Opinie o Mohito (LPP S.A.) w Lublin Aleja Wincentego Witosa 32

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Mohito. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LPP S.A. Mohito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Mohito w Lublin Aleja Wincentego Witosa 32

Hanna

@Klaudia, dziękuję za kolejną odpowiedź oraz sprecyzowanie informacji na temat firmy LPP S.A. Mohito. Czy może posiadasz informacje czy firma prowadzi obecnie rekrutacje na wolne stanowiska do pracy u tego pracodawcy? Jak myślisz, czy jest to praca dobra dla osób młodych bez doświadczenia, które szukają pracy celem zdobycia niezbędnego doświadczenia? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Martyna
@Hanna

Jak najbardziej. Doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest niezbędne. Jako pierwsza praca to bardzo dobre miejsce. Sama na początku pracowałam jako kelnerka, w call center i kilku innych miejscach dopiero na dłużej zostałam w Mohito. Jednak praca wśród ubrań najbardziej mi odpowiadała. Pozostałe miały więcej negatywów niż pozytywów. Ofert pracy najlepiej szukać na stronie LPP tam są wszystkie ogłoszenia z podziałem na markę i lokalizację w salonie, albo po prostu pytać się kierowniczki w konkretnym salonie.

Klaudia

Pracowałaś w galerii katowickiej?

@Klaudia

Nie

Klaudia

Pracowałam w Gemini Park Tychy. Z salonu Gemini Park w Tychach zwolniły się wszystkie dziewczyny, ze wzgędu na to, że kierowniczka zmieniała godziny pracy nawet w tem sam dzień nie informując nas o tym. Grafiki były układane tak, że kilka dni z rzędu pracowałyśmy po ok 8-12 godzin. Miałam umowę 1/2 etatu z możliwością dopracowania godzin, a bez mojej zgody wpisywane mi były dodatkowe godziny, w jednym miesiącu miałam ponad 110. Ponadto ciężko było porozumieć się z kierowniczką. Podczas dostaw padały zdania typu „nie odzywajcie się, bo w ciszy się lepiej pracuje”. Przepracowałam prawie wszystkie weekendy i zazwyczaj w tym czasie na sklepie nie było ani kierowniczki, ani jej zastępcy. Po dwóch miesiącach pracy umiałam niewiele, ponieważ większość procedur nie była mi przedstawiona, to co umiałam pokazała mi koleżanka, która pracowała już kilka miesięcy dłużej ode mnie. Podsumowując praca jest przyjemna, ale organizacja niestety leży. Kierowniczka nie daje sobie rady, każdy problem oddziaływuje na nią tak, ze boje się podejść i o cokolwiek spytać, ponieważ zamyka się z wściekłą miną na magazynie.

Hanna

@Paula, dobrze, że w Twojej pracy w LPP S.A. Mohito towarzyszyła dobra atmosfera. Zdecydowanie atmosfera wpływa na komfort w miejscu pracy. Czy do swojego wpisu odnośnie do tego pracodawcy mogłabyś dodać kilka informacji na temat warunków zatrudnienia?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Hanna

Wątek na którym zamieszczacie swoje opinie dotyczące LPP S.A. Mohito odnosi się do salonu mieszczącego się w Lublinie. Czy Wasze komentarze opisują ten właśnie salon? Jeżeli nie wszystkie, to proszę pracowników tego salonu o przedstawienie swoich wrażeń wynikających z zatrudnienia. Jak przedstawiają się Wasze warunki zatrudnienia i codzienna atmosfera w miejscu pracy?

Paula
@Hanna

Atmosfera w każdym salonie się różni, ale na swoim przykładzie wiem, że raczej można spodziewać się sympatycznych osób w pracy. Nie wiem od czego to zależy czy w jakiś konkretny sposób są dobierane osoby, ale pracowałam w 3 różnych salonach Mohito i w każdym miałam super dziewczyny, z którymi się fajnie pracowało i tworzyłyśmy zgraną ekipę.

Moja mama jest zadowolona z jakości ubrań tego sklepu.

Aireen

Jak wygląda umowa na start na stanowisku sprzedawcy? Domyślam się że zleceni, ale na jaki okres czasu?

olala
@Aireen

umowa o pracę jest na początku na dwa lata, ze zleceniem nie pamiętam, ale jakoś po kilku miesiącach byłam już na umowie pracę

riozz
@Aireen

na UoP długo czekać nie trzeba jeśli Ci na niej zależy, maks kilka miesięcy ja nawet raptem czekałam nieco ponad miesiąc u siebie w salonie

an ka

Polecam. Mi trafiły się bardzo fajne i sympatyczne dziewczyny. Kierowniczka też jest spoko, więc czas w pracy mija szybko.

kasia
@an ka

Witam a gdzie Pani pracuje w którym Mohito?

Welcome

Niestety, ale w Mohito można kupić same szmaty, zresztą jak i w innych podobnych sklepach sieciowych.

iza
@Welcome

strasznie to mądre i na temat....

Hanna

@asia, rozumiem. A jakie benefity oferuje firma?

byłyStarszySprzedawca
@Hanna

Pakiet Multisport za okolo 200zł/ 3 miesiace - platne z góry przed wydaniem karty pracownikowi. Są też dodatkowe ubezpieczenia za 50 - 70 zł z PZU działające na zasadzie grupówki.. Poza tym premie - ale tylko dla najlepszych salonów (grupa FTE) raz do roku pracownik dostaje bon na święta na 99zł opcjonalnie jakieś gadżety...

Erwin

Jak komuś nie po drodze z pracą to nigdy nie będzie zadowolony z żadnej pracy!!!!!

xoxo

Takie zachowanie trzeba zgłaszać komuś wyżej. Chyba jest jakiś specjalny email, gdzie anonimowo można pisać o problemach w salonie. Wiadomo jak kierowniczka wprowadza złą atmosferę to nie ma co się męczyć. Jednak dla dobra przyszłych pracowników trzeba o takich sprawach kogoś informować, bo inaczej nic się nie zmieni, a przecież przełożeni tej kierowniczki sami nie zauważą jej zachowania, bo dla nich z pewnością jest uprzejma.

Hanna

Czy pracując w LPP S.A. Mohito możemy liczyć na pozapłacowe wynagrodzenie? Jest to m.in. dofinansowanie do karty multisport/fitprofit czy prywatna opieka medyczna. Wielu pracodawców decyduje się na tę formę docenienia swoich pracowników, co zwiększa zadowolenie z pracy i potencjalne oferty pracy czyni bardziej atrakcyjnymi dla osób nimi zainteresowanych.

ginger
@Hanna

Pakiety sportowe na pewno są, a z prywatną opieką to nawet nie wiem czy jest możliwość bo i tak bym nie korzystała.

O proszę, lpp na równi z nike, ciekawe zestawienie szkoda że nie ma całego żeby porównać z innymi firmami z odzieżówki.

kosmalka

Bardzo dobre miejsce, jeśli chcesz na studiach mieć spokojną pracę, bez większych stresów, ale też żeby coś się działo, było do roboty i nie było nudno.

kara

Witam czy są tu jacyś obecni pracownicy Mohito miałabym parę pytań i byłabym wdzięczna za pomoc

Sylka
@kara

Ja pracuję???? co chcesz wiedzieć?

@Sylka

ja chciałabym wiedzieć ile trzeba czekac na odpowiedż w sprawie pracy ? oddałam cv i nwm ile czekac na odpowiedz.

Hanna

@pol, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

pol

jakie są zarobki w tym salonie?

Hanna

Polacy wytypowali pracodawców marzeń. W kategorii 'Handel detaliczny', LPP zajęła 2 miejsce! Więcej możecie przeczytać pod poniższym linkiem http://hrstandard.pl/2017/04/26/polacy-wytypowali-pracodawcow-marzen-jednak-oczekuja-nich-coraz-wiecej/

Hanna

@m, komu mogłabyś polecić pracę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Mohito - Lublin

• Jak się pracuje w LPP S.A. Mohito?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Mohito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Mohito?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Mohito napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Mohito