Opinie o Forte Sweden w Rogierówko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Forte Sweden. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Forte Sweden o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forte Sweden w Rogierówko

Opinie w głównej mierze dotyczą przedstawicieli. Ja natomiast widzę, że jest dostępna oferta dla junior product managera przy czym warunek konieczny to posiadanie 2-3 letniego doświadczenia. prócz znajomości pakietu office jakie jeszcze oprogramowania byłyby mile widziane?

Widzę, że w większości pisze się o PHowcach, a co z kontrolerami finansowymi? Właśnie widnieje oferta na takie stanowisko. Tak zaczynając od benefitów to co się dzieje w te słodkie piątki? I przechodząc do obowiązków jak praca przy kalkulacji kosztów wygląda oraz relacja z działem księgowym? Znane są przy tym widełki?

Pracownik działu finansów Nowy wpis

Witam , ciężko jest tutaj opisywać specyfikę pracy dla kontrolera. Dlatego osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV i wzięcia udziału w rekrutacji. Wtedy również możemy udzielić wyczerpujących odpowiedzi w pozostałych kwestiach.

Jaka jest umowa w firmie Forte Sweden? Wiecie, czy jako Przedstawiciel Handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

DS Nowy wpis

Dzień dobry, zatrudnienie, również na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, odbywa się wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiam

Xyz

Jakie zarobk? I godziny pracy? Czy poprawiła się atmosfera? Warto zgłosić swoją kandydaturę?

Abc
@Xyz

Zarobki są marnę. O podwyższkę musisz walczyć, a i tak zaproponują 100 - 150 zł brutto. Atmosfera? Bardzo ciężka. Każdy walczy tylko o siebie. A kierownictwo docenia tylko i wyłącznie osoby, które nie mają własnego zdania, a jedynie im przytakują. Nie polecam.

Turbo
@Abc

Skoro zarobki takie marne i atmosfera ciezka to dlaczego pracuja tam osoby po 20 czy 25 lat?

@Turbo

Skąd wiesz, że są tam tacy ludzie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Forte Sweden po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów. Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
pH

Cześć, 1. Jak wygląda praca pH? Ile wizyt dziennie? Za co pH jest rozliczany? Ile godzin dziennie? 2. Na jakie zarobki można liczyć? 3. Auto służbowe do użytku prywatnego?

DS
@pH

Dzień dobry, w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z jednym z Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Kontakt znajdzie Pan/Pani na stronie https://forte-sweden.com/kontakt/. Pozdrawiam,

Katarzyna
@DS

To miłe, czyli można niezobowiązująco zadzwonić żeby poznać szczegóły, nie trzeba od razu aplikować, żebyście odpowiedzieli na pytania? :)

DS
@Katarzyna

Pani Katarzyno, Kierownik Regionalny udzieli odpowiedzi na pytania, które nie naruszają tajemnicy przedsiębiorstwa - są jawne. Pozdrawiam,

Karol
@pH

1. Nie wygląda, bo produkty są średniej jakości, wyglądają jak kosmetyki z lat 90, a kosztują bardzo dużo. Brandy są kompletnie nieznane. No i zarząd z archaicznymi metodami.

zawiedziona

Poza marką Corine de Farme produkty są średniej jakości. Pracodawca zwalnia swoich pracowników za poglądy, nawet jeśli nie obnoszą się z nimi w godzinach pracy. Kompletny brak profesjonalizmu.

Barbara
@zawiedziona

Jeśli naprawdę pracodawca zwalnia wyłącznie za poglądy to faktycznie nie jest to zbyt profesjonalne, jak piszesz. Czy takie zwolnienia często mają miejsce? Zastanawiam się też za jakie poglądy można zostać zwolnionym.

Zwolniona
@Barbara

Można. Sama zostałam zwolniona za to, że chciałam dobrze, ale wg góry byłam "za mądra".

Honorata
@Zwolniona

I co miałaś napisane na wypowiedzeniu? Tak z ciekawości pytam.

Digi
@zawiedziona

Też zostałem zwolniony za poglądy...

Katarzyna
@Digi

Szokujesz mnie. Ale polityczne, czy dotyczące czegoś innego? Chyba pracodawcy to nie powinno interesować, gdy pracownik jest dobry i się stara... Jakoś to Ci oznajmili, czy domyślasz się?

Digi
@Katarzyna

Ja nie poglądy polityczne, ale z zakresu nieprzestrzegania prawa pracy i poszanowania godności osobistej pracowników. O braku profesjonalizmu w tej firmie oraz układach nie wspominając.

Co sądzicie o stanowisku asystenta ds. eksportu? Aktualnie trwa rekrutacja na to stanowisko i zastanawiam się, czy warto aplikować?

@Kandydat

Warto! Pracuję w firmie Forte-sweden :)

Zyga

Jakie sa obecnie wynagrodzenia w firmie? Warto wracać ?

Alicja
@Zyga

A nie byłoby Ci tak głupio wrócić z podkulonym ogonem?xd bo mnie tak szczerze owszem. :( Czyli odeszłaś tylko ze względu na zarobki czy z czymś jeszcze miałaś problem?

Fly
@Zyga

Firma bardzo dobrze płaci wracaj !

Fly
@Alicja

Problem może z Toba miał !

Alicja
@Fly

No może... A wiadomo czy tu w ogóle jakiś okres karencji jest, że np., miesiąc musisz odczekać, żeby ponownie móc aplikować? Często ludzie wracają?

makuhaki

Uwaga na tego pracodawcę, wystawia listy intencyjne z gwarancją zatrudnienia , a po pewnym czasie się z nich wycofuje, jak to było w moim przypadku. Po rozmowie o pracę w firmie Forte Sweden ustaleniu daty zatrudnienia (z uwzględnieniem okresu wypowiedzenia w firmie dotychczasowej) wystawieniu mi listu intencyjnego z zobowiązaniem zatrudnienia oraz ustaloną stawką, złożyłem wypowiedzenie w dotychczasowym zakładzie pracy, na trzy tygodnie przed umówionym podjęciem pracy firma Fotre Sweden, wycofała się z ustaleń zostawiając mnie na lodzie, na szczęście udało mi się znaleźć inną pracę, ale nerwów trochę było. Uwaga bo wystawiają do wiatru.

zadowolony

Żeby docenić firmę w której się pracuje trzeba samemu być dobrym i solidnym pracownikiem. Dla mnie to dobre miejsce do pracy więc polecam.

Zadowolona
@zadowolony

Popieram w 100 %

Zainteresowana
@zadowolony

Zadowolony i Zadowolona - pochwalcie się jakie stanowiska zajmujecie? Większość zamieszczonych tu opinii jest odmienna niż Wasze.

Zadowolona
@Zainteresowana

Pracuje na stanowisku przy maszynie. To jakiś problem ze jestem zadowolona?

Maczuga Herkulesa
@Zadowolona

Przy jakiej maszynie pracujesz, że jesteś tak zadowolona, bo chyba nie we Forte ? Bzdury Totalne !

Pracownik obecny
@Zadowolona

Kto tam jest zadowolony. Zapieprzać trzeba . Stare pracownice które pracują tsm ponad 20 lat . Wciąż podkręcają tempa na maszynie. Atmosfera tragiczna. Nie polecam tej firmy . (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Forte Sweden odbywa się również w języku angielskim?

obecny pracownik

Dzień dobry, jeśli w ogłoszeniu o pracę j. angielski jest wymieniony jako potrzebny, na rozmowie sprawdzamy oczywiście jego znajomość.

Janusz
@obecny pracownik

Prośba do obecnego pracownika. Pracowałem w tej Firmie przed 18 laty i usiłuję się skontaktować w sprawie druku rp 7 Telefon podany na internecie nie odpowiada, na meil też nie ma odpowiedzi. Możesz mi podać jakiś aktualny nr telefonu? z góry dziękuję, Janusz Hałas

@obecnypracownik
@Janusz

dzień dobry, prosimy o kontakt na numer telefonu podany na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt

Wilk z Wall Street

Nie zgodzę się z opiniami, że jest aż tak ,,tragicznie”. Jak w każdej pracy są dni gorsze i lepsze. Z perspektywy czasu praca była ciekawym wyzwaniem i przygodą jednocześnie. Miałem okazje pracować ze wspaniałymi osobami i każdemu życzę, aby w pracy mieć tak zgrany zespół. Nie ma również korporacyjnego środowiska, co moim zdaniem ułatwia swobodę pracy. Czy wróciłbym do Forte ponownie? Myśle, ze tak :)

Czystaprawda
@Wilk z Wall Street

Tak się uśmiałem z tych bredni, że szok. Takie kłamstwa tylko w Forte sweden. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie!

Edyta
@Czystaprawda

Każdy oczekuję innych rzeczy od swojego pracodawcy - dlatego też dla niektórych osób praca w Forte Sweden może odpowiadać. A Ty nawet nie podałeś powodów, dla których nie polecałbyś pracy w tej firmie. Może zrobisz to teraz? Nalegam.

Czystaprawda
@Edyta

Nie polecam ponieważ stosują mobbing. Nie ma szans na złożenie pozwu, gdyż świadkowie boją się zeznawać. A samemu niewiele mogę ugrać. Dyrektor sam się boi pewnych osób i nie ma władzy w firmie. Może gdyby miał odwagę zrobić porządki to byłoby lepiej...

Nie interesuj się
@Wilk z Wall Street

Skoro uważasz że byś tam wrócił to dlaczego odszedłeś?

Jako przedstawiciel handlowy praca w miarę ale nie we wszystkich regionach. Dyrekcja cóż pisać nie mają pojęcia o byciu pH bo nigdy nimi nie byli. Teorie i wizję która wysowaja zakrawają o pomstę do nieba. To co wymyślą ma być stosowane mimo żadnego zaplecza w postaci doświadczenia. Żaden sprzeciw czy inna opinia nie jest brana pod uwagę i wręcz uznane za nie lojalność. Wynagrodzenie około 2500. Towar jakości średnie cena ulalala. ????Tyle w temacie.

Xyz

Wyzysk totalny każą zasuwać za dwóch. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce tam przyjść pracować. Żal tylko tych którzy tam pracują od lat.

Magge

Nie polecam tej firmy zakladu.Szkoda czasu.Ludzie okropni.Podczas przyjecia do pracy kierowniczka mila z czasem juz taka nie byla.Zarobki marne.Ogolnie nie polecam.Bylem pracowalem i odeszlem.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Forte Sweden?

Obecny Pracownik

Oczywiście! Każdego roku w naszej firmie organizowane jest np. integracyjne spotkanie noworoczne dla wszystkich pracowników. Zapraszamy.

Jako pracownik produkcji ilu zmianowa jest to praca i po ile godzin? Jak zarobki?

ObecnyPracownik

Na ten moment pracujemy w systemie dwuzmianowym. Po 8 godzin zmiana.

@ObecnyPracownik

A można wiedzieć jak wyglądają zarobki?

ObecnyPracownik

Kwestie wynagrodzenia są ustalane z bezpośrednim Przełożonym, podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

ObecnyPracownik

@romeo zastanawiam się ile złości i frustracji musiałoby się we mnie zgromadzić żeby angażować swój prywatny czas i uwagę aby w środku tygodnia, tuż po północy wchodzić do internetu i obsmarowywać swojego byłego/obecnego Pracodawcę? Jeśli dobrze rozumiem ideę tego portalu ma on przede wszystkim służyć jako źródło informacji na temat warunków pracy w danej firmie. W tych kategoriach Twój wpis jest bezużyteczny i bezwartościowy. Postaram się podzielić bardziej merytoryczną wiedzą. W Forte pracuję kilka lat i mam na tyle fajną i angażującą pracę, że zwyczajnie nie mam czasu na takie "obserwacje". Wszystkie osoby rozważające podjęcie pracy w firmie Forte Sweden zachęcam do minimum wysiłku i próbę oddzielenia opinii sfrustrowanych nieudaczników od rzetelnych informacji. Wszędzie trzeba pracować. Wszędzie trzeba najpierw dać żeby potem dostać. A Forte jest miejscem które potrafi docenić ludzi myślących w ten sposób. Dowodem niech będzie grono osób z kilku- czy kilkunastoletnim stażem pracy tutaj. Pozdrawiam serdecznie Obecny Pracownik.

Gogol

Praca jako ph marne grosze 2500 zl z premią.Jezdzisz od rana do nocy i każdy km Pani E. Tobie wylicza.Asartyment wogle się nie sprzedaje tyle co traci ważność na półkach A na wymianę nie masz nic.Kierownik regionalny ma swoje oczko w głowie której daje gratisy A potem ona jest najlepszym sprzedawcą.Szkoda czasu na tą firmę.

MT
@Gogol

Ja wyrabiam się w 8, 8 i pół godziny i premie zgarniam...

Czy w chwili obecnej produkcja i laboratorium działają normalnie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Forte Sweden - Rogierówko

• Jak się pracuje w Forte Sweden?

Zobacz opinie na temat firmy Forte Sweden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forte Sweden?

Forte Sweden