Opinie o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w Rzeszów

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Byly Nowy wpis

Nikt u złodzieja nie będzie pracował omijać szerokim łukiem aż dziw że ta (usunięte przez administratora) społeczna jeszcze żyje i dalej (usunięte przez administratora) ludzi

BULA1958

Była zakłamana Firma pana PIE. O wypłaty trzeba było się prosić ! za nad godziny nie płacili ! Kawał ŁOBUZÓW !!!

Były ciec Nowy wpis
@BULA1958

Jakiego pana chyba kawał .... i .......

Na jakie benefity można liczyć w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

buldog Nowy wpis

O czym wy piszecie taka firma już dawno padła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hans

@Never a to tak często się ludzie tu zwalniają po 1 wypalcie? Czemu?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Never

Proces awansu trwa do czasu gdy się zwolnisz - najczęściej po pierwszej wypłacie.

Jak wygląda podstawa w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Snake

Nie ma czegoś takiego jak podstawa, chyba że jesteś osobą niepełnosprawną w stopniu min. umiarkowanym wtedy dostaniesz etat a oni dofinansowanie z pfronu. Zawsze istnieje ryzyko że zgodzisz sie na mniejsza stawkę płatną w gotówce do reki, na umowie bedziesz miał minimum i podpiszesz im ze tyle dostałeś (słyszałem o takich praktykach ale jak nikt nikogo nie złapie na gorąco to dalej beda )

byly ciec
@Snake

czlowieku omijaj szerokim lukiem bo wyplate zobaczysz jak slepy niebo nawet tam nie idz chyba ze lubisz pracowac w czynie spolecznym

Bodzio

Pracowałem tam ! Problemy z wypłatami,pracowało się po 24 godziny ,a mimo to nie było płacone ! FIRMA UDUŚ !!!!! (usunięte przez administratora) NA KAŻDYM KROKU !!!!! A MIMO TO ZWOLNILI MNIE ZA PICIE ALKOHOLU W PRACY,GDZIE NIKT MNIE NA TYM NIE NAKRYŁ I PRZEDE WSZYSTKIM NIE WIDZIAŁ !!! (usunięte przez administratora) I BZDURY !!!

Były cięć

1 pracodawca na PDK w okradaniu pracownikow

Czy firma Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zastanów się

czy nie ma innej pracy w innej agencji. Nie masz gwarancji otrzymania pełnej wypłaty. A sfinansują ci BHP, inne potracą z wynagrodzenia.

BEZPOL-NET ta firma nie istnieje już co najmniej od 10 lat

Obudźcie się
@anonymous

nie istnieje pod ta nazwa. Ale jak sie lepiej rozeznasz to cały czas sa spółeczki zajmujące sie ochroną z BEZPOL w nazwie z tą sama parówą zgarniająca kasę oficjalnie lub przez słupy.

laik :)

hej wszystkim... z tego co sie orientuje to Pieprzny placi w " terminie " , ale z miesiecznym opoznieniem ;/ Tlumaczy ze w poprzednim miesiacu kupe kasy zabrala mu skarbowka ;/ Niewyobrazam sobie pracowac 4-5 tygodni bez wyplaty... Skoro na poczatku robi opoznienia , to powinien sie liczyc ze kolejne sprawy beda przez Niego przegrywane w sadzie... A i ze nie bedzie ludzi do pracy... Lepiej zarobic mniej a miec pieniadze w terminie .... Duzo z was podziekowalo MU za wspolprace, za nieterminowe przelewy wynagrodzenia ?

Zenek
@laik :)

To jeszcze ten (usunięte przez administratora) ma coś Bo ponoć już niema tam nikogo

Ciec
@laik :)

To widać źle się orientujesz

@laik :)

obiecał ci, że zapłaci za 4-5tygodni, a ty uwierzyłeś. błądzisz w ciemności. Ale powodzenia. Mozesz mu zawsze naliczyc odsetki jak w Providencie ;-))

Patrycja

Dzień dobry, czy napięta sytuacja w firmie BEZPOL-NET choć trochę się unormowała? Jaki szlak obrały dalsze sprawy sądowe? Czy rzeczywiście nie da się polubownie załatwić spraw z prezesem firmy a zgłoszenie sprawy do Sądu jest niezbędne?

@Patrycja

Patrycja jeśli zalega Ci z płatnościami to szybko do sądu pracy puki komornik ma z czego ściągnąć ja tak zrobiłem po tygodniu miałem kasę na koncie ????,niesluchaj obiecanek jak goście z Jędrzejowa

Zorro
@Patrycja

(usunięte przez administratora) kawał historii....nigdy Bezpol-

Czy ktoś z Was mógłby opisać Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Snake

Jest to jedna z kilku spółek zajmujących sie ochrona i instalacjami systemów. Na samej górze siedzą zawsze te same osoby - najczęściej jako właściciele, prezesami tworzą bardziej zaufanych pracowników aby ograniczyć swoja odpowiedzialność). Kilka spółek już utopili. Nie wypłacają pracownikom na umowach zlecenie wynagrodzeń na czas albo w ogóle. Na umowy o prace zatrudniają tylko niepełnosprawnych aby mieć dofinansowanie z PFRON, ale to do czasu jak zaczną mieć problemy z płaceniem zusów i innych składek. Wniosek jest jeden - idąc tam do pracy ryzykujesz, że będziesz robił w g.. warunkach (np. w kempingu na budowie w deszczu, błocie, mrozie i upale) i nic z tego nie dostaniesz - będziesz działał charytatywnie jako wolontariusz. Trzeba sobie zadac pytanie - czy to ma sens? Lepiej poszukac innej roboty.

To jak to jest z ta firmą?

@Karolina

tak jak czytasz ponizej. jeśli chcesz pracowac w ochronie lepiej idz do innej firmy. jak cos im sprzedajsz to tylko za gotówke.

Lolek

Panowie wygrałem w sądzie pracy komornik ściągną w ciągu 7 dni wszystko co mi zalegał nieczekajcie na obiecanki tylko prosto do Sądu bo nie zobaczycie ani centa

Były ciec

Panowie nie czekać na obiecanki złodzieja że do stycznia wypłaci sprawę do sądu i macie wygrane potem komornik i w 10 dni macie pieniążki na swoim koncie Zero litości dla .........,....... złodzieja

cieć
@Były ciec

Dokładnie.człowiek ledwie wiąże koniec z końcem, a ten (usunięte przez administratora) ma dostatek i ciągle mu mało.

@Były ciec

FIRMA BEZPOL-NET od 2015 roku nie istnieje te opinie dotyczą firmy BEZPOL prezesem jest ta sama osoba , ta firma tez juz na wylocie .UWAZAJCIE!!!!!!!

Zorientowany w całym tym g.
@anonymous

Dokładnie. Najlepiej omijać wszystko co ma w nazwie Bezpol i jest z Rzeszowa lub okolic. Oni maja tam kilka spółeczek, prezesików figurantów za którymi stoi cały czas jedna i ta sama osoba Robert P.

razem ich udupimy

Witam wszystkich Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych pracowników firmy Bezpol Solution Spółka z o.o. Warszawa ul. Jagiellońska  78   czy umowa o pracę została rozwiązana czy zaległe wynagrodzenia zostały wypłacone email kup_dostep@wp.pl

Zenek
@razem ich udupimy

Uwaga na tą "firme" i prezesa nie wyplacaja pensji .Masa ludzi nie dostala zaległych wynagrodzen.Prokuratura powinna sie wziasc za tych zlodzieji!

prawoprawem
@razem ich udupimy

nimi to CBA powinno się zająć!!!

byly monitoring

ale sie jaja dzieja niema to jak byl pan tadeusz prezesem on by do tego nie dopuscil bylo jak w zegarku za moich czasow a ten to tylko przekrety matactwa i machloje brata adwokata ma to sie nie martwi. juz jedna firma poszla na bruk teraz czas na druga

Adik

Omijać szerokim łukiem Bezpol.Nie płacą zaleglych pensji!

Monitoring

prezesie nierob sie tym co kon ma pod brzuchem sprzedaj Mercedesa i wyplac za marzec

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET
  • Lwowska 39
    35-301 Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042