Opinie o Eden Springs w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eden Springs. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs w Gdańsk

eden

Jutro 30 kwietnia.Ciekawe czy koordynator marta z Gdańska zajęła sobie kolejkę w Urzędzie Pracy ????

marta
@eden

Nie została wpuszczona do Urzędu Pracy.Obawiali się że pozarywa krzesła w poczekalni :))

Urząd Pracy.
@marta

Zostały zainstalowane wzmocnione krzesła, także zapraszamy.

Czy Eden Springs narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

pppp

Szukasz zatrudnienia? Odpuść sobie.

marta

Eden,firma która nie posiada absolutnie żadnych zalet. Jest tylko ukierunkowana na jak największy wyzysk pracownika. Dramat. Jak można zwolnić za jednym strzałem 150 osób. Momentalnie okazali się niepotrzebni....?

Urząd Pracy

Oby jak najdlużej eden w Gdańsku szukał chętnych do pracy.Może ludzie przeczytają wpisy i się zastanowią.I wyciągną wnioski że nie warto temu pracodawcy poświęcać swój czas. Życzę wszystkiego nie najlepszego dla koordynatora marty w Gdańsku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eden Springs. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Nikos

Zaczęło się Eden zwalnia niewygodnych a kordynator się śmieje i przyczynia się do tego mają gdzieś pracownika.

xxx
@Nikos

Przyjdzie czas i na nia.Ten sie smieje kto sie smieje ostatni.

Urząd Pracy.
@Nikos

Ciekawe kiedy pójdą ci na górze,po rozum do głowy i ściągną marcie ten uśmiech z twarzy.

!!!!!!

Koniec miesiąca zbliża się wielkimi krokami.Może tym razem koordynator marta dostanie wypowiedzenie.Trzymajmy kciuki :))))))

pppp

Podobno w Gdańsku został tylko jeden magazynier.Ciekawe kiedy znajdzie czas żeby pójść na urlop, nie wspominając jak zachoruje itd. Drugiemu pani dyrektor marta pomogła się załapać na grupowy pakiet zwolnień. Koledzy i koleżanki, jest na innych oddziałach w Polsce?

realista
@pppp

Eden się tym nie przejmuje. Nie ten to będzie następny.Mają gdzieś pracownika.Koordynator w Gdańsku już się postara żeby zapomniał magazynier o urlopie. Dyrektorka marta potrafi zmobilizować (zastraszyć) do pracy. Tym bardziej teraz w dobie koronawirusa.Zresztą tak samo działa jak ta zaraza, po cichu a skutecznie.

PSPSSP

Co słychac w Gdańsku?Dalej koordynatorem jest ta (usunięte przez administratora) ?

xxx

Zauważylam że po pewnym czasie dziwnym trafem znikają z forum niewygodne komentarze.

Życzliwy

W Gdańsku siedzi kordynator i asystent na (usunięte przez administratora) po co pytam się. Czy w innych oddziałach też tak jest lepiej zwolnić kierowcę

Mateusz

@nikos serio aż tak zwalniają ?

Życzliwy

Za to co zrobił zarząd w Gdańsku nie powinni pracować już dawno a pracują i wciągają firmę w długi

Aleksander

@Chętny, sądzę, że kwestia zarobków jest dość indywidualna, może zależeć od wcześniejszego doświadczenia, czy takie masz? Planujesz zatrudnić się w firmie? Napisz proszę, czy przesłałeś już CV. Interesuje mnie także przebieg rekrutacji, czy ten proces jest wieloetapowy? Czy od pierwszych dni w firmie można liczyć na umowę o pracę? Czekam na Twoje odpowiedzi.

Miejscowy

Czy to prawda że koordynator pozbywa się starych pracowników żeby obsadzić swoimi ludźmi magazynier to szwagier

Chętny

Ile można zarobić jako pomocnik kierowcy,czyli konwojent?

Aleksander

@Bart widzę że miałeś styczność z firmą Eden Springs, może powiesz coś więcej na temat pracy? Byłeś zadowolony z warunków płacowych? Jak wyglądały relacje z szefostwem i innymi pracownikami? Każda szczera opinia jest bardzo pomocna dla ludzi którzy zastanawiają się czy warto się tu zatrudnić.

Bart

Niestety nie polecam ciężka robota co chwilę tylko nosisz i nosisz a dla odmiany masz piętra. Szkoda czasu

edek

Widac ze Wasz nowy koordynator nie jest skoordynowany z edenem wspolczucia

Miejscowy

Szkoda Twojego czasu , samochody bez aktualnych przeglądów a koordynator karze jeździć ... mobbing , upomnienia itp

Hmmmm

Mam pytanko widzę że są ogłoszenia na kierowcę do Gdańska możecie coś napisać więcej. Jak praca jak pensja itp. Dziękuję z góry

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eden Springs?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs?

Eden Springs