Opinie o Forte Sweden w Rogierówko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Forte Sweden. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Forte Sweden o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forte Sweden w Rogierówko

@czystaprawda jeśli tak uważasz to napisz coś więcej o tej firmie, dlaczego uważasz ze tamten komentarz to kłamstwa ?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Forte Sweden?

Rekruter

Rekrutacja ? Twój przełożony jest płci męskiej - wyglądaj jak milion dolców i udawaj że dasz się zaliczyć. Twój przełożony płci żeńskiej - najlepiej uległa służka dająca sobą pomiatać

Edyta

@Nick Czy w Forte Sweden jest aż tak źle? Czy pracownicy próbowali coś zrobić z atmosferą panującą w tej firmie? Może jeśli nie ma żadnych uwag, to kierownictwo uważa, że jest wszystko ok. Aktualnie ta firma prowadzi pięć ofert pracy https://forte-sweden.com/kariera/. Jakie warunki są w stanie zaoferować?

@Edyta

Tak, jest aż tak źle. Z tego co mi wiadomo były skargi do kierownictwa niestety nic to nie zmieniło. Tyle ofert pracy ? Tak dużo osób się zwalnia ? Daję to do myślenia

Hak

Customer First - niezwykle trafne motto firmy. Dla nich liczy się jedynie klient, całkowicie zapominają o swoich pracownikach. Brak szacunku, mobbing, zastraszanie pracowników to codzienność. Wyższe stanowiska na ogół nie są objęte przez osoby kompetentne. Jedyne co gwarantują to rozczarowanie. Aż strach myśleć, że takie osoby bezkarnie chodzą po świecie

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Forte Sweden po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
#takbardzoźle

Zadanie na dziś - opisz firmę forte sweden w trzech słowach. Proszę bardzo, z tym mi się kojarzy: - wyzysk pracowników, - meeeega toksyczne środowisko, - po prostu żal. Praca tam to dla mnie najgorsza epoka mojego życia, jak dobrze, że mam ten czas już za sobą...

To straszne co piszecie!!! dobrze, że jest to forum bo teraz wiem, że nie pójdę na rozmowę. Raz zignorowałam go worka i przyjęłam pracę gdzie o firmie na go worku pisali źle..... pierwszy i ostatni wszystko co było napisane się potwierdziło . Dzięki pozdrawiam

Metro
@Monika

Bardzo mądra decyzja Monika! Jeśli zależy Ci na zarobkach proporcjonalnych do wykonywanej pracy, wzajemnym szacunku i przyjemnej atmosferze to trzymaj się od tej firmy z daleka! To co się tam dzieje woła o pomstę do nieba. Totalny brak szacunku ze strony zarządu do pracowników, ludzie dzieleni na kategorie: lepszego (czytaj: zarząd) i gorszego sortu (czytaj: reszta świata czyli pracownicy). (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym, niektórzy na wyższych stanowiskach próbują leczyć swoje kompleksy kosztem własnych pracowników. Wizyta u psychologa i antydepresanty to konieczność po pracy w tej firmie jeśli chcesz wrócić do normalnego życia. Niski standard przejawia się w każdym obszarze: psich pieniądzach, braku podstawowych elementów niezbędnych do pracy (klimatyzacja lub wentylacja na produkcji? zapomnij!), a nawet w sposobie zwalniania pracowników. Podsumowując, nie polecę tej firmy nawet największemu wrogowi.

Dona
@Metro

Witam, Mam tam rozmowę do działu finansowego. Wasze opinie mnie przeraziły.

XXL

Ludzie omijajcie tę firmę szerokim łukiem! Okropna atmosfera i warunki pracy :( Wystarczy zwrócić uwagę ile nowych ofert pracy pojawiło się ostatnio. Przypadek? Nie sądzę. To najlepszy dowód, że skoro odchodzą pracownicy to świadczy to o tym, że dzieje się źle. Jeśli już zdecydujecie się pójść na rozmowę kwalifikacyjną to zapytajcie czemu zwolniło się dane stanowisko - ciekawe co Wam odpowiedzą... Pewnie, że firma się rozwija hehe. A prawda jest taka, że pracownicy odchodzą bo jest to baaaardzo zły pracodawca. Szczerze odradzam i przestrzegam Was przed tą firmą!

Bolo

Niezbyt pozytywnie oceniacie pracę w firmie. Ale pracownicy są winni złej atmosfery !!

Skrzypiec

Cześć. Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Ile jest zmian i ilu mechaników, elektryków lub automatyków na zmianie?

Bezimienny
@Skrzypiec

Polecam, pracowałem tam. Szczególnie pracę na warsztacie, bo tam nic nie musisz umieć, wystarczy udawać, że pracujesz. Jak chcesz to możesz sobie nieźle dorobić na nadgodzinach i też się nie napracujesz. Chyba, że chcesz trafić na hurtownie - tam to jest życie "od internetu do papierosa" Produkcja - żal mi tych ludzi, gorzej niż niewolnicy.

@Bezimienny

Widzę, że praca w Forte Sweden spełniła wszystkie stawiane przez Ciebie oczekiwania - to oczywiście bardzo dobrze. Powiedz nam, jak długo byłeś tam zatrudniony? Bylibyśmy Ci również wdzięczni, gdybyś opisał nam dodatkowo atmosferę między pracownikami tego przedsiębiorstwa.

Edyta

@Skrzypiec Fajnie, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Forte Sweden. Jesteś na etapie składania dokumentów, czy czekasz, aż zbierzesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego pracodawcy? Bardzo proszę, żebyś informował nas o podjętych przez siebie decyzjach. Powodzenia!

Edyta

@MAGBETI, nie polecasz, odnosząc się do własnego doświadczenia, ubiegania się o zatrudnienia w Forte Sweden. Największym mankamentem, Twoim zdaniem było wynagrodzenie oraz codzienna atmosfera. Czy do swojej opinii mogłabyś jednak dodać kilka informacji odnośnie do ewentualnych szkoleń organizowanych przez pracodawcę podnoszących kwalifikację i systemu premiowego?

MAGBETI

Najgorsza firma w jakiej pracowałam zero szacunku dla człowieka,wyzysk na maxs za bardzo marne pieniądze . Pracownicy pracujący od lat zachowują się jakby byli właścicielami tej firmy robią co chcą pomiatają nowymi ludzmi którzy przychodzą do pracy obgadują i tylko latają kapować na innych ale Pani kierownik K.K uwielbia takich ludzi i oni mają u niej najlepiej... Prawda jest taka że na palcach jednej ręki mogę policzyć i podziękować nielicznym osobom że dzięki ich dobremu słowu i wsparciu ,wytrzymałam i nie zwariowałam w tej firmie .A kobiety E.M B.K to złe Kobiety które niszczą innych ludzi ale karma wraca i przyjdzie im za to zapłacić swoją cenę... Jedyny inteligentny i normalny był tam brygadzista Adam ale tak im przeszkadzał jędzą że go wykopały żałosne ale prawdziwe tyle co mogę napisac o produkcji nie POLECAM tej firmy chyba że ktoś chce byc traktowany jak (usunięte przez administratora)

Edyta

@MIKA, przedstawiłbyś dokładniej swoją opinię dotyczącą pracy w Forte Sweden? Co wpłynęło na jej kształt? Twoja wypowiedź będzie ważna z perspektywy osób, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu pracy.

kierowniczka nie lepsza z produkcji K K

Omijać szerokim łukiem

MIKA

Nie warta świeczki ta firma czeba jak najszybciej (usunięte przez administratora) dostałem inom ofertę pracy o większym stanowisku co mam teraz w forte

Edyta

@Nieustraszony, @smoczek, zamieszczone przez Was wpisy skupione są wokół jednej osoby. Rozumiem, że wzbudza ona w Was emocje. Jednak ważne, aby na tym forum zamieszczane były opinie dotyczące wszystkich aspektów związanych z warunkami pracy w Forte Sweden. Moglibyście je opisać? Zainteresują one osoby, które chciałyby rozpocząć współpracę z Forte Sweden.

AntyForte
@Edyta

Polecam czytanie ze zrozumieniem :) widzę że dużo osób w tej firmie ma z tym problemy. Nieustraszony opisał nie tylko Panią "E"

Nieustraszony

Witam, jesli tu trafiłeś szukając opinii o tej firmie to od razu uciekaj!!!! Beznadzieja... Tak można nazwać tą firmę jednym słowem. Zarobki marne, 2000-2500 zł już z premią. hehe . Do tego wielkie wymagania, od rana do wieczora zasuwasz po detalu i sieciach dodatkowo i dostajesz na koniec miesiąca 2000 zł. Pani E.B dyrektorka, jak najdalej od niej, odciągnie Ci za każdy kilometr przejechany prywatnie autem służbowym. (fiesta na wykończeniu) . Reszta przedstawicieli spoko ludzie ale ludzie z biura masakra i zarobki nie adekwatne do obowiązków jakie się ma. Z daleka od tej chorej firmy!!!!

smoczek
@Nieustraszony

hahahah Pani E.B przezroczysta jak by mogła to by zdarła z każdego pracownika skórę, przecież ona taka wszech wiedząca. Zamiast się mądrzyć niech odpali fiestę w raz ze swoim ulubieńcem członkiem zarządu smoczkiem i sprzedaje te fatalne produkty. Jestem ciekaw czy w ciągu miesiąca wyrobi normę oraz ile na wymienia prze terminów z pustym bagażnikiem. HAHAHAHHAHAHAHAHA

Nabrany

Pracowałem w tym zakładzie kilka lat, jeszcze na początku było całkiem nieźle, a od rządów Kalinowskiego zaczęło być coraz gorzej(tzw równia pochyla).Teraz nastał smoczek ze swoją "wierną połową" i robi wszystko,żeby nie stracić roboty na oślep, a ze jest zaprzeczeniem króla Miidasa(czego dotknie to w g..o obraca) to i tak mu wychodzi(wszędzie spadki,zwroty,arogancja i buta).Nie polecam pracy w tej firmie,szkoda czasu, nikt tego nie doceni,marne zarobki, a stracone lata nie wrócą?

Giguś
@Nabrany

Dobrze napisane :)

Edyta

@Waldi, jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym w Forte Sweden.

Zostaw merytoryczną opinię o Forte Sweden - Rogierówko

• Jak się pracuje w Forte Sweden?

Zobacz opinie na temat firmy Forte Sweden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forte Sweden?

Forte Sweden
1.5/5 Na podstawie 123 ocen.
  • Kościuszki 1
    62-090 Rogierówko