Opinie o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

pytający

Jak wygląda praca PH na własnej działalności czy umowa?Jakie zarobki i atmosfera.

Wojtek

Może ktoś powiedzieć jakie wynagrodzenie jest PH z własną działalnością? Dostałem propozycję pracy.

kemma - 2013-06-25 21:52:04 bruno - 2013-06-25 18:59:24 Często zmieniają się brygadziści, czy może ktoś powiedzieć dlaczego?Witam pojawiło się ogłoszenie na brygadzistę do stovitu napiszcie czy warto składać podaniewiesz co, nie wiem nawet, musisz spytać Agnieszkę

Nk

Boze dziewczyno co ty piszesz za bzdury dziewczyny z stovitu sa bardzo sympatyczne i wyrozumiale .a jesli ktos przychodzi do pracy i ma dwie le e rece to nic dziwnego ze dostanie odr. A ty w tych leginsach w panterke nic nie robilas tylko za chlopakami łaziłas.wiec od dziewczyn stalych śie odczep bo tyle ile one same zrobia np maszyny przestawiaja itd a wy agencja ciogle bzdury tu piszeszie jak byscie robil tak jak oni ze jedna robi za 10 bo komus sie niechce a swoje musza zrobic a wy tu ciogle glupoty na nie wypisujecie .

Aplikowałeś do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
kemma

bruno

Często zmieniają się brygadziści, czy może ktoś powiedzieć dlaczego?

nie zgadzam się co do płatności , nigdy nie miałam opóźnienia w płatności,

Witam Mam pytanie czy pracujecie po 8 godzin od pon do piątku czy w jakimś innym systemie

kibic

???????? - 2012-09-27 14:23:56 WITAM ILE ZARABIA U WAS KEY ACCOUNT MANAGER?Tyle co przedstawiciel w innej firmie :)

????????

WITAM ILE ZARABIA U WAS KEY ACCOUNT MANAGER?

nie przesadzajcie nie jest, tam aż tak źle :) zarobki może nie za wysokie ale każdy jest tam z własnego wyboru. Więc pretensje do siebie. Jakkolwiek by nie było i tak każdy bedzie uwazał ze jest źle :)

anonim - 2011-11-07 13:45:52 to nie praca,to syf i [usunięte przez moderatora].jest nowy kierownik,robi swoje rządy i lata i zdięcia robi jaki syf i brud tam jest ,bo pracownicy posprzątać nie mają kiedy ,bo tak [usunięte przez moderatora] muszą.... wstyd ,że taka firma a takie bagno jest Stovit to jedno bagno, poco robić jeszce zdjęcia?

anonim - 2011-11-07 13:45:52 to nie praca,to syf i [usunięte przez moderatora].jest nowy kierownik,robi swoje rządy i lata i zdięcia robi jaki syf i brud tam jest ,bo pracownicy posprzątać nie mają kiedy ,bo tak [usunięte przez moderatora] muszą.... wstyd ,że taka firma a takie bagno jest ===================================================== Jest nadzieja, że długo nie popracuje. Góra trzy miesiące, jak się zorientuje to sam odejdzie. Kolejny - dziewiąty.

pracownik - 2011-10-25 10:44:17 Śmieszą mnie takie opinie, jeśli kogoś zwolnili bo leciał w kulki albo jest za ambitny na prace na magazynie albo produkcji to niech zmieni pracę a nie narzeka jaki ten świat jest niesprawiedliwy - ile w końcu można płakać... ja zakład oceniam tak: stara buda, mentalność ludzi też stara i ciężka momentami do przejścia i zrozumienia... ale uważam że firma ma duże możliwości jeśli tylko znajdą się ludzie którzy zechcą się zmienić i podejść do pracy w normalny sposób a nie jak do obozu pracy... nikt nikogo nie trzyma tutaj na siłę. Warunki może nie są przyciągające bo firma może dużo nie płaci ale z drugiej strony nigdy nie miałem problemu ze spóźnieniem się wypłaty czy też nie pójścia mi na rękę w razie problemu. Reasumując Stovit nie jest firmą dla każdego - praca tutaj jest dość specyficzna. Ale myślę ze warto próbować - od tego jak to się mówi \ Pracowniku :) To stań na uszach, przestań trzepać rzęsami i weź się za wszystkich ślizgaczy jacy się Tobą zasłaniają. Wtedy atmosfera się poluźni i będzie można duuuużo zmienić. Inaczej sorki, zajadą każdego kto stanie im w drodze do Trwania. A czas ucieka :)

anonim - 2011-10-25 21:06:09 pracownik - 2011-10-25 13:08:18 Praca na pewno może się podobać, w jej trakcie dowiedzieć się możemy jak różne mogą być rodzaje przetworów owocowych, produkowane w opraciu o najwyższe światowe standardy. Atmosfera w pracy jest znakomita; stołówka bogato wyposażona, wybór z niej towarów na pewno nie jest wyborem między octem a musztardą. Pracowników tejże firmy dzielimy na fizycznych i psychicznych. Każdy z nich ma swoje jasno przydzielone zadania, z których wywiązuje się na ogół bez zarzutu; zarobki, jak na tę część Europy są można powiedzieć niezłe, firma potrafi także mile zaskoczyć, organizując pracownikom liczne imprezy integracyjne, stara się tym samym miło wypełnić czas. Pracujemy w systemie 3-zmianowym, chyba, że ktoś akurat nie może przyjść do pracy, wtedy trzeba go zastąpić - nadgodziny rozliczane są w towarach, bonach lub w inny sposób (bilety do kina, teatru, cyrku czy opery). Tyle z grubsza o samej firmie i ludziach w niej pracujących. Jeśli chcesz pozyskać cenne znajomości, zdobyć cenione na rynku pracy doświadczenie a także miło spędzić czas w towarzystwie sympatycznych ludzi- zapraszamy! Tylko Stovit! :D BZDURY !! ZARZAD SIE OSMIESZA TAKIMI WPISAMI! NAPISZCIE O SZAFKACH NA ODZIEZ KTORE STOJA POD PRYSZNICEM, BRUDNYCH SZATNIACH W ZIME PELNYCH WODY I SNIEGU, BRUDNE KIBLE, A DO ZARCIA CO PIATEK 2-3 DZIEMY HAHA RAJ ZYC NIE UMIERAC Serdecznie witamy dyrekcję na naszej książce skarg i zażaleń! Może w końcu wyciągniecie jakiekolwiek wnioski zanim [usunięte przez moderatora] tę bude ostatecznie kosztem pracowników!

;)

Pracowniku, siedziałeś sam i pisałeś te bzdury z domu, cy może miałeś niepodpisane wypowiedzenie i tworzyłeś to coś z pistoletem przy głowie. Gdzie i kiedy pracownikom zafundowano integrację, jeśli tak to jakiej grupie. Wrzuć fotografię szatni, placu czy samej firmy.... pogadamy, dlaczego pracownicy są agresywni, niemili dla siebie i zrezygnowani.

Śmieszą mnie takie opinie, jeśli kogoś zwolnili bo leciał w kulki albo jest za ambitny na prace na magazynie albo produkcji to niech zmieni pracę a nie narzeka jaki ten świat jest niesprawiedliwy - ile w końcu można płakać... ja zakład oceniam tak: stara buda, mentalność ludzi też stara i ciężka momentami do przejścia i zrozumienia... ale uważam że firma ma duże możliwości jeśli tylko znajdą się ludzie którzy zechcą się zmienić i podejść do pracy w normalny sposób a nie jak do obozu pracy... nikt nikogo nie trzyma tutaj na siłę. Warunki może nie są przyciągające bo firma może dużo nie płaci ale z drugiej strony nigdy nie miałem problemu ze spóźnieniem się wypłaty czy też nie pójścia mi na rękę w razie problemu. Reasumując Stovit nie jest firmą dla każdego - praca tutaj jest dość specyficzna. Ale myślę ze warto próbować - od tego jak to się mówi "w ryj się nie dostanie"

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 187 ocen.
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz