Opinie o Full Job w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Full Job. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Full Job na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Job w Lublin

eddy

na stanowisku magazyniera jest stawka godzinowa @lukas,a poza tym na początek możesz liczyć jedynie na umowę o pracę tymczasową, Jednak jak podają w ogłoszeniu jest szansa na nawiązanie długotrwałej współpracy.

gośka

no ja już w tej branży trochę tkwię i jednak nie zamierzam wracać znowu na stanowisko szeregowego pracownika na produkcję więc jednak najbardziej interesuje mnie możliwośc pójścia chociaż trochę wyżej więc napiszcie jakie w Full Job są realna szanse na takie zawodowe zjawisko nadprzyrodzone, podrawiam cieplutko

jarosla-45

Jeśli was to interesuje to firma Full Job ogłasza nowe rekrutacje. Zajrzyjcie na forum i zobaczcie świeże stanowiska do wzięcia. Pozdrawiam PILNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW OD ZARAZ Praca w markecie  na terenie Gliwic Wymagania: aktualna książeczka... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5736401?keywords=&region=

cisz

HMM sprawdzajac opinie o full jobie tutaj myslalem ze jak w rescie tematow przeczytam same narzekania tak z dnia na dzien dodawane nowe, a tutaj ostatni wpis jest z maja... hmm moze to przez to ze w firie teraz jest clakiem w porzadku. no coz mam ostatnio wrazenie ze poprawia sie w tej polsce i nie ma juz co tak narzekac na wszystko

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Full Job? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nowy

Jakie są firmy na mełgiewskiej 7-9 Interesuje mnie praca fizyczna

daremni prowokatorzy

jak w terminie zdajesz raport godzinowy, podpisujesz rachunek, to i kasa w terminie,pracuje prawie od roku przez nich i jest ok, grafik elastyczny i

Dostałam kase i to nawet szybciej niż myślalam, bo od razu po 20 także nie ma źle:) i kasy też dostałam tyle ile powinnam

kurcze a wyplacili Wam pieniadze z jakim opoźnieniem? bo ja jeszcze mam czas na wyplate ale po przeczytaniu opini boje sie ze nie dostane kasy wcale albo po 3 miechac co wtedy robic?

robotnikK

jeszcze jedno! jedynym plusem tej roboty jest to, że sami sobie ustalamy grafik , z tygodnia na tydzien, i jak ktoś chce to może i pracować 1 raz w miesiącu. każdy pracuje ile chce. Są tu studenci zaoczni, dzienni, ci co się nie uczą itp itd. Więc można jeszcze zrobić tak , że sobie znajdziecie normalną pracę , a tu np dorabiać . Bo tak jak pisałem wyżej. Praca naprawdę ciężka i robić od poniedziałku do piątku (5 dni w tyg) pod rząd to czysty hardcore . A pracować powiedzmy 2 razy w tygodniu to dało by rade . I wiele osób wsumie tak robi.

robotnikK

no ja tam pracuje cały czas, robię od niedawna, robie w polmosie- praca ciężka w (usunięte przez administratora)stać 8 h i pakować butelki to masakra , kręgosłup wysiada, znowu 8 stać i ładować butelki na taśmę też nie zafajnie.... wiadomo trafią się dni , że jest lajt, ale to jest może max raz na cały miesiąc pracy. Ogólnie moja opinia taka: (usunięte przez administratora)Już powoli rozglądam się za czymś innym.. bo nie bede robil jak kon za grosze... a ty kolego wyzej dorobiles się ale chyba garba.... bo jak mozna się dorobić czegoś zarabiająć (pracujac 20 dni w miesiacu ) max z (usunięte przez administratora) to nie wiem czego się dorobiłeś. Powiem tak jeśli ktoś naprawde nie ma pracy i nie może znaleść a kasa mu potrzebna niech bijee do nich pewnie go przyjmą... ale pamietajcie to nie jest praca na stałe, nie da rady.. trzeba znaleść coś lepszego, a jeśli już pracować za taką kasę to jakaś lżejsza robota... bo pracowałem już w 4 miejscach i takiej sieki to jeszcze nie widziałem jak w tym polmosie. pozdrawiam

były pracownik Polmosu

Jedynym plusem tego pracodawcy jest (usunięte przez administratora)a; gdyby nie ona, to ta tzw. agencja rozleciałaby się w drobny mak. Reszta (usunięte przez administratora) z Full Job-a w ogóle nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą (zwłaszcza taka (usunięte przez administratora)

Full job

Pracowałam 2 miesiace na kasie i bylo ok. Skladki nalicza zewnętrzna firma a nie sam full job-fakt raz mi naliczyli więcej niz trzeba ale się upomniałam i miałam tyle kasy ile powinnam. Minus ze placi sie za koszulki, przelewy, itp.

adam

Mama pytanie czy za podpisanie umowy z Full job i leader service w tym samym miesiącu czeka mnie (usunięte przez administratora)ak pisze w umowie) nawet jak w pierwszej z nich z którą popiszę umowę nic nie zarobie nic?? czy może ktoś wie coś na ten temat??

gumis

Pojawila sie jakas praca na produkcji przy pakowaniu czegos? wiecie jak to wyglada? 8h stania i pakowania jakiegos gowna w pudelka to troche gorsza praca niz wykladanie towaru. dajcie znac

WP

Ja tam nie narzekam, udało mi sie zarobić niezłą kase w polmosie przez full job i ciężką pracą wkręciłem się tam na stałe. To co wam sie nie podoba w full jobie spotkacie u każdego pośrednika pracy. Teraz sytuacja sie sporo zmieniła i nie polecam full joba, stawki poszły w dół. A z pracą w polmosie i odwoływaniem zmian to jest tak że to wszystko zależy od polmosu a nie od full joba więc miejcie pretensje do polmosu!

WUJEK JUAN hehehehehehehehe

ja tam nie wiem czy tak (usunięte przez administratora) u was z tym full jobem narzekacie cóż taka firma no o wypłatach to wiem że lipa i wam obniżyli chyba o 50 gr ja pracuje na szczęście w WORK&noPROFIT NO POWIEDZMY ŻEnie narzekam a polmos niech wyleci w powietrze!!! nie no żartuje gdzie ja potem będę pracował ??? u nas chodzą plotki że mają zlikwidować wkrótce firmę ale te pogłoski chodzą już długo

Wyro - 2010-01-06 13:10:39 To dobrze ze chociaz kasa jest bo od nowego roku zastoj i caly czas w polmosie odwołuja zmiany. Tak juz pewnie bedzie do 15... mowa oczywiscie o adecco adecco odwoluje u siebie zmiany? a od Full Job sa zlecenia caly czas:D Wyro ty z której firmy jestes?

Wyro

Wyro

Oczywiscie ze TYLKO dla doswiadczenia...

ula

Dobrze ze zawsze najpierw sprawdzam agencje zanim zadzwonie. czyli u nich praca mnie nie interesuje, bo jak tak czytam komentarze... Przeciez pracuje wylacznie dla pieniedzy, nei dla ich satysfakcji i jak to sie spozniaja z wyplatami? niech szukaja (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Full Job - Lublin

• Jak się pracuje w Full Job?

Zobacz opinie na temat firmy Full Job tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Full Job?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Full Job