Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Bardzo podoba mi się w firmie. Na co zwróciłem uwagę podczas pierwszych dni to na czystość, pierwsza firmą gdzie dba się o to.

Korona wirus

Płyn jest wszędzie, informacje są wszędzie, ludzie którzy muszą mają L4. Przed wejściem każdy pracownik ma mierzoną temperaturę. Zakaz wprowadzania obcych na halę. Kierowcy siedzą w samochodzie itp. Aha, ci co mogą mają pracę zdalną. Polecam pracę.

Korona wirus

Brak jakichkolwiek środków dezynfekcji. Kompletna nieodpowiedzialność, ze strony pracodawcy jak i kierownictwa. Jedyne co jest to jakieś "mydło" płyn szampon. W dobie epidemii to zdecydowanie za mało. Wzywam do opamiętania się z tym oszczedzaniem na wszystkim co popadnie.

Nieprzemyslane chyba

Trochę nieodpowiedzialna ta odpowiedź w dobie ogłoszonej epidemi . Inne zakłady wprowadzają sztaby kryzysowe ,a tu odpowiedź bez paniki i że sam się odkaź , poza tym czy w toalecie jest kamera że padło stwierdzenie, że chłopcy nie myją rąk po sikaniu ?

Lóći
@Nieprzemyslane chyba

Oj, chyba ktoś pisze co nie pracuje w Admark. Gdyby osobnik pracował ty by wiedział co jest wprowadzane. Co do sikania - bez komentarza.

Jeszcze dodam
@Nieprzemyslane chyba

Że zaraz będziecie tu pisać o rozmiarah ,no nie mogę o tym przestać myśleć, że kto na to patrzy

Pati
@Nieprzemyslane chyba

W 'dużej' toalecie są bidety do panów a obok kabiny. Jak jesteś w kabinie a obok pan siusia to słychać czy myje ręce czy nie. Nie potrzeba kamer żeby to wiedzieć.

Zenek trzepiekoński
@Korona wirus

Popieram. Orlen właśnie oddaje do sprzedaży pierwsza partie plynu do dezynfekcji, będzie dostępny na stacjach sieci Orlen. Cena będzie przystepna dla każdego, bo to co robią hieny na allegro windując ceny plynu, to jest przesada. Zerowanie na epidemi. Dlatego plyn obowiązkowo.

Lis
@Zenek trzepiekoński

Pierwsza partia płynów dotrze w poniedziałek. Póki co myjcie ręce tym co macie, tak często jak trzeba a nawet i częściej. Po sikaniu i dwójce to chyba obowiązek każdemu znany... Mam nadzieję. Osoby aktualnie przeziębione zostały odesłane do domu. Dziś było zebranie odnośnie środków ostrożności.To chyba dobrze podjęte kroki, prawda? Pamietajcie,ze dla każdego jest to nowa sytuacja, dla szefostwa również. Bądźmy dla siebie ludźmi...

???
@Pati

Toalety są wspólne??? Czy jak no bo pisze Pani?? To wygląda jakby razem były??

Oska
@Korona wirus

Nie pisz bredni. Płyn jest wszędzie, informacje są wszędzie, ludzie którzy muszą mają L4. Przed wejściem każdy pracownik ma mierzoną temperaturę. Zakaz wprowadzania obcych na halę. Kierowcy siedzą w samochodzie itp. Aha, ci co mogą mają pracę zdalną.

Sabrina
@???

Wszyscy razem jednocześnie ku. pę robią i jeden drugiemu du. pe wyciera. A dziewczyny kąpią się pod jednym prysznicem razem. A co? Tak nie wolno?

Super
@Sabrina

Chyba sie zdecyduje przyjsc tam do pracy ,brzmi zachecająco

Norka
@Lis

Płyn dotarł dwa dni prędzej.

Jhg

Polecam firmę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Wirus

Widać że firma zadbała o wszystko. Informacje, dezynfekcja... Polecam pracę.

qwerty
@Wirus

To prawda, polecam firmę.

Wiki

Super firma, bardzo dobra atmosfera. Polecam firmę.

Korona Wirus

Gufi
@Korona Wirus

Potwierdzam, jest ok. Płyny itp.

miki
@Korona Wirus

Jest ok, polecam.

Ebt

Polecam firmę. Bardzo dbają o ludzi i w tym czasie wirusa wszystko jak należy.

Zzzz

Dlatego już więcej nie dam się namówić „podpuścić” ,żeby przyjść i zepsuć sobie weekend, bo w woln czas jest dużo ciekawszych rzeczy do robienia ,a praca to nie wszystko.

qPa
@Zzzz

Całe szczęście. Zgłoś się do kierownika to nie będziesz musiał w ogóle psuć sobie całego tygodnia. (usunięte przez administratora)

PaQ
@Zzzz

Co za koleś. Wyraźnie było mówione kto dostanie, widocznie do Ciebie nie dociera.

Są równi i równiejsi widać
@PaQ

Możesz to wytłumaczyć mi bo jakoś wyraźnie nie rozumiem, A Ty widzę więcej zrozumiałeś

Zzz

A gdzie obiecane dodatkowe pieniądze za soboty i niedziele ???? Ktoś tu nie dotrzymuje słowa. Znów nie będzie chętnych na weekendy ,a drugi raz nikt się nie nabierze na obiecanki

ViV
@Zzz

Ja dostałem. Jak masz problem to jak zawsze idź do przełożonego bo tu tego nie załatwisz. Nie wierzę że firma miałaby na celu nie wypłacić komuś pieniędzy, szef zawsze dotrzymuje słowa.

Bob
@Zzz

A kto niby nie dostał? Myślisz że gowork tobie wypłaci że tu piszesz? Musisz iść gdzie indziej żeby to wyjaśnić.

qPa
@Zzz

Wszyscy dostali, widocznie Ciebie nie było w pracy i głupa palisz. Trzeba było paszczę odezwać jeżeli faktycznie byłeś a nie dostałeś.

All-PIRANEILO

Patrząc na całokształt firmy i ciągłych nowych wprowadzanych zmian oceniam firmę na 10z10. Zmiany są po to żeby ulepszać a nie pogarszać. Głupie radio które było nadużywane musiało być wyeliminowane. Operator nie słyszał pracy maszyny, w nagłych sytuacjach nie słyszał by kolegi obok który potrzebował by pomocy. Sprzęt audio przy maszynie to już były prawdziwe kombajny nagłaśniające które słychać było z bardzo daleka przy czym często toważyszyły tańce i śpiewy zamiast pracy. W innej firmie radia nie było i było dobrze a tu jak dostanie się palec to zaraz ręka to za mało i nogi trzeba. Firma niech wprowadza zmiany na dobre, moja sugestia to ograniczyć wszystkim wychodzenia na zewnątrz pod głupim pretekstem a inni to widzą i zniechęca to do pracy. Może macie inne propozycje?

tytus
@All-PIRANEILO

ooo, nareszcie. Niech kierownic coś zrobi z nożami od maszyn.

RooLLooR
@All-PIRANEILO

Ja dam 9 punktów na 10 gdyż jest trochę ciasno. Poza tym wszystko ok.

Najnizszykrajowy
@All-PIRANEILO

Moze faktycznie czasami bylo za głośno, ale kurde bez przesady. Muzyka w pracy spoko sprawa, proponuję po jednym odbiorniku na hali albo radio ogólne sterowane z biura kierowników.

Ali
@Najnizszykrajowy

Wszystkie negatywne opinie pisane na temat tej firmy to kłamstwa. Zakład pracy godny polecenia. Nie ma lepszego w okolicy. Fakt, jedno radio na całą halę, sterowane z biura kierownika byłoby OK.

Najnizszykrajowy
@Ali

Generalnie firma ok. Nie ma co narzekać popieram. Nie chciało się dźwigać książeczki, trzeba kulać roleczki.

stary
@Najnizszykrajowy

Pamiętam czasy jak na całej hali było nagłośnienie, głośniki na ścianach, amplituner z usb. I jak zwykle ktoś musiał być mądrzejszy i robił głośniej jak na dyskotece. I się skończyło. Audio off. Temat muzyki przerabiany jest co pewien czas i kończy się zawsze tak samo. Pozostaje słuchać piękny dźwięk pracy maszyn...

Ha ha
@Najnizszykrajowy

Kierownicy są zapracowani ,już przestańcie bo jak do tego dojdzie obsługa radia to nie dadzą rady z obowiązkami

Fakt
@Najnizszykrajowy

Trzeba było się uczyć, A nie mieć teraz pretensje do firmy

Radio

Gdzie jest radio? Chore przepisy szefostwo wymysla, żałosne.

Robol
@Radio

Nie ma i nie będzie. Teraz można się przynajmniej skupić na pracy. Juz dosyć tego jazgotu, piękne dzwiek maszyn brzmi w uszach

Szok co tu sie dzieje
@Robol

Jak dla kogoś dźwięk maszyny jest lepszy od słuchania radia to jest jakiś po******.Typowy przylizusek. Jak tak dalej będzie to jeszcze 5 osób stamtąd odejdzie.

Antoni
@Szok co tu sie dzieje

Typowy (usunięte przez administratora) Tu będzie tylko gorzej. Plan ewakuacja i wypowiedzenie....

Plewy precz
@Szok co tu sie dzieje

5 osób już nie ma i polecą jeszcze kolejne. A kysz.

Ciekawy
@Plewy precz

A dlaczego nie ma?

Nie polecą....
@Plewy precz

Sami się zwolnimy ...

oby
@Nie polecą....

Co za różnica, plewy precz!

Sami zostaniecie
@Radio

Wszyscy się tu zwolnią

qnys

Temat odnosi się do radia więc odpowiedź w tym kierunku. Jeżeli masz inne żale to pisz w nowym topiku.

kula

Już wiem kto to pisze, na 99%. Jak się nie podoba to out!!! Przecież nikt na siłę ciebie nie trzyma.

Ble ble
@kula

ty wszystko wiesz

Danuta

Napiszecie jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku Handlowiec stacjonarny? I czy faktycznie przyjmują bez doświadczenia w branży?

Lolek
@Danuta

Witam! to prawda ale nie każdy się nadaje trzeba to brać pod uwagę. Na handlowym mamy '' cieplo'' wszystko co potrzeba jest natychmiast bez problemu ciepłe obiadki za grosze przywoża, napoje od wyboru do koloru, klime i praca po 8h 5 dni w tygodniu.

Murzynek
@Danuta

Jakie zarobki? Popracujesz 5+ lat to koło 3 tys wyjdziesz, :-) co ludzie za bzdury piszą, nie jest tak kolorowo jak by się mogło wydawać.

Pola
@Murzynek

Niech produkcyjni nie piszą co w handlowym bo nie mają pojęcia. Pozdrawiam i polecam.

Biały Polak
@Murzynek

Mi odpowiadają warunki, tyle ile uzgodnione tyle mam + premia za dobrą pracę.

Nie rozumiem czegoś
@Biały Polak

Co to znaczy tyle ile uzgodnione ? To znaczy że każdy ma inaczej płacone ? Ile mogę dostać wypłaty jak jestem nowy ? Bo każdy dostaje inaczej ,to z kim to muszę uzgodnić?

Www

I specjalna limuzyna zawozi Cię do pracy ,w środku drink bar I masujące tajka hahaha

Wypłacają dodatkowe nagrody w Admark?

Huek

Tak tak. Wczasy pod grusza i 13-nastki full wypas na bogato!!!

kowalsky

Piszcie opinie a nie pierdoły. Co normalni ludzie pomyślą jak tu wejdą i zaczną czytać?

@kowalsky

Właśnie

Pychu

W różnych firmach pracowałem i nie spodziewałem się że trafię tak dobrze. ADMARK to strzał w dziesiątkę, polecam wszystkim.

Kick
@Pychu

Pensja na czas, z kierownikiem i z szefem zawsze się dogaduję. Polecam firmę.

Vuzik
@Pychu

A mówiłem że nie pożałujesz.

Gggg

Też polecam.

Zadowolony

Jest ok ,firma się rozwija ,pracownicy regularnie docenieni, bardzo mi się podoba atmosfera ,widać że ludzie wiedzą czego chcą i dążą do celu ...fajnie że są tacy Pracodawcy

@Zadowolony

Zgadza się, polecam firmę. Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Aaa

Pensja minimalna określa najniższe możliwe wynagrodzenie dla pracownika w Polsce. Od 1 stycznia 2019 roku PŁACA MINIMALNA wynosi 2250 zł, a minimalna stawka godzinowa – 14,70 zł. Tyle w temacie

Bbb
@Aaa

Ale wszystko brutto!!!!!! A na rękę ok - 30%.

Vbs
@Bbb

No właśnie. Polecam firmę.

@Vbs

Również polecam.

Kevin

Polecam Admark. Firma bardzo rozwojowa, nie ma miesiąca żeby była stagnacja. Wciąż coś nowego, rozbudowa hali, kolejne maszyny... Polecam pracę.

Goldi
@Kevin

To prawda, firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark