Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Jan

Nie polecam pracy w tej firmie

Cała prawda o Admark Szczerze

Witam wszystkich zainteresowanych praca w Admark. Nie mogę czytac tych bzdur wiecej co Ci ludzie pisza prawda jest taka na hali cieplo ponad 20-25 stopni nawet po weekendzie na nocce Szef dba o to . Jesli chodzi o alkomat nikt za nikim nie biega zeby sprawdzic stan trzezwosci kontrole sa wyrywkowe i jestem za bardzo sluszne posuniecie ze strony szefostwa nie mozna dopuscic do tego aby ktos po spozyciu operowal maszyne to jest kary godne i powinna byc dyscyplinarka bez wachania i tlumaczenia . Szefowa fajna kobitka :-) poszla mi nie raz na reke i można sie z Pania dogadac po ludzku mowiac wyrozumiala. Szef! PAN Michał bezkonfliktowy facet nie moge zlego słowa powiedziec na niego opanowany i taki luzak. A jesli chodzi o prace nie kazdy sie nadaje to nie takie proste jak sie może wydawac i nie każdy sie nadaje. Wyplata wielki pozytyw zawsze ale to zawsze na czas! Klimat w pracy hmm... zajebis... bez konfliktowy na luzie mega fajny. Zarobki wporzadku lecz przyznam ze mogly by byc troszke wieksze nie oszukujac sie nie wystarcza od wyplaty do wyplaty. Zapomnial bym o kierownikach Pozytywni w skrócie sa jednym z Nas! Podsumowujac Polecam Jest atmosfera ,normalni ludzie i praca ciekawa. Cala prawda o firmie . I nie wierzyc w negatywne opinie bo to pisza byli pracownicy ktorzy nie dali rady i zostali zwolnieni na wlasne życzenie z pozdrowieniami Sztanca!

Qqezss
@Cała prawda o Admark Szczerze

Alejazja mać. Jest impreza i jeszcze są oni Ok.

@Qqezss

ktoś popłynął. Ja polecam pracę, jest naprawdę ok.

szybki
@Cała prawda o Admark Szczerze

Kolego, chciałem też coś dopisać ale poprostu 'Nic dodać nic ująć'. Tak właśnie jest. Też polecam pracę.

Zaloga

Nie polecam pracy w admark

@Zaloga

Zapomniałem dopisać dlaczego nie polecam. Na hali jest 25 stopniC i nawet jak nic się nie robi to pot leci. Dzisiaj jest lepiej 23 stopnie i polecam pracę w Admark, jest super.

Chyba latem....Tak cieplo

@Mróz

Latem też ciepło, prawie 30C. Polecam pracę.

Haha bez komentarza

@Mróz

Albo dam komentarz. W Admark jest super, a że nie ma nowych wpisów to z nudów to wpisałem. Haha.

Jacuuus

Nie polecam pracy w Admark.

@Jacuuus

Nie polecasz bo? Dawaj konkrety bo tam pracuję i jestem ciekaw co za głupoty wymyślisz ;)

@Jacuuus

Zabrakło jezyka w gębie? Czy polski język taki trudny ze zapomniałeś jak odpisać?

back
@Jacuuus

Dom wybudowany, nowy samochód, pensja pewnie 6-10 tysi i nie polecasz pracy? hahaha

Mściwy
@Ebenezer

Nie polecam bo zostałem zwolniony i będę wypisywał bzdury żeby wszyscy odeszli. Nick Jacuuus to ściema, następny nick będzie ciekawszy.

Baba
@Jacuuus

Musisz być bardzo smutny i zapewne masz problemy psychiczne że w tak ważny czas świąt poświęcasz drogocenny czas nie z rodziną tylko na wpisy na gosrołk.

Obibok
@Jacuuus

Żartowałem, kolega tak kazał wpisać i kazał podać nik Jacuuus.

@Obibok

Kolega mówi skacz z mostu. Skaczesz?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ebenezer

A mi tam się podoba, wyplata o czasie, system 8h, czasem się trafią nadgodziny, jak jesteś lewusem to szukaj czterobrygadówki, odjebiesz 4 dni, pozniej 4dni się poopierdalasz i to za 5 TYSIONCÓF miesięcznie. Nie chcesz pracować, droga wolna. (usunięte przez administratora) trzeba wszędzie no niestety, jak chcesz żyć na poziomie musisz pracować. Przy okazji wszystkim współpracownikom Wesołych Świąt ;)

Gwiazdor
@Ebenezer

Byle nie praca w admark!!!! Zdrowych spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego roku

Życie

No dalej! Rodacy! Pisać coś! Bo Gowork nie ma na czym zarabiać!!!! Pokażcie na co Was stać. Okazuje się że jesteście ludźmi??? I czas świąt na chwilę Was zmienił???!!! Czekamy na pretensje, niezadowolenie, małe zarobki, zimno na hali lub wypchaj się tymi złotymi pod choinkę............... Czekamy na śmiałka. Za jakiś czas będzie jak w znanym radu FM że wygrasz pieniądze lub coś innego. Pisz, czekamy.

Mateusz
@Życie

Ale pracodawca się oburzyl haha.

a może to nie on.

Mateusz

Nie polecam pracy w tej firmie

@Mateusz

Słabe, czekamy na więcej! I nie gowork tylko pracownicy.

@Mateusz

Jaki Mateusz?? Żaden taki nie pracuje i pisze że nie poleca pracy. Nic tylko prowokacja w celu wyłudzenia pieniędzy od pracodawcy.

@anonymous

Mi też wydzwaniają żeby wykupić dostęp do usówania opinii. Nie dam się im a wy nic nie piszcie bo tylko na to czekają a jak jest cisza to samo piszą.

No dalej! Pisać coś! Bo Gowork nie ma na czym zarabiać!!!! Pokażcie na co Was stać. Okazuje się że jesteście ludźmi??? I czas świąt na chwilę Was zmienił???!!! Czekamy na pretensje, niezadowolenie, małe zarobki, zimno na hali lub wypchaj się tymi złotymi pod choinkę............... Czekamy na śmiałka. Za jakiś czas będzie jak w znanym radu że wygrasz. Pisz prawdziwe imię.

Iza

Natknęłam się na ofertę pracy jako handlowiec w Admark. Nie wiem czy jednak jest aktualna. Może na forum znajdą się obecni handlowcy pracujący w tej firmie, którzy mogli by opowiedzieć jak w praktyce wygląda ta praca i czy warto się nią zainteresować? Pracodawca wspomina o atrakcyjnych warunkach zatrudnienia. Co wchodzi w ich skład?

Gufi
@Iza

Na tym forum nie uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytanie ponieważ tu wypowiadają się pracownicy z produkcji. Na stronie admark.pl na pewno znajdziesz adres email lub telefon kontaktowy. Z tego co wiem to handlowiec siedzi w biurze i dobrze zarabia.

@Iza

Oprócz siedzenia za biurkiem i dobrych zarobków musisz być bardzo odporna psychicznie. Wyrabianie planów miesięcznych jeśli nie zrobisz planu goła wypłata bez premii,urzeranie z klientami.

IZA

Ok, czyli jak wszędzie.

@IZA

Jeszcze nigdy nie miałam wypłaty bez premii nawet jak zabrakło do planu. Kolejne plany można ustalać a jak zrobisz więcej przerzucasz nadwyżkę na kolejny miesiąc. Jestem zadowolona z pracy i zarobków, polecam pracę.

Dajcie sobie spokój z ta firma. Zero perspektyw na przyszłość. Nie dbają o pracowników. Pseudo paczki na Mikołaja. Tylko szkoda że firma ma ponad 10 lat i dopiero teraz takie coś zrobili. Boją sie ze bez ludzi do pracy zostaną. ????Chopacy w zeszłym roku pokazali ze sie nie boją i sie postawili. Wiadomo już tam nie pracują Ci "garbaci"????????

@anonymous

Hej, paczki nie były pseudo tylko prawdziwe bo sam je odebrałem na każde dziecko. Że nie było paczek prędzej?? Nie płakałem z tego powodu, pensja i atmosfera wynagrodzą na 1000% tą paczkę. Z chłopakami potwierdzamy że jest spoko. Jak ktoś już nie pracuje niech nie pisze.

PAT
@anonymous

Zero perspektyw?? No wszyscy nie mogą zostać kierownikiem. Widocznie jesteś mało mądry na coś lepszego.

KOT
@anonymous

Jakiś psychopata że w firmie domaga się paczki. Zero perspektyw!? Widocznie jesteś błaznem albo jesteś z konkurencji i wypisujesz bzdury. Firma z roku na rok wprowadza nowe i następne maszyny i każdy ma szansę na awans. Tylko musi tego chcieć a nie stać w miejscu lub jak kilku innych cofać się w rozwoju.

kKaallii
@anonymous

Jak masz tak pisać to lepiej wcale, nie dbają o pracowników??? Jak można dbać lepiej jak w Admark? Pensja przed czasem, ciepło i pod dachem, możliwe nadgodziny, kiedyś słyszałem że koledzy dostali pożyczki bez odsetek, możliwość awansu - mam nadzieję że za jakiś czas też zostanę nominowany acha ciepła szatnia i prysznic i lodówka z mikrofalówką w kuchni. Kiedyś robiłem w innych warunkach i już nigdy tego nie zmienię.

Jacekk
@kKaallii

Z tym ciepłem to bym sie kłócił. Zobaczymy jak będzie w ta zime

Ktoś
@Jacekk

Hahaha Jacek! Robi się coraz śmieszniej, wymyśl inną ksywę bo ta nie przejdzie. Gdzie na produkcji w grudniu pracuje się w krótkim rękawie? Od ciepła aż pot po d...e leci. A jak zdaży się po weekendzie 16 stopni to nie tragedia.

Fuler
@Jacekk

Jak na razie 22-23 stopnie, trochę mało żeby chodzić w gaciach.

@Ktoś

Od ciepła pot po du..ie nie leci tylko od tempa pracy!!!!!!

I tak trzymać.

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Ktoś już prędzej pisał i chcę też potwierdzić jego słowa, bardzo miła atmosfera, dobre zarobki.

Garbaty

Firma z tak dużym obrotem a nie było jej stać żeby rok temu dać coś pracownikom na święta wstyd ludzie w marketach dostają po 300zl minimum... Dobrze ze juz mnie tam nie ma a wy rurac jelenie za grosze...

@Garbaty

Akurat garbaty by pisał coś takiego jak już go niema tyle czasu.

karto
@Garbaty

To właśnie ci ludzie w marketach to jelenie bo pracują w pampersach za najniższą a jak dostaną niby 300 zł to popadają w zachwyt. W marketach pracuje się jeszcze w weekendy i święta.

kandżi
@Garbaty

Na szczęście w firmie kilku takich 'garbatych' zwolniono i zatrudniono pracowników pracowitych i wydajniejszych przez co firma więcej zarabia i podobno w tym roku stać ją na koperty, wczoraj nawet były paczki z okazji Mikołaja dla dzieci pracowników. Selekcja okazała się bardzo pozytywna, jest teraz bardzo miło i przyjemnie. Bardzo polecam pracę w firmie.

@kandżi

Selekcja była przydatna, bardzo dobry ruch. Od razu inne podejście do zleceń i dla nas handlowców. Kiedyś były problemy z jednym kolorem a teraz tylko akceptacja i to wszystko. Polecam pracę w handlowym.

Paso
@kandżi

Prawda z tymi paczkami, sam paczki nie dostałem ale bardzo to miłe jak kolego dostaje taki prezent.

Najki
@kandżi

Selekcja była potrzebna. To co się działo to była przesada. Teraz jest Ok.

tori
@Najki

To prawda, przydała się. Polecam pracę.

Patryk
@Garbaty

To jest twoja cała mądrość do powiedzenia? Napisz jak teraz lepiej żyjesz przy tak dużych zarobkach. Pewnie masz tyle kasy że nie masz czasu na odpisywanie bo wciąż kupujesz.

ZZeGG

Polecam pracę w Admark, atmosfera i zarobki są ok. Ktoś wypisuje bzdury, pewnie ci co zostali zwolnieni.

Żalosne
@ZZeGG

Jak sa ok? Produkcja zarabia najmniej z całej firmy a robia najwieksza robote,jesteście,byliście i bedziecie na produkcji zawsze Jeleniami od brudnej roboty a jesli chodzi o jaka kolwiek podwyżke zapomnijcie nie w tej firmie!

Ale się narobiło.

Xyz

Sama prawda

@Żalosne

Jak to nie ma podwyżek?? Podwyżki są od zawsze tylko trzeba swoje przepracować. Jeżeli ty nie dostałeś podwyżki widocznie nie spełniasz kryteriów, staż pracy, umiejętności. Pewnie pracujesz kilka miesięcy i chcesz zarabiać jak drukarz lub kierownik albo jak osoba z pięcio letnim stażem.

ZEUS

Jak masz jaja to zwolnij się! Teraz jest tyle ofert pracy że można wybierać. Jak możesz pisać takie coś i patrzeć w oczy pracodawcy! Od dawna jesteś obserwowany.

Kieras
@ZEUS

Zeus, widocznie czas na kolejną selekcję. Nie można dopuścić co było rok temu z drukarzami . Chwasty wyplenić i posiać zdrowe nasienie. Amen.

Max

Gdyby nie produkcja to Wasze pozyskiwanie klientow poszło by na marne bo to my zapieprzamy i wysylamy wyroby najwyższej jakosci i zawsze zgodny (sa wyjatki bo nie moge powiedziec ze nie ,presja czasu) i co za to otrzymujemy? Co miesiac,co rok ta sama pensje! Wiec po co dawac z siebie 120% jak i tak zarobimy tyle samo i sa też takie sytuacje ze pracownicy,ktorzy robia 2xmniej ode mnie maja taka sama wyplate na handlowym tak nie ma!

Pato
@Max

Gowork powinno filtrować takie prostackie wypowiedzi jak poprzednika MAX.

Oookoń
@Pato

Tak to racja, przez jakiegoś cebulaka, nieudacznika (usunięte przez administratora) aż się niepotrzebnie gotuje na gowork. Koleś pewnie robi 10 metrów więcej w średniej na miesiąc i się rzuca jak szczerbaty na suchary.

Ósmy
@Max

Ty akurat wiesz jak jest w handlowym? Firma cały czas wzbrania się wprowadzaniu akordu ale widocznie tak trzeba. Tylko nie miej pretensji za x czasu jak nie dostaniesz dodatku bo wciąż robiłeś próbki. „To ludzie ludziom zgotowali ten los”.

Żalosne
@Ósmy

Jak bedzie akord to nie bedzie ludzi juz w ogole do pracy u Was bo zlecenia nie sa rowne wiec to sie mija z celem sami sobie byście na siebie wyrok podpisali!

heh
@Żalosne

Żałosny to ten co ściemnia i będzie zwolniony jak najszybciej!!! W firmie nie trzeba wprowadzać akordu ponieważ wy wszyscy sami siebie podpieprzacie. Prawdą jest też że zlecenie zleceniu nie równe, KAŻDY przewija długie i szybkie zlecenia i KAŻDY przewija małe i też próbki. Ale jeżeli pracownik od X czasu (więcej niż rok) robi 40-50% mniej niż reszta to co to znaczy?? Kto ma poukładane w głowie to zna odpowiedź. Temat zamknięty.

Siazo
@heh

q_rwa, PRAWDA. Nygusy precz.

Koda

Polecam pracę.

Mango

To jest forum o pracy czy hejtowaniu?

Napewno nie hejt
@Mango

Tu upowiadaja pracownicy o tym jak wyglada praca. Jak trakuja pracownikow. Nikt nie wymysla nie stworzonych historii.

@Napewno nie hejt

Biedni pracownicy, muszą pracować, i to uczciwie. Brak słów... Co za czasy. Ja jestem bardzo zadowolona mimo, że mam codziennie zapier*al w tej pracy... Wypłata i szacunek szefostwa zawsze to wynagradza. Szefowa? Jest tylko człowiekiem, ma mnóstwo problemów na głowie, ogarnia wszystko, a Wy się jeszcze czepiacie, że powiedziała per "ty". Wypłaty są na czas, nawet wcześniej niż powinny - zawsze. Atmosfera w pracy też jest bardzo dobra, jest mnóstwo pozytywnych ludzi :) jeśli ktoś chce pracować a nie tylko "chodzić do roboty" to ja szczerze polecam :)

Ciekawski
@Napewno nie hejt

Ktoś już kiedyś pisał żeby pisać konkrety a nie zagadkowo. Jak traktują ludzi? Zmuszani są, bici są czy wyzywani??

Pstryk
@Lis.

Wyplata i szacunek Szefostwa ? Co Ty tu bredzisz ? Wyplaty moze i macie lepsze na handlowym bo na produkcji nawet najnizsza krajowa nie idzie do gory bo zabieraja z premii. A tak jak Ty trzymasz paluszek w pupie Szefa to masz cieplo a prawda jest taka ze produkcja odwala kawal dobrej roboty a docenia sie tylko handlowy i przydupasow ! Niech ktos powie czy nie mam racji?

@Pstryk

Gdyby nie handlowy to nie miałbyś co robić, jopku. Czemu Wy nie możecie pojąć że tworzymy 1 całość? A nie dwa bataliony, które muszą ze sobą walczyć. No nie masz racji :) a to, że jestem zadowolona nie musi Ci odpowiadać, bo Ty chyba już z nami nie pracujesz skoro tak źle Ci było? :)

Pstryk
@Lis.

Pracuje juz dluższy czas kto wie czy nie dlużej od Ciebie i nie obrażaj mnie bo ja jeszcze Cie nie obraziłem bo jestem dobrze wychowany. Jeśli tworzymy 1całość to wynagrodzenie powinno być podobne bo do wspólnego sukcesu i rozwoju przyczyniamy sie wszyscy,a w firmie sa rowni i równiejsi tak było jest i chyba bedzie?!

@Pstryk

Skoro jesteś dobrze wychowany, to powinieneś wiedzieć, że takie sprawy porusza się na rozmowie z pracodawcą :) a czy dłużej to nie wiem, trzebaby było to sprawdzić...

Takie tam...
@Pstryk

Coś takiego nazywa się hierarchią, czy to w firmie, kościele czy w państwie. Każdy pełni pewną funkcję i otrzymuje za to adekwatne wynagrodzenie (oczywiście wynagrodzenie ustalone). Jak by to było gdyby sprzątaczka zarabiała tyle co księgowy lub handlowiec który jest motorem napędowym firmy a operator przewijarki? itd.

Taka prawda
@Pstryk

Nie masz racji. Podstawę zarabia nowy pracownik 3msc., którego trzeba wszystkiego uczyć. Co do obcinania premii? Widocznie musiał być powód ale zobacz jak to pamiętasz i zapewne ty czy inny enty raz tego samego błędu już nie popełnicie. To tak jak mówienie żeby nie jeść przy maszynie bo ręce później tłuste albo ciągle wałkowaniem tematu telefonów kom. Można by tu wymieniać bez końca...

Kak

Też polecam pracę.

Szach

Polecam pracę w tej firmie.

Duży

Kiedyś odłożyłem źle papier i po trzech miesiącach znaleźli to, istny bigbrother. Kiedyś kolega coś źle spakował i podobno po kilku tygodniach też go męczyli za to.

Miniu
@Duży

Nigdy brother to nic w porównaniu z kamerami w naszej firmie. Rób szybko i broń Boże się pomysł no chyba że stać Cię na kary po kilka dziesiąte albo kilkaset złotych.. ........

Łezka
@Duży

Czas komuny się skończył, ile wielkich firm upadło za kradzieże, brak odpowiedzialności czy pijaństwo w pracy.

Masa

Polecam pracę, dobra atmosfera i dobre zarobki.

Szukam pracy
@Masa

Jakie warunki?jaka placa?

Neutralny
@Szukam pracy

Proszę przesłać cv na biuro@admark.pl

@Neutralny

Po takich opiniach raczej nie wyśle cv

XYZ
@anonymous

Bardzo dobrze. Selekcja automatyczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark