Opinie o Mohito (LPP S.A.) w Lublin Aleja Wincentego Witosa 32

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Mohito. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LPP S.A. Mohito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Mohito w Lublin Aleja Wincentego Witosa 32

Biedronka

Mam Pytanko dziewczęta:) na jaki okres dostaje się umowę w Mohito i czy długo musiałyście na nią czekać. Bo ja pracuje już 2 tygodnie na zlecenie i nie mogę jakoś jej dostać. A tak poza tym to jest zapierdziel na maksa, za małe pieniądze. Na dodatek zostałam przyjęta w czasie przygotowywania salonu do otwarcia, mowie Wam porażka, praca po 13-15 godzin na dobę aż do otwarcie, teraz też niby zmiany są, ale za nim się wyjdzie ze sklepu wieczorem po zamknięciu i ogarnięciu wybija prawie że 23 godzina.

Panna

2tyś to dużo jako kierownik zmiany? Tyle powinien tam zarabiać, ba w innym markach tak jest - dekorator, a nie 100zł więcej od zwykłego sprzedawcy z taką odpowiedzialnością i ciągłymi problemami od dziwnej regionalnej.

ano

pracowałam kilka lat w LPP. praca idealna na czas studiów, elastyczne grafiki itd. Pieniądze jak wszędzie. choć na stanowiskach kierowniczych można już dość dobrze jak na polskie warunki zarobić ok 2tys kierownik zmiany (z premią ) kieronik salonu myślę, że nawet ok. 3 tys w topowym. Mohito niestety jest brendem w którym pracuje się najciężej, gdyż firma chciałaby aby kojarzono Mohito z marka ekskluzywną. Wiem, wszystko musi być na tip-top. od wygladu pracowników po czystość toalet.Bardzo dużo obowiazków, stres, fizycznie trzeba tez mieć formę, aby pracowć. Dodatkowo jeśli kierownik salonu jest opryskliwą osobą, bez ambicji i kultury osobistej to sie robi mało przyjemnie. Miałam okazje w takim salonie pracować. Kierownik sam niszczył ekpię, która pracowała. Kłociła sie z pracownikami, kłamała, wymyślała plotki, aby ludzie się pokłócili. I oczywiście zatrudniała tylko znajomych. Paranoja. Sądzę, ze strachu, bo zdawała sobie sprawę, ze sie na to stanowisko nie nadaje. Trzeba lubić ludzi, aby nimi efektywnie zarządzać. Jestem przekonana jednak, ze jak sie trafi do fajnego salonu z dobrze wychowanym i profejonalnym kierownikiem to można polubic tę pracę i rozwinąć skrzydła. Pracowałam w takich, wiec wiem, ze to jest mozlwie :)

...
@ano

Bexe wdzieczna za napisanie w jakim.miescie jest taka kierowniczka :)

moje zdanie jest takie... Skoro niektóre osoby wypisujące takie brednie ze praca w salonie jest ciężka, atmosfera niemiła i w ogóle żal do kierowniczki to niech sobie wyobrażą jak mają ludzie Ci którzy pracują na roli i idą na 11h w pole i na słońcu a nie siedzą w salonie z klimatyzacja. Jeżeli nie macie pojęcia o tym jak wygląda ciężka praca wiec się nie wypowiadajcie. Ja pracowałam w Re w Olimpie a kierowniczka która teraz jest w Mohito to kiedyś była właśnie w Re i choć jestem z daleka od Lublina to nigdy nie było problemów żebym miała2 dni pod rzad i żebym wróciła odwiedzić rodziców. Zawsze można się jakoś dogadać... wiem jak wygląda tam praca bo byłam na zastępstwie kilka razy i to na prośbę kierowniczki tylko dlatego ze się martwiła ze się dziewczyny nie wyrabiają wiec nie narzekajcie tylko docencie. i można bardzo łatwo sprawdzić z ilu komputerów pisane są opinie i czy to są rzeczywiście osoby które pracowały czy "kierowniczki". Baajjo :)

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracowałam w salonie Mohito w Olimpie przez miesiąc. Praca była ciężka i wyczerpująca, ale może dlatego, że przychodzilam tylko na całe weekendy po 11-12 godzin, w tym jedna przerwa 25 minut, więc po prostu padałam. Nie mogę sie jednak zgodzić z wcześniejszymi opiniami. Sama rozpoczynając pracę naczytałam się mnóstwa bzdur, co mnie tylko zniechęcalo. Atmosfera między dziewczynami super,nigdy nic niemiłego mnie tu nie spotkało, wręcz odrotnie każda zawsze bez problemu pomagała jak czegoś nie ogarniałąm. Wiadomo przecież, że nie idziesz do pracy szukać przyjaźni tylko pracować, więc trzeba sie starac. Kierowniczka rowniez bardzo fajna i bezproblemowa i wlasciwie robila to samjo co my, ukladala bluzki, sprzątała itp. Wypłatę dostałam nastepnego dnia, po tym jak zrezygnowałam. Nie pisałabym tego, ale naaprawde nie rozumiem poprzednich opinii. i nie pisze tego jako podstawiony pracownik, bo tak jak mowie zrezygnowalam po miesiacu, bo po prostu bylo dla mnie za ciezko, ale atmosfere i warunki pracy jak najbardziej polecam.

Pani A

Jestem szczerze zaskoczona zmianą co do kontaktu klient-pracownik w tym sklepie.. Oczywiście mówię o Mohito Olimp. Kierownikowi wydaje się, że wszystkie problemy odreaguje w pracy? Byłam o krok od telefonu do Praw Konsumenta po tym co mnie tam spotkało, zostałam posądzona o "kradzież" a kupuję tam już kilka lat!!! Nie polecam tego sklepu !!!! Napisałabym co mi się tam stało,ale wiem,że od razu mnie rozpoznają i nie będę miała życia przez tą nadętą dziewuchę.

wiem co pisze

była pracownica - 2013-03-09 13:50:44 tak jak mówię. Ja tam pracowałam. i tyle. a to forum to jest zrobione aby sie wypowiedzieć na temat pracy w tym salonie. więc sie wypowiedziałam. a ta osoba która wypisuje że to są jakies tam pseudo kierowniczki jest żalosna ponieważ każdy ma prawo aby sie wypowiedzieć. Przecież wiem że to kierowniczki piszą żeby poprawić opinie :) nikt więcej jak pracownicy i kierowniczki tu nie wchodzi. Już niedługo będzie nowe mohito i to w Olimpie upadnie. Niestety.

była pracownica

była pracownica

witam, Swojego czasu chodziłam na zakupy do Mohito, zauważyłam że dziewczynom bardzo fajnie sie tam pracuje (przynajmniej sama odniosłam takie wrażenie) wiec gdy tylko zobaczyłam ogłoszenie ze poszukują pracowników do Mohito w olimpie to złożyłam CV. Następnego dnia Pani do mnie zadzwoniła żebym przyszła porozmawiać z nią i jeżeli wszystko się ułoży to pokaże mi jak trzeba prasować, składać ciuchy i w ogolę. Wiec poszłam okazało się, że spodobałam się Pani kierownik i na drugi dzień miałam przyjść na dzień próbny. wszystko układało się ok, wiadomo wszędzie trzeba się narobić a jeśli ktoś pisze tu ze to orka to pewnie nie wie jak ona wygląda .Ktoś tu mówił ze kierowniczka źle traktuje dziewczyny. jak ja pracowałam to Pani kierownik nie odnosiła się chamsko do pracownic a wręcz przeciwnie, nawet nam pomagała sprzątać czy układać jak sie nie wyrabiałyśmy.Wiadomo tez nie mogą sobie pozwolić wejść na głowę bo co to by była wtedy za kierowniczka? z tego co wiem to w Reserved w tej samej galerii jest (czy była za mojej kadencji) jeszcze gorsza pani której wszyscy sie bali. plany sie potoczyły jak się potoczyły i musiałam wyjechać dlatego zrezygnowałam z tej pracy. nie wiem jak tam jest teraz ale z tego co wiem to kierowniczka sie nie zmieniła wiec nie macie co narzekać Kobiety bo teraz mam gorzej niz tam, uwierzcie mi ;) a ze nie ma premii czy jakichś zniżek to nie jest wina ani kierowniczki ani pracowników tylko szefa, bo przecież to jest jego własność. pozdrawiam

klientka mohito - 2013-01-31 18:54:27 witam. ostatnio byłam w mohito w Olimpie i bardzo mnie dziwia wypowiedzi Pan, ponieważ ja odebrałam ten sklep bardzo fajnie. w sumie szukałam sukienki i dodatków na przyjęcie i na wieszaku nie mogłam znaleźć odpowiedniego rozmiaru dla mnie, wiec podeszłam do jednej z dziewczyn tam pracujących a ta bez żadnego ale podała mi super dopasowana kiecke i ba mało tego dobrała mi tak super dodatki że lepiej bym tego nie zrobiła. W dodatku zaskoczyło mnie to że Kierowniczka sklepu sama podchodziła i obsługiwała klientów. Jestem zadowolona z zakupów w tym salonie.Witam, tutaj nie chodzi o to żeby pokazać jaka jest obsługa w tym sklepie. Nawet jest napisane :"Opinia normalnego pracownika na temat firmy to swego rodzaju dźwignia na obecnym rynku pracy. A jak wygląda sprawa premii? " Więc proszę o komentarze w odpowiedzi na takie pytania. Jako pracownik mogę powiedzieć, że nie ma tam premii a to,że kierowniczka podchodzi do klienta to mnie mało obchodzi. Lepiej napisać jaki ma stosunek do pracowników. Jak traktuje osoby, które przychodzą na dni próbne. Są to osoby tzw. zapychacze! Nie ma komu pracować więc weźmy osoby, które przyjdą na niby dzień próbny i będą pracować za darmo. Taką mają politykę. To będzie interesowało osoby, które tu zaglądają. To,że jest miła obsługa to fakt, ale to nie jest ważne. Nawet dziwne by było, gdyby obsługa warczała na klienta. Pozdrawiam

klientka mohito

Nie ma w tym salonie zniżek dla pracowników.

sdfghj
@pracownik

ależ oczywiście, że są zniżki

kka

Widocznie patrzy Pani z perspektywy klientki a nie pracownika, a to dwie różne rzeczy, Pani Kierownik ma o sobie za duże mniemanie ;)

szczera

zakupoholiczka - 2013-01-28 19:39:35 stałaklientka - 2013-01-28 19:26:09 BZDURA BZDURA BZDURA!!!! Jestem stałą klientką tego sklepu i jeszcze nie spotkałam się z niemiłą obsługa ani wśród personelu na sklepie ani przy kasie. Personel dba zarówno o porządek jak i obsługę, aby zapewnić komfortowe zakupy. Panie pracujące w tym sklepie zawsze mnie miło obsłużą, doradzą, pokażą nowości itp. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność.zgadzam się!!!! obsługa jak i personel OK.Gdybym miała pewność,że to nie jest pisane przez pracowników sklepu to OK :) Panie które tam przychodzą na zakupy i są stałymi klientami nie siedzą na forum i odpisują na każdy negatywny komentarz do tego sklepu :) Pozdrawiam

stałaklientka

Amelia
@stałaklientka

Witam Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła nieprofesjonalnie i musiałam znosić znudzone miny pani prawnik, której zalecałabym kurs asertywności. Nie wspomnę już o opóźnieniu. Moda tez nie bardzo ubrania z kolekcji Pani śmietniczanki. Nie polecam ani pracy ani zakupów. Piszą,że to moda dla kobiety eleganckiej. Kpina

pati - 2012-10-06 20:35:14 zgadzam się z opiniami, kierowniczka w tym sklepie to jakies nieporozumienie, jąka się biedna jak ktoś walczy o swoje... nie mówiąc o dniach próbnych za free co oczywiście jest niezgodne z kodeksem pracy ponieważ to nie jest praca charytatywna , i co dzien po kilka dziewczyn na dzień-dni próbne?! dajcie sobie spokój z praca w tym sklepie, no chyba ze kierowniczkę zmienią to wtedy może i tak.. Wszystko prawda!

zgadza sie!

Paula

angel - 2011-07-28 03:17:15 Chyba żartujesz... to orka... robisz cały miesiąc i nie wiem za ile i kiedy dostaniesz pensję... kierownik w mohito w lublinie beznadziejny, psuje atmosfere, nic od siebie nie daje, udaje że pracuje a się obija, gdyz inni pracują za i na niego, a rzaczej na nia... ubrania maja fajne, zakupy polecam, ale pracy akurat w tym salonie mohito (Galeria Olimp, Lublin) NIE NIE NIE.Zakupy TAK TAK TAK

pracusia

Nie zgodzę się z wami! Bo praca w Mohito jest naprawdę super i polecam wszystkim młodym i szanującym pracę dziewczynom najlepiej pracować w firmowym to są zniżki na ciuszki ;)

To wszystko zależy od punktu widzenia, pracowałam w Mohito jakiś czas i dobrze wspominam chwile spędzone w tym miejscu. Nie jest lekko tak jak w wielu sklepach z ciuchami, Ile osób tyle poglądów. A ciuchy naprawdę extra!

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Mohito - Lublin

• Jak się pracuje w LPP S.A. Mohito?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Mohito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Mohito?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Mohito napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Mohito