Opinie o Full Job w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Full Job. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Full Job na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Full Job w Lublin

Urszula nie polecam firmy a szczególnie Pani Eweliny Sz!!! Rok temu zatrudniala nas na ten sam sezon tylko przez Menpowera z Lublina. Wiecznie skrzywiona i łaskę robi że ludziom pracę oferuje. wielka pani konsultantka krzyczy na ludzi że telefonu nie odbieraja a dodzwonić się do niej człowieku po 16 to cud! Porazka i całkowity brak szacunku do pracowników. ODRADZAM!!!!

Polecam wyrozumiałość
@pracownik

Agencja pracuje 8-16, ciężko żeby pracownicy odbierali od Pani telefony w swoim czasie wolnym po pracy :) A za nadgodziny pracownicy biurowi nie dostają kasy w tej firmie, tylko "do odbioru kiedyś" - nie polecam pracy wgl w tej firmie. A Pani polecam więcej wyrozumiałości, bo jeśli Pani nie odbiera telefonu przed 16, bo Pani pracuje, to rekruterzy też nie odbierają po 16, bo już nie pracują o tej godzinie ;)

Rama
@pracownik

wszystkie agencje pracują do 16, ewentualnie 17. Nie wymagajmy od ludzi, żeby poświęcali nam swój czas prywatny.

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można zrobić dużo złego!

Dominika

Witam. Nie polecam pracy przez agencję Full Job. Pani tam pracująca Joanna W. jest osobą kompetentną. Rozsyła umowy z wszelkimi danymi do zupełnie innych osób i nie widzi w tym nic złego. Poza tym jeśli chodzi o stawki godzinowe no cóż co innego jest przez telefon a zupełnie co innego wychodzi po obejrzeniu swojego rachunku. Nie polecam!

Ciekawa
@Dominika

Czy mogła by Pani napisać więcej szczegółów?

Filip

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jakie oferują warunki i w ogóle.

Jan
@Filip

Lapanka na sztukę. A jak pracy nie ma to wypad.

Student
@Filip

Krótko i na temat: Najgorsza agencja pracy w Lublinie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Full Job? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jan

Nie polecam. Zostałem zwolniony przez agencje bo miałem L4. Zero prawa do chorowania. A chorobowe miałem 1 tydzień w roku.

Urszula

@Aaa, może rozwiniesz swoją wypowiedź i podzielisz się swoim doświadczeniem związanym ze współpracą z Full Job? Jak wyglądało pośrednictwo firmy? Myślę, że Twoja wypowiedź będzie cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy.

Aaa

Jednym słowem kłamcy co innego mówili co innego się okazało nie warto zawracać sobie głowy i psuć nerwów

Urszula

@karla, a może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś na temat współpracy z Full Job? Jak oceniasz pośrednictwo firmy? Czy pomagała na każdym etapie przed podjęciem pracy? Twoja wypowiedź może pomóc osobom zainteresowanym pośrednictwem tej firmy.

karla

Masakra może i się starają ale jak przyjdzie do wypłaty to ja nie wiem kogo mają zatrudnionego w kadrach nawet nie umieją godzin liczyć musisz sobie dobrze upilnować żeby nie oszukali mnie na 400 zł chcieli oszukać ale się nie dałam porażka z nimi nigdy więcej współpracy z nimi.

Urszula

Zachęcam więcej osób, które współpracowały z firmą Full Job do wyrażenia opinii na jej temat. Jak oceniacie jej pośrednictwo? Czy ktoś na chwilę obecną składał swoją aplikację i chciałby podzielić się doświadczeniem związanym z rekrutacją? Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób poszukujących pracy tymczasowej.

Dzielny

Agencja spoko, trochę popracowałem w różnych miejscach. Wszystko zależy jaka robota się trafi bo niestety osoby z agencji nie maja wpływu jacy ludzie będą w danym miejscu i jak będą traktować ludzi z agencji. Pieniądze zawsze były, nigdy mnie nie oszukali. Jeśli ktoś szuka pracy tymczasowej i jakiegoś tam doświadczenia to warto.

Urszula

@Zainteresowana, na stronie pracodawcy są wszelkie informacje na temat obecnie prowadzonych rekrutacji: http://www.fulljob.pl/oferty. Full Job jest również aktywny na Facebooku, gdzie stale dodaje aktualne oferty pracy. Jeśli znajdziesz coś dla siebie, opowiedz o swoich wrażeniach. Będą to przydatne informacje dla użytkowników.

Czarny DG

Porażka !!! Ciągłe opóźnienia w wypłatach

Martyna
@Czarny DG

bez przesady. Pracuję od 2 lat i jeśli są jakieś opóźnienia, to wyłącznie spowodowane niedostarczeniem raportów godzinowych na czas.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Na jaką umowę można liczyć na początek?

jedynarozsądna

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Po dopełnieniu wszystkich formalności pieniądze są zawsze na czas, grafiki elastyczne i wszyscy w biurze robią tak, żeby każdy był zadowolony. -> do napinaczy smarujących komentarze o rozliczeniach- w umowie pisze jak byk, że PITa przesyłają na maila. Czytanie ze zrozumieniem się kłania XD

Czarek

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się cos nieprawidłowego.

koleżanka

Nie polecam, nie można się z nimi skontaktować, dzwoniłam na kazdy możliwy numer tel i nikt nie odbiera. Robią problem żeby wysłać rozliczenie pocztą, gdzie każdy pracodawca tak robi. Nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora)

Witam serdecznie Wypowiem się krótko, ta Agnacja jest bardzo nie rzetelna ponieważ są problem wysłanie dokumentów na e-maila potem muszę je sobie sam drukować i podpisać i wysłać spowrotem a dwa zawsze bark podpisów od główny osób nie informowanie pracownika i zero dokumentacji jeśli komornik zajął wynagrodzenie inne agencje pod które się podlega są bardziej rzetelne niż ta agencja dwa nie wywiązywanie się z umów zlecenie kwestii wypłat gdzie jest wrzenie napisane że do 10 a wypłat albo są mocno spóźnione oraz czasem nawet ich brak w świetle prawa jest to nie wywiązywanie się z umów oraz łamanie prawa. I nawet ciężko się do dzwonić albo wogóle nie odbierają miałem taka sytuacje w zeszłym roku ze dzwoniłem cały tydzień i nikt nie odebrał albo odrzucali albo odkładali pewnie słuchawkę. I są nie słowni a jak już się uda jakimś cudem do dzwonić to mi powiedzieli ze sprawdza i od dzwonią a pilnie potrzebowałem dokutemu by coś załatwić to sam znów musiałem dzwonić i powtórka z rozrywki bo nie umieli od dzwonić. Szczerzę nie polecam !!!

Henryk

Jak się tu pracuje? Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ja.M.

Z firmą współpracuję ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Pracowałam w jednym z hipermarketów jako kasjerka, czasem na jakimś innym dziale. Obecnie zaczęłam pracę w firmie na Małgiewskiej. Wypłata zawsze na czas, czasem nawet wcześniej. Kasa się zgadzała. Do tego łatwy kontakt i zawsze wszystko potrafią wyjaśnić. Elastyczne grafiki w sam raz dla osób uczących się. Jak dla mnie spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Full Job - Lublin

• Jak się pracuje w Full Job?

Zobacz opinie na temat firmy Full Job tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Full Job?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Full Job