Opinie o APOGEO Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APOGEO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie APOGEO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APOGEO Sp. z o.o. w Kraków

Obecnie, w firmie praktycznie nie ma już nikogo doświadczonego, kto mógłby wdrożyć nowe osoby, także podjęcie pracy bez doświadczenia może skutkować rzuceniem na głęboką wodę i bardzo intensywną nauką (można się wiele nauczyć, ale trzeba być gotowym na wyrzeczenia); poza tym proszę zwracać uwagę co się podpisuje, bo można się związać z firmą na dłuższy czas. Rekrutacja bardzo profesjonalna, nie ma problemu z uzyskaniem zatrudnienia na umowę o pracę na przyzwoitym poziomie finansowym (szczególnie dla osób początkujących)

Natalia

APOGEO TO FIRMA, KTÓRA UCZESTNICZY W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA NIEPRZERWANIE OD 2011 ROKU. MYŚLĘ, ŻE TO COŚ ZNACZY?

Lukasz

Widzę że pojawiło się dużo ogłoszeń do pracy na stanowisko Regionalnego PH . Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Proszę osoby które pracują o opinie czy warto?

Patrycja

Tomek, czy mógłbyś powiedzieć, jak wyglądała Twoja rekrutacja?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Derek

Szukam pracy i chcę składać do nich cv. Proszę o kilka podpowiedzi, jakie zarobki są do wyciągnięcia na początek?

rafał

Teraz szukają specjalistów sprzedaży, ktoś wie na jaką premię można tutaj liczyć?

Rotacja pracowników w firmie jest tak wysoka, że szkoda w ogóle zdejmować jakiekolwiek ogłoszenia o naborze.

affro

gurin byłem niedawno pozytywnie zaskoczony spotkaniem u nich bo jak przeczytalem to forum to sie zastanawialem czy jechac. Glownie pytaja o doświadczenie i wiedze handlowa. podcucz sie w technikach zamykania sprzedazy bo pytaja. mam juz dzialanosc z poprzedniej firmy wiec to mi odpowiada. wymagaja sprzedazy ale to w mojej starej firmie tez wymagali, daja auto komputer komorke i sprzet do pokazu. nie wiem czy ci pomoglem

rafa

byłem ostatnio na drugiej rozmowie w krakowie i jest ok, mam działalność więc warunki współpracy są w porządku rozmowa rzeczowa i konkretna

tomek

No własnie, napiszcie co dokładnie wydarzyło się w Waszych historiach, bo jednak takie ogólne posty zbyt wiele to nie mówią. Widziałem kilka ogłoszeń od Apogeo, zazwyczaj stanowisko jest jedno Regionalny przedstawiciel handlowy ds. GPS/GIS. Zastanawiam sie tylko jak tutaj jest z poziomem rotacji w firmie.

Toki

Ja myśle ze to mądre posunięcie. I już widać jego efekty. Teraz może zanim jakiś idiota skrytykuje jakiegos szefa firmy nie sam sie poczuje jak szef i niech zasuwa. Niby dlaczego miałby nie zarobić jak ta u tu mądrzy w większości jesteście?

DG
@Toki

Oczywiście skoro działalność gospodarcza to mogę również sprzedawać produkty Leica i Topcon? Bo tylko wtedy twoje porównanie do "szefa firmy" i jego działalności ma sens.. Co innego faktycznie własna firma a co innego zwykły etat pod płaszczykiem..

Rekrut

Byłem w tym tygodniu na rekrutacji w Warszawie. Warunki zatrudnienia wyglądają inaczej niż tu piszecie. Oczekują założenia działalności gospodarczej. Rozmowa była miła i rzeczowa.

do Makowiec

na używane telefony, używane samochody no i laptopy łącznie z używanymi torbami z allegro;] warunki podstawa+marna prowizja od sprzedaży, a jak nawet uda się wykonać plan sprzedaży wieczna łaska z wypłatą należnych pieniędzy. Zero ludzkiego podejścia, ale tak to jest jak w szkole było się grubaskiem i stało na bramce.

Makowiec
@do Makowiec

Spodziewałem się, że nic nie będzie nowe, ale np. jakiej klasy samochód? Szczegóły, jaka podstawa, jak naliczana prowizja, jakie cele konkretnie. Dla kogoś marna prowizja to znaczy mniej niż 5000 zł, a dla innego 2000 zł to sporo.

Makowiec

Na jakie warunki i narzędzia można liczyć na stanowisku Przedstawiciela?

Piotr Mrzygłód
@Makowiec

Handlowiec ma do swojej dyspozycji samochód służbowy Kia CEE'D kombi, telefon służbowy Samsung, laptop DELL latitude. Wiedza geodezyjna nie jest konieczna, ważniejsze są umiejętności handlowe i kompetencje miękkie. Nowo zatrudniony handlowiec przechodzi intensywne szkolenie produktowe. Szukam handlowców, którzy zechcą pracować w APOGEO dłuższy czas (min. 3 lata. Nie zapraszam na rekrutacje skoczków, którzy co rok zmieniają pracę. Preferowani są kandydaci mający doświadczenie w sprzedaży B2B. Dodatkowe informacje proszę o maila z numerem swojego telefonu pmrzyglodMAUPAapogeo.pl - oddzwaniam w ciągu 24 h.

Piotr Mrzygłód

Witajcie, Osoba o której wspomina Martusia to ja - Piotr Mrzygłód. Dla APOGEO pracuję od miesiąca i póki co nigdzie się nie wybieram ;). Rzeczywiście mam duże doświadczenie w reklamie, ale czy odczucia "Martusi" są grą z mojej strony wystarczy sprawdzić referencję na moim profilu na LinkedIn lub GoldenLine. Moim zadaniem jest stworzyć zgrany zespół, który będzie realizował cele przez wiele lat. Jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać osobiście zapraszam do kontaktu pmrzyglodMAUPAapogeo.pl Pozdrawiam Piotr

spec

to tam ktoś jeszcze pracuje ?

Martuska

Byłam na rozmowie. Spotkałam się z bardzo miłym, wysokim panem. Sprawiał wrażenie bardzo spokojnego i opanowanego człowieka. Prezentował bardzo wysoki poziom kultury osobistej i nie pasuje mi tu coś z tym opisem działu zarządzającego, o którym czytam wyżej. Czyżby to tylko kamuflaż? Jeżeli ktoś z Was był na rozmowie to proszę opiszcie swoje pierwsze wrażenie.

xxx

Widzę że jakieś wielkie zmiany w Apogeo - kierownika nie ma - oferta się pojawiła na kierownika ds sprzedaży i marketingu , handlowcy odchodzą poszukują kolejnych na wszystkie regiony. Ciekawie jak jest na prawdę w tej firmie.

wnikliwy

Ludzie, ale w was nienawiści. Chyba czas wziąć się do pracy, a nie tylko wrzucać tu swoje żale. Nie pasuje wam praca to ja zmień. W innej firmie wcale wam nie będzie lepiej, bo taki niestety jest rynek. Cały czas wyścig, w dzisiejszych czasach jeżeli chce się coś osiągnąć to trzeba wziąć się do roboty a nie narzekać.

Wołodia

Firma utrzymuje się jeszcze na rynku tylko ze względu na pracowników, którzy potrafią się wspierać i mają szacunek do klientów, wybierających chiński produkt. Problemem, jak już większość zdążyła zauważyć, jest dział zarządzający, który ze wszystkich działów jest najważniejszy. Dział zarządzający wydaje się sabotować własne działania i nic nie robić, aby firma się rozwijała. Ale takie są czasy...;] Bardzo duża rotacja pracowników daje szanse wielu młodym osobom, których niestety niedługo nie będzie miał kto szkolić. Jednak przecież wiemy wszyscy, że to jest biznes;] najważniejsze są płatności, no i jak się nie podoba to zatrudni się nowego i przeszkoli;]

Zostaw merytoryczną opinię o APOGEO Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APOGEO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APOGEO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APOGEO Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.

APOGEO Sp. z o.o.