny. Nie ma w tej firmie, a przynajmniej ja nie spotkałam się z czymś takim, jak motywacja. Natomiast straszenie wysłaniem do domu, zwolnieniem, zawieszeniem, na porządku dziennym. Czy to ma być motywacja? Co to znaczy, żeby pójść do trenera na rozmowę i usłyszeć, że jeśli wynik się nie podniesie to będzie źle, to umowa zerwana, to wylatujesz. Nigdy w życiu nie spodziewałahym się takiego czegoś. Z ową firma pożegnałam się już jakiś czas temu, natomiast wiem, że trenerzy którzy wtedy byli są i teraz. Nie zmienili się. Ciśnięcie o wynik, trenerów nie obchodzi to, że baza może być wydzwoniona. Nie. Masz zrobić wynik i tyle, jeśli nie zrobisz to usłyszysz, że się do tego nie nadajesz (to też całkiem zabawne, ale zaraz do tego wrócę). W innych call center jeśli baza była faktycznie wydzwoniona to trenerzy przyznawali rację i mówili, że dziś może być ciężej, ale wierzę, że dacie z siebie wszystko. I to faktycznie jest motywacja, bo aż miło pracować w dobrej atmosferze i fajnym szefowstem. Tutaj jedyne co usłyszysz to "zespół inny zrobił wynik? To wy też macie zrobić wynik. Nie ma, że się nie da". W jaki sposób zrobić wynik, gdy klient notorycznie rzuca słuchawką, albo wkurzony każe usunąć numer z bazy? Nie wiem skąd są brane te numery i czemu baza jednego dnia jest ok, a drugiego dnia ledwo znośna, ale trenerzy powinni brać to pod uwagę, bo oni też kiedyś byli (chyba) konsultantami. I mam przeczucie graniczące z pewnością, że nie każda ich rozmowa kończyła się zgodą. Co do premii no to pisać wiele nie trzeba, nie każdy kto przychodzi do pracy chce za wszelką cenę mieć premie, w sensie jasne - spoko, jeśli owa premia wpadnie, ale nie kosztem takiego stresu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że trenerzy mają za to hajs, więc nasza premia jest dla nich kasą, ale serio, najwyższa pora trochę przemyśleć pewne sprawy, bo to tak widać. Janki to Janki, można nauczyć się ich nie mieć, to że są za najmniejsze głupoty to już kwestia sporna, powiedzmy, że da się ich uniknąć. Kwestia wprawy. no właśnie, jak można oczekiwać od nowych osób robienia wyniku takiego co osoby pracujące po rok czasu? Niesamowite. Praca mi się bardzo podobała i była serio spoko, natomiast atmosfera jaka jest przez trenerów wszystko zburzyła. Gdy tam pracowałam i z kim nie gadałam to wszyscy byli podobnego zdania - praca sama w sobie ok, ale trenerzy... Cóż, chyba na nieodpowiednim stanowisku. Jestem byłym pracownikiem, moja opinia jest MOJĄ opinia, nie muszą się z nią wszyscy zgadzać, to nie zupa pomidorowa, że każdy ma być przychylny, mam prawo wyrazić własne zdanie. Po prostu mi bardzo przykro, bo chciałam napisać tą opinię gdy już ochłonę i trochę czasu minie, a mimo wszystko nadal pisząc to czuję w sobie złość. Bo nie jestem w stanie zrozumieć, jak trener może mieć tak demotywujace podejście do konsultanta. Przecież bez nas nie ma trenera, a bez trenera nie ma nas, więc powinno zależeć obu stronom na fajnych stosunkach. Wiadomo, że to relacja szef i pracownik, ale Jezu, o wiele lepiej, miłej, przyjemniej pracowałoby się w fajnej atmosferze. Dodatkowo, sądzę, że gdyby trenerzy mieli lepsze podejście to rokowałoby to również nad wynikiem konsultantów, no bo praca pod presją to więcej minusów niż plusów.

Były konsultant
@Anonimowa

Zgodzę się z Twoja opinia. Wszystko co piszesz jest święta prawdą. Tez już nie pracuje w tej firmie jakiś czas temu. Jeśli chodzi o moje zdanie to w firmie bywało różnie, raz lepiej a raz gorzej. Czasem przychodziło się do pracy z uśmiechem na twarzy a czasem miałam ochotę zostać w domu. Atmosferę tworzą ludzie i przede wszystkim tych ludzi należy szanować… każdy w firmie ma swoje stanowisko i każde jest WAŻNE, nawet KONSULTANTA, bo bez tego stanowiska nie byłoby firmy. Ale niestety brak szacunku do każdego, nieważne na jakim szczeblu. Z tego co wiem to pozwalnialo się dużo starych pracowników z konsultantów jak i z kadry, czy trenerzy. Kasa była spoko, to motywowało ze można było na koniec miesiąca dostać fajna premie, ale nie tylko o to chodzi jak „góra” nie ma do Ciebie szacunku. Nie mówię tu o trenerach, bo widziałam co się dzieje i jaki oni mieli nacisk i parcie z góry co przekładało się niestety na konsultantów. Każdy ma nad sobą przełożonego i musi wypełniać jego obowiązki. Ja miałam okazje przyjrzeć się pracy rożnym osobom w tej firmie i wierzcie mi, współczuje trenerom w tej firmie…i konsultantom którzy dalej tam pracuja. Dobrze ze mam już ten etap za sobą.

@Anonimowa

@Anonimowa Śmieszne jest to co piszesz. Pracuje tu od kilku lat i z moich obserwacji wynika, że "nowym" ciągle coś nie pasuje. Czy Wy serio myślicie, że dostaniecie kasę za nic nie robienie? Najlepiej założyć nogi na stół i pić kawę i zebrać przy tym 4000zł :D No niestety tak to nie działa. Wymagania są jak wszędzie. Przychodząc do pracy chyba liczysz się z tym, że ktoś powierza Ci obowiązki a w zamian za to dostajesz kasę. Prosty układ. Jeśli komuś nie pasuje to niech idzie na budowie pracować, ta sama kasa a nawet mniejsza a ledwo nogi na łóżko wciągniesz :D Nie zauważyłam żeby komuś ze stałych pracowników przeszkadzała atmosfera. Nie zdarzyło mi się żeby mnie ktoś do domu wysłał, wręcz przeciwnie trenerzy pytają czy moglibyśmy zostać troszkę dłużej. Podsumowując, kto nie chce niech nie przychodzi kto chce sprawdzić nie słuchając opinii osób którym coś w życiu nie wyszło zapraszamy :) Ja zostaję ! :D

Zart
@Ania

Tak piszecie o tych pieniądzach ze ile to nie można w tej firmie zarobic a jest jak zwykło wszystko nadmuchane. Owszem czasem można niezle zarobic, ale nie 3-4 tysiące. Miałam jedne z lepszych wyników i nigdy tyle nie zarobiłam, bo oczywiście kasa była odejmowana za kary z DKJ… jako firma jesteście (usunięte przez administratora) Piszecie jak to nie jest pieknie, słodko i cudownie, jakie to nie są zarobki a wychodzi inaczej. Ludzie się zwalniają, począwszy od kadry po konsultantów. Jeśli chcecie sie nabawić nerwicy, stresu i nie mieć życia prywatnego to jest to idealne moejsce. Odejście z tego miejsca było najlepsza decyzja w moim życiu. Toksyczne miejsce i przełożeni.

Adatoniewypada

Ja przyszłam tutaj z konkurencji w Skarżysku i bardzo sobie chwalę. Ściągam koleżanki, które też są zadowolone w porównaniu z tamtą firmą jest serio spoko. Chyba nie widzieliście nacisku na wynik.

@Adatoniewypada

Żebyś się nie zdziwiła, tego Co życzę :)

Dla mnie i według mnie było to najgorsze call center w jakim miałam "przyjemność" pracować. Pomijając już oczywiście kwestie higieniczne i to, że w toalecie nie było nawet ręczników do wycierania dłoni, a kible były tak zaniedbane, że aż się odechciewalo tam chodzić za potrzebami fizjologicznymi. Trenerzy kladą nacisk na wynik, gdy wynik jest mówią doczepią się do czegoś zupełnie innego, o czym wcześniej nie mówili, ale nagle zaczęli. Bo tam nigdy nie ma dobrze. Nigdy nie ma wystarczająco. Tam jest zawsze za mało. Nie wiem czy jest sens w ogóle cokolwiek pisać więcej, kto tam był doskonale wie co się dzieje, kto nie był to niech pójdzie, żeby się przekonać po prostu na własnej skórze. Ja zapłaciłam za to bardzo, ale to bardzo stresem, nerwami i przejmowałam się niemiłosiernie. Z perspektywy czasu jak o tym myślę to chce mi się śmiać, że jakiś trenerek miał wpływ na moje zdrowie, bo przez niego się denerwowałam. Żenada. Chcecie to idźcie, ja nie będę nikomu odradzała, bo nie o to tutaj chodzi. Ale ludzie stamtąd (usunięte przez administratora) co chwila.

Blanka

Niestety nie polecam podejścia do kandydata w początkowym etapie rekrutacji. Po złożeniu CV do owej firmy dostałam telefon rekrutacyjny. Po rozmowie gdzie wszystko było dobrze odbyło się jeszcze kilka połączeń w innych dniach z firmą. Zostałam zaproszona na szkolenie. Zjawiłam się , doszło do ''przedstawienia siebie" itp. Powiedziałam wszystko, usłyszałam ze bardzo fajnie itp , że pracują tu również osoby z mojej poprzedniej firmy w której pracowałam. Nagle przychodzi Pani pod koniec szkolenia i informuje mnie że nie mogę podjąć pracy bo pół roku temu pracowałam w firmie "która jest konkurencją". Rozumiem. Tylko że po pierwsze wszystkie te informacje były w CV, odbylysmy rozmowy telefoniczne gdzie o wszystko można zapytać, w tej firmie pracują pracownicy z tej samej "konkurencji" więc po co byłam ściągana na szkolenia itp? Widać jeden drugiemu nie równy. Firma niestety nie jest słowna i nie szanuje czasu ludzi chcących u nich pracować

HR
@Blanka

Witam Pani "Blanko" odnosząc się do Pani komentarza chcieliśmy sprostować, iż CV które zostało dostarczone zawierało błędne informacje odnośnie poprzedniego miejsca pracy a nasza struktura firmy nie pozwala na zatrudnianie pracowników kadrowych z firm konkurencyjnych.

Paula
@Blanka

To nie można pracować w żadnym call center wcześniej?

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Ola

Czytam te komentarze , i trochę się pogubiłam . Albo są opinie mega na nie albo super. Pracuje w tej firmie 5 miesiąc. Czy projekt jest łatwy? Nie. Czy wymagają ode mnie dużo ? Tak. Czy płacą mi adekwatnie do mojej pracy? Uważam że tak. Pracowałam wcześniej w dwóch innych cc w Kielcach i zarobki były mniejsze , a ciśnienie podobne. Także zastanów się. Chcesz żeby płacili Ci za nic? Daruj sobie. Zależy Ci na kasie to spróbój

aab

Jak faktycznie wygląda praca w projekcie fotowoltaiki (umawianie klientów na spotkania z przedstawicielami)? Tam też liczą się jakieś wyniki i na czym one polegają? Praca jest tylko do piątku czy w weekendy też? I czy w Kielcach po okresie wdrożenia jest możliwość przejścia na pracę zdalną?

Nela

Super atmosfera odkąd nie ma trenerki J. Polecam pracę każdemu :)

Qwerty
@Nela

Nawalajcie dalej na osoby które już nie pracuja i piszcie sobie sami komentarze z nadzieja ze to Wam coś pomoże.

Porazka

Totalnie nie polecam! Stres, nerwy, nacisk na wynik i pracownika. Totalna porażka to miejsce. Dzięki Bogu ze już tam nie pracuje.

Albert

Trenerka Monika jest bardzo fajna i sympatyczna, można się dogadać. A bez Jowity w firmie stało się spokojniej i przyjaźniej :)

@Albert

Powiem tylko tyle- ta firma schodzi (usunięte przez administratora)! Kadra sama pisze pozytywne komentarze i ratuje się jak może zrzucając winę na osoby już nie pracujące. Dziwne dlaczego tyle osób odchodzi w ostatnim czasie… niestety najlepsze osoby już tam nie pracuja…

taknietaknie

Nie polecam. Ciągły nacisk na ludzi, na wynik. Człowiek jedzie do pracy po czym wyrzucają po godzinie bo wynik słaby. Grożą zwolnieniem, osobom które naprawdę chcą pracować. To jest przykre :(

@taknietaknie

Ja rowniez nie polecam. Ciągły nacisk na wyniki, mimo ustalonego grafiku do konkretnej godziny to nacisk żeby zostawać dłużej. Nie da się tam długo pracować. Najlepsza rzeczą było odejście z tego toksycznego miejsca

Cześć. Czy może mi ktoś opowiedzieć jak to tam wygląda jeśli chodzi o grafik czy jest elastyczny, jak wygląda system premiowy, jak z weekendami itd?

Maja
@Nowy

Hej, W tym miesiącu firma zdecydowała się na elastyczny grafik , ale z zachowaniem wyrobienia godzin. Najlepiej skontaktuj się z Działem HR dziewczyny wszystko wytłumaczą!

Roki

Pracowałem tutaj co prawda tylko chwilę ( jestem studentem, poszli mi na rękę z grafikiem, jest też druga zmiana dla studentów, ale niestety w uczelni zmienili mi plan i nie mogę dłużej :( ) ale bardzo fajne osoby tu poznałem ! Kasa super, 20 zł do ręki! Jak ktoś się stara to i premie wyciąga fajne. Trener Kamil bardzo spoko. Na drugą trenerkę M naczytałem się tu wiele złego, ale żadnej akcji tutaj nie widziałem. Każdy wie co ma robić. Ogólne wrażenia na plus. Na pewno wrócę w wakacje :)

Sam

Nie polecam. Najgorsze call center w Kielcach

Ktoś

Dlaczego w Kielcach pracuje tak mało osób? Pustki... w poprzednie wakacje było multum osób a teraz nikogo nie ma

Pieniadze

Witam Chciałbym sie dowiedziec jak jest to z wypłata kiedy zwolni sie w środku miesiąca, czy Wynagrodzenie jest wypłacane z ostatnim dniem umowy czy jest to dzień kiedy wszyscy dostają wynagrodzenia i musiałbym czekać miesiac?

Zz
@Pieniadze

Dzień w którym wszyscy dostają wypłatę

@Pieniadze

Wyplaty są zawsze wypłacane na konto do 15 dnia każdego miesiaca

xyz

Uwaga: numery byłych pracowników i ich bliskich(tych, których pracownicy mają wpisanych do kontaktowania się w razie wypadku) wrzucają do swoich baz i wydzwaniają bez sensu a potem sprzedają numery za pośrednictwem swojej firmy krzak to innych spółek. Więc jeżeli chcecie mieć (usunięte przez administratora) z ich udziałem to składajcie CV. Firma nierzetelna, wyzysk i (usunięte przez administratora) Mamią wyższą stawką. Nie polecam!

Zombi

NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE , A E SZCZEGÓLNOŚCI TRENEREK JOWITY I MONIKI MASAKRA JESLI CHODZI O ICH TRAKTOWANIE LUDZI Po prostu Dziewczyny niby myślą że MOGA ROBIC I MOWIC CO CHCA DO LUDZI BO SA WIELKIE PANIE PODEJRZEWAM ZE SA TAM TYLKO DLATEGO ZE KTOS IM ZALATWIL TA PRACE NA TYM STANOWISKU....LECZ NIE NADAJA SIE DO TEJ PRACY . (usunięte przez administratora)

Jasnej
@Zombi

Dokładnie zero szacunku do drugiego człowieka ,wielkie mi paniusie,bo żądza ludźmi w tej robocie , też nie polecam tam pracy masakra ,jakby spojrzeć z innej strony to rzeczywiście obuz pracy Auschwitz masz rację.... Usunięte przez administratora ale i tak większość ludzi pewnie już widziała co tam pisało e całości jak wygląda przerwa np. Zero miejsca do zjedzenia przysłowiowej kanapki .... LUdzie nie IDZcie TAm bo wasza psychika siadzie po tej pracy

@Jasnej

A ja jako stały konsultant mogę powiedzieć że dzieciarnia która przyszła na wakacje zarobić na nowy telefon odwaliła maniane, popsuły wynik zespołu. Zero jakiejkolwiek pokory i chęci do pracy. Myślą że wszystko im się należy...

pRACOWNIK
@Zombi

Jak większość Kadry Trenerki również kiedyś były Konsultantkami i dzwoniły na słuchawce... a to że są na stanowisku Trenera to tylko dzięki swojemu zaangażowaniu, sumienności i podejściu do pracy! Nikt w tej firmie nie będzie trzymał nikogo dla ładnego wyglądu. Jak się przychodzi do pracy to trzeba do tego podejść odpowiedzialnie i wziąć pod uwagę że każdy jest odpowiedzialy za swoje wyniki i od wszystkich wymaga się tego samego i nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie. Trenerzy również są rozliczani za wynik swojego zespołu i wiadomo że wymagaja. Tyle w temacie.

Justyna

Dokładnie!! Siedzę na słuchawce i nie raz mam nowe osoby na odsłuchu. Dość że nie są zainteresowani na wdrożeniu, siedzą w twlefonach, to później kombinują z grafikiem, nie przychodzą do pracy i ściemniają. przez takie osoby tylko obrywa caly zespół... dziecinada

Rekrutacja
@Zombi

Rekrutacja na Trenera jest otwarta, więc jak najbardziej skoro jesteś osobą kompetentna to jak najbardziej zapraszam do aplikowania na stanowisko Trenera i wtedy będziesz mógł się wykazać ????

Holz

Mam pytanie, jaka atmosfera panuje w oddziale w Częstochowie? Jacy są trenerzy, kierownik i inni ludzie?

Ktoś

Nie polecam. Ogromny nacisk na wynik mimo wzorowych rozmów.

Vitold

Powinna wpaść inspekcja pracy i sanepid .. gdzie miejsce na posiłek ? Chyba na klatce na schodach albo na dworze przed budynkiem... Masakra jednym słowem po pracy wracasz jakbyś pracował po 12 godzin na budowie

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center