Opinie o APOGEO Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APOGEO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie APOGEO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APOGEO Sp. z o.o. w Kraków

Zgadza się, ale jednocześnie zgodnie z artykułem 213 kk: § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu. Uważam, że potencjalnym pracownikom należy się prawda zanim zdecydują się podjąć pracę w Apogeo.

ciekawy

Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy rzetelną opinią i uczciwą a nazwaniem kogoś oszustem i naciągaczem?

@ciekawy

Ja widzę różnicę. Jednak każdy odpowiada za własną kulturę wypowiedzi, nic mi do tego.

ciekawy

Ale o tym co jest prawdą a co nie, nie decydujesz ani Ty, ani ja, ani nikt inny tutaj piszący. Art. 212. Zniesławienie § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Jeśli myślicie że jesteście anonimowi to jesteście w dużym błędzie.

ciekawy

Tak sobie czytam te Wasze opinie i zastanawiam się co zrobicie jak się właścicielom Apogeo skończy cierpliwość i zgłoszą te oszczerstwa do ścigania odpowiednim urzędom-policji i prokuraturze. Ciekawe czy tez będziecie tacy mocni w klawiaturze.

Ziomek

Pewnie że kłamią nawet w ofercie gdzie piszą że oferują sprzęt takich marek jak "Hi-Target, Trimble, Carslon, Ubexi, Agatec, Leica." a tak naprawdę sprzedaj się tylko sprzęt hi target... czyli chińczyka.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Poszukujący

Hej ludki. Poszukują znów ludzi na mazowieckie - praca w Warszawie. CO myślicie. Szukam dość długo pracy, ale widząc te opinie trochę się martwię.

magazynier

Witam. Byłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej stanowisko magazynier. Rozmowa była krótka, ale dającą do myślenia. Podchwytliwe pytnia itd. Co sądzicie o tym pracodawcy?

anna

Czy mogę prosić o opinie co robi się dokładnie na stanowisku koordynator biura? Byłam dziś na rozmowie, szef sprawił wrażenie osoby kompetentnej. Specjalnie nie wieżę w zarobki 7 tys, jak ktoś pisze powyżej. Jakiego rzędu są to wynagrodzenia?

Widzisz Kolego, oni Ci tu nie odpowiedzą bo pojęcia o tym nie mają. Albo tu konkurencja wpisy robi żeby podważyć zaufanie do Apogeo albo ci, którym się robić nie chciało i mają wiecznie roszczeniowe podejście. Stawka w firmie jest przyzwoita i uzależniona od wyników. Samochód posiada się firmowy- jeśli wykonujesz pracę handlowca. Za dojazd do pracy żadna firma nie będzie zwracać kosztów. Zarobić można 2 tyś ale z prowizjami można zarobić i 7-8 tyś. Wszystko zależy od kreatywności i rzeczywiście trzeba się napracować, być przydatnym dla firmy i rozumieć także stanowisko drugiej strony, czyli szef wszystko organizuje więc dużo tez wymaga. Trudno trzymać kogoś w firmie kto nie jest przydatny. To jest biznes, nie działalność charytatywna. Mnie jednak w firmie się podobało i polecam każdemu kto ma jaja i charakter pracować na swoje wynagrodzenie, nie zaś kombinować jak tu zarobić a się nie narobić.

Słuchajcie, możecie coś więcej napisac o tej firmie. Tu są same negatywne opinie, ale żadnych konkretów. Moje pytanie brzmią: 1) jaka jest stawka minimalna, 2) czy oddają kase za eksploatację własnego samochodu (benzyna) 3) jaki jest średni czas pracy pracownika (dobowo i po jakim czase ludzie rezygnują) 4) Co ze szkoleniami, 5) na jakiej zasadzie zatrudnają tam ludzi? Oto moje pytania

roman z poznania

Jak będziesz pracowal to nie będziesz narzekał na zarobki. Możesz zarobić 2 tyś a możesz i 7 tyś.

tbx

Ile można w tej firmie zarobić?

Wołodia

Frustraci, lenie, kombinatorzy, oszuści rzeczywiście nie mają czego szukać w Apogeo. I zakładam że większość wpisów pochodzi właśnie od tego typu naciągaczy. Firma w kilka lat zdobyła swoją pozycję właśnie dzięki najlepszym na rynku pracownikom. Zespół który pracuje na sukces Apogeo jest dobrany starannie i każdy kto tu nie pasuje wyleciał. Ale jeśli jest się rzetelnym, pracowitym, chcącym się rozwijać, szczerze polecam tę firmę. Jakie są plusy? Nie najgorsze stałe zarobki, dużo szkoleń, możliwość realnego rozwoju i prowizja od sprzedaży. Jak dla mnie jedyny minus to fakt, że trzeba tu pracować.

carbunacle

Rozumiem, że większość opinii tyczy się pracy w Krakowie, chyba że się mylę... Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja we Wrocławiu na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy oraz na jakich warunkach pracują tam Przedstawiciele Handlowi. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

i.m.es

pojawiło się kolejne ogłoszenie apogeo- niestety byłem i niestety nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o APOGEO Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APOGEO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APOGEO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APOGEO Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.

APOGEO Sp. z o.o.