Opinie o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Widziałem ze firma cały czas wrzuca ze poszukuje magazyniera. Ktoś wie czym to jest spowodowane? Nieodpowiedni kandydaci, słabe zarobki czy może coś innego ?

Rrrr
@Paweł

Najniższa krajowa, a robota ciężka

Barbara
@Rrrr

Czy najniższa krajowa to całkowite miesięczne wynagrodzenie na takim stanowisku w Stovit Groupie? Czy może dochodzą do tego jakieś dodatki płacowe? Są jakieś premie miesięczne/kwartalne lub jakieś bony świąteczne? :D

Robiii
@Paweł

Nie jest to najniższa krajowa, byłem w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej. Firma oferuje również premię miesięczną.

aga
@Robiii

to ciekawe czy byś ta premie miesieczna dostał

Paweł . K
@Paweł

Witam. Szukam pracy na wózku. Zastanawiam się nad złożeniem swojej oferty i bardzo bym prosił aby ktoś kto zna ten charakter pracy napisał coś na ten temat. Złośliwych opini typu ten taki czy owaki mnie nie interesują jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Interesuje mnie zakres obowiązków , godziny pracy i jeśli ktoś się odważy napisać również zarobki. Mniej więcej nie chodzi o konkretne przykłady. Jak z benifitami ? Żeczami dla pracownika. Proszę o info.

@Paweł . K

No akurat godziny pracy na wózku to miałeś podane w ogłoszeniu: zmiany 6-14, 14-22. Benefity też. Oczywiście nie wszystko się musi pokrywać z rzeczywistością, ale akurat godziny pracy to chyba powinny być prawdziwe.

Czy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownica

Tak, są dodatkowe pieniądze na święta.

Karola

Witam chciałabym złożyć papiery do firmy stovit, w związku z tym chciałabym zapytać jsk wyglądają tam zmiany, czy weekendy są wolne i jaka jest pensja?.

Balbina
@Karola

Praca ciężka, pensja najniższa krajowa, dwie zmiany 6-14, 14-22 weekendy wolne ogólnie to nie polecam.

Karola
@Balbina

Dziękuję za odpowiedź przemyśle to

Solkikion
@Karola

Firma zatrudnia brygadę więźniów z pobliskiego więzienia i będą zwiększać etaty w tym pionie także (usunięte przez administratora)

MadMax

Jakieś opinie na temat pozycji Specjalista ds. Eksportu lub ogólnie pracy biurowej w tej firmie? Z góry dziękuję

Aplikowałeś do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Beti

Może ktoś mi napisać czy na produkcji nosi się czepki? Pozdrawiam

anna
@Beti

tak

Beti
@anna

Dziękuję

rolex

Witam, zastanawiam się nad pracą w tym zakładzie na stanowisku operatora wózka widłowego. Może ktoś z Was wyrazi opinię czy w ogóle warto :P Jak z atmosferą, obowiązkami i zarobkami?

Magazyn
@rolex

Firma już chyba z pół roku szuka kogoś na to stanowisko, wiec zastanów się dlaczego. Gdyby były dobre zarobki, fajna atmosfera, to by nie szukali ludzi od kilku miesięcy.

bongogh

Co do rozmowy kwalifikacyjnej nie mam zastrzeżeń. Wszystko jasno przedstawione, co do obowiązków pracownika w pracy, benefitów i wynagrodzenia. Co do proponowanego wynagrodzenia, a konkretnie jego wysokości - powiem tyle, że na kasie w którymkolwiek z dyskontów oferują o kilkaset zł więcej. To tyle. Jako praca dla osoby młodej studiującej zaocznie lub bez wykształcenia na początek może na jakiś krótszy okres czasu być. Ale ogólnie to jest kiepskie wynagrodzenie, szczególnie przy dzisiejszej drożyźnie i inflacji (usunięte przez administratora)

Kamil

Hmm z czego w tym momencie się śmiejesz? Dodałeś nieco dziwny dla mnie komentarz, więc może zechcesz sprecyzować czego dokładnie on dotyczył? Będzie mi bardzo miło, jak odniesiesz się do niego bo aktualnie mógłbym przecież źle coś zrozumieć a myślę, że każdy wolałby tego uniknąć.

@bongogh

Tak biedra daje wiecej

Barbara
@Andrzej

Cześć Andrzej, czyli na ile dokładnie można liczyć w Stovit Groupie? Ile wynosi wynagrodzenie?

Ala
@Barbara

Najnizsza krajowa

Ola

@zenek czemu tak wyszło?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

zenek

Dyro obiecywał w tamtym roku na niebieskiej złote góry,a wyszła wielka śmierdząca kupa!

Buka

Atmosfera taka ze czlowiek caly miesiac zapeiprza na nich i nawet premi nie dostanie wstyd.

Wiele firm zmaga się obecnie z zachorowaniami swoich pracowników na Covid 19,a jak wygląda sytuacja w firmie stovit?

Wyzysk

Atmosfera ciężka, bardzo dużo roboty, skakanie od maszyny do palety dźwiganie natłok obowiązków praca bardzo ciężka fizycznie w porównaniu do innych produkcji, gdzie kobiety przeważnie są na lżejszych stanowiskach. Starsze pracownice niemiłe, wulgarne, szukają byle pretekstu aby się wyżyć, pensja bardzo marna. Nie polecam firmy Stovit , zdecydowanie nie ma tu dobrej atmosfery tylko stawia się na to żeby jak najwiecej wykorzystać pracownika (mordownia).

Witam,chcę złożyć cv do firmy. Na jaką atmosferę mogę liczyć ? Praca jest tylko na rano i popołudniu, jakieś weekendy czy nadgodziny? Jaka płaca?

Sławek

Serio?nie popełniaj tego błędu.

Kermit

Tu w stovicie jest jak w kinie,światło gaśnie wszystko ginie.

aaaaa

Gdzie są posiłki regeneracyjne dla pracowników?

Rysiu
@aaaaa

Nie ma!

Czy wiecie coś o jakiejś ofercie pracy w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

Izabela

@jop, dzięki, że piszesz konkretnie. Powiedz, a co z premią? Widzę w ogłoszeniu o pracę dla koordynatora magazynu, że obiecują premię zadaniową. Ile da się wyciągnąć?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Jaś

Ci co potrafią tam gadać nic nie potrafią robić :) Ci co potrafią i robią nie potrafią się przed tymi co mówią obronić . Czyli lepiej znać biznesowy wtedy długo tam popracujesz :)

@Jaś

A czy z biegiem lat przepracowanych w firmie STOVIT GROUP można liczyć na awans? Jaka jest ścieżka awansu w tej firmie?

Romek

W obecnej sytuacji biorąc pod uwagę aktualny układ sił to tylko Łacina:)

jakaja

Jak zaczniesz tam pracować, przekonasz się, że słowo "biznesowy" w tej firmie to groteska. Ten przybytek ma z profesjonalizmem tyle wspólnego co Korea z Australią...

Lobo

Witam, kak wygląda praca na magazynie i czy są 3 zmiany od pon do pt? Pozdrawiam

Yeah bunny
@Lobo

Sa 2 zmiany, praca zalezy jaki magazyn sa 2. Jeden praca na dworzu deszcz, snieg mroz, drugi smrod, brud, ubóstwo. Sa skrajne ale jedno sie na nich nie rozni...i tu i tu praca ponad siły i wyzysk. Oczywiscie nie mozna zapomniec o wspaniałym przeterminowanym deputacie w postaci dzemow po którym 2 dni z kibla nie wstaniesz.

Czaruś

@Buka1410 W firmie która jest wymagającym pracodawcą nie każdy może się utrzymać!

evi
@Czaruś

Hahaha proponuję przejść sie i zobaczyć jak zakład wygląda i spędzić jeden dzień z tymi ludźmi... Jesli co chwilę ktoś się zwalnia, to musi być ku temu przyczyna... A nazywanie siebie "wymagającym pracodawcą" jest śmieszne biorąc pod uwagę to, co proponujecie. Rozwalone krzesła, śmierdzące toalety, kompletny brak współpracy między działami i kiepską atmosferę. Pracowałam 3 miesiące i po pierwszym już szukałam innej. A nieudacznikiem można nazwać kogoś kto w tak fatalnych warunkach zechce pracowac kilka lat... Brak szacunku do samego siebie.

Łukasz
@evi

Rzeczywiście panuje, aż tak duża rotacja wśród zatrudnionych pracowników? Ciekawi mnie, czy w Twojej ocenie wpływa to na jakość wykonywanej pracy? Przedstawione przez Ciebie informacje są niepokojące, patrząc z poziomu potencjalnego pracownika, dlatego mam prośbę, abyś rozbudował swoją wypowiedź, podając konkretne przykłady wspomnianych przez Ciebie sytuacji.

@Czaruś

Wymagający pracodawca uśmiałam się. To co zgromadziłam dla inspekcji pracy napewno by odmienilo twoją opinię

@evi

Zgadzam się z Tobą w 100%

buu
@Czaruś

Utrzymać? Tam nikt nikogo nie zwalnia, ludzie sami uciekają i firma z pewnością nie jest wymagająca... Atmosferę robią ludzie a Ci pozostawiają wiele do życzenia. Każdy nowy odchodził z ulgą. Warunki pracy fatale, budynek do remontu, niewłaściwe traktowanie.

Helena
@buu

A zatem należy stwierdzić, że sytuacja w STOVIT GROUP rzeczywiście nie przedstawia się najlepiej. Atmosfera to na prawdę bardzo ważny element pracy, ponieważ sprawia chociażby, że lepiej wykonujemy powierzone nam obowiązki. Będę wdzięczna, jakbyś napisała jeszcze coś więcej odnośnie warunków zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. I co masz konkretnie na myśli, mówiąc, iż niewłaściwie traktuje się tam pracowników? Podaj jakieś przykłady.

nika
@Helena

chociażby nie mówienie prawdy na rozmowie o pracę co do wykonywanych obowiązków, brak wspópłpracy między działami, opryskliwość, podnoszenie głosu na pracowników. Jeszcze wymieniać?

@nika

Twoje obowiązki były zupełnie inne niż te, które pracodawca przedstawił Ci na rozmowie kwalifikacyjnej? Może mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia, które pracownikom oferuje firma STOVIT GROUP? Informacja na ten temat na pewno pomoże wielu osobom.

buu
@Łukasz

tak, panuje taka rotacja. I oczywiście wpływa na pracę, bo nowy pracownik nie jest wciągnięty i mus się uczyć.,.. A jak się nauczy to ucieka. Zresztą inne działy się sa nastawione na współpracę dlatego tak to wygląda.

Staruch

Oj gdzie są te dobre stare czasy - zostały tylko stare nie wymalowane do dziś ściany i dębowe schody :)

Czy pracownicy zatrudnieni obecnie w firmie STOVIT GROUP odczuwają w jakiś sposób ostatnie zmiany, które wprowadziła aktualna władza? Z Twojej wypowiedzi wynika, że aktualnie praca w tym miejscu przestaje być atrakcyjna, dlatego też chciałbym, abyś wymienił konkretne aspekty, które w Twojej ocenie zmieniły się na gorsze.

Hit

Dokładnie w punkt ta firma to smieszny produkcj ktorym niema kto zarzadzac. W firmie nie ma leadera z prawdziwego zdarzenia tylko poganiacze z biczem. Produkcja to jakis relikt przeszłości, zamiast zainwestowac w sprzet to robia jakies remonty niepotrzebne nikomu. Jak dalej tak pojdzie to bedzie tam pracowac tylko " stara gwardia" zatrzymana w czasach PRL, odradzam kazdemu prace na produkcji.

User

Zaśpiewajmy sobie piosenkę na temat ... bez mówienia za dużo : lata 30 lata czterdzieste lub (usunięte przez administratora) - Wolna Grupa Bukowina - Majster Bieda Dalej nie ma sensu mówić

@User

Nie bardzo rozumiem kontekst Twojej wypowiedzi. Możesz sprecyzować, co chciałeś przekazać swoim wpisem? Nie chciałbym go źle zrozumieć, dlatego pozwoliłem sobie poprosić Cię o wyjaśnienie. Mam nadzieję, że to zrobisz.

a hoj z wami wszystkimi
@User

Praca w tej firmie jest jak wakacje na planecie Wenus, wysoka temperatura i kompletny brak atmosfery. Jest określona grupa pracowników posiadająca bliżej nieokreślone kwalifikacje i reszta stanowiąca uzupełnienie kadry. Można narzekać na zarobki i czuć się niedocenionym. Niewątpliwie zaplecze socjalne dla pracowników pozostawia wiele do życzenia, ale cały czas trwają prace remontowe. A Hiszpan nie jest inwestorem tylko kontrahentem. Natomiast organizacja samej pracy i postawa szefów może zdecydowanie zniechęcić nowych pracowników. Dla przykładu we FROSTA tylko zarobki są na poziomie, a cała reszta do bani!

@a hoj z wami wszystkimi

Szkoda że nie masz o firmie dobrego zdania. Jestem ciekaw czy osoby bez doświadczenia mogą tam liczyć na jakieś kursy i szkolenia wdrażające do pracy? Nie napisałeś nic na ten temat, mam nadzieję że odpowiesz.

nika
@Michał

Ja mogę odpowiedzieć. Pracownik nie może liczyć na tam ŻADNE szkolenia. Personel nieprzyjemny, przełożeni się wykręcają się brakiem czasu, a współpraca między działami jest na najniższym możliwym poziomie.

Buka1410

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w firmie Stovit kilka lat. Proszę omijać to miejsce szerokim łukiem. Marne zarobki, wyzysk, tragiczna atmosfera, stosunek przełożonych do pracownikow godny pożałowania. Donoszenie i mówienie nieprawdy na pracowników z innych działów. Warunki sanitarne, bhp koszmar, że o biurkach czy krzesłach nie wspomnę bo to chyba uchodzi w tej firmie za dobra luksusowe.

LL
@Buka1410

Po co tam tyle siedziałaś a teraz wylewasz żale? Zrób rachunek sumienia.... Czytałam dziś z ciekawości opinie kilku pracodawców i zrozumiałam właśnie iż na tym portalu w 90% wpisują się sami nieudacznicy życiowi którzy wylewają swoje żale za to jak są beznadziejni. Siedzą latami a gdy odejdą ze złości że ktoś się na nich poznał wypisują bzdury... Nie znajdę opinii która byłaby pomocna do podjęcia decyzji w temacie złożenia aplikacji. Skąd taki wniosek? Kilku pracodawców znałam od środka a opinie wszędzie są na tym samym niskim poziomie i idą w tym samym kierunku. Chyba nie oto chodziło założycielowi ...

jakaja
@LL

Często ludzie siedzą na stanowiskach licząc na poprawę... czasem nie moga znaleźć nic na podobnym poziomie płacowym albo mają trudną sytuacje i nie mają wyjścia... Osobiście wytrzymałam w Stovicie kilka miesięcy i uciekłam gdzie pieprz rośnie!

@LL

To jest przestroga dla innych żeby tam nie pracowali. Rachunek sumienia to mogę w kościele zrobić. Pracowałam tam tyle lat bo sam swój zawód lubiłam i lubię. Czułam się odpowiedzialna za moje obowiązki i nie rzucam pracy po kilku miesiącach. Ale to co jest w tej firmie to już osiągnęło dno.

Helena
@Buka1410

Zauważyłam, że bardzo aktywnie uczestniczysz w bieżącej dyskusji, co oczywiście jest godne pochwały. Martwi jedynie to, iż masz tak niepochlebne zdanie na temat STOVIT GROUP jako pracodawcy. To firma z bardzo bogatą tradycją, a zatem można byłoby przypuszczać, iż dobrze się w niej pracuje. W dalszym ciągu na pewni wiele osób będzie chciało tam aplikować. Powiedz wobec tego, czy nowe osoby od razu podpisują umowę o pracę, czy zlecenie?

boo
@Helena

Tak, dają umowę o pracę ale to jedyny plus. Firma utrzymuje się tyle lat na rynku tylk odlatego że oszczędza na pracownikach i wyposażeniu produkcji, ale się nie rozwija. Podejrzewam że gdyby hiszpanie nie zainwestowali, już dawno by padła.

@boo

Długoterminowa umowa o pracę to duże udogodnienie dla osób, które cenią w pracy stabilność i bezpieczeństwo. Nie napisałeś nic o wynagrodzeniu. Na jakim jest poziomie i czy pracodawca zapewnia premie lub inne pozapłacowe dodatki? Możesz o tym wspomnieć?

JuzJakisCzas

Jestem pracownikiem firmy od dłuższego czasu. Co do traktowania ludzi dziwią mnie te opinie które mam okazję tu przeczytać. Nie zauważyłem tego typu zachowań.

jj
@JuzJakisCzas

Jaki dział?

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 187 ocen.
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz