Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Bartek

Żenada żeby Biedronę było stać na wypłatę wysokich premi, a tu taki biznesmen stawia sklepy hotele, stać na imprezę w Gołębiewskim na 600 osób po morzu pływa a tu rżnie biedaka bo obrotów nie ma. Skandal bo żałuje parę groszy dla pracowników!! Chore!!

Klient

Dlaczego sklepy (w rejonach gdzie jest masa osób chorych na koronawirus oraz osób objętych kwarantanną) są jeszcze otwarte ? Nowe Miasto oraz Grojec tam z dnia na dzień przybywa chorych ... Dlaczego sklep w Nowym Mieście oraz Mogielnicy są otwarty i narazacie pracowników i klientów? Zmiany w godzinach pracy i dezynfekcja nie pomogą. Kilku pracowników jest objętych kwarantanną , ludzie o tym mówią ...Ale sklepy nadal są otwarte.! Sieć ma kilkaset sklepów , czy Pan Z. zbiedbieje jeśli zamknie dwa czy 3 sklepy w obszarach najbardziej zagrożonych mogąc tym samym uratować kilkaset osób. Na pytanie czy mimo tego co się tutaj dzieje właściciel wierzy w moc rękawiczek i plynów odkazajacych ,pracownica ze łzami w oczach odpowiada ze tu jest bo musi ,poprostu musi pracować. To straszne ... ciekawe czy osoby z,,góry" odwiedzają te sklepy, czy opuszczają swoją strefę komfortu. Ciekawi mnie tez jak docenia pracowników? Na ile wycenia ich narażenie życia i zdrowia. Polacy przekładają finanse ponad bezpieczeństwo, ta epidemia nas pogrąży jeśli wszyscy nie zmienimy naszego postępowania

Aa

Nie znacie o pracowników w tej sytuacji tragicznej zrobię wam taką reklame na jaką zaslugujecie i ludzi narazacie świadomie zaden sklep nie jest tak olewczy jak wasz

Fredi

Ciekawe na jaką sumę wyceniono pracowników i ich rodziny? Duże i prężne sieci handlowe wypłacają po 1000 zł pracownikowi premii, że w tak ciężkim czasie poświęcaja siebie,swoje dzieci,współmałżonków, rodziców na takie niebezpieczeństwo. Pan (usunięte przez administratora)zamiast zainwestować w pracowników zapewniając im środki (rękawiczki jednorazowe,maseczki) by czuli się bezpieczni,pokazuje swoją hojności przekazując na szpitale. Może jakąść część przekazać dla pracownika?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Wesolypracownik

Chcialbym wiedziec w ilu sklepach sieci Topaz (jakże to prężnie rozwijającej się i sprawidliwej firmy...) zaproponowano pracownikom po 10h pracy 7 dni w tygodni? Czy ktos z zarządu chciałby tak pracować? Pandemia pandemią ale pracownicy są ludźmi...

@Wesolypracownik

Witamy, Dziękujemy za przekazanie uwagi i zapytania. Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Pracodawcy - Pracownicy wszystkich naszych punktów handlowych, zostali podzieleni na zespoły, które w cyklu tygodniowym będą wykonywać swoje obowiązki, tj. jeden zespół pracuje cały tydzień, drugi pozostaje w domu. Z kolei w następnym tygodniu następuję zamiana. Podjęte kroki – podział na zespoły oraz skrócenie czasu pracy punktów handlowych - mają na celu zminimalizowanie kontaktów w większych grupach osób tak, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia epidemicznego. Rozumiemy, że 10-cio godzinny czas pracy może być utrudnieniem dla niektórych Pracowników, jednak kolejny tydzień można wykorzystać na odpoczynek w domach, z najbliższymi. Na ten trudny czas są to najbardziej efektywne tymczasowe rozwiązania, jakie możemy zastosować, aby jak najbardziej dostosować się do wytycznych w związku z zagrożeniem epidemicznym, zapewnić efektywne funkcjonowanie sklepów oraz aby móc jednocześnie w jak największym stopniu zadbać o bezpieczeństwo naszych Pracowników i Klientów. Pozdrawiamy, Dział HR, TOPAZ

@P.H.U. Topaz

tak nastepny tydz wolny a godziny ktorych nie wypracujemy? mamy odpracowac lub wypisac urlop. Jak odpracowac 48 godz? Wziac urlop a co o wypoczynku latem jak brak urlopu bo coronawirus pochlonal urlop?

@ja

Witamy serdecznie, Kadrze zarządzającej punktami handlowymi został powierzony obowiązek ustalenia harmonogramu pracy oraz ustalenia zasad rozliczenia godzin przez Pracowników w taki sposób, aby w podsumowaniu miesiąca norma czasu pracy wynikająca z pełnego etatu została spełniona. Firmie Topaz zależy na tym, aby Pracownicy – mimo trudnej sytuacji i konieczności zmian w grafikach - mogli otrzymać pełne miesięczne wynagrodzenie zasadnicze, wynikające umów o pracę zawartych w pełnym wymiarze czasu pracy + oczywiście należne premie. Dlatego właśnie kadra zarządzająca sklepów zadba o możliwie jak najbardziej efektywne zaplanowanie i rozliczenie miesięcznych godzin pracy naszych Pracowników. Pozdrawiamy, Dział HR, TOPAZ

Nowypracownik

Mam zapytanie ile osób może wejść jednorazowo do sklepu np w Siedlcach na ul.Warszawskiej, dzisiaj Premier powiedział ,że zgromadzenie może być do 2 osób???

Tazla

Normalnie skandal w TopFortuna. Zakręcona7 razem kołem gdzie powinno sie zatrzymac na nagrodzie , ale gdzie cały czas wskakiwalo na brak nagrody za każdym razem. Śmiech na sali jak by ktoś to widział jak się kręci i tylko zawsze na tym zatrzymuje. Żal po prostu

P.H.U. TOPAZ
@Tazla

Szanowna Pani, Informujemy, że akcja „Top Fortuna” to nie loteria fantowa, gdzie każdy uczestnik zabawy ma zagwarantowaną jakąkolwiek nagrodę. Przeprowadzana aktualnie loteria od 27.01.2020 do dnia dzisiejszego cieszy się nie lada popularnością. Przez minione tygodnie nasi Klienci zarejestrowali już ponad 350 000 kodów nadrukowanych na specjalnych kuponach otrzymywanych przy kasie. Tak duża ilość osób rejestrujących kody (około 8000-10000 rejestracji dziennie) i jednocześnie założona liczba nagród dziennych (około 150-200 laureatów dziennie) powoduje, iż prawdopodobieństwo wygranej jest na poziomie 1-2%. Na stronie internetowej loterii „Top Fortuna” może odnaleźć Pani listę dotychczasowych laureatów akcji – widać z niej, że wygrana choć trudna, jest jednak możliwa. Jednocześnie warto nadmienić, iż wszystkie rejestracje – te z nagrodą natychmiastową i te bez żadnej wygranej bezpośrednio po zakręceniu naszym kołem fortuny – będą brały udział w finałowym losowaniu nagrody głównej, tj. najnowszego modelu samochodu Opel Corsa. Życzymy powodzenia. Pozdrawiamy, Dział Marketingu, Topaz

Klient

Obserwacja z ostatnich dni ( a dokładnie od czwartku) pan właściciel postanowił dorobić się na koronawirusie! Ceny z dnia na dzień za dane produkty powindowały znacząco w górę w sieci sklepów Topaz ! Na początku pomyślałam, że może jest też tak w innych sklepach...innych sieci, ale nie okazało się, że tylko w sklepach Topaz! Żenada, że ktoś próbuję się dorobić na czymś takim!!!

Dominika

Ale to jest forum dla pracowników ,więc nie rozumiem dlaczego właśnie tu klienci zostawiają informacje.

Maro

Chciałem zatankować gaz na ul kolejowej w Sokołowie Podlaskim,jednak nie było komu.Pracownik był zajęty paleniem papierosa,to już po raz kolejny.Poprzednim razem troje pracowników się chowało z papierosami.Czekałem z 10min i się nie doczekałem.Kiepska obsługa,ale jaka płaca taka praca..Mięso też padlina zatruta na ulicy Piłsudskiego.

ben

Kolejny raz zakupiłem śmierdzące mięso w Dębem Wielkim(usunięte przez administratora)

okana

U nas w sklepiej jeszcze lepiej jest gazetka i towar ,do chwili dokąd nie dojdziesz do kasy.Przy kasie okazuje się ze jest normalna cena ,a nie ma towaru z gazetki.Co ciekawa ze kazda pani ekspedjętka ma inne zasady jedna ma towar z gazetki co za chwilę druga nie ma/.Czysta baranoja i tak trwa to lata .Jest gazetka nie ma towaru .To po co dajecie te gazetki żeby ludzi (usunięte przez administratora) osobisie nie chodzę już od dłuższego czasu bo to czysta sciema z tymi gazetkami i wiem ze dużo osob już tez nie chodzi jezdza na Mordy oby nie tu.Jak dajecie gazetki to dawajcie towar .bo za towar z gazetki płacimy normalnie i tylko wkurza nas plik gazetek nie mającuch towatu >Wielka obłuda (usunięte przez administratora) klienta.Mieszkanka gminy Przesmyki

Ciężko jest w systemie 12/12 w P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski? Ktoś coś?

P.H.U. Topaz

W P.H.U.TOPAZ Zbigniew Paczóski system czasu pracy jest równoważny. W naszych sklepach funkcjonuje system dwuzmianowy oraz najczęściej 8 - godzinny dzień pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR, Topaz

Natalia

P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski poszukuje do sklepu w Sokołowie Podlaskim pracowników na stanowisko: Kasjera- Sprzedawcy. Wymagania, jakie powinien spełnić kandydat, to między innymi: dyspozycyjność, odporność na stres, bardzo dobre umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych. Więcej informacji odnośnie pracy znajdziecie na stronie firmy: https://topaz24.pl/praca?offer=210 Czy ktoś z Was jest zdecydowany aplikować?

Ula
@Natalia

Chciałam aplikować do pracy do galerii w Sokołowie, ale po rozmowach z pracownikami(znam osobiście) zrezygnowałam.Nowa Pani kierownik to podobno porażka,żarty nie na miejscu, niby pyta pracowników o zdanie , ale jak jest źle to pracownika wina.Wszystkich wini do okoła-to za co ona bierze pieniądze.

Jan
@Ula

Jestem a raczej byłem stałym klientem tego sklepu, ma Pani rację.Miałem do czynienia z kierowniczką i jej asystentką, to są osoby nie kompetętne do tych stanowisk.Kupiłem szynkę surową wp(śmierdzącą) grzecznie poprosiłem o zwrot pieniędzy, usłyszałem-że to moja wina bo nie umyłem jej w domu z osocza.Litości kupiłem ją na obiad tego dnia .Obie Panie nie słuchały moich argumentów, zostawiłem szynkę nie wziołem pieniędzy i wyszedłem.Teraz robię zakupy w Gamie.Nie polecam tego sklepu, bo nie traktują klienta poważnie.

Katarzyna
@Jan

A ja dziś byłam na zakupach, kolejka po mięso-obsługuje jedna kobieta, czekam, do kasy znowu kolejka,a na końcu kasa się zawiesiła, zmęczyło mnie samo stanie w kolejkach.No ale tylko klientom się śpieszyło bo pracownicy to tak sobie, jakieś pogaduchy itd.Nie kupiłam co prawda dwóch rzeczy z listy bo nie było, więc czekała mnie wycieczka do innego sklepu-tam też kolejka ale towar był.

100%
@Ula

zgadzam się w 100% jeśli chodzi o panią kierownik i jej pupilków..Stary pracownik a plociuch jakich mało...ciekawa jestem ogólnie czy kadra kierownicza w tej firmie ma wyższe wykształcenie czy tylko tak po znajomości??

Roman

Szczera prawda aż do bólu i tylko inspekcja pracy by miała co robic

Olek

Topaz Paczóski Zbigniew Fatalne warunki. (usunięte przez administratora)Osobę postronną to jada ile wejdzie. Zarządzenie batem. Nigdy tam nie będę pracował.

Klementyna

To co się dzieję Galeria Topaz na Węgrowskiej to przechodzi ludzkie pojęcie co raz to nowy pracownik wypiepsza kogo popadnie , Byłam młodym pracownikiem po krótkim czasie zoriętowałam się co jest grane . Warto się zatrudnić i szypciutko ciąża bo najdłuszą metę to się nie pociągnie .

Lucyna
@Klementyna

Jestem takiego samego zdania na temat topazu w Sokołowie Podlaskim w galeri . Nie ma szacunku wogole do pracowników tyle osob co stamtad wylecialo albo sie zwolnilo to masakra . Mi brak slow na ten sklep . Takze radze szukac pracy gdzie indziej bo tam spkojnie pracowac nie mozna ... mozna ale pod presja nie wiesz co cie spotka idac do pracy ...

Andersen
@Klementyna

Opinię szanuję, ale ortografia bije po oczach.

Natalia

@Magazynier topa - dziękujemy za opinię, jest bardzo wartościowa dla użytkowników zastanawiających się nad pracą w firmie P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI. Proszę jednak o zachowanie kultury. Odsyłam do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin. @Klementyna - możesz dokładniej opisać swoje doświadczenia w pracy? Na stronie internetowej firmy pojawiły się dwie oferty pracy - Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego oraz Piecowy. Pracodawca oferuje stałe zatrudnienie oraz umowę o pracę. Ktoś aplikuje i mógłby napisać jak przebiegła rekrutacja?

Magazynier topa

Witam, pracuje w topazie na magazynie (przyjmuje towar do sklepu) na chwilę obecną jest to porażka. Dostawy dzieli się na dwie kategorie, zewnętrzne jak i centralne. Co jest plusem i minusem w obydwu? W centralnych magazynach zacznijmy od minusów. Wszystko trzeba sprawdzać ręcznie i bardzo dokładnie byś nie przyjął czegoś co nie było zamawiane, a nie daj boże by czegoś nie było i tego nie zgłosisz to płacisz (dziwi mnie to bo dlaczego ja mam płacić za coś co ktoś na magazynie nie spakował). Pół biedy gdyby to było ładnie poukładane na dokumencie i palecie, ale zazwyczaj jest misz masz. Zamiast ułatwić pracę byśmy sprawdzali czy się zgadzają numery palet z numerami na dokumencie, a i tak podczas remanentu na sklepie oraz na magazynie wyszło by wszystko na jaw. Teoretycznie palet, skrzynek oraz innych wymiennych rzeczy nie możesz oddać jak nie masz ich na stanie, ale przecież się oddaje na magazyn centralny (Topazowski). Często przez to ma się zastawiony magazyn zwrotami. Najgorzej jak przyjadą jajka. Dlaczego? Otóż dlatego że trzeba sprawdzić je przy dostawie dokładnie. Czy niema chociażby jednego stłuczonego bo sklep może kłamać i oddać te jajka które przyjechały innego dnia i powiedzmy klient je stłukł na sklepie. Normalnie jaja. A jeszcze niech wejdzie Ci dostawca zewnętrzny i co? Zaczyna się narzekanie czy Ty musisz i czy możesz najpierw jego bo mu się spieszy. No jak każdemu, więc trzeba mieć nerwy ze stali. Jeszcze trzeba dodać że musisz mieć zdrowe plecy bo nadźwigasz się niemiłosiernie. To chyba wszystkie minusy z tych dostaw. Jakie są plusy dostaw centralnych? Kierownicy magazynów. Prawie wszystko da się wyjaśnić. Wystarczy zadzwonić przedstawić sytuację i w większości wypadków można wyjść z bez większych strat finansowych, tak za każdy błąd płaci magazynier. Przed nowym rokiem towar można było zostawić na następny dzień do sprawdzenia. Na chwilę obecną masz do sprawdzenia towar w 8h. Nie wiem jak jest na innych sklepach, ale pewnie też biuro pośpiesza bo muszą robić zamówienie na jutro i trzeba szybko sprawdzić wszystko. Nie jest to łatwe jak wjeżdża Ci dzień w dzień minimum 20 palet MINIMUM. Jak wygląda dostawa zewnętrzna? Tak dużej różnicy nie ma tyle że wszytko musi być na skanerze i musisz pilnować pozycji z faktur by było tak samo jak na skanerze i fakturze. Za te 2200 (plus premie i żywieniówke która mogą Ci zabrać) nazapierdalasz się, a jedynie czego się dorobisz to ból pleców. To tyle jeżeli chodzi o magazyn. Teraz coś ogólnie o pracy na sklepie. Atmosfera rowniez i ona jest ważna w pracy, a w szczególności atmosfera między biurem a obsługa sklepu i magazynem (wiem na każdym sklepie jest inaczej). Po pierwsze primo to zależy jak się trafi bo tu gdzie ja jestem jest dość miło, ale potrafi być nie przyjemnie. Do kasjerów biuro potrafi się wyrażać nie sympatycznie, bywa że czasami pytając o coś można dostać taką odpowiedź że lepiej było nie pytać (da się wtedy poczuć że jest się niżej niż w szczeblach kariery). Słyszałem sytuację z innego sklepu że ludzie nie mogą nawet minuty postać ze sobą i pogadać bo od razu jest awantura że to praca a w pracy trzeba pracować(tak wiem trzeba pracować ale bez przesady jesteśmy tylko ludźmi). Sytuacja tego typu. Na sklepie przeterminował się produkt. Kto za to zapłacił? Pracownik. Czemu? Bo nie dopilnował, a powinien wcześniej zdjąć z półki. Tak pracownik powinien dopilnować tego, ale nie powinien za to płacić skoro to nie było spowodowane jego winą. Jako procownik magazunu daje słabe 6 na 10. Jeżeli chodzi o pracę na magazynie.

radek

chciał bym zapytac jak to jest z wypłatą wynagrodzenia.....jak to jest ze jest 10 a na koncie pieniedzy nie ma? bardzo mi przykro ale nie wytłumacze dziecku ze dzisiaj na obiad nie pójdzie bo nie ma wypłaty albo nie zapłace rachunku z tegoż samego powodu. wszystkie płatności są do 10, więc mam prawo iść do bankomatu o godz. 7 i pieniadze na koncie miec skoro jest juz dziesiąty.skoro jest z tym taki problem to wpłaty powinny byc przekazywane juz dnia 7 czy 8 po to by na czas sie pojawiły. to jakaś farsa,niech moze szanowny własciciel sklepów otworzy jeszcze z 8 sklepów to jeszcze bardziej sie zapetli.smiech i wstyd dla ,,wielkich biznesmenów,,

Magazynier
@radek

Zależy od banku z przelewami, ale fakt. Mam w PKO i wypłatę mam 10 zawsze o 18. Jak dla stawia to tą firmę w bardzo złym świetle.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski