Opinie o Full Job w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Full Job. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Full Job na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Job w Lublin

Maciej

Nie polecam pracy w Full Job. Moja małzonka tam pracowała jako kolsuntant. (usunięte przez administratora) Wymyśla kary finansowe za co tylko sie da. Każdy oddział w Polsce ma problem z wszelkiego rodzaju zakupami. Czy to sprzęt do biura, czy zakup podstawowych środków do wynajętych dla pracowników mieszkań. Żeby dostać zgodę na zakup długopisów za 5zł, trzeba się kilka godzin męczyć z (usunięte przez administratora)przez telefon. Kiedy (usunięte przez administratora)wyśle Cię Twoim prywatnym autem w ważnej firmowej sprawie, zwrot za paliwo z faktury otrzymasz (jeśli otrzymasz) po wielorodzinnych nerwach i negocjacjach. Pracownicy płacą 500zł za miejsce w pokojach w fatalnych warunkach, przyjeżdżający na 90 dni nie mają wyboru i czasu szukać czegoś innego. Wiecznie ginące dokumenty, ludzie czekający na oświadczenia które giną wysyłane pocztą między oddziałami. Najgorsze kiedy pracownik z Ukrainy wyjeżdża do domu, a pod czas rozliczeń dzwoni (usunięte przez administratora)i mówi że trzeba z pracownika którego już nie ma w Polsce ściągnąć 300 zł więcej bo za drogo wyszło za prąd w mieszkaniu. Moja żona musiała ściągnąć 500 + 300 z pracowników za miejsce w przeludnionym pokoju, bo (usunięte przez administratora)stawia sprawę jasno - albo ściągniesz dodatkowe 300 zł albo zabiorę tobie z zapłaty. Problem z tłumaczeniami papierów i dogadaniem się, bo mało który pracownik zna j. polski. Za zrekrutowane osoby nie otrzymała premii. Małżonka przychodziła do domu wykończona nerwowo. Jedyny okres który wspomina bezstresowo to kiedy (usunięte przez administratora)był na urlopie lub miał wolne. Wtedy sprawy załatwisz o wiele szybciej z Dyrektorem lub Panem Prezesem. Ale czy warto męczyć się psychicznie w Full Job dla tych kilku dni bez Jacka w pracy? Teraz (usunięte przez administratora)będzie pisać komentarze, (niby jako postronna osoba) że to co tu napisałem to brednie, wszystko jest super. Małżonka była złym pracownikiem itp. Zatrudnij się, poznaj (usunięte przez administratora)i będziesz mieć odpowiedź.

serio

Sa okej.

W umowie jest zapis o tym że jeśli zmienisz agencję i pójdziesz do pracy do innej agencji musisz zapłacić 2500 zł kary. Pracowałem dla nich we wrześniu ale zero kontaktu z koordynatorem, zmieniłem agencję na inną a teraz nie dostałem wynagrodzenia za wrzesień i jeszcze starszą komornikiem i tą karą. Płacą też mniej niż inne agencje. Uważajcie na nich. Żadna inna agencja nie ma takich kar.

Damian

Czy jest to praca na stałe ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Full Job? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolona

Sympatyczny kontakt z Konsultantką, wszystko jasno wyjaśnione, pełen profesjonalizm! :) Jeśli ktoś faktycznie chce pracować- ma tutaj szansę :) Bardzo pozdrawiam i rekomenduję!

Hubert

Jeśli ktoś nie boi się ciężkiej pracy i che poprostu z dnia na dzień znaleźć pracę i zarobić firma jest okej oprócz regularnych ofert znajdzie się czasem coś ciekawego na stałe z większym wynagrodzeniem obsługa miła i rzetelna trzeba tylko słuchać i czytać ze zrozumieniem wypłata 15 zawsze znajduje się na moim koncie jeśli komuś coś wypadnie można się dogadać i ustalić zmiany w grafiku :)

Zosia

Bardzo polecam.

Normalny

Czekam od czerwca 2019 na rozliczenie faktury za badanie wstępne do pracy w kwocie 60,00 PLN. Brak przelewu na konto bankowe. Brak przekazu pocztowego. Nie polecam współpracy z Full Job Lublin.

@Normalny

Bardzo proszę o przesłanie szczegółów na adres: (usunięte przez administratora)z zaznaczeniem w którym mieście był Pan na badaniach. Dokładnie zweryfikujemy Pana zgłoszenie, gdyż praktycznie we wszystkich lokalizacjach kierujemy naszych pracowników do OKREŚLONYCH placówek medycznych (o czym każdorazowo, szczegółowo informują nasi konsultanci), gdzie skierowani nie ponoszą żadnych kosztów badań.

@Full Job Polska

Szczegóły są takie, że od czerwca nie otrzymałem własnych pieniędzy, które wyłożyłem na badania wstępne.

@Full Job Polska

Faktura pokazuje, kto w jakim mieście robił badania, bo za nie sam płacił. Skierowanie wystawiła wasza firma. Adres Lublin. Pieniędzy nie ma. Brak słów.

@Normalny

Jeśli do końca 2019 roku nie otrzymam zwrotu kosztów za badania wstępne w wysokości 60,00 PLN, zgłoszę sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy, że Państwa firma posiada nierozliczone faktury za wyżej wymieniony rok. Odpowiednia instytucja finansowa sprawdzi porządek w fakturach Full Job. Posiadam ksero faktury i dowód nadania faktury listem znaczonym. Żarty się skończyły.

@Normalny

Ponownie proszę o przesłanie szczegółów drogą mailową (adres znajdzie Pan na naszej stronie), co umożliwi nam weryfikację i wyjaśnienie Pana sytuacji. W Lublinie WSZYSTKICH naszych pracowników kierujemy do współpracującej z nami placówki medycznej, gdzie nie ponoszą oni żadnych kosztów badań z zakresu medycyny pracy.

Oliwia

Kto szuka pracy ten znajdzie :) (usunięte przez administratora)

Gosc

Nie polecam ani firmy a obslugujacych te firme.Po wyslaniu cv droga mailowa na adres Full Job w Lublinie dostalem od powiedz od Pani Anny (usunięte przez administratora), cytuje "(usunięte przez administratora) Niestety skoro pracownicy tej firmy nie szanuja innych poszukujacych pracy, tylko zatrudniaja zdresperowane idiotki bez kultury to szkoda dla nich czasu i energii. Zenada. Nie polecam.

@Gosc

Bardzo proszę o przesłanie szczegółów bezpośrednio do naszej Centrali na adres: lublin(at)fulljob.pl, podając adres mailowy z którego otrzymała Pani wspomnianą wiadomość lub wysyłając kopię wiadomości. Nadmienię, że w naszej firmie nie pracuje osoba o podanych przez Panią personaliach.

Zenek

Odradzam, chyba , że podczas rozmowy kwalifikacyjnej chcecie dowiedzieć się o szczegółach zdrowotnych obecnych i byłych pracowników- tak dla ciekawskich . Brak etyki ze strony pana hm... prezesa? :D . Dyskryminacja ze względu na st niepełnosprawności mimo, że ogłoszenie skierowane jest do tych osób- na zasadzie- tych zatrudniamy a tych nie bo są chorzy pomimo, że nie ma to wypływu na prace na danym stanowisku. Btw pozdrawiam pana bez ręki i panią z chorym kręgosłupem, podziękujcie szefowi za rozpowiadanie o was.

@Zenek

Szanowna Pani Bardzo nieopatrznie Pani rozumuje rozmowę. To że podczas rozmowy padły słowa iż zatrudniamy osoby z orzeczeniem ,to było nawiązanie że jesteśmy otwarci na osoby z niepełnosprawnością i takie osoby u nas pracują.Niestety nie dotyczy to wszystkich schorzeń, w tym Neurologicznych,o czym Panią poinformowałem podczas rozmowy. Czytając te wypociny ,mam satysfakcję, że prawidłowo podjęliśmy decyzję, aby Pani u nas jednak nie zatrudniać.Nie szukamy osób która mają tak niską samoocenę i wszelkie żale wylewają na forach internetowych . Ps. W ogłoszeniu było również,że osoba może poruszać się autem.Jak Pani przy swojej padaczce chciałaby tego dokonać? Zabijając siebie czy też kogoś z kim by jechała?Trzeba podejmować decyzje patrząc na ogół zatrudnionych pracowników a nie na Panią jednostkowo. Dlatego zatrudnianie pracowników z orzeczeniem jest prawdziwym wyzwaniem.Jest Pani drugą naszą stalkerką i to tylko dlatego że nie zatrudniliśmy Pani. Przykre.

Lalalala

Ja także nie polecam!! Zostalem zwolniony bo byłem chory i nie wstawiłem się w pracy, choć informowałem... Wielkie I duże NIE!

@Lalalala

Bardzo proszę o przesłanie szczegółów bezpośrednio do naszej Centrali na adres: lublin(at)fulljob.pl, zweryfikujemy czy faktycznie informował nas Pan o swojej nieobecności oraz czy dostarczył Pan zwolnienie lekarskie. Równocześnie prosimy o zwracanie większej uwagi na wpisywaną nazwę działu, nie odnotowaliśmy ostatnio żadnych zwolnień w naszym dziale handlowym.

Full job
@Lalalala

Szanowny Panie .Pragnę podkreślić że to nie była Pańska pierwsza nieobecność w pracy.I informowaliśmy że zapraszamy do biura po inne oferty ,ale jak Pan będzie w stanie pracować.Niestety pracodawca zdecydował że nie chce z Panem kontynuować współpracy.

spostrzegawczy

Warto zwracać uwagę, że akurat ten watek dotyczy Lublina a nie Poznania.

Andrzej Mirosław

Firma FULL JOB nie dokonała przelewu wynagrodzenia na moje konto za wykonane zlecenie. W Umowie jest wyraźnie określony dzień WYPŁATY. Dziś jest 18.02.2019 r. , WYPŁATY nie otrzymałem !!!

@Andrzej Mirosław

Przelew został wykonany terminowo, a pracownik po kontakcie z naszą Agencją otrzymał potwierdzenie jego wykonania.

Oszukana

Uwaga na Full Job w poznani!! Ony oszukujom na pieniądze! Wszystkich pracjownikiw jakie jadą w ukrainu, na karteczku banku rzucają mniej pieniędzy!! Люди, будьте обережні! Не приїжайте в Фулл Джоб Познань!!

@Oszukana

Bardzo proszę o przesłanie szczegółów bezpośrednio do naszej Centrali na adres: lublin(at)fulljob.pl, na pewno dokładnie wyjaśnimy rzekome rozbieżności w Pani wynagrodzeniu.

Andrzej Mirosław

Firma FULL JOB POLSKA Sp.z o.o. Sp. k. dostarczyła mi RACHUNEK DO UMOWY ZLECENIA Z DNIA 08.02.2019 ROKU przed 15.02.2019 r., bowiem zgodnie z Umową do dnia 15 każdego miesiąca firma full Job ma obowiązek przelać mi na konto wypłatę. Jest już 18.02.2019 r.,a na moje konto nie wypłynęła WYPŁATA, która winna być na koncie 15.02.2019 r. W Umowie wyraźnie jest wskazany DZIEŃ WYPŁATY, w którym powinna być WYPŁATA NA KONCIE. W sytuacji , gdy Ja złamię WARUNKI UMOWY Full job nakłada na mnie KARĘ FINANSOWĄ określoną w Umowie , ale na SIEBIE ZA NIEWYWIĄZANIE SIĘ Z WARUNKÓW UMOWY KARY FINANSOWEJ JUŻ NIE NAŁOŻYŁA. Zostałem pozbawiony Wynagrodzenia za wykonane zlecenie. Zobaczyłem tylko RACHUNEK DO UMOWY ZLECENIA !

Andrzej Mirosław

Firma FULL JOB dostarczyła mi rachunek do Umowy Zlecenie , ale jeśli chodzi o przelew Wypłaty na konto , która zgodnie z Umową powinna być na Koncie najpóźniej do 15 każdego miesiąca , nie dokonała przelewu. Dziś mamy 15.02.2019 r. a u mnie na KONCIE " ECHO " a nie Wypłata.

vml

Nie polecam w ogóle nie mają ofert na prace od pondz.-pt. od 7-15, jeden jedyny raz mieli to była to praca bardzo ciężka a niektóre czynnosci jak przenoszenie ekspozycji beli drewnianych recznie która waży 150kg byly niebezpiecznie dla zdrowia (i tak to byla praca od 9-tej) , nie polecam, chyba ze lubicie prace na II lub III zmiany lub weekendy bo tego to akurat mają duzo...

Firma nie wypłaca pieniędzy na czas, bardzo słabo.... Nikt nie umie się określić dlaczego tak się stało.... Najgorsze biuro w jakim kolwiek pracowałam

IFAK

Nie polecam Banda krętaczy i nic po za tym, informując ich faktycznym stanie współpracy wpisują jako odmowa. Najlepiej nic nie mówić i robić swoje, moja sprawa będzie miała finał w sądzie :)

ciekawy
@IFAK

Przeczytałem kilkakrotnie, starając się zrozumieć o co chodzi w powyższym komentarzu... Czy autor mógłby nam wyjaśnić sens swojej wypowiedzi?

Rama
@ciekawy

O co chodzi? Żeby czepić się kogoś, a zazwyczaj niesłusznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Full Job - Lublin

• Jak się pracuje w Full Job?

Zobacz opinie na temat firmy Full Job tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Full Job?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!