Opinie o Admark w Gniewkówiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Admark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Admark o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admark w Gniewkówiec

Zwariowanywariat

Polecam robote Zarobki na europejskim poziomie Od nowegp roku bedzie jeszcze lepiej Wzrost płac na pewno murowany Firma rozwija sie w galopujacym tempie Niedługo przejmie rynki zachodnie Polecam

Huek
@Zwariowanywariat

Tak tak i obudziłeś się zlany potem!!! Co do podwyżek to będą ale nie w naszej/waszej firmie, a mianowicie podwyżki gazu, prądu, paliwa itp itd. Firma od nowego roku nie przewiduje podwyżek, gdyż na obecnym etapie jest dużo inwestycji. Mowa o produkcji, a co z resztą działów to może będę ale produkcja zawsze była, jest i będzie kopania w du.. Pozdrawiam miłego wieczoru Wszystkim życzę.

Zik
@Zwariowanywariat

A gdzie w tym wszystkim jest smok? Pytacie jaki smok? No kurła w każdej bajce jest smok! Ten dialog skierowany jest do bajki o zarobkach i rynku pracy. Co za bzdury. W euro może będzie wynagrodzenie hehehhe.

Zwariowany wariat
@Huek

Przecież to byla ironia kolego ????

...

Minimalna stawka godzinowa w 2019r wynosi 14.50 zl netto ,a wy dymacie nadgodziny za 17 ziko w piatek światek czy weekendy haha Wyzysk nic wiecej ,jednym słowem brak szacunku i docenienia pracownika przez pracodawcę... NIE POLECAM!

@...

A skąd kolego/koleżanko masz informacje, że 14,50 netto jest stawka godzinowa? Z tego co ja wiem to jest 14,50 ale brutto!! Jeżeli czegoś nie wiesz to nie pisz o tym. Pozdrawiam

Wyri
@...

Gdzie są takie bzdury napisane? 14,70 brutto czyli 9,80 netto (netto czyli na rękę) haha Panowie, czas najwyższy jakąś szkołę skończyć bo z matmy słabo i z klikania w internecie też słabo. Polecam firmę i bzdur nie piszcie.

...
@Wyri

Ok. Masz rację, mała pomyłka.

Didy

Polecam pracę.

Ppppp
@Didy

Też polecam.

@Didy

Polecam także.

Niby katolicy w Polsce są a tyle jadu w wypowiedziach. Jak firma jest taka beznadziejna, pracownicy tacy beznadziejni, pensja też beznadziejna to rozwiązanie jest proste........ Znajdźcie super firmę , super pensje. A nie stękacie. Po co pracujecie w firmie, w której wszystko jest beznadziejne..... W pracy trzeba pracować. Wszędzie są lepsze i gorsze dni.

Uzi

To nie jest problem z wiarą i nie problem z firmą. To tylko (usunięte przez administratora) i zazdrość.

NOWY

Polecam pracę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Admark? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ELEMELEK

Riki Sriki czy Darek lub inni idźcie powiedzieć co was boli w 4 oczy a nie jak baby na odległość. Najwyraźniej dzisiejszy świat elektroniki i internetu sprawił że w inny sposób nie potraficie. W takich sytuacjach jednak należy iść i powiedzieć. To nie portal randkowy lub podobny że można świrować na odległość i nikt nas nie widzi. To są twoje pieniądze, przedstaw sytuację i po temacie. Powodzenia 'miszczu' kamuflażu.

Pracujący obok
@ELEMELEK

Nareszcie coś mądrego ktoś napisał. Oj Riki Riki, ciekawe jak ty teraz pójdziesz? Przecież od razu będzie wiadomo że to ty to wypisujesz.

nike
@ELEMELEK

Masz rację.

Riki

Po co podszywasz się pode mnie??? JA NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!!!!

@Riki

Żartuję, polecam, polecam!!!!!!!! Dlaczego mam nie polecać?????? Jest super tylko dużo pracy.

@Riki

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beznadziejna firma, beznadziejni właściciele, beznadziejni pracownicy!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

@Riki

Jestem żartownisiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma jest super, właściciele super, super ludzie tam pracują !!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Po prostu gul mi skacze jak widzę i słyszę że w Admark jest tak dobrze !!!!!!!!!!!!

Prawdziwy Riki

Ale dałem popis, jestem z tego powodu bardzo dumny. Teraz super się czuję, niech mają za swoje. Ha Ha ha, teraz na pewno dostanę więcej kasy, kochanej kasiorki, mniam mniam.

Boolean

Bardzo polecam firmę.

Hugo

Chyba przydałaby się kolejna hala bo ciapinkę ciasno jest. Poza tym jest ok, polecam.

@Hugo

Też tak myślę, ciekawe jak będzie jak za miesiąc nowy bobst wjedzie. W tym nowym pomieszczeniu (usunięte przez administratora) żeby nie zamarzł.

ĘĄ
@Hugo

Pewnie będzie.

Mario

Mi skacze gul bardzo mocno.

Riki

Mi też gul skacze i to bardzo mocno. Nie lubię jak ktoś ma lepiej ode mnie.

Stary

Polecam pracę w firmie.

Jurek

Nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora) firemce.

loli

Bardzo polecam pracę w drukarni Admark. Dzisiaj jest piąty dzień miesiąca a jutro pewnie będzie wypłata.

wera
@loli

To prawda, polecam też firmę.

Prawda.

Alii

Potwierdzam.

@loli

No ja tak szybko nie dostałem. Ale co ważne przed czasem.

taki tam

Ciężko jest się odnaleźć na tym forum. Dzisiaj jesteś na górze a jutro gdzieś niżej.

Gut
@taki tam

Też tak myślę.

Temis

Polecam firmę, możliwość dorobienia po godzinach.

Duchowny

Pisząc opinię pamiętajcie że hejt to nie opinia. Ludzie nie są głupi i wiedzą co prawda a co nie. Polecam firmę, wszystko jest ok. Pamiętajcie że firma to nie PIS - firma nie rozdaje pieniędzy cudzych tylko tak rządzi pieniędzmi żeby były za rok i za 5 lat.

z popołudniówki
@Duchowny

Wielkie poszanowanie dla szefostwa, super ludzie. Stworzyli super firmę w której czuję się dobrze i dobrze zarabiam. Jestem doceniany i szanowany i czego chcieć więcej. Polecam firmę, bardzo rozwojowa.

nowy
@z popołudniówki

Potwierdzam i polecam.

DiOp
@Duchowny

Bardzo polecam pracę. Normalni ludzie i normalne podejście ze strony szefostwa.

Operator
@Duchowny

Też polecam firmę. Moja sugestia- serwisant powinien być 8h raz w tygodniu. Chłopak nie wyrabia się.

Hej, Jako kilku miesięczny pracownik na produkcji nie widzę żadnych zastrzeżeń co do firmy. Atmosfera spoko, wypłata przed czasem. Poleciłem pracę innym i nadal ją polecam.

nowy2
@Nowy

Też to potwierdzam, jest ok. Polecam.

@nowy2

Dużo tutaj krytycznych opinii wobec Admark, ale widzę, że niektórzy polecają pracę w tej firmie. Atmosfera jest bardzo ważna, to prawda. Z jakich jeszcze względów warto wg. Ciebie podjąć pracę w tym miejscu? Jest premia?

@Marcin

nie ma żadnej premii

@nie ma

Sorki, zapomniałem że dostałem premię (w sumie to nawet dwie) . Tylko że ja chciałem dostawać co miesiąc jeszcze więcej.

@nie ma

kramdA

Kochani przeglądałem dzisiejszą prasę i złapałem się za głowę!!! Od nowego roku wszędzie podwyżki Podwyżki cen prądu, podwyżki żywności, podwyżki paliwa!. To koszmar! W imieniu szefostwo moi koleżanki i koledzy pragnę Was jednak uspokoić w naszej Firmie od przyszłego roku żadnych podwyżek nie będzie!!!!!! :) :) :)

Aaa

Dobre!!!

macij
@kramdA

Podwyżki w tym roku? My już dostaliśmy w tym roku. Delikatnie mówiąc spierdalai. Debilizm ludzi nie zna granic, chyba że to gowork.

Megan
@macij

Umiesz czytać? Kto tu jest (usunięte przez administratora) Napisał od przyszłego roku! Czytaj ze zrozumieniem albo nie wypowiadaj się na sugerowana temat.

??
@kramdA

Co to jest? Kim jesteś że wiesz czy będą podwyżki w firmie czy nie? HejtToNieOpinia.

od 6 msc

Zabrali premie, to bardziej demotywuje niż motywuje. Jak tak dalej będzie czarno to widze, normy wymyślone z kosmosu. Na kolorze zrobisz norme, ale na białych jak cąły dzień masz zlecenia po 300 metrów, zapomnij. 2 dni pójdzie kiepsko w miesiącu powiedzmy 4 km w jeden i drugi dzień to na 3 dzień musiałbyś zrobić 13600 żeby nadrobić te 2 dni. Porażka

Od kilku lat
@od 6 msc

Panie Damianie szczerze mówiąc wątpliwe jest to, że Pan by nawet na kolorze miał problem z progiem, gdyż przypuszczam, że próbował by Pan pod nipa podkladac kilka foli tak jak na sztancy. Reasumując Pana wypowiedź pozostali pracownicy potrafią zrobić robotę na białym toni Pan powinien się wziąć do pracy a nie tylko zalać winę na zlecenia. Są pracownicy, którzy robią małe zlecenia i co za tym idzie osiągają próg. W iec chyba coś z Panem jest nie tak??!!. Jeszcze jedna cenna uwaga Nie Każdy Się Nadaje do takiej pracy gdzie trzeba czasem wyjść z własnym pomyslem, ale nie twierdzić, że sie nie da.

Stary
@Od kilku lat

Bardzo dobrze że wprowadzono progi, mi się to podoba. Każdy dostaje różne zlecenia a tylko kilku wciąż narzeka.

Szczeh
@od 6 msc

Pochwal się jaki masz próg do zrobienia.

@Od kilku lat

Nie wiem kto pisze z tamtej strony ale po co mówisz po imieniu jak nie wiesz kto pisze? Jutro przekaże Damianowi że ktoś o nim pisze. Inni mają zlecenia po 4-5 km bo sobie wybierają, zamiast datami to gdzie więcej metrów. masz zlecenie powiedzmy 300 metrów, idź po papier który szukasz 10 minut, uzbrój maszynę jakieś 25 minut, natnij gilzy, drukuj kontrole, zrób zlecenie, masz około 1 godzina i 10 minut, musisz zrobić 1100 metrów na godzinę. Myślisz że to zrobisz jak przez cały tydzień będziesz miał takie zlecenia? Zapomnij. Same literówki popełniasz. Folie pod nipa?! Pierwsze słyszę. Pod wykrojnik, ale pod nipa?! Przeczytaj instrukcję może lepiej obsługi wykrojników i nipa, haha.

Megan
@od 6 msc

Jeśli Ty maszynę uzbrajasz 25 min to nic dziwnego że nie możesz progu zrobić. Na Całe zlecenie ustawia się max 20 min. A jeśli chodzi o papier każdy jest opisany no ale jak się czytać nie potrafi to trzeba szukać. I nie narzekaj tylko się bierz uczciwie do pracy to może się uda Ci osiągnąć cel.

@Megan

Co z tego że opisany jest, sam nie umiesz czytać. 20 minut? Z tego czekasz 10 minut aż ktoś natnie gilzy na gilzarce bo są 2 gilzarki a jedna jest tak (usunięte przez administratora) że szkoda słów. Nigdy nie widziałem żeby ktoś tam ciął gilzy oprócz gilz do ażurów. Albo(usunięte przez administratora) się z końcówkami bo jakiś pajacyk zostawił końcówki które mają 30 mb i zmieniasz papier 10 razy do zlecenia które ma 400 mb. I nie wypowiadaj się bo widać że na sztancy nie robisz.

@Szczeh

800m, to bardzo dużo.

Riruś
@od 6 msc

Normy nie są z kosmosu tylko zostały ustalone na podstawie wyników wszystkich operatorów.

Geduś
@od 6 msc

Tak se pacze a tu ludzie płakajom. Nie płakać panienki tylko za robote sie wzionć! Tak troche napisołem po burocku zeby podczymać poziomu i troche weselij było. To co piszeta to ino śmiać sie albo płakac ze śmichu.

Silny
@Megan

Mi uzbrojenie zajmuje 5 minut, papier drugie 5 minut ale jak jest w magazynie i szukam go. Przeważnie papier jest opisamy i zajmuje mi to 2 minuty. Uzbrojenie czyli cylinder, wykrojniki i noże. Jak gilzarka jest zajęta to sprawdzam kolejne zlecenie, przynoszę papier i wykrojniki...

Miś
@od 6 msc

Pomyśl jak inni byli zdemotywowani Tobą jak robisz o połowę mniej niż inni a pewnie pensja podobna. Teraz jest sprawiedliwie, polecam tą zmianę. Ja za wykonany plan mam płacone więcej. Aha plan nie jest kosmiczny, patrząc wstecz to zawsze mam dużo więcej niż plan i też mam małe zlecenia i próbki.

haha
@Geduś

Dobre.

kolega
@od 6 msc

Dasz radę, jak w metrach nie dasz rady to w ilości rolek nadrobisz i będzie git. Wiem że rolki też są brane pod uwagę.

Miś

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Admark?

Jako operator dogadujesz się co do wynagrodzenia i to wszystko.

@1212

Dogadujesz się, dobre :D Dostajesz najniższą (usunięte przez administratora)

@1313

Jeżeli tak się dogadałeś -aś to tak masz.

Rudy 102
@1313

A ile powinieneś zarabiać po szkole podstawowej lub zawodowej bez żadnej wiedzy i umiejętności? Więcej od pielęgniarki czy lekarza?

Mimi

Zadzwoń na telefon ogólny firmy i dowiesz się wszystkiego lub na biuro@admark.pl

Giniu
@1212

Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Admark - Gniewkówiec

• Jak się pracuje w Admark?

Zobacz opinie na temat firmy Admark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Admark?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 30 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Admark