Opinie o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET w Rzeszów

Biuro

Ludzie szukajcie sobie pracy bo zlodziej chce oglosic upadlosc Bezpolu tylko jak zawsze nikt nic niewie w mies.Kwiecien nikt nieotrzyma poborow za mies. MARZEC Skonczyl 1 firme puscil ludzi z torbami teraz kolej na 2 firme jeszcze niesiedzi bo jest codziennie na Metalsprzecie. Ul.Boya-Zelenskiego WYPLATY ZA MARZEC 2017 NIEBEDZIE W MIES.KWIECIEN

Husik

Nie bedzie wypłat Roberta już dawno zamknęli za długi i nie wypłacenie ludziom pieniędzy za miesiąc luty.

Kolo

Czy w tym roku robert zaplaci za luty bo juz 27 marzec a wyplaty niema czyzby chcial zrobic nastepny przekret jak z tym Elekto-Netem . robert sprzedaj merola i wyplac pieniadze za luty i niechodz po ludziach i nienaciagaj ich na jakies kredyty

WETERAN

DZIADOSTWO-JAKICH MAŁO....KIEROWNICTWO SPŁACA KREDYTY I CAŁUJĄ PUPĘ PREZESA ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ NIE POLECAM..

Byly ciec
@WETERAN

27 jeszcze wyplaty niema i chodzi po pracownikach i prosi zeby mu ktos wziol kredyt ciekawe czemu ten przekret niewezmie na siebie

Były ciec

Ludzie ponoć znowu szukają idiotow z grupą żeby gdzieś tam koczowali a idzie zima 0 ogrzewania,0 oświetlenia a później ogłosi upadłość poczytajcie o Elekto-necie ogladnijcie TVP Rzeszów interwencje o tej byłej firmie zalega ludziom ponad 200 000 tys .zl

Nowi

Wiesz co, chyba trochę zboczyłeś jednak z tematu wiesz?

Ciec

Bravo piszesz prawde oszust i zlodziej jeszcze i ten bezpol pusci z torbami bo tylko tyle potrafi zrobic

Prawda

,,Pieniądze są wypłacane na czas, owszem, tego zaprzeczyć nie mogę, bo ja zawsze otrzymywałem kasę w terminie, nie są to nie wiadomo jakie pieniądze, ale 1800 netto jednak wychodzi bez większych problemów."-----Kłamstwo i ściema prawda jest taka jak wyżej kolega napisał.Problem z czasem wypłaty wynagrodzenia są poślizgi i stawki 1800 netto takiej brak. :(

ciecA4

jak bys nie dostał kasy która miałes zarobic tez byłbys agresywny, wiec nie p... mi tu wiara w ludzi. spojrz realnie czy przy obecnych stawkach za godzine ciciowania mozesz tyle zarobic, jak ktos pisze pierdoły z ksiezyca to moze sie spodzieawc tylko 1 reakcji.a z wiara to do koscioła, a nie do tych oszustow

ciecA4

Nie wiem gdzie robisz, pewnie jako asystentka albo w patrolu. Ale zwykłe ciecie i nie tylko nie dostaja kasy w terminie, juz nie mówiac o takich zarobkach. nawet za 5 zł/h na 1800 musiałbys wypracować 360h czyli codziennie po 12 godzin. jak masz pisać takie pie... to lepiej juz nie wychodz spod biurka prezesa

GI
@ciecA4

Pracuję na GI w Bezpolu-wypłatę dostaliśmy ostatnio po dwudziestym, jest coraz gorzej. Ludzie się zwalniają, a wypłata to najniższa krajowa +100zł premii. Prawdopodobnie część nas się zwolni bo jest ryzyko, że w ogóle przestanie prezes płacić. Pozdrawiam

ciec a4

Czy PIEPRZNY wyplaci w tym roku ludziom zalegle urlopy nadgodziny pobory za styczeń

agent
@ciec a4

wypłacił???

kameleon

złodziejska firma która nie wywiązuje się z umów i okrada pracownika Dają głodowe stawki rotacja u nich jest na porządku dziennym (3.50 zł do 6.50 zł -tylko dla dupo włazów)

byly ciec

ludzie co wy tu wypisujecie zatrudnij się a za 2 miesiące oczy ci się otworza

nic na święta nie dają i składki do zusu odprowadzają w kwocie 0.44 groszy bo podpisujesz dwie umowy

wiecie co to jest wszystko dziadostwo te firmy ochroniarskie,żadna nie daje umowy o prace chyba że masz grupe inwalidzką a tak to rypiesz za 5 zł netto na umowe zlecenie

hehe

(usunięte przez administratora) niesamowity . Odradzam tą firmę, pracuję JESZCZE w niej, zarobki to 5,4zł/h, umowa zlecenie. Ludzie niekompetentni, brak wiedzy o ochronie! Porazka...

ręcista

a to jest jakiego typu agencja ochroniarska? tak się składa że szukam pracy w tej dziedzinie ale jestem raczej nie typem rambo ale schorowanego rencisty. czy tam są też dostosowane dla takich jak ja oferty pracy np. przy ochronie w supermarketach i dyskontach, czy raczej wyślą mnie prędzej do iraku ochraniać czołgi?

do wszystkich

@monk, to znaczy ze tam pracowales, tak? pytanie do Ciebie i reszty: dają jakieś benefity, wolne też?

ian

To może ktos z aktualnych pracowników napisałby, czy rzeczywiście warto aplikowac do agencji bezpol-net, bo lista klientów mało mówi.

monk

BEZPOL-NET współpracuje z wielkimi i znanymi firmami jak castorama, e leclerc, skanska, leżajsk, także sporo firm im ufa.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochroniarska BEZPOL-NET
  • Lwowska 39