Opinie o Mohito (LPP S.A.) w Lublin Aleja Wincentego Witosa 32

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Mohito. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LPP S.A. Mohito o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Mohito w Lublin Aleja Wincentego Witosa 32

Hanna

@darria a Ciebie czego nauczyła ta praca?

darria

Serdecznie mogę polecić wszystkim młodym dziewczyną pracę w Mohito, świetne miejsce na pierwszą pracę, można wyrobić sobie wiele odpowiednich cech, przydatnych w dalszej karierze, bezproblemowo można połączyć ją ze studiami, czyli nie przeszkadza w rozwoju i daje możliwość dorobienia, dużą zaletą jest miła atmosfera panująca w salonie

honka
@darria

Zgadza się, też polecam, również była to moja pierwsza praca i bardzo miło wspominam tamten okres. @niedopomyślenia skoro taki jest regulamin to obowiązkiem kierowniczki jest przestrzeganie go

asia
@honka

Na pewno można się nauczyć dobrej organizacji pracy, osoby które wcześniej nie pracowały z pewnością nauczą się przede wszystkim dobrze i sumiennie pracować, nie ma miejsca na lenistwo i bezczynność. Zaletami jest również praca z klientem, a także bycia pomocnym tzn. nie skupiasz się jedynie na swoich zadaniach, ale jednocześnie dbasz o klienta, a także zwracasz uwagę czy inni pracownicy nie potrzebują twojego wsparcia

niedopomyślenia

nie polecam salonu Mohito w Częstochowie w Galerii Jurajskiej. Mnie obsługa jak i sama kierowniczka sklepu potraktowały jak śmiecia! Wybierają sobie klientki dla których sa miłe i ida im na rękę a inne traktują jak gorszy sort. Regulamin zabrania im ODKŁADAĆ KOMUŚ rzeczy , zwłaszcza przecenionych a tak właśnie zrobiła kierowniczka , uniemożliwiając mi tym samym kupno jednej rzeczy.

@niedopomyślenia

Odkładać można tylko rzeczy z nowych kolekcji. Ubrań z wyprzedaży nie można odkładać i to nie jest kaprys pracujących tam Pań, ale odgórnie narzucone.

Xdxd

A czy wiecie jaka jer stawka godzinowa na rękę?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nikomu nie polecam zakupow w Salonie Mohito ( galeria warminska) w Olsztynie. Obsluga fatalna, arogancka... Kierownik i zastepca porazka... Mam nadzieje ze odpowiednie osoby przeczytaja i wyciagna odpowienie konsekwencje. !!! Traktuja klienta jak wroga... Na sklepie panuje balagan, niby rzeczy na stanie sa a w rzeczywistosci brak...

xyz
@Karolina

Chyba Pani pomyliła portale, bo to nie portal dla niezadowolonych klientów, tylko portal dla osób, które pracują, pracowały lub chcą pracować w danej firmie. Rozumiem, że w całym salonie nie znalazła Pani ani jednej osoby zachowującej się profesjonalnie i każdy był porażką :) w myśl zasady "wszyscy źli tylko nie ja"

magda

dokładnie, atmosferę tworzy zespół, nawet jak jest kiepska kierowniczka a spoko ekipa to pracuje się fajnie, natomiast nieodpowiednie zachowanie kierowniczki trzeba zgłaszać do kierownictwa lpp, bo nic się nie zmieni

ret

@grad wiesz to moze sie przeciez zmienić bo wszystko zalezy od tego kto pracuje przeciez atmosfere twoarza ludzie jak jest zgrany zespol to jest wszystko ok

gosia

jak się jest młodą dziewczyną i chce się coś dorobić/zarobić, żeby mieć na własne potrzeby, to taka praca wydaje się być idealna, wszędzie masa ciuchów, fajna atmosfera, niezbyt ciężka praca, jedynie trzeba się przyzwyczaić do pracy na nogach, ale to kilka dni i już się nie czuje zmęczenia

Ja bardzo miło wspominam pracę w Mohito. Ekipa świetna,kierowniczka w porządku, jedynie pieniążki trochę małe,ale dla młodej dziewczyny wystarczające. Jest to dobry wybór na swoją pierwszą pracę,ponieważ w Mohito aż tak się nie narobisz..(ew. w zależności od wielkosci salonu) ale to i tak nie jest specjalnie ciężka praca. Ogólnie polecam :)

Anja

Na umiowie zlecenie zadna premia nie przyslugiwała, zreszta chyba przez tyle lat dziewczyny na umowie zlecenie dostały tylko raz (100zł). Zastępca kierownika chyba 500, a kierownik 700 albo 1000. Dekorator miał 100zł więcej do wypłaty.

Anja

Pracowałam tam 1,5 roku, zarobki 7,60- wszystko zależy od powierzchni salonu. W mniejszym był 6,50. Byliśmy salonem TOP- dostaliśmy tylko 10 groszy więcej... :D Ogólnie mi się dobrze pracowało bo mi nie zależało :) Ważne jest z kim pracujemy- trzeba było uważać co się mówi, bo dziewczyny dupe obrabiały każdej (skromnie mówiąc). Wiadomo regionalna zawsze się czepiała- niektórzy płakali bo się bali, że ich zwolni (idiotyzm).

fiona

Na umowie o pracę premie są. Nie jest to zwykle jakaś znacząc kwota, ale dobre i to :)

lola

Praca jest bardzo wyczerpująca i absolutnie nieadekwatna do pensji! Zarabia się grosze, które nie wynagrodzą obciążenia fizycznego jakiego się doznaje. Praca w wekkendy to męka. Kierowniczka wciąż truje tyłek o wszystko: każdą kradzież, każde odchylenie, o wyniki. Do tego ubrania pracownicze rozlatują się po kilku tygodniach pracy, jakość tragiczna !!!

eve
@lola

Wiadomo, że w takiej branży weekendy to najbardziej gorący moment i każdy przed podjęciem pracy chyba sobie z tego zdaje sprawę, ale przecież później przychodzą dni w tygodniu gdzie w godzinach porannych jest raczej spokojnie, także wszystko się równoważy, w każdej pracy masz okresy ciężkiej pracy i okresy luźniejsze, a przecież grafik można tak ustalić żeby nie pracować wyłącznie w godzinach największego oblężenia :)

lorti

Cześć, moja koleżanka powiedziała mi ostatnio, że jest managerem w sklepie Mohito. Z tego co zrozumiałam, to prowadzi ona swoją działalność i jako podwykonawca prowadzi dla nich sklep. Może mi ktoś wyjaśnić dokładnie na jakiej zasadzie się to odbywa? Jeśli są pracownicy, to czy ona ich zatrudnia, czy Mohito? Ile zarabia taki manager w Krakowie? Itp.

trudi
@lorti

Zapewne zatrudnia pracowników osoba, która prowadzi działalność. Najlepiej dopytaj koleżanki, tak samo w kwestii zarobków. Ja mogę się jedynie domyślać, że są to dobre pieniądze. Przynajmniej tak wnioskuję po moich rozmowach z kierowniczką. Nigdy wprost nie pytałam. Na pewno są dodatki związane z wynikami salonu, zakładam że nie małe.

molka

@maria Dla studentów jest to idealne miejsce, zarówno na pełen etat jak i na pracę w niepełnym wymiarze, elastyczny grafik można świetnie pogodzić z zajęciami na uczelni i nie ma żadnych problemów, że ktoś będzie Ci kazał być w pracy pomimo, że masz musisz być na uczelni. Tak było w salonie, w którym pracowałam, ale myślę, że tak jest w każdym salonie Mohito. Kokosów nie ma, ale nie można też oczekiwać bogactwa za pracę sklepie odzieżowym, na potrzeby studenckie na pewno wystarczy, a jeśli dostajesz jeszcze coś od rodziców to i po kilku miesiącach można niezła sumkę np. na wakacje odłożyć. @modżajto myślę, że nie ma wymogu aby pracowały w Mohito tylko kobiety, u mnie jeden chłopak się trafił i jako rodzynek był bardzo zadowolony :)

justyna

Praca fajna, głównie dla osób studiujących, ale to też widać jak się wchodzi do salonu, że osoby w tym wieku stanowią personel. Można ją fajnie połączyć z nauką, nie ma problemu. Pracowałam tak 3 lata. Pieniądze całkiem ok jak na polskie warunki w zasadzie dosyć porównywalne z innymi tego typu pracami. Plus zniżki na ubrania, więc można się obkupić

Wiola

Byłam dzisiaj w mohito w Tczewie. Pani kierownik (czarna ma..pa) strasznie wredna. Zakupy robilam zawsze w Gdansku, przypadkowo trafilam do Tczewa. Zawsze bylam obslugiwama z kulturą ale to co sobą zaprezentowała ta "PANI" to juz przesada. Czy nie mozecie zatrudniać normalnych ludzi. Gdyby nie pracownica która swoim zachowaniem mnie uspokoiła i normalnie mnie obsłużyla na pewno nigdy nie odwiedziła bym tej marki. Współczuję pracownikom.

swietna firma

anonim60

Stawka godzinowa przy umowie zlecenie jest większa niż 7zł. Poza tym to, w jakich ubraniach chodzisz, zależy od kierownika. Jak się postara, to załatwi dziewczynom ubrania pracownicze, które są wygodne, bo to one same mają możliwość wyboru tych ubrań. Godziny pracy zależą od a)godzin otwarcia galerii, b)kierownika. Praca nie należy do najcięższych, choć bywają momenty, że ma się dość, ale to jak wszędzie.

lump

Zgadzam się z opinią, człowiek człowiekowi wilkiem...

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Mohito - Lublin

• Jak się pracuje w LPP S.A. Mohito?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Mohito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Mohito?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Mohito napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Mohito