Opinie o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOVIT GROUP Sp. z o.o. w Bydgoszcz

kłamca

Super firma, podwyżka w tym roku oczywiscie tylko najniższa krajowa, ale wazne ze dla dyrekcji i prezesa jest. (usunięte przez administratora)

Piotruch
@kłamca

Lata tu pracuje i jeszcze nie wymyślili żeby ludzie mieli na różnych stanowiskach zróżnicowaną wypłatę. Pewnie 90 procent ludzi nie myśli o rozwoju w pracy tylko byle jakoś zleciało do tej emerytury. Nowi przychodzą na chwile i odchodzą przykra sprawa ..

@kłamca

A była też podwyżka obiecana osobom nawet na niższych posadach? Ktoś o tym mówił np. z powodu inflacji, czy to były tylko oczekiwania ludzi bez żadnych zapewnień?

Warto było by przestrzec przyszłych pracowników o paru rzeczach które są nie dopuszczalne w tej firmie: Mi najbardziej nie odpowiadało to że nie można mieć zwykły butelki wody do napięcia się pod "ręką". Są do tego specjalne punkty ale żeby odejść od taśmy to ktoś musi zastąpić więc mimo wszystko wypija się znikomą ilość wody w ciągu 8 godzin. Każdy przeciętny człowiek w ciągu 24 godzin powinien wybić tych litrów 3 litry. Aż strach pomyśleć co jest latem. Kolejną rzeczą jest hałas który mimo że jest w normie przeszkadza w znacznym stopniu w komunikacji. Nawet kiedy prosiłam o korki zostało mi to odmówione przez brygadzie. Cytuję "tu się nie nosi korków" Na hali nie ma też wentylacji mechanicznej. Która pomogłaby w oddychaniu nie zawilgoconego powietrzna.

Leo
@Kasia

W innych zakładach także nie można mieć butelek z piciem i to produkcja spożywcza i inna produkcja przemysłowa.Pozdrawiam

Natalia
@Leo

A jakieś dystrybutory z wodą? Może w ten sposób udałoby się rozwiązać problem. Czy możecie dać znać czy rotacja pracowników jest duża? Szukam pracy, ale chciałabym coś stabilnego. Na dłużej

Maciej
@Natalia

Powiem tobie że rotacja jest spora w mojej subiektywnej ocenie. Jak nie oczekujesz zbyt wiele od życia to jest idealne miejsce. Niema sensu bycie operatorem np. wyparki bo płaca jest ta sama co pakowacz. A obowiązki gotowacza to o wiele więcej niż włożenie paru słoików do papierowej tacki. Przyjdziesz tu do pracy to się przekonasz nikomu nie ufać i się nie wykazywać inicjatywy. Najlepiej być na taśmie a płace najniższą i tak będzie.

Zainteresowana

Złożyłam papiery na stanowisko biurowe, ale jak się naczytalam tych opinii to mam obawy, jest aż tak źle? Czy tylko na produkcji są takie problemy

@Zainteresowana

(usunięte przez administratora) . Proszę przyjsc na spotkanie a przekona się Pani, że jest inaczej.

@Kris

Składałam na stanowisko laborant pracownik administracyjny. Jakie są szanse na jakikolwiek kontakt z Państwa strony.

@Zainteresowana

Hej, no i jak? Jak rekrutacja? Firma odezwała się po złożeniu CV? Czy były rozmowy rekrutacyjne, ile ich było, o co na nich pytali? Interesuje mnie jak wyglądał kontakt z rekruterem. Można poznać jakieś detale?

Kamila

Powiecie czy przedstawiciel handlowy jeździ samochodem służbowym? W ogłoszeniu nie napisali nic na ten temat i zastanawiam się czy wymagają pracy na własnym sprzęcie. Ktoś może coś wie w jakiej wysokości można wyciągnąć premie na tym stanowisku?

M
@Kamila

Firma daje wózek widłowy albo rower do jeżdżenia

Aplikowałeś do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Julia

Cześć, w ogłoszeniu na pracownika biura obsługi klienta napisali, że wymagają umiejętności analizy danych. To jakieś potoczne stwierdzenie czy faktycznie trzeba znać metody analizy w Excelu? Albo w Pythonie czy SQL, bo i z tym się spotykałam, jeśli chodzi o wymogi.

Lucy

Witam. Jak się pracuje na produkcji?

Poszukujaca

Dzień dobry, mam pytanie jak wygląda praca w biurze chodzi o atmosferę?

bet
@Poszukujaca

Zależy jakie stanowisko

poszukujaca
@bet

obsługa klienta

były

Kompletna niekompetencja " biura" . Co miesięczne pomyłki w naliczaniu pensji i ginące dokumenty. Ze strony zarządu tylko obiecanki, na spotkaniu z pracownikami monolog prezesa i dyrektora, a próba dyskusji gaszona z nieukrywaną złością

@były

O dużo się mylą? Ktoś to później weryfikuje i wyrównuje czy jak to jest?

@były

Ciekawe, ale chyba nie bylismy na tym samym spotkaniu. Była możliwość rozmowy, ale mało kto skorzystał.

Wiecie może, czy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Joanna

Powiesz jak ten staż wygląda? Ile miesięcy trwa? Czy po stażu mozna liczyć na dalsze zatrudnienie w firmie?

Ela

Czy na stanowisku GOTOWACZ mogą pracować kobiety?

Alicja
@Ela

dlaczego nikt nie odpowiedział? milczenie ma być wymowne? A ktoś coś wie w ogóle o pracy na tym stanowisku w firmie i opisze? proszę o to, bo sama ciekawa jestem jakie zastrzeżenia mogłyby tu być w związku z pracą kobiet.

Kadrowa
@Alicja

Dzień dobry, odpowiadając na pytanie @Ela i @Alicja - na tym stanowisku jak najbardziej mogą pracować kobiety.

@Ela

Pracują

Klient

Ostatnio Wasze produkty są karygodne, drzemy coraz gorszej jakości, konfitury sama galaretka. Zaślepiacie oczy ładnym słoiczkiem i etykietą a w środku coraz więcej konserwantów i zero dobrego produktu.

Basia

Kupiłam 3 butelki kompotu truskawkowego tej firmy i 2 okazały się spleśniałe. Odradzam każdemu!!

@Basia

Przecież możesz je oddać na reklamacje jak masz paragon. To pewnie wcale nie wina firmy tylko złego przechowywania w sklepie. Sprawdziłaś termin ważności?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie STOVIT GROUP Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

rick

Bardzo słabe zarobki na start, jako operator wózka widłowego zaoferowano mi 3300 brutto na start

@rick

Zgodziłeś się ? Wiesz ile z czasem byś więcej zarabiał ?

Chemiko

Nie polecam tego miejsca warunki pracy przechodzace źle skalę a starsi pracownicy obgadują jak tylko mogą nie pozdrawiam serdecznie kierownika produkcji głupio mądry buc wiedzący wszystko

bob
@Chemiko

Dokladnie,lepiej omijac to miejsce,marne zarobki,kadra mentalnie zatrzymana w czasach PRL,mimo ze to stosunkowo ludzie młodzi,nie polecam!

gigi
@bob

Nic dodać nic ująć...

@Chemiko

Skąd wiesz że obgadują? Słyszałeś o tym od kogoś, czy sam byłeś świadkiem? Wiesz, tak się zastanawiam czy nie jest tak wszędzie... ;)

@Chemiko

Masakra,wszystkich najlepszych ludzi pozwalniali,albo sami ludzie im pouciekali,widząc ich chore podejście.

Seba
@Chemiko

Podobno cyklop nie jest już kierownikiem na MS,i dobrze ten to się do niczego nie nadawał,ciekawe tylko czy okularnik Kermit jeszcze tam jest,leser jakich mało,ale skoro firma takich toleruje to trudno

Kogut???

Alicja
@Seba

Wszyscy w firmie macie takie fajne pseudonimy czy tylko wybrańcom przysługują? ;)

Seba
@Alicja

Jeden miał nawet ksywę leniwiec,eh to były piękne czasy...

marcinoo

powiecie mi ile można tutaj zarobić bo widzę, że szukają? jest jakiś system premiowy? Dzięki i pozdrawiam

DarkWarrior
@marcinoo

Człowieku jeżeli masz jakąkolwiek godność omijaj to miejsce z daleka.

Bydgoszvz
@DarkWarrior

Chciałam złożyć tam papiery, ale nie mogę znaleźć pozytywnej opinii

DarkWarrior
@Bydgoszvz

I nie znajdziesz. Nie bez powodu znajdujesz same negatywne opinie.

Lajla

A pan pracuje?

Dark Warrior
@Lajla

Nie, leży i patrzy na sufit. Lubię takie płytkie pytania

Marcinoo

a jaka kasa?

Dark Warrior
@Marcinoo

Kasa słabiutka, raczej marne szanse na jakieś wielkie podwyżki. To co wywalczysz na początku to masz i nic ponad to. Generalnie firma raczej dla poczatkujących pracowników.

@Dark Warrior

Nawet po okresie próbnym nie można dostać małej podwyżki? Przecież nie można pracować przez kilka lat za te same pieniądze. Nawet inflacyjnych podwyżek nie dają?

Praktykant
@Michał

Podwyzka jest jak najniższa krajowa idzie do góry

Alpania
@DarkWarrior

Dokładnie nie znajdzie się pozytywu, umowa po 10 dniach, zgłoszenie do ZUS po interwencji mało tego pijany dyrektor produkcji dzwoni w weekend i wielce się rzuca

keneku

Kupiłem waszą "konfiturę" z wiśni. Noooo, jeśli to jest w ogóle konfitura to ja zmieniam płeć !!!!!!!!!!!!! Jakiś KIT z żelatyny bez cukru, jeden kwas. Czy wy wiecie co to konfitury?????????///

Konfitura
@keneku

Chyba jakiś żart.. Ja kupuję akurat konfiturę wiśniową stovit non stop jest przepyszna, bardzo dużo owoców!!! Czarna porzeczka tez pycha same owoce. Innej firmy nigdy nie kupię

Jola65

Czy zakład zadbał o pracowników na święta?

@Jola65

Ja też jestem ciekawy czy dali coś na święta. W ogóle są jakieś dodatkowe benefity? Masz na ten temat info?

Łafar
@Michał

Tak dali pieniądze na święta

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do STOVIT GROUP Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 30 września.

Lessi

Prowadzona jest ciagle rekrutacja, bo nikt nie chce przyjść do tego (usunięte przez administratora) pracować za te marne grosze.

Ed

Nie!

Dzień dobry, czy jest ktoś w stanie napisać na ile zmian pracuje się na stanowisku: Technolog - Laborant?

KADRA

Bydgoszcz, dnia 14 lutego 2020 roku INFORMACJA Stovit Group sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (zwana dalej: „Stovit Group”), mając na uwadze treść wypowiedzi zawartych w komentarzach na portalu Gowor, odnoszących się do Stovit Group, niniejszym oświadcza, że działając w obrocie prawnym jako przedsiębiorstwo produkcyjne, a także solidny pracodawca, jest podmiotem otwartym na konstruktywną, merytoryczną i zasadną krytykę. Stovit Group nie będzie jednak akceptować obraźliwych treści umieszczanych we wpisach internetowych (w tym anonimowych - bez prawdziwego podpisu imieniem i nazwiskiem), które uderzają w wizerunek spółki, ale przede wszystkim innych pracowników Stovit Group, w tym kadry kierowniczej oraz osób zarządzających spółką. Należy podkreślić, że zachowanie wykraczające poza standardy wolności słowa i swobody wypowiedzi w przestrzeni internetowej, uderzające jednocześnie w dobra osobiste Stovit Group oraz pracowników spółki, jest działaniem bezprawnym, a w konsekwencji nie korzysta z ochrony przewidzianej przepisami prawa. Mając na uwadze obraźliwe, bezprawne, a przede wszystkim niezgodne z prawdą treści umieszczone na portalu Gowork, firma Stovit Group zmuszona jest podjąć stosowne działania przewidziane przepisami prawa, w tym zmierzające do obrony ww. dóbr osobistych, ustalenia osób odpowiedzialnych za niezgodne z prawem zachowania, a także zaniechania bezprawnych naruszeń. Co istotne, obraźliwe i nieprawdziwe treści skierowane wobec Stovit Group, umieszczone na portalu Gowork, mogą doprowadzić do wyrządzenia szkody, którą osoba odpowiedzialna za jej powstanie, zobowiązana będzie naprawić, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. Tylko dla porządku należy w tym miejscu wskazać, że zgodnie z treścią art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, podmiot, którego dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, a w razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w Kodeksie cywilnym podmiot ten może również żądać zadośćuczynienia pieniężnego. Nadto, jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych (art. 24 § 2 Kodeksu cywilnego). Katarzyna Walczak Specjalista ds. personalnych

Pezot
@KADRA

Ty tak sama czy Ci kazali ?

Na pohybel wam wszystkim !!!
@KADRA

Konstytucja gwarantuje swobodę wypowiedzi w każdej formie jeśli nie są obrażane uczucia religijne innych ludzi. Jest najwyższym prawem w Polsce i zasłanianie się jakimiś ustawami nic tu nie da. Natomiast dyrektywa unijna wyraźnie zabrania podawania informacji niepełnych lub nieprawdziwych w celu zastraszenia lub zmanipulowania opiniotwórców. Zależy mi na dobru naszej firmy więc przejrzyj przepisy zanim władujesz nas na minę.

lolo
@Na pohybel wam wszystkim !!!

Tym bardziej, że nikt nie atakuje nikogo z imienia i nazwiska, tylko wyraża ogólną opinie o sytuacjach które miały miejsce. Gdyby coś było niezgodne z prawem, administratorzy by to usuwali na bieżąco. Opinie są tu wystawiane celem zwrócenia uwagi na nieprawidłowe zachowania w miejscu pracy, może warto zwrócić na to uwagę, dla poprawy jakości pracy. Pozdrawiam

hebrajcyk
@KADRA

gorzej, jak w sądzie wyjdzie, że to prawda

Akwarysta
@KADRA

Szanowna KADRO, stare góralskie przysłowie mówi: na złodzieju czapka gore. Pracowałem bardzo krótko w tej firmie, porzuciłem nawet całkiem fajne stanowisko w globalnym Korpo dla obiecanek Pani Prezes, wniosek najgorszy regionalny pracodawca. Oszukujący w imię planu i zysku pracowników i kandydatów, byle tylko wyrobić zobowiązania. Stovit/ Octownia FORDON to jedna z wielu fieremek w Regionie zarządzanych na zasadach kolonistycznych: praca ponad siły za niewielką gratyfikacją. Odradzam...

Zostaw merytoryczną opinię o STOVIT GROUP Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOVIT GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOVIT GROUP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOVIT GROUP Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 187 ocen.
  • Transportowa 4
    85-790 Bydgoszcz