Opinie o Antares w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Antares. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Antares o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antares w Bielsko-Biała

Weronika

@BARYLA Z PATOLI, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Rozmawiamy tutaj o warunkach w pracy, atmosferze, możliwościach rozwoju, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz posiadasz jakieś informacje na ten temat i chciałbyś się wypowiedzieć o firmie Antares?

jhhsgff
@Weronika

to jest ku...rwa , nie zaluje. to po co sie pokazuje i tak ja zuci , bo jest kluską.

pracownica za najniższą.
@jhhsgff

chodzi o Askę? fakt ma tanią szmatkę na zdjęciu.W ciucholandzie widziałam takie po 5 zlotych.

Weronika

@jhhsgff, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. Forum GoWork.pl jest miejscem publicznym, do którego każdy internauta ma dostęp. Proszę Cię o konstruktywne opinie dotyczące tego pracodawcy. Może chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami z pracy dla firmy Antares? Jakie jest twoje zdanie o tej firmie?

Weronika

@xxx, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Z jednego słowa trudno wywnioskować jakie jest Twoje zdanie o firmie Antares? Jaki aspekt pracy oceniasz negatywnie, a jaki pozytywnie? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę. Czasami pod wpływem impulsu podejmujemy decyzje, których potem żałujemy!

xxx

Katastrofa.

Operator Maszyn

W agencji pracy tymczasowej przedstawiono ogólne warunki, dostałam informację gdzie i o której mam się stawić w firmie. Gdy przyjechałam na spotkanie, w drodze na halę zadano mi tylko pytanie o to, czy pracowałam już na produkcji. Od razu skierowano mnie na stanowisko, gdzie miałam na próbę złożyć kilka elementów.

Czy pracowałam już na produkcji?

Weronika

@Nicki i jak poszła Ci rozmowa o pracę w firmie Antares? Miałeś te testy na monterkę? Poradziłeś sobie? @Przystojniak może w takich sprawach lepiej będzie jak się skontaktujesz bezpośrednio z firmą?

A na wózkach da się coś zarobić?

Poprzedni magazynier
@Marcin

Raczej nie.

Nicki

Jak wyglądają testy na monterke?o co tu chodzi?Mam rozmowe w sprawie pracy. Proszę o pomoc.

FIORELLA

Coraz gorzej w robocie i dlatego odeszłam z własnej woli. Nie polecam?

@FIORELLA

Dlaczego ? Proszę o opinie.

Przystojniak

Czy jakaś szanowna damulka mogła by mi napisać jak jest z zarobkami na początku i czy zatrudniają na stałe czy przez agencję.

Weronika

@Sympatyczna rozumiem, że piszesz o paczkach dla dzieci z okazji świąt, słyszałaś od znajomych, że takie dostają? Oczywiście jest to dodatkowy benefit i miły gest, jednak nie obowiązek pracodawcy. W poprzednim roku na święta były dla Was lub dla Waszych rodzin jakieś upominki od firmy Antares?

Sympatyczna

Panie Szanowny Szefie. Zblizaja sie Swieta,Mikolajki,I chyba czas najwyzszy zeby podarowac naszym dzieciom jakies skromne chociaz upominki. Byloby milo gdyby Szef o Nich tez pamietal bo we wszystkich zakladach dzieci maja extra paczki wiec chyba zbyt duzo nie wymagamy...

Kolezanka...
@Sympatyczna

Dokladnie. Moze wkoncu czas najwyzszy cos od siebie dac a, nie tylko wymagac I szukac wiecznie problemu. Wszystkim nam byloby lepiej,bo praca nie jest zla ale atmosfera odgòrna pozostawia wiele do zyczenia.....

Weronika

@Mądrzejsza możesz powiedzieć co to za sytuacja, którą opisujesz? Czy w firmie Antares w ostatnim czasie nie było prądu i wszyscy musieli iść na urlop? Jak opisujesz jakąś sytuację to zawsze pisz dokładnie o co chodzi, bo niestety nie zrobiłaś żadnego wprowadzenia, a są na forum też osoby, które dopiero zastanawiają się nad pracą w tej firmie i nie wiedzą w takiej chaotycznej wypowiedzi o co chodzi.

Mądrzejsza

Dziewczyny czy wy jesteście świadome że za postój w pracy spowodowany brakiem prądu pracodawca wam nie może wcisnąć urlopu bo go wam zabiera wbrew przepisom powiatowej inspekcji pracy ja co prawda też mam wolne ale z innej Przyczyny a wy się dajecie robić nie chce pisać w co

Weronika

@dajcie spokojnie pracować myślę, że źle mnie zrozumiałeś. Twoja pretensja powinna być skierowana nie do mnie, bo nie ja opisuję atmosferę w firmie jako dyscyplinę. Moim zdaniem to stresująca atmosfera, kiedy ktoś się "czepia". Proszę zapoznaj się jeszcze raz z wypowiedziami powyżej.

Weronika

@Co to ma być chcesz powiedzieć, że atmosfera jest ciężka w firmie Antares? Może warto osobiście porozmawiać z szefostwem o tym, że atmosfera jest stresująca i nie sprzyja w pracy. Gdybyście poszli grupką to byłoby raźniej i bezpieczniej. Spróbujecie?

@Weronika

Droga Weroniko, w tej firmie niestety nie ma czegoś takiego jak rozmowa z szefostwem lub chociaż z liderem/kierownikiem zmiany. Pracownicy są traktowani niepoważnie. Cieszę się, że zrezygnowałam z pracy. Proszę wyobrazić sobie sytuację: przychodzi się do zakładu jako nowy pracownik, specyfika pracy jest jaka jest - produkcja - więc liczy się dokładność, ale też szybkość. Osiem godzin składania tych samych elementów, więc człowiek wpada w jakiś rytm i robi na tyle szybko, na ile się da, mając na uwadze poprawność. W moim drugim dnia pracy jedna z pracownic zaczęła na głos komentować, że tak szybko pracuję to pewnie nie wiadomo ile narobiłam, że normę ze dwa razy wyrobię. Od tego się w sumie zaczęło komentowanie wszystkiego co zrobiłam. Szukałam krzesła do swojego stanowiska i zaraz hasło, że "księżniczka tronu szuka". Kierowniczka wspominała o nadgodzinach i od razu słychać, że "nowa na pewno pójdzie normę wyrobić". Co gorsza, to była tylko jedna osoba, a jej docinki nasilały się w momencie, gdy zaczęłam łapać kontakt z innymi pracownicami. Wprawdzie nie zwolniłam się z tego powodu, bo z tym po prostu się godziłam, że jest jedna taka osoba. Pod koniec pracy starałam się nawet nawiązać z nią jakąś nić porozumienia. Zwolniłam się w momencie, gdy przeniesiono mnie na o stanowisko w o wiele gorszych warunkach, a za taką samą kasę. Pensja 2000 brutto. Soboty chyba 160 zł płatne, ale z tym to też różnie bywa. Tam potrzeba duuuużych zmian, bo nigdy nie będzie pracowników na stałe. Cieszę się naprawdę, że się zwolniłam, w lecie nie można było już wytrzymać i z tym też nikt nic nie robi, żeby ludziom było lżej.

dajcie spokojnie pracować
@Kasia

zgadzam się z tobą Kasiu w 100 procentach a ta Weronika to chyba nie rozróżnia stwierdzenia dyscyplina którą tam stosują można by się pokusić o słowo jak w (usunięte przez administratora) a ty WERONICZKO MYLISZ POJĘCIA bo stres a dyscyplina jednak się różnią i to ZNACZNIE

@Kasia

w którym miejscu ta firma się znajduję?

Co to ma być

Podzielcie się opinią na temat DYSCYPLINY w owej firmie [rozmawiania i zbyt lużnego zachowania ] w czasie wykonywania pracy BO JA DO CHO...Y nie pojmuję o co im chodzi .W końcu ludzie wykonują swoją pracę myślę że nie najgorzej a usłyszeć jakieś słowo MIŁE ze strony kierownictwa to TO JAK SZUKAĆ WIATRU W POLU .Dajcie sobie trochę na LUZ bo zostaniecie bez ludzi do pracy ,i stanie się faktem że pracownicy was wystawią do WIATRU .

Weronika

@iga co to ma znaczyć? Dlaczego tak myślisz o firmie Antares? Powiedz o swoich doświadczeniach innym użytkownikom zainteresowanym firmą. Wyjaśnij swoja opinię.

iga

ale dno.. n i g d y w ż y c i u..

Asia

Witam chciałam sie zapytac jakie są zarobki na początek? podstawa premia i itp

GACek

Witam jak wygląda praca na stanowisku Operator Maszyn ?

Zostaw merytoryczną opinię o Antares - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Antares?

Zobacz opinie na temat firmy Antares tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antares?

Kandydaci do pracy w Antares napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antares