Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

radek

chciał bym zapytac jak to jest z wypłatą wynagrodzenia.....jak to jest ze jest 10 a na koncie pieniedzy nie ma? bardzo mi przykro ale nie wytłumacze dziecku ze dzisiaj na obiad nie pójdzie bo nie ma wypłaty albo nie zapłace rachunku z tegoż samego powodu. wszystkie płatności są do 10, więc mam prawo iść do bankomatu o godz. 7 i pieniadze na koncie miec skoro jest juz dziesiąty.skoro jest z tym taki problem to wpłaty powinny byc przekazywane juz dnia 7 czy 8 po to by na czas sie pojawiły. to jakaś farsa,niech moze szanowny własciciel sklepów otworzy jeszcze z 8 sklepów to jeszcze bardziej sie zapetli.smiech i wstyd dla ,,wielkich biznesmenów,,

Magazynier
@radek

Zależy od banku z przelewami, ale fakt. Mam w PKO i wypłatę mam 10 zawsze o 18. Jak dla stawia to tą firmę w bardzo złym świetle.

Nowa

Ja zaczynam za dwa dni pracę w topazie na dziale mięsnym i z tego co tu czytam to zaczynam się bać tak naprawdę . Z takim podejściem jak niektórzy mają to nigdzie się nie znajdzie pracy . A niestety w naszej kochanek Polsce nie zarobisz milionów. Trzeba robić swoje i się cieszyć że coś jest cokolwiek .

minaj
@Nowa

Ja pracuję na mięsnym inna lokalizacja i jak najszybciej chcę stamtąd uciec.Pracowałam w Biedrze i to jest jedyna firma która przestrzega prawa pracy.Moje zastrzeżenia do pracy w Topazie to nieprzestrzeganie prawa pracy!!

Natalia

Czy w P.H.U. TOPAZ ZBIGNIEW PACZÓSKI jest organizowane jakieś wspólne spotkanie wigilijne? Oczywiście - jak to w przypadku sklepów sieciowych - nie jest możliwe zebranie wszystkich pracowników w jednym miejscu. Czy może w takim razie w jakiś inny sposób jest ten problem rozwiązywany?

Nowa
@Natalia

Ja zaczynam za dwa dni pracę w topazie na dziale mięsnym jak ja tu czytam co się dzieje to zaczęłam się bać . Z takim podejściem jak niektórzy mają to nigdzie się pracy nie znajdzie a w naszej Polsce kochanej nigdzie nie będzie lepiej i nigdzie więcej nie zapłacą.

Natalia

Piszesz o towarze już po zakupie @Bodzio? Jeśli coś takiego Ci się przytrafiło towar zawsze można zareklamować i zgłosić kierownikowi sklepu albo nawet pracownikowi.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
stała klientka

Topaz w Siedlcach na Kazimierzowi kiej pochwała dla działu mięsnego szybko sprawnie i przemiłe panie fachowe doradztwo zwłaszcza grubszej bladynki dziewczyna Na odpowiednim.miejscu

Bodzio

A ja trochę z innej beczki wtrącę. Robiłem zakupy od dawna, bo blisko, bo ceny jeszcze w miarę ale... od pewnego czasu mocno zaczęło się wam psuć... wędliny stare podkładane pod świeżo krojoną porcję, "sałatki śledziowe" leżą w kubełkach tygodniami więdnące tak że aż widać że nie są wymieniane, mięso śmierdzące starym knurem, drób pachnący domestosem - myślicie że tego nie czuć? A i nawet powtórka z rozrywki sprzed parunastu lat! bo nawet gorzałka od was inaczej smakuje... Miałem okazję niestety a być może stety doświadczyć tego zjawiska kosztując alkoholu od was i z innej sieci jednocześnie (na kilku imprezach) celowo nie podam marek abyście się trochę zastanowili...

gango

Nic w firmie @fogo nie dzieje się przypadkowo. To jest pewno, bo dosyć dobrze im idzie, nawet pracownicy zatrudnieni w tej firmie na produkcji mają atrakcyjne warunki, w tym przypadku mam na myśli fakt, że są oni zatrudnieni na umowę o pracę w tej firmie

DO PRACY W TOPAZIE MAM NADZIEJE ŻE NIGDY NIE WRÓCĘ TAM JEST WYZYSK PRACOWNICY WALCZA MIĘDZY SOBĄ DONOSZA NA INNYCH ZAROBKI MARNE A PRZEDE WSZYSTKIM MOŻNA SIE WYKOŃCZYĆ PSYCHICZNIE

Emu

to kiedy przeprowadzka pod siedlce ?

RYŚ

masz racie wikens. Pracowałem tam to porażka nigdy tam nie wruce . A co do kierownictwa do szkoda gadać, skąd się urwali ? niech biorą się za palec... i do roboty!!!!

Emu

Na zmiany się nie zanosi, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie się godził na takie warunki i pracował. Kierownictwo tym nauczone, nie szanuje pracownika. Po co mu podwyżka, jak zaraz się zwolni. A każdy pracownik jest leniem i złodziejem. Jest oczywiście grupa uprzywilejowana pracowników, której można więcej. Natomiast górze to "wisi' jak tam jest, liczą się obroty i zysk.Pedro dobrze napisał, tylko ludzie zdesperowani i bojący się życiowych zmian tam pracują.

Pedro

Nie polecam w żadnym wypadku. Dojazd fatalny, warunki(usunięte przez administratora)kierownictwo bezmózgi. Nie ma co się kryć że pracują tam tylko ludzie zdesperowani i bojący się życiowych zmian.(usunięte przez administratora) Mowa oczywiście o Wężach.

pracownik_topaz

Mowie oczywoscie o Topazie 57 w Elku. Zwolniona zostala przez Pania (usunięte przez administratora) kierowniczka ktora byla szanowana przez pracownikow i robila wszystko zeby sklep dobrze funkcjonowal, a(usunięte przez administratora) Osobe ktora caly czas mieszala tylko miedzy pracownikami. Osobe ktora ma zerowe doswiadczenie w prowadzeniu sklepu i tylko mocna jest w gebie

pracownik_topaz

Pani (usunięte przez administratora). zwalnia najbardziej odpowiedzialne osoby, a zostawia falszywa aferzystke, ktora idzie po trupach do celu, a nie potrafi nawet dopilnowac zamowienia na pieczywo. Hanba i wstyd, co sie dzieje

kotek

To już takie rzeczy się dzieją, dziwne,że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Leszczyk

Zmian nie oczekuj. Ogólnie zauważyłem, że już nie pierwszy raz osoba która donosi dostaje awans. Była taka jedna podobno i pracowała na kilku sklepach na każdym około miesiąca a później zdawała relacje... śmieszne. Kolejna sprawa... wyżej postawiona kobieta Pani (usunięte przez administratora). kryje kierowniczkę sklepu która kradnie w biały dzień poprostu towar. Mimo zgłoszeń tego faktu "Pani" (usunięte przez administratora)nie zaregowała. Teraz pracownicy muszą płacić potężne manko. Takich rzetelnych pracowników firma trzyma, podpierdalaczy i kombinatorów. A tam gdzie ludzie się staraja są tak traktowani jak murzyni. Dobrze, że ludzie uciekają z tej firmy bo w niej się pracowników na sklepie nie szanuje a to oni sprzedają ten towar... Pozdrawiam.

wms

Coś cisza, jakieś zmiany na Wężach?

sokolowp

Mesaa gamon jestes to narzekasz,u mnie na zmianie kazdy zadowolony ekipa zgrana i nie ma zadnych zlodziejstw i tym podobnych zajść.(usunięte przez administratora)

MESAA
@sokolowp

Sam jesteś gamoń. Nie powiesz, że pracując na trzy zmiany i zarabiając 1680 brutto każdy jest szczęśliwy? Pamiętaj,że nie ma podwyżek, ani stażowego. Ale to już twoja sprawa. Pozdrawiam.

kabanos
@sokolowp

Czy zadowoleni jesteście z nowego limitu punktów? Teraz trzeba ostro naginać, aby zarobić tyle co wcześniej.

MESAA

(usunięte przez administratora) Robiłem w magazynie w Wężach. Szkoda gadać. Najniższa krajowa a natyrać się trzeba na tych paleciakach bez łożysk o zgrozo. Niby są paleciaki elektryczne ale oczywiście za mało i aby na nim robić trzeba godzine wcześniej do pracy przyjść. A kradną tam.Zostawiłem polar na palecie,miałem tam 20 zł, po pracy oczywiście kasy nie miałem.Na szczęście już tam nie robię i odradzam wszystkim.

wms
@MESAA

Prawdę pisze.Ja tam nadal pracuję, mam nadzieję,że już niedługo. Omijać szerokim łukiem to miejsce, wroga bym nie polecił tam do pracy.

marek

Ale przeciez pieniadze były w tym miesiacu do 10 wiec o co ci chodzi?? Bylo sobie odlozyc z poprzedniego miesiaca to bys mial pieniadze o 7 rano...

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski