Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

LuckyBlast

Kiedy kończy się przestój?

Mm
@LuckyBlast

12 lipca ale tak jak Rocher pracuję już od 5 lipca to zależy od działów

Pracown1k

Mimo różnych opinii wybrałxm się do pracy w tym miejscu. Beznadziejna organizacja. Agencje dbają tylko o to by same napchały swoje kieszenie przez licznych chętnych, a pracy brak jak i wprowadzenia. Szkolenie BHP? HAHAHA. Co to takiego? Odpowiedz na kilka pytań według swojej intuicji. Chodzenie 2 razy w tygodniu i to na telefon gdzie ostatecznie i tak nie mają dla ciebie pracy więc czyścisz maszyny dla zajęcia rąk jak już się pojawiłxś przerzucając z miejsca na miejsce. Dramat. Nie mam pojęcia jak niektórzy nabijają 5k miesięcznie, tam się nie da. Chyba że robisz 24/7. Nie wiem jak jest obecnie ale niedawno były umowy z miesiąca na miesiąc. Chociaż z wypłatą nie było problemu :)) Nie rozważyłxbym ponownej pracy w tym miejscu nawet po latach.

Ile mniej więcej zarabia operator przez Ferrero?

Ch
@Marcin

3000 do ręki

Kkk
@Ch

A jak mam nie ukończone 26 lat to też 3 tyś??

Dżonny
@Ch

3200zł to ja biorę przez firmę zew i nie jestem rządnym operatorem

Teddy
@Dżonny

Tylko wynies pozamiataj i najbardziej uwalony

Blondi

Mam zapytanie chciałabym zacząć pracę przy pakowaniu gdzie można składać cv

@Blondi

Jedź do Ferrero w Belsku i do biura leasing team i tam poproś o papiery do pracy i zaraz dadzą Ci skierowanie na badania. Ja dziś też byłam tam po papiery ;-)

Matti
@Nula

A jak tam dojechać po dokumenty gdy się nie ma auta, a jest się spoza Belska?

Rt

Autem możesz

Dojazd autobusem pracowniczym

Misiek

Rowerem, taksówką, hulajnogą,pieszo.

Kamila

Pracuję już 2 tydzień kiedy mogę się spodziewać umowy przed Ferrero?

Emma
@Kamila

Za 2 lata a nie za 2 dyg.

Hfer
@Kamila

Jeśli bd dobrze naskakiwac to może za rok

Zazdrosny
@Emma

@emma albo i wcale

Owca
@Kamila

Po 18 miesiącach lub wcale.

Falon11

Czy w fererro normalnie pracuje się od poniedziałku do piątku?

Pomocny
@Falon11

System pracy 3-zmianowy lub 4-beygadowy. Jesli pracuejsz przez ferrero masz zapwniona prace i częste nadgodziny. Jeśli pracujesz przez firme zewnętrzną prace masz kiedy jest na to zapotzrebowanie. Zazwyczaj od poniedzialku do piatku ludzie spokojnie pracuja, ale bywa, ze sa odwolywaniu i "czekaja na telefon".

Niewolnik
@Pomocny

A na jakim dziale ta praca od poniedziałku do piątku bo tu gdzie pracuje zapierdziela się cały tydz non stop a i o wolne ciężko bo ludzi nie ma

Kakao
@Niewolnik

Co to za dział że zapierdxiel cały tydzień? praca jeszcze może po 12h?

Owca
@Falon11

Tak po 8 h a weekend 12 ????????????????

Moni

Ile wynosi teraz premia przez ferrero?

Seba

Na jaki okres dają teraz umowy przez Ferrero operator i jakie wynagrodzenie miesięczne? Z góry dzięki za odpowiedź

Czy Randstad zadzwoni do mnie jutro, tj. sobota, żebym stawił się w pracy w niedzielę? Czy powiadomiliby mnie o tym już dzisiaj, że w niedzielę do pracy?

Kierownik
@Kandydat

Nie, nie ma szans

Która linia produkcyjna się paliła w nocy ?

Łysy 1910 rks

Rocher 2 dzielnych panów ratowało hale brawo

Aneta
@Łysy 1910 rks

Już ploty.. Żaden Rocher

@Aneta

To która linia się zajęła ogniem?

@123

B-Ready

Marzenka
@Łysy 1910 rks

B- Redy a nie rocher jak nie wiesz to się nawet nie wypowiadaja

Marzenka
@Aneta

Przeczyta ci taki artykuł gdzieś w necie i ploty sieje

Tak

Czy w przestój Woloszka będzie kursować?

Kiedy w tym roku planowany jest przestój fabryczny ?

Łysy Radom

Od kolejnego poniedziałku 2 tyg

Rodo

Automaty w ferrero to jakoś (usunięte przez administratora) najgorszego sortu / 8 po kolej i każdy odrzuca transakcję za pomocą karty bankowej

Pracuś

Po jakim czasie MECHANIK dostaje umowę z Ferrero? Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Czy 4K do ręki jest osiągalne?

Rr
@Pracuś

Możesz pomarzyć stare wygi to i mają młodsze pokolenie nie ma szans

Matti

Ja mam pytanie bo widziałem dziś na mieście plakat. Ile z tej stawki z plakatu zabiera agencja jako prowizję?

Paluch

Czy są przyjęcia? Na piece może

GregorFerrero

Są dzwonić do jachwy

Robo
@Rodeo

Dziękuję tak zrobię

Czy będzie w tym roku piknik? w kawęczynie na dzień dziecka

andzela

Pikniku nie będzie ze względu na pandemie. Szykowane są paczki

Zielony

Co tam się wyprawia w szatniach nie ma okien smród spoconych nóg że zygac się chce robisz parę dni bo nie podobasz się kierownikowi odwołują cię z dnia na dzień

Ana
@Zielony

Tez cię odwołali po kilku dniach?

Niko

Większość wypowiedzi poniżej to jakiś cyrk. Pracowałem w Ferrero i nie powiem, zdarzyło mi się ponarzekać, trafiałem na różnych ludzi i widziałem różne sytuacje. Koniec końców mogę powiedzieć, że praca jak praca, raz lepiej raz gorzej, ale wspominam na prawdę dobrze. W pracy z tak ogromną ilością ludzi kluczem jest umiejętność dialogu. Trzeba wiedzieć kiedy postawić na swoim, a kiedy odpuścić. Wasze problemy i wszystkie frustracje, które tu wylewacie można rozwiązać na miejscu, bez konieczności zniechęcania w głupi sposób ludzi, którzy być może są zainteresowani pracą. Nie odpowiada Ci dział, możesz go zmienić. Nie lubisz ludzi, z którymi pracujesz, poproś o zmianę stanowiska. Uważasz, że jesteś ofiarą mobbingu, zgłoś to odpowiednim osobom, a nie koleżankom. Wiem, że jest to realne bo sam czasami miałem podobne problemy. Ostatecznie skończyłem z super ekipą, za którą teraz czasami zdarza mi się zatęsknić, bo wśród tylu ludzi, na pewno znajdzie się podobne charaktery. Prawda jest taka, że właśnie te osoby, które tylko narzekają wprowadzają niezdrową atmosferę. Macie zwyczajnie problem z tym, że musicie pracować. W każdej firmie trzeba wyrobić sobie pozycję. Korona wam z głowy nie spadnie, jeśli ktoś starszy stażem zleci wam jakieś zadanie.Potem wy będziecie robić to samo "świeżakom", jestem o tym przekonany. Ostatecznie jeśli nadal nie widzicie dla siebie żadnego rozwiązania, nic nie stoi na przeszkodzie zeby zrezygnować. Nigdy nie rozumiałem tych, którzy na przerwach tylko narzekają "jak to źle w tym zakładzie". Droga wolna! Nikt nie będzie ubolewał nad stratą, bo przemiał ludzi codziennie jest ogromny i zawsze znajdzie się ktoś na zastępstwo. Ja zrezygnowałam tylko dlatego, że traciłem dużo czasu na dojazdy. Nigdy też nie wiązałem przyszłości z tą firmą na dłuższą metę, choć i tak z wakacyjnej pracy zrobiło się pół roku. Podsumowując, jeśli chcesz spróbować swoich sił w Ferrero to śmiało. Możesz zrezygnować nawet kolejnego dnia, jeśli Ci się nie spodoba. Nikt nie będzie robił z tego problemów, nawet nie zauważą, że Cię nie ma. Czasem zasuwasz na najwyższych obrotach, a innym razem więcej czasu spędzisz na przerwach niż na hali. Zarobki też bardzo w porządku. I na prawdę idzie się dogadać w każdej sprawie, przynajmniej ja nie miałem z tym problemów. Pozdrawiam ekipę z Joya.

Ewita
@Niko

Zgadzam . Praca super .

Ja też robie
@Niko

Ja też nie narzekam chociaż gorąco jest czasem to ten zakład jest w porządku 4 brygady w porządku system kierownicy sami swoi ludzie i jest dobrze

Operator
@Ewita

Szczególnie ta po 12 h sześć dni w tyg. zero prywatnego życia. Praca albo rodzina jak to mówił kiedyś kierownik.Jesc spać i do roboty masakra. Praca niewolnicza!!! Nie polecam

Roko
@Operator

To się zwolnij A nie narzekasz

Nula

Hejka wie ktoś o której godz rano i wieczorem jeździ autobus do Ferrero ze Skurowa ? Może ma ktoś numer tel do tego przewoźnika?Z góry dziękuję.

Dzięki serdeczne:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.