Opinie o Jumi Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jumi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jumi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jumi Sp. z o.o. w Pabianice

;;;;;;;;

Umie nie umie pracuje w Jumi, tam potrzebują silnych nie koniecznie mądrych !!!

Jerzy Michalski

Witam, Jak zwykle dziękuję wszystkim za opinie. W przypadku, kiedy w magazynie jest zimno proponuję poprosić kierownika zmiany o zwiększenie ogrzewania. Wszelkie prace zorganizowane w namiotach powinny odbywać się przy włączonych nagrzewniach. Przypominam również, że jeśli nie przebywam w delegacji, w każdy piątek w godzinach 15-16-ta, każdy pracownik JUMI może się ze mną umówić w dowolnej sprawie. W inne dni również jestem w pracy i można się ze mną spotkać po uprzednim ustaleniu godziny. Szkoda, że jest mało chętnych. W kwestii oczerniania mojego ojca, aż szkoda mi komentować. Proponuję "Zniesmaczonej" mniej zajmować się tworzeniem/słuchaniem plotek. Czytając ten komentarz wydaje się, że najlepiej byłoby, gdyby to pracownicy sami decydowali kogo zatrudnić, a kogo zwolnić, a nie Zarząd. Pozdrawiam, Jerzy Michalski

Bogdan Michalski

Witam, W moim wieku, mógłbym brednie Zniesmaczonej poczytać sobie za komplement gdyby oczywiście nie język z rynsztoka. Z rozgoryczenia wynika też, że Zniesmaczona chciałaby bardzo pracować w Jumi, ale chyba się nie udało osiągnąć wyników w pracy, które na to by zasługiwały. Dodatkowo wyjaśniam, że w mojej firmie (ZHiPR JUMI) będę zatrudniał tylko osoby zainteresowane pracą i obdarzone moim zaufaniem, a nie zainteresowane innymi sprawami. Jeśli komuś to nie odpowiada - droga wolna. Prawdą jest, że w mojej firmie będzie utworzone nowe stanowisko pracy i nikomu nic do tego. W przyszłym roku frma będzie obchodzić 30-lecie i dobrze, że nie z takimi pracownikami. Mimo wsystko, życzę Zniesmaczonej powodzenia w życiu (bo chyba jest to Jej bardzo potrzebne) i znalezienia dużo lepszej pracy niż u nas.

Aper
@Bogdan Michalski

Wszyscy tylko umią oczerniać.Nikt na forum z tego co widzę nie umie docenić co ta firma tak na prawdę dla co po niektórych pracowników zrobiła.Najlepiej szukać sensacji.Są pracownicy którzy te sensacje mają szeroko w (usunięte przez administratora).Jeżeli ktoś ma jakieś pretensje to niech odważy się pójść do P.Jerzego,lub P.Bogdana i powiedzieć im to prosto w oczy.Jeśli nie mają takiej odwagi,to niech nie wypisują bzdur i nie podwarzają opini firmy,która istnieje prawie 30 lat.Najłatwiej jest napisać anonimowo i kogoś sądzić tylko słuchając plotek. Pozdrowienia dla (Zniesmaczonej).

skrzypek

Praca jest stosunkowo łatwa, ale dzięki ludziom funkcyjnym staje się skomplikowana ponieważ chyba czytanie ze zrozumieniem to nie jest ich mocna strona. Całkowity brak inteligentnego delegowania ludzi do pracy. Jeżeli chcesz iść do tej pracy za mniej niż minimum, to juz Twoja decyzja ja osobiscie odradzam.

ktosik

Jezeli chodzi o temperature latem na magazynie zle nie jest. "puszkowy magazyn" az tak bardzo sie nie nagrzewa. Wiadomo wszedzie jest cieplo wiec nie bedzie w srodku 16st;) co do napojow o coli i fancie zapomnij:p jest woda z maszyny pod dostatkiem. co do placy to minimalna jak to w Jumi:/ pozniej o podwyzce zapomnij. cieszysz sie jak Ci przedluza umowe, a nie wywala jak wiekszosc zatrudnionych tylko na sezon na umowe zlecenie(kiedy jest wieksze zapotrzebowanie). No ale to tez trzeba sie wykazac, zeby zostac... no a wtedy moze po jakis 1-2 latach(zalezy od osoby i na ile byla poprzednia umowa) przy nowej umowie dostaniesz podwyzke z 50-80zl brutto;)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jumi Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. zakupów.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
malo

witam. chciałem poruszyć problem zwiazany z ogrzewaniem na magazynie. od jakiegos czasu maksymalna temperatura to 11-12 stopni (przy dobrych wiatrach),a wydaje mi sie, że powinno byc przynajmniej 16. praca w takich warunkach jest naprawdę uciążliwa. czasem trzeba też pracowac w pomieszczeniach, które wcale nie są ogrzewane.praca w takiej temperaturze przez 8godzin wcale nie jest przyjemna!!!!!! chyba czas coś z tym zrobić!!!!!!!!!

szalona78

witam pracuje w tej firmie 2 lata co tu sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie ludzie traktowani sa tu jak [usunięte przez moderatora] w sezonie pracuja 12 godzin firma na wszystkim oszczedza a prezes ma wiecej dlugow niz wlosow na glowie ludzie ktorzy sa tu przyjmowani pracuja w tragicznych warunkach pod namiotami gdzie temperatura jest niska trzeba sie tam ubierac w czapki szaliki rekawiczki i ciepla kurtke nikogo nie obchodzi ze jest zimno wazne zeby praca byla wykonana placa tez nie jest rewelacyjna niby na akord a rzeczywistosci jest inaczej

zatrudniony(-a)

Panie Prezesie korzystając z okazji że czasem zagląda Pan na forum zwracam się z prośbą żeby pomyślał pan nad jakimkolwiek oświetleniem na parkingu dla pracowników. Gdyż można sobie krzywde zrobić wieczorem albo nad ranem idąc do auta albo do pracy! Nie wspomnę już o drodze dojazdowej od myśliwskiej do zakładu!!! Pozdrawiam

"NieMaszMózgu"

[usunięte przez moderatora] Powitanie adekwatne do tego co się wyrabia w "tym" magazynie.Czas pracy określonego zadania jest wymyślony według własnego WIDZIMISIE i humoru na dany dzień ludzi którzy mają funkcyjne stanowisko i sprawują nadzór na swoimi podopiecznymi.A nick taki poniewarz jest kobieta (funkcyjna)której nie podoba sie jak pracownicy pracują ludzie żyją w stresie przez ciebie.Czasem ma racje bo niektóre " zryte mózgi " trzeba prowadzić za rękę.Jednak przesadza nazywajac takimi słowami ludzi którzy ją mogliby dużo nauczyć.Staz tej pani nie uprawnia do ciskania w ludzi tekstem np."nie macie mózgu to do postawówki zpowrotem a nie przyjść [usunięte przez moderatora] a później narzekać ze mała wypłata.kobieto idź z nimi bo chyba nie masz przeszkolenia w żadzeniu ludźmi.zajmij się sobą i przestżegaj przerw na papierosa bo sama nie robisz jak trzeba.Ktoś powinien się wziasc za ciebie [usunięte przez moderatora]

szymonek1981

Pracowałem w Jumi jako przedstawiciel. Nastawienie szefa to obiecać coś, wykorzystać pracownika i nie dotrzymać słowa. Nie polecam.

Jerzy Michalski - Prezes JUMI

Witam, Ponownie dziękuję za uwagi. W ostatnim czasie przeprowadziłem rozmowy z blisko 40 pracownikami magazynu o różnym stażu pracy. Przypadki, które mogli przytoczyć kiedy ktoś przychodził w stanie wskazującym do pracy były niezwykle rzadkie i dotyczyły najczęściej spraw z przed kilku lat lub osób, które już w JUMI nie pracują. Kwestię trzeźwości traktujemy niezwykle poważnie i żaden pracownik w stanie wskazującym nie może być dopuszczony do pracy!!! W kwestii utylizacji nie rozumiem o czym "były pracownik" pisze ponieważ mamy umowy z firmami recyklingowymi, które są zobowiązane odebrać od nas każdą ilość produktów elektrycznych do utylizacji za darmo. Brygadziści mają niewdzięczną rolę nadzoru i rozliczania pracowników magazynu, w związku z czym jak widzę nie cieszą się popularnością. Zastanawiam się tylko dlaczego nikt nigdy do mnie nie przyszedł z konkretnym problemem dotyczącym złego traktowania? Zapewniam, że na ogrzewanie firma JUMI wydaje ogromne pieniądze i nie powinny być osoby oddelegowane do pracy w pomieszczeniach nieogrzewanych, które służą jedynie do przechowywania towarów. Zwrócę na to większą uwagę w nadchodzącym sezonie. Zachęcam do kolejnych uwag i komentarzy.

BYŁY PRACOWNIK JUMI

PRACA CIĘŻKA -ZIMĄ PRAC W W NAMIOTACH W NISKICH TEMPERATURACH. [usunięte przez moderatora] . BRYGADZIŚCI - PRZYCHODZĄ DO PRACY PIJANI I NIC SZEF NIE ROBI. CO INNEGO ZWYKŁY PRACOWNIK.A PRACA PO 10 GODZIN POZDRAWIAM [usunięte przez moderatora]

za wolny

mam pytanie do nieznajomego: gdzie dokładnie jest ten sklep? w firmie Jumi na magazynie są straszne zaniedbania ze strony niektórych pracowników ale mnie martwi podejście do pracownika szeregowego przez niektórych brygadzistów. praca w tej firmie była znośna a atmosfera ogólnie miła wynagrodzenie nawet dobre(inne firmy dają mniej) ale małe. jednak moja ogólna ocena firmy jest pozytywna bardzo miło będę wspominać czas spędzony z tak miłymi i sympatycznymi ludźmi jacy pracują w Jumi. a nieznajomy niech uważa bo jak przekombinuje to może mieć nawet niezłe problemy bo trochę o nim wiem. P.S. Pozdrawiam całe Jumi

nieznajomy

Panie prezesie a jak rozwija się sklep z pana towarem w okolicach Pawlikowic ??

zdegustowany

Moim zdaniem "xyz" ma w 100% racje. niektórzy z brygadzistów, a konkretniej brygadzistka (blondyneczka) jest bardzo pewna siebie pracowników traktuje z góry [usunięte przez moderatora] a sama pierdzi w stołek [usunięte przez moderatora] i tylko wkurza ludzi. jak ktoś się jej nie spodoba to wyżywa się na nim i obraża przy innych pracownikach. naprawdę praca w takich warunkach jest wręcz haniebna i poniżająca. dlaczego zwalnia się ludzi którzy chcą pracować lub mają rodziny na utrzymaniu a konfidentów i przydupasów wcale nie bierze się pod uwagę? czy aby tam dłużej pracować trzeba donosić i być co sobotę w pracy ( dyspozycyjność )

Jerzy Michalski - Prezes JUMI

Witam, Bardzo dziękuję za opinie i zachęcam do pisania kolejnych. W kwestii zarobków z pewnością się zgadzam, też uważam, że zarabiam zdecydowanie za mało!!!! Zachęcam do wspólnej pracy nad jakością i efektywnością pracy oraz walki z nadużyciami w firmie. Tylko przy odpowiednim wsparciu wszystkich pracowników będzie to możliwe, a zachowania o których pisze "xyz" będą mogły zostać wyeliminowane.

xyz

W firmie mają najlepiej Ci którzy chodzą z kierownikiem magazynu na piwo , mają wszelkie przywileje , mogą przyjść na [usunięte przez moderatora] kacu i nic nie maja mówione.Natychmiast są wywożeni na mag. zewn. albo pracują z daleka od innych żeby ich nikt nie wyczuł . i jeszcze nietykalni Panowie brygadziści Ci to mają wszelkie przywileje i potęgę władzy nawet sam Pan prezes takiej niema nic nie robią tylko umieją ubliżać ludziom i się naśmiewać , lub w celach prywatnych korzystać z samochodów firmowych ( jak pracują na drugą zmianę ) . Co do pracy nie jest zła,pracowałem na umowie zlecenie praca jak każda wszędzie trzeba pracować niema nic za darmo tylko żeby lepiej płacili , bo trochę mało nawet starzy pracownicy narzekali że mało płacą , ale to już ich problem , Ja tam już nie wrócę . Pozdrawiam panów brygadzistów !!!

vea

Nie polecam!

W firmie Jumi pracuje sie [usunięte przez moderatora] ponad siły aby nasycić szefostwo. Nie polecam 10godzin dla nich to mało zawsze mało

mimi

Starałem się o pracę. Byłem miło zaskoczony i pełen podziwu dla ludzi. Po dwóch rozmowach dłuuugim oczekiwaniu na telefon- sam się dodzwoniłem. Powiedziano mi że nie mają teraz czasu!!! Taka duża firma i nie ma kto rekrutować? A może jestem na tyle głupi i nie domyśliłem się, że mnie nie chcą?! Można było powiedzieć wprost. Nikt nie jest dzieckiem, a odrobinę przyzwoitości ludzkiej, by się należało. Po pierwszej rozmowie ocena na 5- teraz niestety dużo straciła w moich oczach.

Zostaw merytoryczną opinię o Jumi Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Jumi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jumi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jumi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jumi Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 57 ocen.
  • świętokrzyska 13
    95-200 Pabianice