Opinie o Bialcon S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bialcon S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bialcon S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialcon S.A. w Warszawa

Stokrotkaqa

Witam , mam pytanie . Czy ktoś pracował w tej firmie ? W Warszawie ? Ile mniej więcej się zarabia czy faktycznie na umówię dostaje się tyle oferuje pracodawca ? Czy to tylko pic na wodę ? Umowę o prace dostaje się od razu czy dopiero po jakimś czasie ?? Proszę o wasza opinie :(

Hania

Mam pytanie do pracowników bialcon podpisywaliscie weksel o odpowiedzialności? Byłam na rozmowie w sprawie pracy i usłyszałam o wekslu.

Jolanta
@Hania

Nie ma żadnych weksli. Odpowiedzialność jest jak w każdym salonie czy sklepie. To normalne, ze pracownik ponosi odpowiedzialność za powierzony towar gdyby tak nie było to pracownik by wynosił towar tj. kradł. Chyba ze ktoś chce się zatrudnić w firmie Bialcon i chce wynosić towar (?). Termin "weksel" nie jest używany w firmie Bialcon.

Edyta

Kto wypowie się od strony pracownika? Jak pracuje się w Bialcon? Jest dobra atmosfera wśród pracowników? Kto wypowie się? Na pewno wasze opinie będą pomocne dla innych użytkowników, którzy obecnie szukają zatrudnienia.

Majka

Kupilam sukienke w Bialcon, niestety po pierwszym praniu sie tak skurczyła że nawet rękawki sa tak male że nie można założyć, wyszla z prania o dwa rozmiary mniejsza. Prałam w ręku i do tego w zimnej wodzie. Rzeczy wyglądaja ładnie ale po praniu o dwa rozmiary mniejsze. Co można w tej sytuacji zrobić?

aaaa
@Majka

reklamacja po prostu

shayne
@Majka

Może warto czytać skład i zalecenia co prania? niektóre materiały nie są warte tych cen

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gienia

Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym przechadzając się po galerii Jurowieckiej w Białymstoku z zamiarem kupna wiosennej kurtki weszłam do sklepu Bialcon. Zastałam panią która prawdopodobnie ma za zadanie min. obsługę klientów, (nie koniecznie kolegi z którym obecnie była w sklepie), zachowywali się dość głośno, nie zważając na klientów i nic sobie z tego nie robiąc że nie sa sami, pomijam fakt ze Pani która weszła zaraz za mną spojrzała na gruchającą parę, na mnie pokręciła głową i wyszła zniesmaczona. Sama byłam w szoku widząc takie zachowanie lecz czytając opinie na temat sieci sklepów BIALCON to chyba nic nadzwyczajnego, jeśli "góra" ma lekceważące zachowanie do pracowników to pracownicy do klientów. Wspomnę że krążenie po galerii zajęło mi ze trzy godziny za każdym razem mijając owy sklep było w nim tak samo głośno. Nie polecam sklepu szacunek pozostawia wiele do życzenia

Olek

Jeśli jest tak źle to powinniście rozmawiać z szefostwem!!!

Porażka
@Olek

Po rozmowie z szefostwem zazwyczaj słyszy się , ze oni są w firmie nie decyzjyjni i niestety nic zrobic nie mogą.

Jot

DRAMAT. Pracownicy traktowani jak śmieci, skłanianie do donosicielstwa przez J. Zwalnianie z pracy osób posiadających dziecko, jako potencjalnie "niedyspozycyjnych" Nikt nie nadzoruje poczynań kadrowej, a firma idzie na dno i zalega z płatnościami

Białystok

Bardzo nie polecam a wręcz odradzam prace w salonach w Bialymstoku niewypłacalna firma !!!

Boro

Firma nierespektująca pracownika, mobbing na każdym kroku, wszystkim kieruje nie właściciel, tylko wspomniana Pani J..... nieważne, czy jesteś chory, czy musisz wyjść z pracy, bo wypadnie nagła sytuacja - niepodobasz się Pani J... to zapomnij, nawet o podwyżce, bo jeśli jej się nie spodobasz to nawet jakbyś pracował za dwóch, trzech, czterech to i tak jej nie dostaniesz. Wystarczy, że odpowiednio porozmawia z właścicielką sugerując jakim złym pracownikiem jesteś. Właściciel nawet z Tobą nie porozmawia, bo niezależy mu na pracowniku, zresztą ma od tego swoją "prawą rękę". Kto tu dłużej popracuje pozna sytuację i dlaczego jest tak duża rotacja na różnych stanowiskach, nie tylko sprzedawców. Także niepolecam osobom o słabych nerwach, z ambicjami, bo szkoda zdrowia, czasu i niewypłacanych na czas pieniądzach.

zla
@Boro

ja tam pozdrawiam Białystok tam to sie dzieją cyrki :) kierownikow dobieraja najnizszego szczebla wstydz się blądynko...

@zla

Niestety pracownicy są wybierani na podstawie tego, jakie cv dotrze do firmy, później akceptacja przez kadry, na końcu Pani M... się wypowiada, pracodawca nie ma wglądu w żadną rekrutację.

@zla

prawda

firmę interesują tylko pieniądze, nie przejmują się pracownikami!

Lidia

Jako pracownik Firmy Bialcon popieram wszystkie opinię negatywne dotyczące pani Mo... Osoba bez wiedzy, ogłady i najgorszego brak kultury osobistej. Byłam świadkiem jak obgaduje inne salony i była tak perfidna że nie przeszkadzało jej że ja na salonie mogę słyszeć. p.M...ko bardzo nie ładnie. Wszyscy na ciebie patrzą w całej firmie. Prawda wyjdziesz na jaw.Wczesniej czy później. Jesteś tak dwulicowa że od razu widać.

Byla pracownica

Nie bez powodu pani M ma tak niepochlebne opinie. Skladajac wypowiedzenie marzylam by kiedys sie to na niej odbilo. A teraz z tego co widze to traci tylko firma. Ciekawe kiedy wlasciciele przejrzy na oczy..

PRAWDA

Normalną rzeczą jet to że Pani M... zagląda na takie fora i musi zawsze napisać jakieś wypociny tym razem strzelona jest regułka o mobingu. Jeśli Pani M.... buduje zespół zatrudniając osoby które są bo są w sklepie pracują bo muszą gdzieś pracować na odwal się i wiecznie są zawieszki '' szukam pracownika'' wiadomo byle jakiego oby tylko ktoś pracował to jest profesjonalizm i awans sięga dna.. ale wiadomo wielka pseudokierowniczka musi się wykazać . szkoda tylko że sięga metod na zasadzie '' do celu za wszelką cenę''. DZIWI MNIE TYLKO ZE NIKT Z KIEROWNICTWA ANI WŁAŚCICIEL NIC Z TYM NIE ZROBIĄ.

prawdziwa opinia

a może pani Edyta to tak naprawdę pani M? :) przypadek? nie sądzę :) w wątku jest wiele podobnych opinii na temat pani pseudoregionalnej. Zachęcam do lektury.

prawdziwa opinia

Dokladnie tak. Wiem czym jest Mobbing i podtrzymuję swoją opinię.

Edyta

@prawdziwa opinia - chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników/ uczestników wątku. Wspominasz, że w firmie jest stosowany mobbing. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w BIALCON?

prawdziwa opinia

Do niedawna pracowałam w firmie bialcon. Przez ten czas miałam przyjemność poznać wiele osób w firmie. Najgorszą porażka i wcześniej czy pozniej firma sama do tego dojdzie jest- regionalna pani M.. jak już ktoś wyżej wymienił. Ta pani jest uosobieniem mobbingu, zastraszania i dwulicowości, co najlepsze pseudoregionalna nie ma w ogole wiedzy, informacji i obeznania co do wykonywania pracy na swoim pracowniku. Np. egekwuje od pracowników wiedze której sama nie posiada. Wszyscy zainteresowni w firmie wiedzą, że pani M tylko lizaniem **** wielkiej pani kadrowej J.. dostała swoje pseudostanowisko. Wszyscy wiedzieli o tym, że w związku z tym przekazuje kazde,nawet nieprawdziwe i wymyslone historie o pracownikach pani J... A od jakiegos czasu pani M.. uzyskala nowy pseudonim " Ucho prezesa" WSZYSTKIM ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE, PONIEWAŻ NIE WARTO DLA NICH PRACOWAC A CO WIECEJ NIE WARTO BYC DLA NICH WPORZADKU!!! dziwie się, że Pani Basi (włascicielce), że pozwala sobie na rujnowanie wizerunku firmy oraz takie traktowanie personelu jednej osobie, gdzie zawsze mówiła ze szacunek dla personelu jest rzeczą najważniejszą.

Niezadowolona

Jestem niemile rozczarowaną stałą klientką! Odwiedzałam wszystkie salony w Krakowie , nie wiem dlaczego w jednym momencie zmienił się cały personel z Krakowa i Factory? Przy starej ekipie zawsze byłam miło i sympatycznie obsługiwana, widać , że dziewczynom zależało na sprzedaży i nawet jak nie było rozmiaru zawsze mi sprowadzały z magazynu. Nawet sie zdarzyło, że jedna dziewczyna przywiozła mi na następny dzien sukienkę z innego salonu! Od kiedy zmieniły się zespoły cięzka atmosferę czuć juz po wejściu do sklepów. Nie wspominając o obsludze, przyklad: ostatnio bedąc w Galerii Krakowskiej- weszlam do salonu, przez 20 minut pracownica z zaplecza nie raczyła wejsc na sklep. W Factory od miesiecy jest ten sam asortyment, niestety Bialcon ostatnio dużo stracił w moich oczach i to nie tyko moja opinia. Obiecałam sobie ze Bialcon będę omijała szerokim łukiem.

Edyta

Dużo niepochlebnych opinii, ale mało konkretów. Ma ktoś doświadczenia z pracą w Warszawie? Wiadomo, że podejście do pracownika różni się w każdym z oddziałów.

Mala

Nie wiem jak teraz ale kiedyś była jedna regionalna na całą Polskę! Odpowiedzmy sobie szczerze TO CHYBA TROCHĘ ZA MAŁO żeby jedna osoba utrzymała tyle sklepów w ryzach. Co najmniej powinny być chociażby dwie co wiąże się z częstszymi odwiedzinami, sprawdzaniem, rzeczywistym rozwiązywaniem problemów. I nie powinna być to osoba, która jest koleżanką części kierowniczek powinna być to osoba zupełnie nie związana z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bialcon S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bialcon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bialcon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bialcon S.A.?

Kandydaci do pracy w Bialcon S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bialcon S.A.