Opinie o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

inż.mot.

do pracy w tej firmie nie przygotowują żadne studia, to coś jak obóz przetrwania, ale doświadczenie bezcenne:)

inżynier motywator

proszę poczytać sobie wpisy powyżej i wyciągnąć stosowne wnioski:)

;)

nie radze pracowac w tej firmie na gotowalni jest nie sympatyczna kobieta jest tylko sama i ciagle sie drze! na innych zmianach tak nie ma wszystkie dziewczyny sa wporzadku. tylko ich tam zal sie robi ,robia z nimi co chca i sie pozniej smieja

j''''''''''''

jeszcze trochę to będziemy zarabiać nie 1200 a 0,00 czy pani dyrektor wie jak utrzymać rodzinę za 1200 raczej nie bo co ją obchodzi tylko potrafi zabrać ciekawe czy może spać spokojnie

Aplikowałeś do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
ojciec

(usunięte przez administratora)z produkcji śmieją się z nowych osób nawet nie ukrywając tego,taka panuje tam atmosfera,zapieprzasz 8 godz na akordzie z czego 15min przerwy co jest śmieszne,zaznaczam że przez ten czas nie ma mowy żeby usiąść tak więc powodzenia nowym pracownikom... dla nowych pracowników nie ma nawet szafek w szatni więc uważać trzeba żeby nikt cie nie okradł(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) żenujące warunki pracy, płace poniżej krytyki,(usunięte przez administratora) brak szatni i stołówki, można wymieniać bez końca, ogólnie firma z lat 70-tych ubiegłego wieku, (usunięte przez administratora) nie polecam

mam pytanie czy w stovit przyjmuja do pracy i jak czy przez agencje czy zaklad z gory dzieki

bałamut

tu jak na ogół teraz w Polsce. (usunięte przez administratora) , płace żałosne (z wyjątkiem prezesów). Bardziej pasuje do socjalistycznego "czy się stoi czy się leży", ale nie 2 tysiące tylko tysiąc się należy. Czasy "Solidarności" to przeszłość. Teraz jest zawiść i podkopywanie. Czyli "na Wschodzie bez zmian"

?

samochód -fiesta z kratką premia - to zależy jaki masz region towar sam się z hurt nie sprzedaje wiec trochę roboty jest by zrobić targety atmosfera- ogólnie luz jeździ jeden taki który ma niby pomagać a nic tylko kontroluje i miesza ale jest do przeżycia

?

Jaki proponują samochód, czy można wyrobić premię i jaka jest ogólnie atmosfera w pracy.

?

a co chcesz wiedzieć o pracy jako ph zadaj konkretne pytania co cie interesuje

?

kolego tez wybierasz sie na rozmowe w poniedzialek?? :)

?

Może ktoś napisać coś więcej na temat pracy w tej firmie jako PH.

?

zarobki ph ok 2200 -2400 netto od tego odejmujesz ZUS podatek dochodowy no i koszt tel bo jest po twojej stronie za auto służbowe płacisz w weekendy to co ci zostanie to twoja wyplata co do atmosfery jest spokojnie nie ma zbytniego ciśnienia ale kto by sie w sumie spinał przy takiej podstawie co do premii hm.... plany są dla wszystkich ph identyczne trafisz na slaby region to ciężko je będzie wyrobić

?

podbijam pytanie - 2013-07-10 09:05:25 w dużej części firm teraz trzeba założyć działalność bo pracodawcy się to bardziej opłaca czy coś. ja nie chcę zakładać, czy mam szansę dostać pracę w STOVIcie?Zarobki to ok 2500 netto na działalności (ale z tą działalnością to trzeba podpytać :D ), atmosfera jest różna i to bardzo różna, tak naprawdę wszystko zależy od kierownika jakiego się ma.

TAK, system 3 - zmianowy

nk.........

co ty wypisujesz kierownik to dobry człowiek znim wszystko idzie zalatwic a dyrektorka to się zobaczy ale poczekamy zobaczymy a na razie ona jest ok.

Kolo kola

Kolo, zapomnij o czymś takim jak logistyka czy planowanie. Ten zakład tkwi głęboko w początkach kapitalizmu i cel handlowy stoi wyżej nad planem produkcyjnym. Magazyn to największa trolownia w okolicy[usumięte przez administratora]

dziks

doskonale, posiadamy już wózki widłowe, teraz czekamy na rampę

Kolo

Ludzie, a ja funkcjonuje logistyka i planowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 187 ocen.
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz