Opinie o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w Rzeszów

suso

mnie ciekawi z kolei to czy w BEZPOL organizują bezpłatne kursy dla swoich własnych pracowników. to mogłoby być przydatne

MATRIKS

Tak daja karnet na lopate do sniegu i uprawnienia na miotle do zamiatania

bezpoleciaż

Odkąd te dwie miłe panie tam pracują wszystko mażna załatwićTylko rozdartego kurdupla w budzie spowrotem powinni zamknąć.

annonymus

Firma fajna a w szczególności te dwie laski co tam w biurze siedzą.

byly ciec

Mowisz o tym klawiszu z zaleza co cieciowal na w budzie pozniej niby patrol interwencyjny bez licencji i jakich kolwiek uprawnien taki ciec mibilny a tera wielka szycha cala gemba kerownik.A co z [usunięte przez moderatora] fajny chlop

byly ciec z budy

TWARDE KIEROWNICTWO KTORE???? MOWISZ O TYM CIECIU Z BUDY CO ZROBILI GO KIEROWNIKIEM , I TERAZ WIELKA SZYCHA CHYBA ZARTUJESZ CHA CHA CHA

groby

dokladnie lekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

guziec
@groby

Schmidt ten niedorozwój?

galanonim

firma spoko tylko ten maly krzykacz powinien brac jakies leki na uspokojenie albo tasma zaklejac usta

anonim - 2011-06-08 19:16:19 to takie pytanie?to po co tam pracujesz????jak tak źle?trzeba było się uczyć to byś miał lepsze stanowisko!!!narzekają wszyscy a i tak idą do takiej pracy!!!paranoja i oczywiście znane narzekanie jak się jest anonimowym!jedni będą pisać że super drudzy że beznadzieja i tak jest zawsze na każdym forum!praca jak praca marne pieniądze ale i w pracy się nie napracujesz każdy ma wolny wybór bo sie czlowiek przyzwyczaja do takiego balaganu i pracuje w tym burdelu a co ma nauka do opini o pracodawcy to niewiem jedyny + w tym roku to wreszcie pokazala sie woda do picia ktora nalezy sie jak chlopu ziemia jak cie to ucieszy to narazie 1 + dla firmy

grt

godzisz się na takie warunki to takie masz

Dokladnie gosc pisze wyplata jak sobie przypomna a jak sie dzwoni to nigdy tej pani sekretarki niema,i w telef.slychac odp.bedzie pozniej a pozniej znowu to samo.W lecie brak jakiejkolwiek wody gdy sa upaly chociaz sami niepelnosprawni ludzie pracuja .Kaza ludziom siedziec we wlasnych samochodach przy budowie autostrady ciuchy byle jakie albo za mame albo za duze wszystko robione na [usunięte przez moderatora] Niczego nie mozna sie doprosic a wymagania maja jak przy ochranianiu banku albo komorowskiego goscie z 2 grupa inwalidzka siedza po 12 a nawet po 16 godzin w pracy.W zimie budy neodogrzane zimno na grande.Ten gosc co pisze ze super firma i ze tam wraca to chyba sam kierownik tak napisal zeby zachwalic firme.Odradzam tej firmy .co do wyplaty to jak pani sobie policzy to tak wyplaci ucinaja godziny na beszczelnego choc czlowiek siedzi jak pies w tej budzie bez wody bo nie daja a na wyplate to czeka sie nawet i do 3 tygodni

ochroniarz

STRASZNY BAŁAGAN(każda osoba w tej firmie mówi co innego), ZERO SŁOWNOŚCI, rozumie że miałem umowę zlecenie ale na tej umowie nie było napisane do kiedy mają być wypłacone pieniądze, zwróciłem uwagę Pani sekretarce w w/w biurze ale Ona powiedziała, że absolutnie na pewno pieniądze będą wypłacone 10dnia miesiąca, bo wtedy są robione przelewy ale może dopisać taką anegdotę jeżeli chce i tak w kalendarzu był 14 dzień miesiąca i pieniędzy dalej nie ma, co jak dzwoniłem 10 to Pani znów potwierdziła,że przelew będzie na 100%...Nie chcę mi się o tym pisać poprostu: [usunięte przez moderatora] ZA MARNY PIENIĄDZ

miro56

duży plus umowa o pracę a nie krętactwa jak w podobnych firmach umowy na pół etatu i tajne umowy zlecenia pieniądze naliczane za wykonaną pracę a nie tak jak wszędzie wolne dni.zadowolony jestem

Ochroniarz

Dobra firma. Twarde kierownictwo. Klienci zadowoleni w większości tam gdzie pracowałem. Zrobiłem błąd i poszedłem pracować do innej firmy. Wracam ...

Leo
@Ochroniarz

To firma bankrut.Ludzie sie zwalniają. Nawet telefonów juz nie ma kto odbierać.Większość pracowników ochrony wie,że nie warto podejmowac pracy w tej firmie.Omijają ją dalekim łukiem,więc nie pisz bajek dla grzecznych dzieci.

często nikt nie odbiera telefonów , płaca w róznych terminach , złe naliczania należności , brak zainteresowania pracownikami , bałagan straszny

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET
  • Lwowska 39