Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Klient

Nie polecam Topazu w Dębem Wielkim!!! Na stoisku mięsnym Pani bardzo niemiła , niekompetentna, bardzo arogancka blondynka bez uśmiechu,jakby za karę przyszła do pracy .Byłam przejazdem w tym sklepie ,poprosiłam o pokrojenie schabu na kotlety ,Pani się zgodziła i wdała się w pyskówkę ze mną , przecież to ona nie jest od krojenia kotletów itd, jak zapytałam czy ma maszynkę do rozbijania kotletów to mnie wyśmiała .Ja rozumiem że nie wszystkie sklepy mają taką usługę ale można to przekazać w inny sposób.Z takim podejściem do klientów to daleko nie zajdzie!!

Uzytkownik300

Trochę informacji dla klientów i przyszłych pracowników topazu na Szportanskiej w Warszawie. Nie wiem jak sytuacja wyglada teraz, ale jakiś czas temu pod kierownictwem Teresy był zakaz wyrzucania czegokolwiek, zgniłych warzyw czy przeterminowanych wędlin co jeszcze nie śmierdzą. Tym wszystkim rzeczom było nadawane drugie życie i sprzedawane ludziom. Teresa grzebała się w śmieciach i wyciągała stad zgniłe warzywa czy owoce które według niej można było uratować i sprzedać. I właśnie to robiła, ucinała pleśniowe końcówki marchewki; koperek i szczypiorek tygodniami był przebierany i zbierany w nowe pęczki, aż zgnije ostatni listek; wczorajsza albo nawet przedwczorajsza rzodkiewka moczona w wodzie i wystawiana na sklep, a świeża z dostawy po kilka dni leżała we chłodni, aż traciła wygląd i tez potem była moczona w wodzie. Czyli niektóre warzywa i owoce z dzisiejszej dostawy trafiały na sklep po kilku dniach od dostawy. A działo się to dlatego, ze ona zamawiała towar w ogromnych ilościach, to się nie sprzedawało i gniło. Straty były wielkie. Według Teresy to była wina pracowników, co wyrzucają zgniłe rzeczy zamiast ratować ich. Doszło do kiszenia nienadających się już ogórków gruntowych. Ona kazała pracownicam kisić ogórki(!!!) Ta osoba przez dłuższy czas nie zrozumiała ze zamiast sprob nadania towaru drugiego życia, wystarczy mniej zamawiać. Takoż oddzielny temat to (usunięte przez administratora)w pracy. Ona nie potrafi mówić, a tylko krzyczy do pracowników, jeżeli pracownik jest chory, to powie ze nie wierzy ze jest chory. Zarzuca pracownikom ze nie chcą zostać po godzinach pracy (za darmo oczywiście), motywować tym, ze ona przychodzi nawet w swój dzien wolny; nie pozwala wyjść wcześniej niż 5 minut po zmianie, bo wtedy uznaje ze pracownik zszedł ze sklepu pare minut przed końcem zmiany (takie rzeczy na prawdę były bardzo pilnowane, jeżeli wyjdziesz z pracy 3 minuty po, to mogli cię z powrotem wysłać do szatni i czekac te 2 minuty). Ta osoba mogła wejść do szatni i gadać do ciebie póki ty siedzisz na kiblu. Potrafiła w obecności pracowników obgadywać innych pracowników ze swoimi zastępczyniami. Teresa potrafi godzinami siedzieć w biurze i patrzeć na kamerach jak pracują pracownicy, zamiast iść do domu po swojej zmianie. Po prace w topazie mam stany lekowe i popsuty kręgosłup. Teresa już ma 60 lat wiec ja się nie dziwie ze tak się zachowuje. Ale czy to co ona robi jest zgodne z kodeksem pracy, i czy można takiego kierownika nazwać kompetentnym? Nikogo nie zastanawia się czemu tak szybko zmienia się personel w sklepie? Czemu ludzie nie chcą pracować w topazie pod kierownictwem tej osoby? No i czemu nie ma telefonu zaufania gdzie można zgłosić (usunięte przez administratora)w pracy, bo w każdej następnej firmie gdzie pracowałam po topazie był telefon lub mail zaufania.

Joanna
@Uzytkownik300

Naprawdę bardzo dziwna sytuacja, a ta pani nie miała już nikogo nad sobą? Wtedy pracownicy mogliby to zgłosić gdzieś wyżej. Dziwię się też, że pracownicy godzili się na takie rzeczy, typu te ogórki, przecież to nie należy do ich kompetencji. A skoro inni pracownicy godzili się na obgadywanie kogoś, to już nie tylko wina kierowniczki.

Xxxxx
@Uzytkownik300

Takie rzeczy zgłasza się do inspekcji pracy, bać się nie trzeba takich osób. I najlepiej szukać innej pracy.

Interesant

Prawie wszędzie wiszą wakaty a odzewu brak... Czemu ma to służyć?

W sklepie w Stoczku Łukowskim kasjerka Natalia Sz. jest bardzo nie kulturalna.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
BuBu

Jaki rodzaj umowy jest preferowany, Dlaczego nie jako podmiot zbiorowy ?.

Weronika
@BuBu

Czemu pytasz o umowę, szukają ludzi do pracy?

@Weronika

Tak wiem najprościej pytaniem na pytanie odpowiadać, z drugiej zaś strony jeśli nie ma się nic merytorycznego do powiedzenia to nie zajmuje się czasu. pozdrawiam

BuBu

Witam , Co Sądzicie o placówce w miejscowości Dobre,jakie Macie odczucia,jak się pracuje. Zastanawiam się nad złożeniem CV ,bardzo proszę o pomoc.

W Mińsku Maz. nawet kible każą sprzątać pracownikom

Zxc
@pracownik

W Radzyniu również

Powieka

Oko słabo widzisz krzesła są od 2 tygodni są wymienione fotele może najwyższy czas zajac się swoim problemami i dac lud,ia żyć i pracować w spokoju

Brew

To wszystko to są bzdury robione na złość i szkalowanie własnego miejsca pracy. Jak jest tak źle i masz trochę honoru to się zwolnij.

@Brew

Brew i powieka . Honor ? Śmieszna jesteś . Na tych fotelach bez oparc wszystkie siedzialysmy przez ok 12-16 miesięcy. Każda narzekała że bolą plecy i Ty mi mówisz o honorze. Skieruj to stwierdzenie do kierownictwa , do nich należy dbanie o warunki pracy w miejscu pracy . Ja tylko chce pracować w godnych warunkach . A Tobie może powieka opada albo brwi zarosły , a może skleroza ciebie dopadła? A może jesteś jedną z pań z biura? Jeżeli tak to nie nadajesz się na kierownika bo nie wywiazujesz się że swoich obowiązków.

BREW!!!
@Oko

Księżniczko z Manhatannu jak ci brakowało oparć to mogłaś sobie z domu krzesełko wziąć i siedzieć tą (usunięte przez administratora).. 8 godz i się opierać. To ty nie masz honoru i odwagi. Jak ci tak źle to się zwolnij aby cię plecki nie bolały i na rentę inwalidzką.

@BREW!!!

Brew Haha!!! Ale się uśmiałam. Trafiłam w czule miejsce. Nie nadajesz się na kierownika. Ja mam krzesło z domu przenieść ??? hahaha chciałabyś ,nic z tego . Moje plecki mają oparcie doczekały się . Zamiast się wyzlosliwiac na pracownikach to wykonuj swoje(usunięte przez administratora)każdy pracownik będzie zadowolony i nikt nie będzie musiał się zwalniać . Od kiedy w Topazie pracownik siedzi 8 godz. ? wykażąlas się brakiem szacunku dla pracownika. Abyś poczuła to samo od swojego szefa " brakiem szacunku"

BREW!!!
@BREW!!!

Kierownikiem nie byłam i nie będę!!! Czułe miejsce trafiłaś uznam że nie jesteś świadoma tego co piszesz. Księżniczko dorośnij troszeczkę bo brakuje ci jakieś klepki. Ty się nie martw o nikogo obowiązki tylko pilnuj siebie i swoich obowiązków!. Ty myślisz że jesteś tutaj incoqnito ale chcę ci powiedzieć że nie i radziłabym ci się bać. Jeżeli masz odwagę cywilną to powiedz publicznie co cię boli przy wszystkich pracownikach a nie na forum....

@BREW!!!

Po przeczytaniu tego mogę to skwitować tylko słowami wypowiedzianymi przez p. Millera 'Jest pan/pani (usunięte przez administratora)'

Bożena

Kochani, ja nietypowo, bo tu wszyscy piszecie o sklepach i paniach sprzedających, a ja chcę spytać o prace na stacji paliw w Sokołowie. Jest ogłoszenie na stronie Topaza. Mam pytanie, jakie zarobki i czy prawda to, że dają prywatną opiekę medyczną pracownikowi i jego rodzinie?

Izis

Poziom usług kiepski. Pani Krysia z fiutkiem wywynietym na czubku głowy bezczelna i chamska.

Koronawirus

Witam, Jak wszyscy wiemy na całym świecie panuje potocznie mówiąc koronawirus. Narzucono nam pewne zasady, których należało by przestrzegać ale chyba, powiem więcej napewno NIE są przestrzegane w sklepie Topaz w Wiśniewie. Do sedna Pani pracującą w tym sklepie obsługując klientów na dziale z wędlinami i mięsem owszem miała założone foliowe rękawiczki ale już maseczki chociażby na brodzie nie miała, już nie wspomnę na ustach a nawet nosie. Zaznaczę też, że owa Pani w tych samych rękawiczkach obsługiwała dział mięsny i dział z ciastem. Troszkę ciasta z posmakiem mięsnym lub mięso z ciastem pewnie nikomu nie zaszkodziłoby... Nie przeszkadzało jej, że kaszle, coś "odchrząchnie" na wędlinę, mięso które później podaje klientowi wraz ze swoimi zarazkami. Nie jestem w stanie nawet podać imienia tej Pani, gdyż nawet plakietki z imieniem nie miała. Była to blondynka z rozczochranymi włosami ale bądź co bądź upiętymi. Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko i w tej miejscowości i regionie odnotowano zachorowania a nawet śmierć z tego powodu. Rzecz miała miejsce w sklepie Topaz w Wiśniewie dnia 30.05.2020r. Tego dnia owszem został zniesiony nakaz noszenia maseczek ale nie w sklepach. Zastanów się kobieto ilu ludzi naraziłaś na utratę zdrowia a nie daj Boże i życia. Proszę mi tylko wyjaśnić dlaczego ta Pani, nie przestrzega, wręcz łamie w tak karygodny sposób przepisy sanitarne. Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona do sanepidu.

Ciuchcia
@Koronawirus

Bardzo żal mi takich ludzi jak ta klientka ,ograniczenie jej umysłu jest największym problemem,do tego zerowa wiedza na temat koronowirusa.sprzedawczyni która nosi maseczkę 8 godzin jest narażona na niedotlenienie całego organizmu ,jak również wdychane bakterie z wilgotnej maski ,to zabójstwo dla organizmu.pracuje w sklepie i nigdy nie założyłam maski,nikogo nie zaraziłam i nikt nie zwrócil mi uwagi.znam takie puste damulki którym brak wiedzy,za to roznosi ich arogancja

Oburzony
@Ciuchcia

Niedotlenienie od maseczki ,ale specjalistka

Koronawirus
@Ciuchcia

Widać jesteś niedotleniona mimo, że nie zakładasz maseczki albo dawno nie ruch..a, podejrzewam, że to drugie.

@Koronawirus

w siedlcach co drugi klient nie ma maseczki

Czarka
@Oburzony

Niestety ta Pani ma rację. Od noszenia maseczki dlugotrwale mogą nastąpic nieodwracalne zmiany neurologiczne spowodowane niedotlenieniem.

@Koronawirus

Człowieku weź się walnij w głowę może coś ci to pomoże, jakie maseczki jakie naraziła. Maseczki to sobie możesz nosić i dwie albo i 3 naraz i tak ci (usunięte przez administratora) dadzą. Takie rozporządzenie o zasłanianiu ust i nosa to sobie morawiecki może w buty wsadzić.

@Koronawirus

Lecz się kobieto, nie wchodź do tego sklepu jak ci nie odpowiada obsługa. Kup sobie świnię i sama sobie czyściutko bez zarazków rozprowadź. Bezbłędna!

Miedzianakonefka
@Koronawirus

Masz zryty beret i nick adekwatny do posiadanej wiedzy, odwrotnie proporcjonalny do ilorazu inteligencji. Twój przypadek jest opisany w książkach do psychiatrii jako paranoidalne stany lękowe. Można to leczyć. Najlepsze lekarstwo to odpowiednią dawka ołowiu.

Bartek
@Koronawirus

Powinieneś człowieku iść do psychiatry. Już twój koronawirus zniknął - a takich jak ty połowa społeczeństwa polskiego ma za matoła. Możesz już ściągnąć szmatę z ust.

EZO
@Koronawirus

TOTALNA BZDURA!!! PRZEZ 2 LATA WSZYSTKIE SĄDY W POLSCE UMARZAŁY WSZYSTKIE MANDATY ZA "BRAK" MASECZKI NA TWARZY, GDYŻ NIE ZGODNE TO BYŁO Z KONSTYTUCJĄ RP. ROZPORZĄDZENIA MZ NIE MAJĄ MOCY PRAWNEJ!!!

Nudzi
@Koronawirus

Niewiem czy topaz jest sklepem polskim czy ukraińskim.Bo mam takie wrażenie jak bywan na zakupach jakbym był w Ukrainę, ukraink takie nieprzyjazne ostatnio dostałem stary rozmnożony towar mięsny

Jan
@Nudzi

A znają one chociaż język polski? Czy po polsku nic nie panimaju?

Nudi

Czy firma Pszczulkowski jest polska czy ukraińska

Lev

Nie polecam prace w Topazie na ul. Szportanskiego, Warszawa. Kierowniczka p. Teresa jest okropna, pracowniki od niej uciekają, ostatnio wprowadziła zasadę, ze zleceniobiorcy dostają grafik tylko na tydzień, a nie na cały miesiąc. Wszystko dlatego, ze ona nie umie składać grafiku. Potrafi się oburzyć na to ze o 6 rano w swój dzień wolny pracownik nie chce przyjść do roboty. Na początku p. Teresa jest bardzo uprzejma i mówi do nowych pracowników pan/pani, ale to trwa nie długo. Potem zaczyna się okres : słuchaj, ty, idź zrob to i to. Wypłaty są słabe, wyrzej 2500 nie da się zarobić. Praca jest ciężka, bo musisz zapie**alac na dwa działy. Panie z wędlin rozkładają towar, naprzyklad. No i jeśli potrzebujecie wolne w jakiś konkretny dzień, to raczej wam go nie dadzą, jeśli jesteście na umówię zlecenia. O tym jak tam są traktowane obcokrajowcy to oddzielny temat. A rozwoju w tej firmie nie ma dla pracowników.

Putinnik

Topaz ukrainski sklep...tylko reklamy zapomnieli zmienic co leci z glosnikow

Planuję aplikować na stanowisko Manager do firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

...

A może warto odpowiedzieć na skargi pracowników, którzy pracują po 10 lat ???

Elżbieta
@...

A ty też tam pracowałeś? Co możesz od siebie napisać na temat tej firmy?

Witam. Gdzie składa się swoje CV do pracy jeszcze jak sklep nie został otwarty. Tylko jest w budowie? Proszę o pomoc.

Damian
@Kasia

Może zapytaj tutaj https://topaz24.pl/bok Możesz zadzwonić albo napisać maila

Nu

Dziś w godzinach przedpołudniowych robiłam zakupy w topazie przy ul .Lojewskiej w Warszawie byłam świadkiem jak pani z Ukrainy niejaką Natalia wydzierała się na swoją koleżankę. Ta osoba pracuje,na stanowisku mięsnym ,a nawet kierowniczka nie zareagowała na krzyki,a pozatym to nie jest pierwszy raz .Jestem strasznie obuzana na takie zachowanie .Pozatym taukrainka posiadała wszystkie rozumy moim zdaniem powinna być zwolniona nie nadaje się do sklepu i do ludzi

Klient

Tutaj raczej powinno się pisać o pracy, ale ja dziś musze wylać swoją opinię na temat sklepu w Ełku. Pracowników z tego co widzę ilość coraz większa, ale tylko do płatania się po sklepie, a kolejki jak były tak są. Po raz kolejny Wasz system tragicznie generuje zamówienia, przed świętami brakuje podstawowych towarów. Trzeba było iść do konkurencji. Boże Narodzenie parodia, teraz jeszcze gorzej. Stać w gigantycznej kolejce do mięsa, bo potrzebuje ciasta... Parodia.

Ilona
@Klient

Widać tu jakieś luki w zarządzaniu sklepem. A to mięso i ciasto to jest obok siebie, że się w jednej kolejce stoi, czy jak?

Czy pensja w wysokości 3500 w mieście Siedlce jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Kelner?

Curtis Jackson

3,5k w siedlcach? przy pracy fizycznej? hahahahahah najniższa krajowa to jest max. możliwości jeśli chodzi o zarobki w tym mieście

Gosk

Witam moja opinia na temat sklepu topaz Mińsk mazowiecki ul Dąbrówki co tam się dzieje robię zakupy na sklepie a jakaś młoda osoba bladynka krzyczy na sklepie na pracownika ominelam ich ale po tym jak zaczęła przeklinać na sklepie pracownika to już przesada żeby tak odzywać się do pracowników to jest już jest nie wiarygodne jak tak można zachowywać się na sklepie to jest kpina może trzeba przeszkolić osoby pod względem kultury osobistej bo to nie jest pojęcie aż nie chce robić się w takim miejscu zakupów

Agata
@Gosk

No ja to czułabym się strasznie zmieszana w takiej sytuacji na Twoim miejscu... I już po tym wszystkim ani razu sklepu nie odwiedziłaś?

Ala
@Gosk

Szczerze mówiąc też byłam raz świadkiem podobnej sytuacji uważam że osoba jest na nie wlaściwym miejscu..Dziwi mnie ze naprawdę jak jest miła i sympatyczna osoba która potrafi obsługiwać długo tam nie pracuje, jako stała klientka widzę że starzy pracownicy nie są docenianiani... A ta blondynka rzeczywiście jest na nie właściwym miejscu podkreślę raz jeszcze. Żal.

klient
@Ala

Niestety takie czasy,awans dostają tylko te osoby,które głębiej wlezą w (usunięte przez administratora) i lepiej z ucha strzelają.A kompetencji brak.

Aleksandra
@klient

Pisze się ma to od kiszki po gardło hhahaha

Grzegorz
@Aleksandra

Tam jest fajna Pani kierownik duży staż jeśli chodzi o Dąbrówkę, ale tak symaptycznych ludzi nie doceniają... Dużo kasjerek fajnych odchodzi w świat może warto zrobić chwilę refleksji dlaczego, nie znaczy jak przyjmiecie nowych że lepsi będą..tych naszych komentarzy nikt nie weźmie pod uwagę niestety, zapewne.. Ale Też sądzę że powinni iść lepsza droga do Pani 'blondynki' mam zastrzeżenie tylko takie że jest za młoda żeby sobie móc pozwolić na takie traktowanie starszych pracowników sama ma zapewne staż mniejszy niż Panie którymi nad którymi się wywyższa.. To pokazuje brak kompetencji tylko i wyłącznie. Ja robię zakupy już w innym sklepie bo tam jest wyraźne hamstwo traktują klienta jak mus i karę że tam muszą być nie wszyscy ale w większości do takich kas trafiałem. Podnieście poziom obsługi tak jak było wcześniej bo stracicie dużo klientów.

Kibol
@Grzegorz

Tak też kiedyś byłem świadkiem takiej niesmacznej sytuacji....Stojąc w kolejce na mięsnym gdzie młodziutka (niepowiem ze dosyć ładna,ale tylko ładna)blondynka wpadła jak bomba na dział z krzykiem udzielając reprymędy Panią na dziale co było bardzo krępujące dla tych pań które i tak miały dużo pracy a dla nas niesmaczne. Proszę zwrócić na to uwagę by uniknąć takich sytuacji. Szanujmy się nawzajem.

Wypadałoby jakoś docenić pracownika na święta za jego ciężka pracę,a nie szukać oszczędności na pracownikach i na każdym kroku ucinać pensje ...tak się zachęca ludzi do pracy w topazie!

Haha

Tym bardziej że wiadomo nie od dzisiaj że sklep typu Kaufland, Biedronka itp dostali dodatkową pensje za pracę w czasie tego okresu....(usunięte przez administratora)jeszcze niedziele.. zero wdzięczności dla pracowników!!! Skończy się pandemia i szukamy lepszej roboty bo tutaj to traktuje się człowieka jak psa. Mam nadzieję , zresztą postąpi jak osoby z mojego sklepu. Nie pozdrawiam .

@Haha

Swoją drogą zastanawiam się dlaczego osoba chcąca nadać paczkę wchodzi na magazyn . Jest tabliczka że obcym wstęp wzbroniony.?????????

Klulik
@Haha

Bardzo rzeczową opinia

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski