Opinie o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Firma woła o pomstę do nieba, budynki w tragicznym stanie. Nikt nie szanuje ludzi zakład zatrzymany w czasach PRL sie nie dziwię że zatrudniają samych ludzi z żółtymi papierami albo z problemami prawnymi. Atmosfera straszna nawet jak przyjdzie ktos młody to szybko ucieka, większość pracowników ma staż ponad 20 lat i na wszystko sie godzą bo nie mają wyboru. pozdrawiam

jj

W punkt! Tym "starym" w większości wydaje się że wszystko im wolno że młodzi pozwolą sobie wejść na głowę, a większość dla świętego spokoju woli uciec stamtąd...

Jagida

Czy jest tam tomasz r? (usunięte przez administratora)

ANONIM

Firma zmienia się pozytywnie . Ciężka praca w tym okresie ale dla wytrwałych , zaangażowanych może to być dobra spokojna przyszłość. Mam zamiar wrócić ..

Nadawca

Tam pracuje taka pani (usunięte przez administratora)) uwag kłamie oszukuje nie od daje pożyczonych pieniędzy

Aplikowałeś do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
BAD JACK

witam wszystkich szukających pracy ,stanowczo odradzam pracę w firmie stovit ,fatalna atmosfera wyzysk ,grozby,poniżanie pracowników ,ogólnie mówiąc mobbing ,znecanie psychiczne,i wiele innych argumetów kóre są praktykowane w tej firmie.Moim zdaniem to jest sprawa tylko dla inspekcji pracy,bo tak dalej niepowinno byc.pozdrawiam.

@BAD JACK

Czy możesz zatem przytoczyć jakieś konkretne sytuacje, które by wskazywały na to jak wygląda sytuacja w firmie? Takie nieuargumentowane zarzuty brzmią mało wiarygodnie, a jeżeli rzeczywiście w firmie STOVIT GROUP sytuacja wygląda tak jak opisujesz, może warto jest rozwinąć ten temat.

Gòwnosraki

Hahahaha czyżby wypowiadała się tu kolejny (usunięte przez administratora) ????

***

Pani Małgosia, nadal mąci wierząc że robi najważniejszą robotę w Stovicie i zna się na wszystkim? Lata minełą Zarząd się zmienił a Ona dalej swoje!!

Zuzanna

@Rysiek Czy może już zdecydowałeś się aplikować do STOVIT GROUP? A może jesteś już po wstępnych rozmowach? Jeśli nie uda Ci się uzyskać informacji, których poszukujesz, to zawsze możesz dopytać ich osobiście stovit@stovit.com.pl Informuj nas na bieżąco o swoich poczynaniach.

Rysiek

Witam, Może mi ktoś napisać o pracy na magazynie. Jak wygląda praca, zarobki, atmosfera itp. Z góry dzięki.

Zuzanna

@DT Z Twojej wypowiedzi wynika, iż, uogólniając, był problem z Prezesem. Rozumiem to, ale pamiętaj, że na forum publicznym nie można nikogo obrażać. Jak długo pracowałeś w STOVIT GROUP? Mógłbyś jeszcze rozwinąć swoją myśl odnośnie sytuacji w tej firmie? Pomógłbyś w ten sposób osobom, które zastanawiają się, czy warto tam składać aplikację.

Zuzanna

@PL Oczywiste jest to, że w Dziale Handlowym wymagania wobec pracownika będą większe. No i nie każdemu da się dogodzić. Również pamiętajmy proszę o przestrzeganiu regulaminu i niepisaniu o innych pracownikach firmy, bo jest to wbrew jemu. A czy Ty jesteś w stanie przedstawić jak wygląda bądź wyglądała Twoja współpraca z firmą STOVIT GROUP?

Szuakaja kogos do pracy?

tom
@Zuzanna

Mogą być duże wymagania, ale adekwatne do wykonywanej pracy. Natomiast inaczej sprawa przedstawia sie na rozmowie a niestety rzeczywistość okazuje się inna.

DT
@Zuzanna

Dobra wiadomość - to po wielu latach wreszcie usunięto tyrana. Pytanie ile czasu zajmie im teraz powstać i odbudować się po tych zgliszczach ???!!! Jest już podobno nowy Prezes

Zuzanna

@tom Zgodzę się z Tobą w tej kwestii. Uważam, że warunki pracy powinny być jasne określone już podczas rozmowy rekrutacyjnej. Czy nadal pracujesz w STOVIT GROUP? Co jeszcze możesz powiedzieć na odnośnie tego pracodawcy?

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

śliwka

Na rozmowie (np do działu handlowego) maglują Cię, jakbyś miał się zatrudnić w jakiejś duzej korporacji za duże pieniądze... Niestety realia są inne :D firma jest niepoważna, płaci mało a na dodatek jest bałagan prawie w każdym dziale.

PL

Do jakiego działu?

MAJKA

Do Handlowego

PL
@PL

Faktycznie wymagania do działu handlowego mają wygórowane ale kolega pracuje i twierdzi że jest zadowolony. Z tego co słyszałem to jest grupa zadowolonych i narzekających. Za wyniki można podobno zarobić . W innych działach podobno jest masakra i wrzeszcząca Pani Prezes która wszystkich traktuje z góry a pojęcia niema o niczym.

Joanna1994

No prosze człowiek napisał trochę prawdy to komentarze zostały usunięte :) smiech po prostu śmiech więc napiszę raz jeszcze nikomu nie polecam tej firmy nie radzę nawet aplikować ani próbować i proszę nie wypisywać takich dyrdymałów ....na stronie , że mamy przestrzegać regulamin jak panstwo stosujecie mobing wobec pracowników i oczywiście nie mówie , że każdy ale to co u was sie dzieje to jest jakaś paranoja ;) po pierwsze przestarzała produkcja gdzie wymagacie od pracowików żeby jak najszybciej pracowali mimo , że jest coś nie tak z maszynami które się nieustannie psują agencja pracy gp people prowadzi ciągle rekrutację i usilnie wmawia , że u państwa jest po prostu cudownie ... za przeproszeniem (usunięte przez administratora) prawda.... znam osobiście panią która u państwa pracuje bardzo długo jest wieloletnim pracownikiem i dostaje 1400 zł!!! ludzie mają dzieci rodziny .... ciekawe czy chcieli byście państwo mieć taką wypłate co miesiąc i do tego rachunki i życie..... zacznijcie proponować godziwe zarobki a pózniej wymagajcie od ludzi i zacznijcie naprawiać zepsute maszyny zeby lepiej działały ...i proszę bezczelnie nie okłamywać ludzi ,że w tej firmie jest cudownie bo te stare pruchwy ....dewoty potrafią swoje pokazać i obgadywać i jeszcze bezczelnie myslą , że tego nie widać.... czekam aż państwo skasujecie mój komentarz ponieważ zapewne jest niewłaściwy Pozdrawiam gorąco firme stovid do dziś jak ide do biedronki i widze wasze produkty to jest mi po prostu niedobrze aż mnie mdli ,....

@PL

to prawda co piszesz o pani prezes... A co do działu handlowego to nie tylko sprzedaż, akurat handlowcy którzy w większości są poza firmą nie odczuwają tej paranoi:)

@Joanna1994

Zgadzam się w 100%, maszyny faktycznie ulegały awariom, bo są po prostu przestarzałe, dlatego ciągle są problemy i opóźnienia na produkcji

aktualnie brak ofert pracy

Zdecydowanie NIE polecam, atmosfera fatalna, ludzie (w większości) nie mili, fałszywi, nie potrafiący współpracować. Są działy w których krzyczy się na pracownika, powoduje stres zupełnie bez powodu. Przestarzała produkcja powodująca duże opóźnienia, brak odpowiedniego przeszkolenia, czy wprowadzenia nowych pracowników w obowiązki. Wykorzystywanie ludzi na maksa. Toalety w stanie opłakanym, smród i bród. Biura i dziurawy parking nie widziały remontów od wielu lat. Większość nowych ludzi po kilku miesiącach ucieka, takiego bałaganu dawno nie widziałem...

WreeednaOna
@anonymous

Ludzie nie istotni są ważne , że produkcja idzie ... To prawda same stare baby tam pracują tylko ludziom tyłek obrabiają i myślą , że tego nie widać . Niektóre panie są tam tak fałszywe , że opłatek z Komunii sie odbija...:). Do dnia dzisiejszego jak widzę w Biedronce słoik z napisem firma STOVID to niedobrze mi się robi ; ))) Pewnego rodzaju panie komentują młodą dziewczyne w sposób żałosny cytuje " Widziałaś gówniarę " oczywiście poziom inteligencji zerowy szkoda marnować czasu na pracę z osobami które są po prostu delikatnie mówiąc proste ...i nie mają nic do powiedzenia prócz posługiwania się tzw ŁACINĄ oczywiście tą gorszego rodzaju .Jak bym mogła cofnąć czas to z niektórymi paniami pojechała bym jak z gównem ...bo są bezczelne , niewychowane , niewykształcone , chamskie :) Jednak uważam , że cywilizowany człowiek obyty powinien mieć szacunek i kulturę osobistą do innych ludzi szkoda , że nie każdy jest tego nauczony .

wbk
@WreeednaOna

No akurat jeśli chodzi o Stovit, to zgadzam się w 100% i wierzę w to, co piszecie... Sam fakt, ile osób się stamtąd zwalnia w krótkim czasie o czymś świadczy... Uciekać jak najdalej! Wytrzymują tylko Ci, o podobnych (wrednych albo cwaniackich) charakterach. Począwszy od zarządzającej, przez produkcje, magazyn, biura a kończąc na przedstawicielce - większość opryskliwa, nie potrafiąca współpracować, chamskie odzywki i opryskliwość. Ci sympatyczni szybko odchodzą z ulgą, Ci którzy zostają niestety przesiąkają toksyczną atmosferą. Z góry przepraszam te kilka osób które bywały pomocne.

Witam, Bardzo proszę o pomoc. Planuję przeprowadzkę do Bydgoszczy i szukam pracy w ochronie. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka firma chroni Stovit? Jakie proponują warunki pracy, jaka panuje tam atmosfera? Będę wdzięczny za pomoc.

Zuzanna

Pracujesz w STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoim doświadczeniu oraz o tym jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Jakie są plusy i minusy pracy w firmie? Poleciłbyś/Poleciłabyś to miejsce pracy innym? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad podjęciem ty pracy. @Ona 15 nawet jeśli nie możesz znaleźć oferty pracy, to zawsze warto spróbować przesłać swoje CV do firmy poza otwartą rekrutacją.

Ona 15

Czy jest tu ktoś kto może wie czy szukają jakiegoś przedstawiciela w województwie łódzkim?

dżemojad

Niestety ale muszę Was zmartwić. Parę dni wstecz w Lidlu zakupiłem dla mojej żony ulubione wyroby z wiśni i w tym Wasz produkt zwany" Konfitura z wiśni". Okazało się,że z konfiturą to one mają tyle wspólnego co ja ze śniegiem w Kotlinie Kłodzkiej. Sztucznie zagęszczony sok o nieznanym bliżej zapachu pozbawiony wiśniowego smaku. To był mój ostatni zakup Waszego produktu. No chyba,że coś się zmieni ?

cśśś

Ważne dla mnie jest to, że atmosfera u nich odpowiada, ale czy dbanie o prawidłowe stosunki między pracownikami jest teraz? Z góry dziekuję za odpowiedź

Kajotka

Skoro jestem zainteresowana ogłoszeniem to znaczy, że posiadam odpowiednie wykształcenie i wymagane umiejętności ;) Wiem z czym się wiąże praca na tym stanowisku. Chodziło mi raczej o zarobki, godziny pracy, przelozonych w tejże firmie..?

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 187 ocen.
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz