Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET

Rzeszów

Opinie o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET

anonim 2010-11-16 11:23:37
często nikt nie odbiera telefonów , płaca w róznych terminach , złe naliczania należności , brak zainteresowania pracownikami , bałagan straszny
Ochroniarz 2010-12-08 13:21:27
Dobra firma. Twarde kierownictwo. Klienci zadowoleni w większości tam gdzie pracowałem. Zrobiłem błąd i poszedłem pracować do innej firmy. Wracam ...
miro56 2010-12-08 19:27:42
duży plus umowa o pracę a nie krętactwa jak w podobnych firmach umowy na pół etatu i tajne umowy zlecenia pieniądze naliczane za wykonaną pracę a nie tak jak wszędzie wolne dni.zadowolony jestem
ochroniarz 2011-03-14 16:16:31
STRASZNY BAŁAGAN(każda osoba w tej firmie mówi co innego), ZERO SŁOWNOŚCI, rozumie że miałem umowę zlecenie ale na tej umowie nie było napisane do kiedy mają być wypłacone pieniądze, zwróciłem uwagę Pani sekretarce w w/w biurze ale Ona powiedziała, że absolutnie na pewno pieniądze będą wypłacone 10dnia miesiąca, bo wtedy są robione przelewy ale może dopisać taką anegdotę jeżeli chce i tak w kalendarzu był 14 dzień miesiąca i pieniędzy dalej nie ma, co jak dzwoniłem 10 to Pani znów potwierdziła,że przelew będzie na 100%...Nie chcę mi się o tym pisać poprostu: [usunięte przez moderatora] ZA MARNY PIENIĄDZ
anonim 2011-05-12 13:45:17
Dokladnie gosc pisze wyplata jak sobie przypomna a jak sie dzwoni to nigdy tej pani sekretarki niema,i w telef.slychac odp.bedzie pozniej a pozniej znowu to samo.W lecie brak jakiejkolwiek wody gdy sa upaly chociaz sami niepelnosprawni ludzie pracuja .Kaza ludziom siedziec we wlasnych samochodach przy budowie autostrady ciuchy byle jakie albo za mame albo za duze wszystko robione na [usunięte przez moderatora] Niczego nie mozna sie doprosic a wymagania maja jak przy ochranianiu banku albo komorowskiego goscie z 2 grupa inwalidzka siedza po 12 a nawet po 16 godzin w pracy.W zimie budy neodogrzane zimno na grande.Ten gosc co pisze ze super firma i ze tam wraca to chyba sam kierownik tak napisal zeby zachwalic firme.Odradzam tej firmy .co do wyplaty to jak pani sobie policzy to tak wyplaci ucinaja godziny na beszczelnego choc czlowiek siedzi jak pies w tej budzie bez wody bo nie daja a na wyplate to czeka sie nawet i do 3 tygodni
anonim 2011-06-08 19:16:19
to takie pytanie?to po co tam pracujesz????jak tak źle?trzeba było się uczyć to byś miał lepsze stanowisko!!!narzekają wszyscy a i tak idą do takiej pracy!!!paranoja i oczywiście znane narzekanie jak się jest anonimowym!jedni będą pisać że super drudzy że beznadzieja i tak jest zawsze na każdym forum!praca jak praca marne pieniądze ale i w pracy się nie napracujesz każdy ma wolny wybór
grt 2011-06-09 13:45:18
godzisz się na takie warunki to takie masz
anonim 2011-06-14 09:45:46
anonim - 2011-06-08 19:16:19

bo sie czlowiek przyzwyczaja do takiego balaganu i pracuje w tym burdelu a co ma nauka do opini o pracodawcy to niewiem jedyny + w tym roku to wreszcie pokazala sie woda do picia ktora nalezy sie jak chlopu ziemia jak cie to ucieszy to narazie 1 + dla firmy
galanonim 2012-03-15 10:23:14
firma spoko tylko ten maly krzykacz powinien brac jakies leki na uspokojenie albo tasma zaklejac usta
groby 2012-04-10 18:14:35
dokladnie lekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
byly ciec z budy 2012-09-17 15:40:46
TWARDE KIEROWNICTWO KTORE???? MOWISZ O TYM CIECIU Z BUDY CO ZROBILI GO KIEROWNIKIEM , I TERAZ WIELKA SZYCHA CHYBA ZARTUJESZ CHA CHA CHA
byly ciec 2012-09-17 15:49:34
Mowisz o tym klawiszu z zaleza co cieciowal na w budzie pozniej niby patrol interwencyjny bez licencji i jakich kolwiek uprawnien taki ciec mibilny a tera wielka szycha cala gemba kerownik.A co z [usunięte przez moderatora] fajny chlop
annonymus 2013-03-05 18:32:42
Firma fajna a w szczególności te dwie laski co tam w
biurze siedzą.
bezpoleciaż 2013-03-05 20:28:12
Odkąd te dwie miłe panie tam pracują wszystko mażna załatwićTylko rozdartego kurdupla w budzie spowrotem powinni zamknąć.
MATRIKS 2013-06-12 11:41:17
Tak daja karnet na lopate do sniegu i uprawnienia na miotle do zamiatania
suso 2014-02-27 16:09:49
mnie ciekawi z kolei to czy w BEZPOL organizują bezpłatne kursy dla swoich własnych pracowników. to mogłoby być przydatne
monk 2014-03-25 19:19:04
BEZPOL-NET współpracuje z wielkimi i znanymi firmami jak castorama, e leclerc, skanska, leżajsk, także sporo firm im ufa.
ian 2014-05-19 02:23:30
To może ktos z aktualnych pracowników napisałby, czy rzeczywiście warto aplikowac do agencji bezpol-net, bo lista klientów mało mówi.
do wszystkich 2014-05-21 16:08:50
@monk, to znaczy ze tam pracowales, tak? pytanie do Ciebie i reszty: dają jakieś benefity, wolne też?
ręcista 2014-12-10 17:23:14
a to jest jakiego typu agencja ochroniarska? tak się składa że szukam pracy w tej dziedzinie ale jestem raczej nie typem rambo ale schorowanego rencisty. czy tam są też dostosowane dla takich jak ja oferty pracy np. przy ochronie w supermarketach i dyskontach, czy raczej wyślą mnie prędzej do iraku ochraniać czołgi?
hehe 2015-01-08 07:57:36
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niesamowity . Odradzam tą firmę, pracuję JESZCZE w niej, zarobki to 5,4zł/h, umowa zlecenie. Ludzie niekompetentni, brak wiedzy o ochronie! Porazka...
anonim 2015-02-01 12:49:45
wiecie co to jest wszystko dziadostwo te firmy ochroniarskie,żadna nie daje umowy o prace chyba że masz grupe inwalidzką a tak to rypiesz za 5 zł netto na umowe zlecenie
anonim 2015-02-15 13:15:39
nic na święta nie dają i składki do zusu odprowadzają w kwocie 0.44 groszy bo podpisujesz dwie umowy
byly ciec 2015-03-07 22:53:07
ludzie co wy tu wypisujecie zatrudnij się a za 2 miesiące oczy ci się otworza
guziec 2015-05-22 21:07:56
Schmidt ten niedorozwój?
kameleon 2015-05-22 21:12:22
złodziejska firma która nie wywiązuje się z umów i okrada pracownika Dają głodowe stawki rotacja u nich jest na porządku dziennym (3.50 zł do 6.50 zł -tylko dla dupo włazów)
ciec a4 2016-02-25 08:48:30
Czy PIEPRZNY wyplaci w tym roku ludziom zalegle urlopy nadgodziny pobory za styczeń
agent 2016-03-04 09:48:48
wypłacił???
ciecA4 2016-04-13 10:21:25
Nie wiem gdzie robisz, pewnie jako asystentka albo w patrolu. Ale zwykłe ciecie i nie tylko nie dostaja kasy w terminie, juz nie mówiac o takich zarobkach. nawet za 5 zł/h na 1800 musiałbys wypracować 360h czyli codziennie po 12 godzin. jak masz pisać takie pie... to lepiej juz nie wychodz spod biurka prezesa
ciecA4 2016-05-11 08:50:38
jak bys nie dostał kasy która miałes zarobic tez byłbys agresywny, wiec nie p... mi tu wiara w ludzi. spojrz realnie czy przy obecnych stawkach za godzine ciciowania mozesz tyle zarobic, jak ktos pisze pierdoły z ksiezyca to moze sie spodzieawc tylko 1 reakcji.a z wiara to do koscioła, a nie do tych oszustow
GI 2016-05-11 09:26:46
Pracuję na GI w Bezpolu-wypłatę dostaliśmy ostatnio po dwudziestym, jest coraz gorzej. Ludzie się zwalniają, a wypłata to najniższa krajowa +100zł premii.
Prawdopodobnie część nas się zwolni bo jest ryzyko, że w ogóle przestanie prezes płacić. Pozdrawiam
Prawda 2016-05-11 10:09:12
,,Pieniądze są wypłacane na czas, owszem, tego zaprzeczyć nie mogę, bo ja zawsze otrzymywałem kasę w terminie, nie są to nie wiadomo jakie pieniądze, ale 1800 netto jednak wychodzi bez większych problemów."-----Kłamstwo i ściema prawda jest taka jak wyżej kolega napisał.Problem z czasem wypłaty wynagrodzenia są poślizgi i stawki 1800 netto takiej brak. :(
Ciec 2016-05-13 06:50:13
Bravo piszesz prawde oszust i zlodziej jeszcze i ten bezpol pusci z torbami bo tylko tyle potrafi zrobic
Nowi 2016-06-18 20:49:25
Wiesz co, chyba trochę zboczyłeś jednak z tematu wiesz?
Były ciec 2016-10-28 22:17:41
Ludzie ponoć znowu szukają idiotow z grupą żeby gdzieś tam koczowali a idzie zima 0 ogrzewania,0 oświetlenia a później ogłosi upadłość poczytajcie o Elekto-necie ogladnijcie TVP Rzeszów interwencje o tej byłej firmie zalega ludziom ponad 200 000 tys .zl
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET