Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Bort

Ponad +30stopni na hali a nie ma nic do picia wstyd!!! To jest wasz zasrany obowiązek!!! Ta sprawa nadaje się do PIP Handlowy, Graficzny i kierownictwo siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach i mają napoji od wyboru do koloru cały rok a my jak tacy Rumuni spoceni przez 8 h. Masakra i żenada!!!

Punia
@Bort

A gdzie jest napisane o maksymalnej temperaturze na hali produkcyjnej? Co do wody to każdy wie jak było, cała paleta wody była rozdysponowania w tydzień a butelki z wodą walały się po całej hali. Nie żeby bronić firmę, lepiej żeby woda zawsze była ale winę ponosimy my pracownicy! Przy każdej maszynie po 5-6 butelek, w magazynie podobnie. Podobno klima ma być na całej hali.

Sahara
@Bort

Tak właśnie o nas dba nasz kochany pracodawca. Wstydził bym się na ich miejscu tak traktować pracowników. Wielka firma a ciężko kupić nam wodę. Chyba odkładają na wakacje...

Saimon
@Punia

Jak to gdzie jest napisane? W przepisach prawa pracy. A na hali są termometry które wskazują temperaturę pomieszczenia. A to co ludzie robili z wodą trzeba było pilnować i niech kierownictwo wydaje wodę opisana czyja to woda i będzie wiadomo kto nie szanuje wydanych pieniędzy przez Właścicieli. A jeśli chodzi o klime to co roku miała być.

@Saimon

Racja jest taka że ludzie o nic nie dbają i nawet wodę wołają a przy maszynach można było się zabić bo tyle butelek z wodą się walało.

Koli
@Saimon

Daj link do takiego przepisu bo sam jestem ciekawy ile celcjuszy powinno być na hali produkcyjnej. Z butelkami trzeba było zrobić to samo co z narzędziami i by problemu nie było.

Polki
@Saimon

Podasz ten link? Szukam i nic.

Borat
@Punia

Gdy temperatura przekracza 25 (na zewnątrz) lub 28 stopni Celsjusza (w pomieszczeniu), pracodawca powinien zapewnić napoje. Musi także dbać o sprawność wentylacji i klimatyzacji w miejscu pracy. Do jego obowiązków należy również montaż rolet lub żaluzji pozwalających na zasłonięcie okien.

Borat
@Borat

Przekroczenie norm temperaturowych może stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Brak funduszy nie usprawiedliwia naruszania przepisów BHP dotyczących zapewnienia odpowiedniej temperatury w miejscu pracy. Tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny:

Kolo
@Borat

Dajcie link gdzie to jest napisane.

Kkkkk
@Kolo

..."W związku z tym specjaliści bhp uznają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C..."

RONSONS
@Bort

Jak jest ci źle to zwolnij się i nie wygaduj bredni. Maszyny dają ciepło i musi być ciepło. Hala jest wietrzona i są wiatraki, ciekawe gdybyś pracował na pełnym słońcu co byś powiedział, może parasol i panienka z wachlarzem? Pewnie w domu masz prawie 30 stopni a od formy żądasz nie wiadomo czego.

Luidzi

Taka praca i takie godziny a narzekanie nie jest sposobem na poprawę nastroju. Firma jest dobra dla pracowitych.

Mc

Nie polecam. Obiecują złote góry a tak naprawdę praca na 3 zmiany za najniższą. Bardzo duża rotacja wśród ludzi.....mówi sama za siebie. Nie polecam!!!

John

Odradzam szukania pracy w tej firmie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Iza

@Heheszky @Moro Wasze komentarze chyba nieco odbiegają od głównego założenia tego wątku. Proponuję, żebyście zaczęli opiniować szeroko pojęte warunki pracy w firmie Admark. Jakie posady tam obejmujecie? Można liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś dodatkowe benefity?

saladin

Dla wszystkich ciekawych jak jest. Wpadnijcie do kierownika na rozmowę po pierwsze on nie gryzie a po drugie opowie i pokaże co i jak. Od wielu lat pracują tam Ci sami ludzie przychodzą nowi ktoś później z nowych zmienia prace ale stara ekipa trwa od wielu lat. Jeśli było by tak źle jak jest tutaj opisane to nie wierzę, że oni by pracowali przez taki długi czas. Podobną część jest z firmą od początku powstania a to dla mnie była najlepsza lepsza rekomendacja. Każdy ma lepsze i gorsze dni w każdy razie ja się cieszę że kumpel polecił mi ADMARK.

BMW
@saladin

Dwie lub trzy osoby ze "starej ekipy", faktycznie robi to wrażenie :D

Heheszky
@BMW

Z pięć będzie ;D

Moro
@Heheszky

Chyba z właścicielami haha

Iza

@saladin Bardzo dziękuję Ci za Twój głos w sprawie tego pracodawcy. Dobrze jest poznać inne zdanie na ten sam temat. Czym zajmujesz się w strukturach tego przedsiębiorstwa? @BMW To zawsze jakiś procent pracowników. Sam jesteś zatrudniony w Admark? Czy Twoim zdaniem warunki są na tyle korzystne, iż warto spróbować tam aplikować?

Iza

@Max Rozumiem, zdrowa atmosfera w pracy to bardzo istotny czynnik, który wpływa na jej jakość. Z kolei wysokość wynagrodzenia, to już raczej kwestia indywidualnego podejścia. Jak długi masz staż pracy w Admark? @Nicki Dobrze, że firma pilnuje terminów wypłat - to przecież podstawa. Jak wygląda tam aspekt umów - można liczyć na stabilną umowę razem ze wszystkimi jej przywilejami?

Maksiu

Słusznie, interesują się i pomagają. Nowym zalecam kontaktować się z panem Pa.

Ciekawy

A T. co robi na swojej zmianie? Nic?

NAKI

Jo, a maryhe za halą palą T i P. Koedyś widziałem i kilku czuło.

Braksi
@Ciekawy

Pan Tom. wymiguje się od pracy i jest wciąż na linii z Anną.

@Braksi

Akurat Tomek wiele razy pracował na flexo po 2 zmiany żeby tylko etykiety wyszły do klienta. Nigdy nie miałem tak w porządku kierownika. Stare czasy, gdy w Admarku nie było jeszcze kamer a mimo to produkcja szła dobrze i była super atmosfera. Dzida i do przodu ????

Mario

Masz 100%racji. Właściciele mu bardzo dużo zawdzięczają. Gdyby nie on to by tak daleko nie zaszli. On jest naprawdę OK. A teraz tylko pilnują na kamerach i lecą z wypłat gdy niby się opiepszamy. A praca zawsze zrobiona!!! I się dziwią że nie ma chętnych do pracy albo ludzie odchodzą.

Pat
@Mario

W firmie zostają tylko najlepsi a nie byle kto. Nie chodzi o to żeby praca była zawsze zrobiona ale o to żeby była zawsze DOBRZE ZROBIONA. Boisz się kamer? Niby się opiepszamy?? Wyniki wiszą i mówią same za siebie.

Sad
@Pat

Przestań bredzić, jacy najlepsi :D Opieprzamy a nie opiepszamy.

Olo
@Sad

Pracujemy a nie udajemy że pracujemy i kogoś kryjemy.

Nicki

Te opinie serio piszą chyba ludzie którzy wcale tutaj nie pracują.. Powiedz kiedy nie dostałeś wypłaty? Pracuje tutaj długo i ani razu się to nie zdarzyło zeby wypłata choćby się spóźniła ;) Praca spoko, głównie siedząca, kierownicy to samo z każdym idzie się dogadać :D

Nicka
@Nicki

Siedząca a w między czasie dźwignie rolek z papierem po 60 kg albo i więcej......

Czoko loko
@Nicki

Widać słabo u Ciebie z inteligencją skoro nie rozumiesz tego komentarza.

JestemNaTak
@Czoko loko

Ja za to nie rozumiem po choj ludzie wymyślają jakieś bzdury na temat firmy w której nawet pewnie nie pracowali, lub pracowali ale się nie sprawdzili? Może to zazdrość, nwm ja w kazdym razie polecam firmę ;)

Max

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera napięta A zarobki slabe

Iza

@Heniu Rozumiem, więc może warto porozmawiać o tym osobiście z pracodawcą? @anonymous Co masz przez to na myśli? Jesteś pracownikiem w Admark? Może w związku z tym wyraziłbyś swoją opinię dotyczącą warunków pracy w tej firmie? Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników forum.

Iza

@Pepe, chociaż Twoja opinia o firmie jest pozytywna, to warto rozwinąć swoją wypowiedź. Jakie aspekty w firmie Admark doceniasz najbardziej? Czy możesz coś napisać o systemie pracy, czy to system zmianowy? Czy pracuje się także w weekendy? Jak wygląda zaplecze socjalne dla pracowników, czy w firmie jest stołówka pracownicza?

@Iza

Tej, Iza a Ty życia nie masz?

To jeszcze w słownik ortograficzny zainwestuj, zostaniesz pracownikiem roku :)

Pp

A jednak wk... wiło.

@Iza

Witam, obowiązuje mnie RODO i nic nie mogę powiedzieć na temat firmy, kolegów itp. Jednym słowem jest Ok.

ŁITAKER

Ta chyba Twoja praca polega na wywoływaniu gownoburzy i nabijania statystyk w ilości komentarzy.

Heniu
@Iza

Mogli by zainwestować w szatnie oraz kuchnię bo bida przebierać się na korytarzu...

@Heniu

Chłopie ty szatni i kuchni nie widziałeś? Haha

Iza

Wasze opinie na forum są bardzo ogólne i brakuje im uzasadnienia. Czy możecie rozwinąć swoje wypowiedzi i napisać co najbardziej podoba Wam się w pracy dla Admark? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy. Co możecie im doradzić? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest wymagająca?

Misiu
@Iza

Co możemy im doradzić hmmm omijać te firmę szerokim łukiem. To najlepsza porada

@Misiu

Kolego powtarzasz się, wciąż tylko szerokim łukiem i szerokim łukiem. A konkretów wciąż brak! Napisz czy płacą zgodzie z umową, czy zmuszają do nadgodzin, cokolwiek co by uzasadniło ten szeroki łuk.

Lok
@Misiu

Misiu i kumple, dobrze że omijacie wielkim łukiem. A jak jeszcze nie omijacie to zacznijcie omijać. Tylko nie pisz byle do lata albo byle do zimy, chyba że do wiosny jak kiedyś jeden napisał.

KMTXPL
@anonymous

Masz rację, niech omijają łukiem. Cwaniaczki do dyskontu i węgla. Polecam pracę, praca 8h za nadgodziny normalnie płacone, nikt na ręce nie patrzy a kamery mi nie przeszkadzają. Robię co trzeba i tyle. Kierownik i właściciele są ok. Polecam.

Pepe
@Misiu

Też polecam pracę. Nie mam nic negatywnego tylko same plusy dla firmy.

Byle nie do Admarku
@Lok

Michał widać masz dobrą pamięć, tylko po co ta ciągła zmiana nicków :) Ten co to pisał dobrze sobie radzi za granicą.

Gruby
@Byle nie do Admarku

Na forum powinno być około 500 wypowiedzi. A nasz szef wydał trochę kasy żeby je usunąć bo prawda w oczy kole.

Iza

@KMTXPL, wielu pracowników ocenia systemy monitoringu w firmach jednostronnie. To temat wywołujący wiele dyskusji. Zapominają jednak, że głównym zadaniem tych systemów jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikowi. Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami na Twoim stanowisku? Kontakt z przełożonymi oceniłeś pozytywnie, a jak Ci się pracuje z resztą zespołu? Czy pracownicy w firmie Admark wykonują swoje obowiązki sumiennie i stanowią zespół?

Żaba

Ja tez Polecam Pozytywnie!

Nie polecam pracy w tej Firmie

Polecam, niby dlaczego miałbym nie polecać!?

Pracownik2

Też polecam.

Kali

Z niżej wymienionych wypowiedzi wynika że są tu pierdo....nięci ludzie. Może poprostu zachłanni? Lub zazdrośni? A może chcą lekko żyć czyli mało robić i zajeb...ie żyć? Hm? A może wystarczy nie palić i nie pić lub partnerkę wysłać do pracy?

Ism
@Kali

A może w ogole sobie wszystkiego odmówic i wegetować dalej? Bo to co Wy placicie w Waszej firmie to troche lepiej niż kuroniówka nic dziwnego ze nie ma ludzi do pracy za te marne grosze . Wyzysk!!!

Mlody
@Ism

Praca na 3 zmiany za te pieniądze szału nie robi. W Lidlu lepiej płacą haha. Kali po myśl co mówisz. Nie każdego żona może iść do pracy bo np mają dzieci. A utrzymanie rodziny jest na głowie faceta.

@Mlody

Firma szuka ludzi do pracy?? Możliwe że do biura ale nie na produkcję. Jeżeli w lidlu więcej płacą to idź tam albo na 'kuronia' jak więcej dają. Jeżeli traktujesz kobietę jako maszynkę do rodzenia dzieci, sprzątania i gotowania a ty sam masz utrzymać rodzinę to sorry! Jesteś jak wielu którzy najpierw robią dzieci później muszą iść do pracy żeby nie zdechli z głodu a później zaczynają myśleć i mają pretensje do całego świata. Powinno być na odwrót, najpierw wykształcenie później praca, dom lub mieszkanie a na końcu zakładanie rodziny.

Kali
@Ism

Piszesz jak byś był nie spełnia rozumu. Przed zatrudnieniem miałeś rozmowę co i za ile? Miałeś napewno bo każdy ma. To teraz pracuj albo podziękuj za pracę i do lidla. Z miłą chęcią będziemy przychodzić do ciebie do kasy żebyś kliknął jak najwięcej towaru.

Patryk
@Ism

Kobiety nieroby do pracy a dzieci do niani lub dziadków. Taki mieliście plan na życie? Panience obiecałeś życie jak w ‚Madrycie’? Trzeba zejść na ziemię i pogodzić się ze swoim losem .... albo .... baby do pracy a nie do paznokci i solarium i kawek z koleżankami.

@Ism

Tak, odmów sobie i daj rodzinie. Przetrwaniasz pieniądze zamiast dać najbliższym. Policz ile przetrwaniasz.

Mario
@Patryk

Patrys zanim coś powiesz stuknij się w ta głupia głowę. To że kobieta nie pracuje nie znaczy że robi paznokcie i biega na solarium. Chyba że twoja???? Chciałbym dostać godziwa wypłatę za pracę na 3 zmiany....A 2000 zł to kiepska wyplata

Luigi
@Mario

Następny co na warunki się zgodził a teraz narzeka.

Mecenas
@Ism

Podobno do supermarketów potrzebują i nawet dwie niedziele wolne w miesiącu i zgrzewka pampersów gratis. I tylko dwie zmiany.

Iza

Pozwólcie, że przypomnę Wam, że to forum, na którym jesteście aktywni służy do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Powinny być ważnym punktem odniesienia dla tych użytkowników, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy z Admark. Co w takim razie możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji jaka panuje w tej firmie? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć przyszły pracownik?

@Iza

Dla zainteresowanych nie to forum bo tu ludzie piszą bzdury tylko kontak bezpośredni biuro@admark.pl lub nr tel. który znajduje się na stronie firmy admark.pl

Fifi

Byle kto może smarować na kogo chce i jak te opinie mogą być wiarygodne.

@Fifi

Nie byle kto tylko pracownicy! One są wiarygodne. Ludzie piszą jak jest. Jak są osiągane spore sumy z wypłat za błędy. Kierownicy latają z alkomatem. Dużo by opowiadać. A co do temperatury na hali zostawia do życzenia. Piec na węgiel a ....

@Mateusz

O jednak źle napisałem. Ta wypowiedź nie jest merytoryczna. Znalazłem definicję i myślę, że każdemu pomoże-niech każdy się zastanowi zanim coś wpisze. Wypowiedź musi mieć sens, a jej nadawca przekazuje jakąś informację jasno i konkretnie odbiorcy bez zbędnych emocjonalnych dodatków. Wypowiedź musi być jasna, jednoznaczna i zrozumiała, mająca na pierwszym miejscu za cel przekazanie własnych myśl, a nie skrytykowanie itp. Dobra, kończę, bo muszę węgiel porozwozić ;-)

National Geographic
@Mateusz

Co za wypowiedź, szok. O co chodziło komuś z tym piecem to już dla ludzi z bardzo zaawansowanym IQ bo ja nie ogarniam. Co do alkomatu - kierownik nie ‚lata’ tylko sprawdza podpadziochów, niech nikt nie pisze że to źle. To przecież dla bezpieczeństwa waszego i firmy.

ZDAPI
@National Geographic

I bardzo dobrze że jest alkomat. Skończyło się przyjeżdżanie do pracy pod wpływem.

Qaqw
@Mateusz

Witam, jestem tu po raz pierwszy i podoba mi się ten alkomat.Kiedyś widziałem jak kolega był .dziwny.

Michał S.
@Qaqw

Jeden jest często dziwny i ma nawet szofera :D

Michał S.
@Michał S.

Tylko powiedzieć kto i to sprawdzimy. Nie jeden już wyleciał i wyleci mastępny. Jak boisz się być kapusiem zostaw kartkę na tablicy lub w jadalni na ścianie jak to było kiedyś. Pamiętaj że jeżeli widziałeś kogoś dziwnego i kierownika lub wyżej nie poinformowałeś to jesteś taki jak on - kryjesz go.

Wredna A.
@Mateusz

Ale komuś się nudzi! Szokozja! Bardzo pięknie rozwinięta wypowiedź, wielki szacun i mega pozytyw. I jeszcze ten węgiel! Szokozja numer jeden. Papa, trzeba dzięcioka pokulać żeby konkubent zasnął by jutro wycisnąć mojego na maksa.

@Wredna A.

Ta co pisze!

Antek
@Wredna A.

A co to jest szokozja ? Zmień lekarza, bo aktualny Cię oszukuje.

Iza

@Jan, co bezpośrednio wpłynęło na taką, a nie inną opinię o zatrudnieniu w Admark? Opisałbyś całe swoje doświadczenie z tą firmą? Twoje uargumentowane wyjaśnienie posłuży użytkownikom, którzy wchodzą na to forum, w celu pozyskania aktualnych informacji o Admark jako pracodawcy przed ewentualnym złożeniem CV do firmy.

Jan
@Iza

Miałem sraczkę i musiałem posprzątać po sobie całą produkcję bo wszystko było obsrane. Nogawką leciała mi kupa. I to tyle.

Zielarz
@Jan

Dobre :D

Witam! Prosze o Wasze opinie zwiazane z podwyżka najniższej krajowej w firmie. Z góry dziękuje.

Wiem że to głupie pytanie o najniższą krajową. Napiszcie czy teraz zmieniliście tankowanie benzyną z 95 na 98? Z gazu na benzynę? Podzielcie się swoją opinią.

Iza

Ja benę tankuje narmalnie bez zmian ale kupuje chipsy zamias lewiatan to teraz lays.

Ism

Jeśli chodzi o pensje to nie bylo podwyżek firmy nie stac aby dolożyc 70zł netto do wyplaty żal ! Co jakiś czas sie kapromituja w taki wlaśnie sposób co odzwierciedla sie brakiem osób chetnych do pracy w tej firmie.

Syn
@Iza

Chodziło o to że nie było podwyżek magolicho!

Lak
@Ism

No właśnie, jak to jest? Podwyżkę dostają wszyscy czy ci co zarabiają najniższą krajową? Z tego co wiem to wzrasta najniższa krajowa, czyli jak zarabiasz 2000 brutto to masz zarabiać 2100 a jeżeli zarabiasz 3000 to nie wzrasta. Tak czy nie?

@Lak

Lak masz rację na 100%. Ism jeżeli zarabiasz mniej niż 2100 brutto i jesteś na pełnym etacie to możesz pozwać firmę.

Normalny
@Lak

Sam się kompromitujesz brakiem wiedzy lub zachłannością. To dopiero jest Żal przez duże Ż.

Jan

Ja kupuje sześciopaki i nawet uwaga ośmiopaki zamiast czteropaków piwka. Czyli poprostu do przodu.

Ziz
@Jan

Chyba z promocji Vipy z Biedronki!

Super człowiek
@Ism

Kolego Lak, co nie było podwyżki! Ja dostałem i nawet więcej niż 70 zł bo 300 z kawałkiem. Firme nie stać? Widocznie byle komu nie dają.

@Super człowiek

Bo w firmie są równi i równiejsi. Musisz wchodzić w (usunięte przez administratora) żeby dostać podwyżkę.

@Marek

I kto to mówi?! Mareczku! Sam wchodzisz w d...e a o innych piszesz. Kiedyś kolega miał odciśnięte kolana jak wychodził od kierownika, hmmm ciekawe co robił na kolanach?

@Mateusz

Marek, co bezpośrednio wpłynęło na taką a nie inną decyzję u kierownika? Opisałbyś całe to doświadczenie? Twoje uargumentowane wyjaśnienie posłuży innym użytkownikom, którzy wchodzą na to forum.

Załoga
@Mateusz

Kierowników zostaw w spokoju. Oni są ok. I od nich nie zależy wysokość twojej wypłaty.

@Załoga

Ciekawe kto z du..y strzela że to że sro że za wolno a kto listę wywiesza z metrami?

Kkk
@Załoga

Sam się zostaw ja chce tyle co inni

Nacky
@Kkk

Kiedyś, może?!...

@anonymous

Stary kierownik ma z góry zapowiedziane żeby nam odliczać metry. I oni z ucha nie strzelają...możesz robić 1500 metrów na godzinę średnio a trafisz gorszy okres to będą na tobie baty wieszać ze się opieprzasz. A co do wypłaty to nigdy szału nie będziemy mieli....za rok czy za 5 lat

Strzelają i są fałszywi.

Racja

@anonymous

Co bezpośrednio wpłynęło na taką a nie inną opinię? Opisz to bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark