Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Klientka

Dzień dobry. Jestem codzienną klientką sklepu Topaz w Radzyniu Podlaskim. Wśród załogi stoiska z mięsem jest bardzo niegrzeczna wręcz arogancka młoda brzydka, chuda osoba, z wadą wymowy ( nie ma identyfikatora ) więc tylko w taki sposób mogę ją określić, której kiedyś zwróciłam uwagę jak się pastwiła nad inną starszą klientką gdy ta odmówiła zakupu kawałka schabu który był krzywo ukrojony przez tę pracownicę. Od tego czasu ta dziewczyna zaczęła być arogancka wobec mnie i było to kilka razy. Ostatnio w dniu dzisiejszym. Przykładów nie będę opisywać ale chętnie opowiem jak ktoś się ze mną skontaktuje na telefon. Zdenerwowałam się bardzo bo jestem 70 letnią kobietą i nie mogę pozwolić na niczym nie uzasadnione (usunięte przez administratora) i łaskę. Zdenerwowana udałam się do kierownika sklepu i to był błąd. Zauważyłam to bardzo szybko gdy kierowniczka przede wszystkim nie słuchając moich argumentów upomniała mnie wręcz zdyscyplinowała i pouczyła, że nie powinnam mówić, że ta osoba ma wadę wymowy a ja musiałam to powiedzieć bo to jest jej znak rozpoznawczy. Zauważyłam, że jest to towarzystwo wzajemnej adoracji i że nic nie wskóram. Co prawda inna Pani zauważywszy, że jestem zdenerwowana i nie odpuszczę zapewniła mnie, że porozmawiają z tą ekspedientką to ja w to nie wierzę. Ja robiłam i będę robiła zakupy w Topazie ale bardzo proszę aby ktoś pouczył tę ekspedientkę, że klienta nie można upokarzać , pyskować do niego, plotkować, wyśmiewać się a takie sytuacje w Topazie są częste. Każdy kto ma jakieś wymagania jest przez tę osobę o której pisze obmawiany ( ma taką drugą koleżankę ). Nie życzę sobie (usunięte przez administratora) min i komentarzy dlatego proszę aby mi to jako klientce zapewniono. Muszę dodać, że Topaz w Radzyniu ma zawsze prawdziwe nie oszukane promocje, bardzo dobrej jakości towar, dobrze wyeksponowany a przede wszystkim bardzo miłe , sprytne panie na kasie dlatego z przyjemnością robię tam zakupy. Jeszcze raz proszę o pomoc w tym problemie i kontakt ze mną tel 698 24 14 86 abym mogła udowodnić to o czym napisałam bo na pewno Państwo nie wiecie co dzieje się w Waszych placówkach. Pozostaję z wyrazami szacunku .

P.H.U. Topaz
@Klientka

Szanowna Pani, dziękujemy za przekazanie opinii. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi Klienta i Jego zadowolenie było na najwyższym poziomie. I niedopuszczalne jest, aby opisana przez Panią sytuacja miała miejsce. Pracownicy nie powinni wyrażać swojego niezadowolenia, szczególnie w obecności naszych Klientów, za co - serdecznie przepraszamy w imieniu sieci sklepów TOPAZ. Możemy zagwarantować, że Pani opinia zostanie przekazana do kadry zarządzającej punktem handlowym i kierownik sklepu porozmawia z pracownikiem, aby zadbał o właściwą jakość standardów obsługi Klienta. Pozdrawiamy, Dział HR, Topaz

Ktoś.
@P.H.U. Topaz

A klienci też powinni mieć szacunek do Sprzedawców . Co niestety zdarza się coraz rzadziej. My także jesteśmy ludźmi.i na niektóre zachowania klientów sobie nie pozwolimy. Także topaz. Zacznij trochę myśleć o swoich pracownikach bo takich sytuacji jak ta będzie coraz więcej.

Śmiechu warte...
@P.H.U. Topaz

Najpierw doceniajcie tych pracowników. Po pierwsze to klienci zachowują się jak dzikie świnie. Najlepiej wózkami zdeptać osoby wykładające towar. Nie dziwcie się że za taka wypłatę mamy skakać wokół klienta non stop. Nam też się szacunek należy!!! Niedługo sami będziecie sobie pracować!! Tyle w temacie!!! A Pan takich jak Pani z Radzynia powinno być więcej aby nauczyć Was jak się traktuje i nas. Byle więcej takich skarg.

Ktoś
@P.H.U. Topaz

Ja mam pytanie innego typu.Mianowicie byłam kandydatem do zatrudnienia na umowę zlecenie ,wziełam skierowanie na badania .Oczywiście bałam się że to będzie praca na chwilę .Szukam pracy stabilnej i stałej .Po dwóch dniach (wekend) w oczekiwaniu na badania lekarskie zrezygnowałam z tej oferty .Z pełnym szacunkiem do kierownictwa tego skepu poinformowałam że rezygnuję nie z pracy ale z tej umowy .Po kilku dniach dany sklep wstawił ogłoszenie o zatrudnieniu na cały etat i na umowę o pracę .Zadzwoniłam do Pani kierownik czy może uwzględnić moją osobę do kandydatury na te stanowiska .zakończyło siè to niepowodzeniem .To znaczy że już nigdy nie mam szans aplikować do tej firmy ?

@Ktoś

Dziękuj Bogu, że nie będziesz pracowała w tej firmie. Tu tylko pracuje rodzina i ludzie którzy nie mają innego wyjścia.

Apsik

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma zwłaszcza w Topazie

informatyk

Czy rekrutacja na stanowisko helpdesk jakaś istnieje? Na wysłane CV nie ma odpowiedzi a ogłoszenie jest cały czas ponawiane.

Stała klientka niestety chyba

Witam Mam pytanie czy ochrona w sklepie na ul.lojewskiej w Warszawie jest od parady czy od pilnowania żeby klienci nie kradli?:w dobie ciężkiej pandemii notorycznie są obsługiwani klienci bez masek.nikt z personelu nie mówiąc o ochronie nie zwraca im uwagi? Dlaczego? Poza tym o każdej porze czynna jest najwyżej jedna kasa.ludzie spoceni tłoczą się w kolejce i muszą prosić o panią do kasy z różnym skutkiem. Jedna z nich wysoka brunetka jest wyjątkowo niemiła. Może Pan właściciel się w końcu zainteresuje tematem. A może ktoś inny....??????

W Warszawa P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Hali. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Oko

Mam pytanie i czekam na odpowiedź czy pracownikowi który odszedł na emeryturę należy się bon swiateczny

@Oko

Do p. Paczolskiego mam pytanie czy pracownikowi który odszedł na emeryturę należy się bon świąteczny?Proszę o odpwiedz

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Iza

Jak to jest że w sklepie w Bielanach,zresztą nowo otwartym jakiś czas temu panie z działu mięsnego sprzedają śmierdzące mięso i drób?Czyn nikt się tym nie zajmie?Podczas gdy w Topazie w Suchożebrach zawsze wszystko jest swieze i aż chce się kupić.Chyba ten sklepy porażka.Bielany ,powiat sokolowski

Nie polecam pracy w tej firmie, w której zatrudniani są głownie z rodziny i wsi w których mieszkają najbliżsi znajomi. "Kadra Zarządzająca" pożal się Boże, po szkółce wyższej w Siemiatyczach dyrektor jak go zwą generalny, może jako wózkowy by się nadał. Dyrektor ds. Biznesu , podobnie o czym świadczą ostatnie sukcesy grupa sklepów franczyzowych opuściła sieć i przeszła do Lewiatana. Ceny wysokie, rzeźbią w środku Zbycha niektórzy aż "miło" popatrzyć.

Klient

Piszę ponieważ ostatnio spotkał mnie bardzo niemiły incydent na dziale mięsnym w Radzyniu Podlaskim. Jestem bardzo częsttm klientem i ostatnio robiąc zakupy we wtorek rano Pani bardzo zabiegana poproszona przez mnie aby wkońcu mnie obslużona na dziale zaproponowała mi wędli nę, a ponieważ że jem tylko wędliny drobiowe podziękowałem i odmowilem a Pani z wielką łaską wzieła to o co poprosiłem i ukroila oczywiście po swojemu i oczywiście o wiele za dużo ponieważ z 20dag zrobiło się aż 35dag no ale wziąłem chociaż to dla mnie za dużo Pani oczywiście z wielkim uśmiechem i zadowoleniem mi dała wręcz śmiejąc mi się w twarz. Pani to niska blondynka, proszę aby Pani się zajeła dobrą obsługą klienta zamiast dyskutować do koleżanek i biegać.

radzynianka
@Klient

To nie jest odpowiedź tylko pytanie tylko pytanie. Dlaczego panie na stoisku mięsnym w Radzyniu Podlaskim nie mają identyfikatorów na zewnątrz fartucha aby było widać jak pani ma na imię ? Nie byłoby takich określeń jak niska pani blondynka, chuda pani blondynka, brzydka pani, ładna pani.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Poszukiwani są Sprzedawczyni. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

To jest i tak mało jak na sytuację w kraju

To wraz najniższa krajowa ponieważ od stycznia jest wyższa więcej kiedyś by musiała być podniosiona wypłata co nadal wychodzi na niższą krajową jaka będzie

Wyszków

Hej Pracownicy Wyszkowskie go topazu. Jak Wam się pracuje w Topazie?

Nie polecam pracy w topazie.Od maja Piatek ,sobota do 23 a w niedzielę 10 godz przy czym za niedzielę płacą 140 zł.Jezeli twierdzisz że mam zmienić sobie pracę na lepszą ,a na moje miejsce jest wielu chętnych OK nie ma problemu ale zanim wymyślisz taki system pracy sam/a przyjdź i popracuj tyle godz w niedzielę gdzie człowiek chciałby niedzielę mieć wolna.Najlepiej przyjśc i wymyślać ,a ludzi traktować jak tanią siłę roboczą!Dużo by tu pisać ...Nie polecam!

W topaz Ełk 12h w niedzielę za 130zł

Placówka

Mińsk to samo. Tylko 8h. Swoją drogą bardzo ciekawe dlaczego skoro nie mamy umowy zmienionej jesteśmy jako placówka pocztowa??

Damian
@Placówka

A co możesz powiedzieć o atmosferze w TOPAZie? Jakie są relacje między pracownikami i jak szefostwo podchodzi do ludzi w firmie? To ważne, więc mam nadzieję że mi to opiszesz dokładniej. :)

Placówka.
@Damian

Atmosfera, atmosferą.. patrz jaka płaca. A tu niestety marnie a obowiązków więcej ...

Hanna
@Placówka.

Napiszesz w takim razie ile wynosi wspomniana płaca w Topazie? :D Jakie to są stawki? Czy nowi pracownicy dostają niższą a później ona rośnie? Jak to wygląda jeśli chodzi o podwyżki? :)

SErio? To podchodzi pod nierówne traktowanie pracowników... Może trzeba to zgłosić do odpowiednich instytucji? My pracujemy po 8h i mamy 200 brutto ok 140zł netto to dlaczego w innym sklepie musicie pracować 12h by dostać tyle samo dodatku?

Czy pracodawca P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mona

Nie nie nie!

Tak,dowalając im więcej roboty.

Klient

Jestem oburzony zachowaniem Pani pracującen w topazie w Radzyniu Podlaskim robiąc zakupy w sobote Pani na warzywach dość młoda bardzo nie przyjemnie mnie potraktowała gdy spytałem się o jakiś produkt to wyskoczyła do mnie że ona nie jest od towarowania i jak nie pasuje to można pójść gdzieś indziej, zamiast pójść sprawdzić ale Pani ze sklepu mi pomogła i była przy tym bardzo sympatyczna. Nie polecam obsługi tej pracownicy mam nadzieje ze Panią tez tak ktoś kiedyś potraktuje

Jeszcze coś?
@Klient

Jaka płaca taka praca...Skargi ma Sokołów a nie wymagać wszystkiego od personelu co ma 2000 pensji

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Bożena
@RRSap

Zachodzę w głowę, gdzie w Topazie jest recepcja. Chyba w centrali na Kolejowej? Bo przecież nie w sklepach i nie na stacjach benzynowych. Może takie rzeczy pisząc warto uściślać, bo nie do końca wiadomo czego dotyczy opinia.

Praca

Jak na tak ciężką pracę fizyczną, po nawet 12h, to zarobki są naprawdę marne i aż śmiać się. Ogólnie praca dla wytrwałych, bo stanie i sprzątanie, użeranie się z chamskimi klientami to naprawdę nie lada wyczyn… Kto nie pracował w gastronomi ten się w cyrku nie śmieje.

Potencjalny pracownik

Jakieś opinie o pracy na magazynie? Jaka płaca?ile dni w tyg?

monia

Dzień dobry byłam pracownikiem w jedym sklepów co są w Warszawie czysty wyzysk niekompetentne kierownictwo szczególnie taki pan kierownik ssss przepisy kodeksu pracy zna z gazety która kupuje jak słyszy o zmianach grafik najchętniej daje ostatniego każdego miesiąca albo życzy sobie żeby pracownik zadzwonił i się dowiedział że pracuje sześć dni pod rząd w tym jeden dzień dwunasto godzinny nic nie robi siedzi na kompie i wali niemca uwielbia ploty i ukrainców nie potrafi zarzadzać ludźmi i pracą w sklepie najchętniej z opiekunem działu mięsnego siedział by cały dzień tłumacząc że robią zamówienia a jak przyjeżdża ta pani srebną skodą to w tedy rozwolnienie trzęsienie (usunięte przez administratora) bo przyjechała hrabina co nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry ta pani ania nie rozumie że siedziało sie na kasie i ni dało rady być na raz w dwóch miejscach albo się wykłada towar albo się jest na kasie a hrabina mysli że pracownicy lenie a kierownik udaje greka co nie potrafi powiedzieć jak jest naprawdę bo on zawsze nie winny i nic nie robi wystawi dwie zgrzewki wody i płacze że ma ręce brudne nie polecam pracy w tej firmie bynajmniej w tym sklepie na targówku co pracowałam

P.H.U. Topaz
@monia

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielnie się opinią i przykro nam, że odniosła Pani takie wrażenie po współpracy z naszą firmą. Zapewniamy, że prowadzimy szkolenia, aby poprawiać jakość pracy naszych Pracowników, w tym również kadry zarządzającej sklepami. Kadra menadżerska naszych sklepów każdego roku szkolona jest w zakresie zarządzania, motywowania Pracowników oraz konstruktywnej komunikacji. Wszelkie głosy ze strony naszych aktualnych lub byłych pracowników przekazujemy kadrze danego punktu handlowego. Dokładamy wszelkich starań,aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze doświadczenia we współpracy z siecią sklepów Topaz. Pozdrawiamy, Dział HR, Topaz

@monia

Zgadzam się kierownictwo jest niekompetentne . Z - Ca wiecznie zmęczona . Grzebie w internecie lub wisi na telefonie . Telekonferencja z kierowniczka non stop , lub odwrotnie.kamery w biurze są dla picu.

@monia

Święta prawda pracowników jak na lekarstwo . Polki puste pracowników brak na sklepie . Dwie kasy czynne nie ma komu uciąć ceraty , Ukroic ciasta czy zważyć cukierków.

Zzzzz
@monia

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jak można wymagać od pracowników czegokolwiek jak wspomniany Pan cały dzień robi zamówienia i otwierając sklep spóźnia się notorycznie. Do tego należy dołożyć wieczne gadki o tym,że przestrzegają prawa pracy, żeby to jeszcze było prawdą. Szkolenia? Jedziesz do Sokołowa na swój koszt, spotkanie polega głównie na powtarzaniu "przestrzegamy prawa pracy", pranie mózgu. Do tego osoby, które twierdzą,że spędzanie 12godz dziennie w pracy bez płatnych nadgodzin jest oki,bo "ona lubi swoją pracę",serio?

piotr

W Mińsku jest to samo

monia.nie.wal.konia
@monia

Z twojego wpisu widze ze bylas pracownica na miarę miejsca, tak jak je przedstawiasz...

Zdegustowany

Wstyd Wstyd Wstyd i jeszcze raz Wstyd zabierać ludziom wolne niedziele i wciskać za to parę groszy! Ciekawe Czy Pan Paczuski pracuje w niedziele. Zero szacunku dla pracownika. !!!

Zdegustowany

PANIE paczuszki, powiem pan się zainteresować swoimi pracownikami!! Bo o dobro ich to nie dbasz pan wcale!! Czas Najwyższy za inwestować w kamery które chronią mienie pracowników bo to dzięki nim ma Pan pieniądze tak dla przypomnienia!! W łochowie

tofik

Całkiem przewraca im się w głowach,nawet rozmawiać między sobą zabraniają

@tofik

Telefon tylko w szatni na fajrant można zadzwonoć

Hanna

Cześć, czy w Topazie istnieje opcja brania sobie dodatkowo płatnych nadgodzin? Mam na myśli stanowisko sprzedawcy. Można czasami wyrabiać ponad normę? A jeśli można, to jak nadgodziny są liczone?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski