Opinie o Forte Sweden w Rogierówko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Forte Sweden. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Forte Sweden o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forte Sweden w Rogierówko

Brygadzista to obibok,leń,nygus,nierób,nie interesuje się pracownikami..ciąg dalszy nastąpi....

Mistrz świata

Moje zdanie na temat forte??? A więc,zapierniczać trzeba-przy wynagrodzeniu popłakać się idzie,kobitki biedne ręce sobie wyrywają,panowie na tunelu chyba się nie dogadują,brygadzista się sadzi o byle co..a moje dwa słowa na temat tej firmy?(usunięte przez administratora)

grzywa

witam ja powiem coś lepszego w styczniu2013 r na życzenie prezydenta RP forte sweden zostanie zaprezentowana na szczycie ekonomicznym w dawos jako ewenement w skali światowej 12 lat na minusie a firma istnieje na rynku i cały czas produkuje!!! kaplica myśli że ma do czynienia z debilami całe szczęście że ja pracuje dla zusu boże chroń tych co muszą wyżyć za 1200 netto

pablo

ja tam kiedyś pracowałem i brakowało mi jednego! napisu nad bramą ARBAIT MACHT FREI! jak chcesz za minimum krajowe paść na ryj to polecam nie ma nic lepszego typowy (usunięte przez administratora) sprzątaczka w sarbecu zarabia więcej niż 90% załogi miałem okazje oglądać film z sarbeca tam to dopiero się opierdalają a zarabiają kokosy przysłać ich na tydzien do forte za 75euro za cały tydzień a spierdolą na pieszo przed pierwszą przerwą

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Forte Sweden po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
zdołowany

pracuje i w tej firmie długo totalny syf przeżyłem 15 dyrektorów i 4 prezesów ale obecny to żyd pierwszej kategorii boi się podjąć prostej decyzji ale jak finansowa go wykopie to będzie jeszcze gorzej nawet w kiblu kamery założą czy papieru nie kradniesz zastanawiam się za co jej płacą jak 6 h stoi w oknie i obserwuje kto o której wychodzi oni chca by ludzie zapieprzali za nedzne grosze nie rozumieją że ta firma udaje że płaci a my udajemy że pracujemy jeśli pracuje się na produkcji to należy ludzi nagradzać premią bo to ich motywuje ale ci ludzie z góry tego nie zrozumieją bo my mamy inteligencje wrodzoną a oni anii wrodzonej ani nabytej jeszcze jedno czy wiecie czym ta firma różni się od cyrku bo w cyrku jest namiot okrągły a w forte prostokątny pracy w tej firmie nie polecam chyba że ktoś jest odporny na wiedze i trudny do (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

tmx

Jeśli lubisz zapieprzać za marne pieniądze to jest to pracodawca dla ciebie! Typowy polski (usunięte przez administratora) , wyzysk na każdym kroku, ludzie zapieprzają jak mało w której firmie produkcyjnej a w zamian dostając nędzne ochłapy. Ludzie którzy tam pracują po kilka-kilkanaście lat w większości są psychicznymi wrakami. Tak jak ktoś napisał, totalny kibel, bieda i syf. Nawet ten darmowy dojazd do pracy nie jest tego wart.

bezuzyteczny

miałem niedawno okazje tam pracowac,, masakra kepski zarobek 1300 to za cały miesiac wynagrodzenie atmosfera tez nie ciekawa kobiety tam pracuja jak mrówki a faceci się obijają one tez chyba tam za dużo nie zarabiają..co tu duzo gadać tam trzeba się narobić ale nie zarobić ale za tą są fajne kobitki mniam

smutna

nie wiem dlaczego wszyscy pisza o kobietach. one musza sie podporzadkowac brygadziście dlaczego nie piszecie o nim z nim ciezko pracowac nie wyobrazacie sobie co to za czlowiek az brak slow pracowac to tylko gehenna z nim traktuje kobiety jakby byli nikim a potem sie dziwia ze takie tam sa kobiety skoro musza szybko pracowac a nowe kobiety wiadomo nie maja takich umiejetnosci jak stare pracownice i dlatego narzekaja

totalny kibel syf i bieda ,kadra do luftu

nędza,nędza ta firma

zoja

Pracowałam w tej firmie ,atmosfera tam panująca jest okropna . kobiety które tam pracują strasznie przeklinają i nie pomagają zaklimatyzowac się nowym pracownikom. Boże strzeż mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami poradzę sobie sam.

Mysz

No tak swieta prawda ,ale moze powiem tak praca jak praca nigdzie nas nie usadz

Gaga

A jak jest w Kontroli Jakości, w laboratorium? Ile osób tam pracuje, ile można zarobić

I

Jesli ktos jest bardzo pracowity to moze isc do tej firmy choc kokosow nie zarobi. Pracuje tam wiekszosc kobiet, ktore wciaz krzywo na wszystkich patrza, obgaduja sie na wzajem, przeklinaja i krzycza. Kierowniczka produkcji tez nieciekawa, raczej nielubiana. Praca polega na zakrecaniu butelek z mydlami, dociskaniu kapsli, pakowaniu, naklejaniu naklejek na produkty, sprzataniu - rzecz jasna. Praca tylko na jedna zmiane od 6-14. Dwie przerwy w czasie tych 8h - 1przerwa o 10.15-10.30, a druga o 12-12.05. Z Szamotul jezdzi darmowy autobus do pracy.Co do stroju - dostaje sie tylko fartuch bialy z dlugim rekawem i czepek. Reszta we wlasnym zakresie. My - ludzie z agencji mamy ubior na przebranie, ale osoby tam pracujace juz po 15 lat (!!!) pracuja w tych ciuchach, w ktorych przychodza do pracy :] (na hali dochodzi do temp 30 stopni latem).

Zostaw merytoryczną opinię o Forte Sweden - Rogierówko

• Jak się pracuje w Forte Sweden?

Zobacz opinie na temat firmy Forte Sweden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forte Sweden?

Forte Sweden
1.5/5 Na podstawie 123 ocen.
  • Kościuszki 1
    62-090 Rogierówko