Opinie o Full Job w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Full Job. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Full Job na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Job w Lublin

Nie polecam

Bardzo źle wspominam prace w tej firmie. Jako pracownik biurowy mogłam zapomnieć o jakimkolwiek rozwoju czy szkoleniach, nie wspominajac o braku przeszkolenia z prawa pracy. Zarząd doprowadzał do bardzo stresujących sytuacji zarządzając emocjami, oskarżającym tonem odnosząc się do pracowników. Niepewna sytuacja w firmie to ciągły stres i nieustanne mysli o nagłym zwolnieniu. Zlecenia które bierze firma są, śmiem twierdzić, odpadkami po lepszych, bardziej profesjonalnych agencjach pracy, których nie da się zrealizować. Nie bez powodu firma ma naprawdę zły obraz u klientów z którymi nie raz dochodziło do kłótni w mailach. Odradzam i zycze wszystkim aktualnym pracownikom szacunku do siebie i swojego zdrowia, to miejsce na was nie zasługuje.

Prezes
@Nie polecam

Droga Pani Aleksandro Kozłowska Odpowiem choc długo zastanawiałem sie czy na takie paszkwile w ogóle odpowiadać. Wiesz dobrze ze wytrzymywaliśmy z Tobą dość długo,a zwolniona zostałaś m.in z tego że nie przyszłaś do pracy bo wylądowałaś na izbie wytrzeźwień.Pominąłbym to może milczeniem ale same Twoje koleżanki z pracy poinformowały mnie że to nie pierwszy raz i że nie chcą z Tobą pracować.Wiem skąd pochodzisz, uważałem że nie zawsze dzielnica czy osiedle kształtuje pracownika i dałem Pani szansę na prace.Sama Pani to zepsuła. Jeśli coś skłamałem to zapraszam do sądu ,"wizyty" w izbie wytrzeźwień są notowane i Pani Nazwisko na pewno tam jest. Bardzo mi przykro że Pani mimo starań o wydobycie Pani z (usunięte przez administratora)Pani woli w nim być niż wyjść na prostą.Alkohol w tym wieku jest zabawą ,ale za kilka lat będzie to Pani nałóg.

Były pracownik nie pozdrawia

Firma przejawia cechy komunikacji poprzez (usunięte przez administratora). Po mailu od zarządu czy osoby sterującej tymi …. A. wszystkie osoby w firmie łapią się za głowę. Szantaże za złe wyniki. Straszenie pracowników ze starca prace przez telefon, sugestie ze starca prace- to doświadczenia z tej firmy. A prace możecie tam stracić z dnia na dzień bo komuś nie pasujecie. Firma nie ma za grosz szacunku do pracowników, nie dając nic po za wypłata która za prace w tym kraju się należy.

@Były pracownik nie pozdrawia

Chodzi o to, że jak ktoś nie robi wyników, to go straszą telefoniczne, że straci prace, tak? A w umowie jest wpis, że firma może zwolnic osobę, za to, że nie realizuje wyników? Czy podają inny powód? A jakkolwiek firma pomaga osiągać wyniki, oferują kursy czy szkolenia, aby wykonać cele?

YYYYY Nowy wpis

Cześć, generalnie to lubię robić na nocki więc od razu moją uwagę zwróciła ta oferta dla magazyniera w hurtowni farmaceutycznej. Piszą ze to praca od 20 do 4, no ale na zlecenie… to jak teraz wygląda sprawa oferowanej stawki? Będzie większa skoro to nocki?

Lili.ana Nowy wpis

Szczerze się dziwię niektórym złym opiniom, brzmią nad wyraz niewiarygodnie. Pracuję w Full Job już ponad rok i nie doświadczyłam choćby jednej rzeczy, o której tu można przeczytać. Praca zawsze na umowę, nigdy na czarno. Wypłaty zawsze na konto i w terminie. Zgłoszona do ZUS jestem, gdy poproszę o jakieś zaświadczenie to je dostaję. Naprawdę nie wiem w czym ktoś ma problem. Miałam do czynienia w życiu z różnymi agencjami albo moi znajomi i mam wrażenie, że niektóre opinie dotyczą właśnie tych "innych agencji", ale napewno nie FullJoba. Serio chyba ktoś z tych hejterów ma jakiś kompleks i wylanie żółci anonimowo w internecie mu sprawia przyjemność...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Full Job?

Żeby wejść do pracy jako pracownik biurowy możesz mieć zero doświadczenia. Takich kandydatów nawet szukają. Dadzą ci najniższa krajowa a jeśli poprosisz o więcej to będą w umowie znajdowały się warunki które trudno będzie spełnić abyś kwotę która proponujesz, faktycznie zarabiac. Szukają osób nie ceniących się, mało wymagających, studentów którzy pozwolą na bezkosztowe prowadzenie chociaż kilku oddziałów. Nie polecam

Byłeś postawiony w takiej sytuacji, że znasz takie szczegóły chociażby względem tych wspomnianych warunków? jakie przykładowe mogą znaleźć się na takiej umowie w takim razie? i jakie kwoty mimo wszystko byłyby akceptowalne? O ile większe niż minimalna?

Hmmm no to jak szukają studentów, to może jest to dobra praca właśnie na start dla zdobycia doświadczenia. Można się tu np. przez rok czy 2 lata nauczyć i zdobyć dobre doświadczenie? I czy jak zatrudniają studentów, to np. dają dodatkowe dni na czas sesji?

Nie polecam

Prezes Nowy wpis
@Nie polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Full Job? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy

Hej. Chciałabym się dowiedzieć jak wyglada praca na produkcji (pakowanie zabawek do połówek kinder jajka). Czy jest ciężko??

Justa

Co do produkcji, to ja mam pytanie, czy jest jakiś system przerw? Chodzi mi o to, że na przerwę można wyjść, kiedy się chce, czy jest w grafiku wpisane, kto i kiedy ma przerwę, aby nie było tak, że wszyscy lub większość pójdzie an przerwę jednocześnie?

Były pracownik nie pozdrawia

@Były pracownik nie pozdrawia

Ostrzegam, że podjęcie pracy w tej firmie grozi ostrym (usunięte przez administratora) i w następstwie dużą traumą po skończeniu kariery w tym miejscu. Poza tymi aspektami firma nie daje żadnego rozwoju(dają milion zadań do zrealizowania bez żadnych szkoleń, wdrożenia w system pracy, a jak masz z czymś problem, z którym zwrócisz się do pracodawcy grozi to poważnym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym, chociaż na samym początku podjęcia pracy może wydawać się inaczej- dajcie sobie dwa miesiące żeby zobaczyć prawdziwą …no). Poza tym zwalniają z dnia na dzień bez wskazania powodu. Obiecane premie na rozmowach kwalifikacyjnych to fikcja raczej nikt ich nie zobaczy bo znajda zawsze jakiś powód żeby jej nie dać :) Brzmi abstrakcyjnie ale niestety to prawda. Opinia oczywiście nie ma na celu zniszczenia „dobrego” mienia firmy (uznajmy, że ocena 2 jest pozytywna)- jest tylko ostrzeżeniem dla przyszłych potencjalnych pracowników, aby zdawali sobie sprawę z tego, w co się pakują. Naprawdę szkoda nerwów na to miejsce.

Jakie są warunki zatrudnienia w Full Job?

Bardzo złe wspomnienia związane z tą firmą, nie polecam, za dużo obowiązków za najniższą krajową, zwalniają ludzi z dnia na dzień a czasami nawet z datą wcześniejszą

Najgorszy Januszex, jaki można sobie wyobrazić... Zero szacunku do pracownika, praca za najniższą krajową, a o life-work balance nikt tam nie słyszał. Jeśli szukacie pracy w biurze to odradzam ! Szkoda zdrowia...

A co w tym przypadku działo się za Twoich czasów podczas pracy, że o work-life balance można było zapomnieć? Dopiero co mi teraz agencja wyskoczyła, dopiero czytam opinie ale tych bieżących za dużo nie ma. jakie warunki miałeś ustalone?

Miałam okazję współpracować z tą firmą w roli konsultanta i szczerze nie polecam! Rotacja pracowników na wysokim poziomie, żegnają się z ludźmi z dnia na dzień bo coś im się nie podoba. Omijać szerokim łukiem.

Hania
@Anonim

A właśnie chciałam poznać drugą stronę medalu odnośnie warunków pracy, bo widziałam już opinie obsłużonych kandydatów. Skoro tak to możesz szerzej omówić pracy na tym stanowisku? Jaki jest rzeczywisty zakres zadań? I z jakich powodów następuje to podziękowanie za współpracę?

Hajaja
@Anonim

Nie polecam firmy kłamią i zwodzą zakończyłam pracę u nich i do tej pory nie dostałam wypłaty twierdzą że przekazli wypłatę komornikowi a wypłaty też nie ma komornik został bez jednego źródła dochodu i nikt nie potrafi powiedzieć gdzie są moje ciężko zarobione pieniądze

Były pracownik produkcji

W firmie mają bajzel, zero szacunku do klienta, stawki bardzo niskie i zero dodatku za godziny nocne, informacje najważniejsze w umowie dopisane specjalnie małym druczkiem, i jeszcze termin wypłaty bliżej nie określony „po 20” nie dziwie się ze ciagle szukają pracowników jak tak traktują ludzi.

@Były pracownik produkcji

Co znaczą bardzo niskie stawki? Chodzi ci o najniższą krajową? Co jest dopisane tym małym druczkiem, w jakiej kwestii trzeba być czujnym podpisując umowę? Szczerze to zmartwił mnie twoj wpis, bo liczylam, ze znajde tu spoko warunki :(

Full job

Przestrzegam przed tą agencją wymuszają kary pieniężne oraz zmuszanie ludzi do pracy w niedzielę po 12h do firmy vin-kon uważajcie na siebie pierw sterta dokumentów nie zgodna z kodeksem pracy 2 pośredników a na końcu okazało się 3 . Nie wygodną osobą się stałem gdyż znam prawo i nagle oni odmówili współpracy . Sprawdzajcie dobrze pracodawcę przed takimi sytuacjami miejcie się na baczności

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ela

Były pracownik - Pracownik produkcji

13.06.2023 12:06

Elaikona wywiad

Współpracowałam około 10 lat temu z agencją pracy Full Job z Lublina. Byłam zatrudniona w zakładzie produkcyjnym w małej wsi koło Zabierzowa. Firma specjalizowała się w produkcji kosmetyków.

Co należało do Twoich obowiązków?

Elaikona wywiad

Na hali produkcyjnej - pakowanie produktów kosmetycznych do kartonów. Dodatkowo do moich obowiązków należało: dozowanie produktów, zakręcanie produktów, naklejanie naklejek, układanie kartonów na palecie według wzoru. Pracowałam także w pomieszczeniu, w którym była niższa temperatura - tam sprawdzałam, czy musy do ciała nie zawierają brudnych elementów i pakowałam je w słoiczki.

Jakie wymagania firma miała co do pracowników?

Elaikona wywiad

Musiałam mieć obuwie na zmianę z jasną podeszwą i biały fartuch ochronny. Był zakaz noszenia biżuterii, makijażu, pomalowanych paznokci oraz tipsów. Konieczne było posiadanie aktualnej książeczki sanepid.

Jak oceniasz atmosferę w pracy?

Elaikona wywiad

Niektórzy byli mili, niektórzy byli niemili. Współpracownicy praktycznie nie znali się, nie było interakcji pomiędzy współpracownikami, nie chcieli się poznać, ani nawiązywać kontaktów.

Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie?

Elaikona wywiad

Nie było konkretnych szkoleń wprowadzających. Trzeba było od razu zacząć pracować.

Jak wyglądała specyfika takiej pracy?

Elaikona wywiad

Musiałam być zręczna, pracować i naklejać naklejki na produkty masowo i szybko. Musiałam wykazać się dużą siłą fizyczną przy przenoszeniu palet oraz kartonów, musiałam być odporna na zimną temperaturę. Nauczyłam się pracy według norm i pracy według procedur, ponieważ ważne było wyrobienie normy w określonym czasie.

Jak ogólnie oceniasz firmę?

Elaikona wywiad

Wynagrodzenie było niskie. Nie czułam się dobrze w tamtym miejscu pracy, ponieważ miejsce pracy było smutne, była to zwykła, monotonna praca. Jestem wrażliwa na zapachy – moim zdaniem nie pachniało dobrze w szatni i w stołówce. Firma mogłaby zaproponować umowę o pracę, a nie umowę zlecenie.

Emil

Pracowałem przez tą firmę w listopadzie nie dostałem umowy na grudzień więc nie przyszłym do pracy 1 grudnia dzwonią do mnie czemu mnie nie ma umowa zaraz będzie. W poniedziałek umowy dalej Brak więc nie podjęłam pracy.Dostalem esmsa że z braku obecności zostaje zwolniony

Dorota

Cześć, jaka umowa jest gwarantowana na magazyniera sortowni, pytam oczywiście jak to w rzeczywistości wygląda, nie tylko w teorii, może ktoś wie? Pytam oczywiście, bo szukają, z tego co widzę.

Przepracowałam w tej firmie prawie 1.5 roku i mogę serdecznie polecić, mila i wyrozumiała Pani Ewelina, zmiany można dostosować pod siebie, jeśli potrzebny jest dzień wolny tez nie ma żadnego problemu, stawka i wynagrodzenie się zgadza, w soboty jeśli jest sie chętnym tez można przyjść sobie dorobić, pracowałam na tyle długo ze mogę polecić, polecam dział coil dla kobiet, mili pracownicy i najlepsza wspolpraca!!!

brak słów

Gorąco nie polecam , staraja sie jak najbardziej (usunięte przez administratora) pracownika , wiecznie problemy rżną na kase, nie chce miec problemow omijaj szerokim łukiem

@brak słów

Ty "Brak słów", jestes z konkiurencji to mogłbys sie bardziej postarać. piszesz wypociny zleceone i zapłacone

Polak

Wszystko było do pewnego czasu dobrze, jednak teraz naściągali taniej siły roboczej z Afryki i tłumacza się że "Nie mają obecnie wolnych zmian"

@Polak

Szanowny Panie Nie sciagamy nikogo z Afryki, to chyba pomyłka. Zatrudniamy głownie polakow i ukrainców

Justyna
@Full Job

wszyscy na takich samych zasadach i umowach są?

Joker

Pracowałem kiedyś przez tą agencje krótko ,zwolniłem się, dostałem pismo ,że mam i zapłacić 1000 zł kary za złamanie jakiegoś przepisu z umowy o dzieło [nigdy takiej umowy nie podpisujcie ] . Poszedłem z awanturą to (usunięte przez administratora) [(usunięte przez administratora)kierownik i (usunięte przez administratora) ] wezwał policje no i to oczywiście to ja byłem ten zły . Pieniędzy za ciężką prace nie dostałem powiedzieli ,że te pieniądze idą na poczet kary . Nie polecam agencji full job z Lublina . (usunięte przez administratora)

M
@Joker

Również nie polecam pracy z agencją. W umowie są zawarte dziwne kary pieniężne na nie małe sumy, aż strach sie zwolnić z agencji przed czasem.

@Joker

Szanowny Panie "Joker" .Nigdy nie podpisujemy umowy o dzieło. Kłamie Pan to po pierwsze. Po pierwsze zawsze staramy się wyjaśniać wszelkie sytuacje na korzyść pracownika.Po drugie to Pan się awanturował i wyzywał wszystkich naokoło, że pracownice z lęku przed Panem( a śmierdziało alkoholem z daleka od Pana) zadzwoniły po policję,która Pana spisała i dostał Pan mandat. Tyle w tym temacie .Żałosny ogólnie Pana ten komentarz. Kary 1000zł Pan nie dostał bo nie mamy takiej w umowie.

Joker
@Full Job

Żałosny to ty jesteś chłopie nie zapłaciłeś mi za pracę ,a gdy przyszedłem z pretensjami o to ,to nasłałeś ty na mnie policje ...nie jakieś pracownice..które przeprosiłem zapomniałeś dodać . Mandatu nie dostałem nie wymyślaj sobie ,a alkoholu nie pije ..złodzieju !!!........wszystkiego najgorszego ...

@Joker

Piszesz bzdury to całkiem wporzadku agencja.

Zostaw merytoryczną opinię o Full Job - Lublin

• Jak się pracuje w Full Job?

Zobacz opinie na temat firmy Full Job tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Full Job?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!