Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Nula

Czy przez Randstad też są umowy przedłużane co miesiąc czy tylko przez leasing.Gdzie lepsze warunki ?

Kierownik
@Nula

Tu i tu na miesiąc do przodu.

Astra
@Nula

Jak myślicie zmusza nas do zaczepienia w zakładzie

Gre
@Astra

Na pewno tak bd gdzieś na jesień bd naciskać

Majster

Witam. Jesli chodzi o Pana Radka P to mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach. Wielu operatorów tych nowych jak i tych z większym doświadczeniem w firmie mogłoby się od niego uczyć sumienności i zaangażowania w swoją pracę, a to, że czasami jego strój roboczy wygląda nieestetycznie to świadczy tylko o jego poświęceniu dla pracy jaka wykonuje, dlatego co niektórzy powinni się pochamować od idiotycznych wpisów i pilnować swojej (usunięte przez administratora) Nieroby!!!

Bnm

Weźcie się do roboty ma tych piecach tylko śpicie i nic więcej

Ken
@Majster

Pewnie koledzy mają o nim takie zdanie za których jak znam życie robi większość roboty

Live
@Bnm

Spałem śpię i będę spał trzeba było się uczyć

Piecuch
@Bnm

U nas wszystko idzie w automacie bo jak se ustawisz tak masz robaczku

@Majster

Bezczelny hipokryto, szkoda że nie o każdym [...]. Jak chce się kogoś pozbyć to na siłę się szuka (haków, wad, czepia o wszystko, wmawia nieróbstwo), żeby zwolnić i zrobić miejsce POLECONEMU który dostanie umowę bezpośrednio po 3mcach niezależnie od tego czy się nadaje. Możesz mieć kilka awarii i skargi z produkcji a i tak dostaniesz umowę mając plecy. Nie mając pleców porobisz np 3mce bez awarii tzn (uszkodzeń pieca, skarg z produkcji), a wmówi/ą ci że się nie nadajesz polegając na opinii zaufanych: wtyczek, kabli, konfidentów

Dziad
@Live

Chcesz spać to dołącz do elity na piecach ale tam musisz mieć wyższe lejce być po studiach wyższych

Torandi
@Piecuch

Jak zawsze

B
@Dziad

Najlepsza robota to na piecach chłopaki mają

Ewolacja na stojąco
@B

Chłopaki z raffaello piecy robią największą robotę trzeba brać z nich przykład sumienność pracowitość i końcowy efekt wykonania za nawilzaczem. Pozdrawiam

lolo2
@Ewolacja na stojąco

Ewolucja a może ondulacja?

master of piece
@Ewolacja na stojąco

dla ciebie kazdy piec jest taki sam,a dla mnie nie,jak estes taki kozak to przejdź się i zwroc uwagre na wyglad wafla(kolor,wielkosc,kształt) nawet sobie spróbuj zebys poczuł roznice,potem sie wypowiadaj o pracy tutaj (usunięte przez administratora)

@Majster

(GP) Człowiek bez honoru i przyzwoitości, zmieniający: wersje zdarzeń i fakty w zależności od obecności przełożonych kierowniczka (k.S), i wygody własnej. Może Pan pisać co i jak chce, wybielając się teraz stosując częściowe zasady FAIR-PLAY do nowo zatrudnianych. (czego nie było kiedyś dla wszystkich). Fakty i osoby z przeszłości: są, znają i potwierdzają jak było. Wybrał Pan metodę wyjątkową podłą próbując niszczyć poprzez robienie ustawek i wyśmiewanie poprzez donoszenie i "wypieranie/zarzekanie się" zamiast dialogu. "Przyzwoitość nakazuje aby moc oskarżeń była adekwatna do mocy dowodów. Mocne zarzuty przy braku lub niewystarczających dowodach to fałszywe oskarżenia i nikczemność."

Marzena
@Ken

Większość pracy wykonuje za Pana Boksera który większość czasu spędza przy biurku na oglądniu telefonu ps panie Pawle czas wziąć się za uczciwa prace

Pracowity

Jak to jest.z praca przez agencję czy pracuje się 40 godzin czy mniej w tygodniu

Prezes

Witam, mam pytanko, czy po zakończeniu pracy przez np. RANDSTAD, ile czasu muszę czekać żeby znowu przyjąć się do pracy? Podobno 1,5 roku? To prawda?? Dzięki za odpowiedź.

@Prezes

Tak. To prawda. Jak ja w Tytoniowce przez Randstad pracowałem, i po 18 miesiącach mi nie przedłużyli umowy. I jak chciałem wrócić teraz tam z powrotem to Pani z Ranstad powiedziała, że muszę poczekać 18 miesięcy od zwolnienia stamtąd. Jeszcze mi z pół roku zostało.

@Popuś2000

Ciekawe czy przez Leasing teraz by przyjęli, konkurencja to konkurencja????

@Prezes

Myśle że tak. Na wózki widłowe mógłbym tam iść przez leasing ale problem z tym że książeczki nie mam. Musiałbym sobie wyrobić

@Popuś2000

@Prezes. A Ty na jakim stanowisku robiłeś w tym Ferrero?

@Popuś2000

Popuś jakie stanowisko????zwykły szarak, operator linji produkcyjnej????jutro ma być jakieś szkolenie, i mieli dzwonić, a tu wielki (usunięte przez administratora)???????cisza jak na cmentarzu....

@Prezes

Może się odezwą jeszcze. Miej nadzieje.

Popuś2000

Witam. Ja piszę do obecnych pracowników i byłych pracowników na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu w Firmie Ferrero na ulicy Szkolnej w Belsku Dużym. Chciałbym się dowiedzieć jakie pytania się pojawiają na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko.Czy pojawiają się jakieś testy umiejętnościowe. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Malta

Witam! Praca lepiej od Ranstad czy Leasing Team?

Witam chciałbym się dowiedzieć na jakich działach jest system 4 brygadowy bo chce zacząć pracę a ten system mi najlepiej pasuje

Niewolnik
@Nowy

Jaka 4 brygada najlepsza jest praca niewolnicza na dwie zmiany po 12 h 6 dni w tyg

@Nowy

Buenos White Bueno 2 Bueno 3 narazie stoi Raffaello Preoaracja najlepszy dział wraz z piecami

Mowy

Dzien dobry. Jestem w trakcie rekrutacji na stanowisko operator maszyn i urządzeń produkcyjnych. Do moich zadan ma należeć miedzy innymi dbałość o stan techniczny maszyny i dbałość o produkt końcowy. Jak wygląda sytuacja na takim stanowisku?

może nowy

chciałbym podjąć tam pracę jako operator na linni , czy zatrudniają tam przez leasing czy normalnie . mam 4 letnie doświadczenie . Może ktoś napisać mi cos o tym stanowisku ?

Jurek
@może nowy

Zwykle przez leasing. Widziałem paru normalnie ale nie znam szczegółów jak. Podobno przez ogłoszenie. Operator to różnie bywa bo dziela się na tych z modelatora i pakowanie. Zależy w czym czujesz się lepiej.

Prezes

Siemka, wiecie może po ile coca-cola z automatu na firmie????????

Fakty
@Prezes

Coca Cola na chypcika pita jest niezdrowa poza tym wygląda to tak że ta coca cola to pewien rodzaj przywileju... Siadasz sobie wygodnie w pasiaku na stołówce a państwo z biura sobie w eleganckich koszulach siadają obok a ty cyk zaskoczenie - wyciągasz coca cole z kieszeni na stół i pokazujesz swój prestiż

Coca cola S. A.

3.2 ~ 0.5 l 2 zł ~ 0.33 l

Krzysiek

Chciałbym dowiedzieć się tak szczerze, jak wygląda praca pod względem zmian. Chodzi mi tu głównie o działy techniczne (dział utrzymania ruchu) choć kogoś z produkcji również miło wysłucham. Czy jest to praca dwu/trzy zmianowa? Praca 8h czy 12h czy są to stałe godziny czy raczej płynne (przykład że jednego dnia 6h a drugiego 10) Pozdrawiam i liczę na szczerą odpowiedź

W
@Krzysiek

Zależy na jakim dziale mechaniki na propagacji wyłącznie po 12 godz 7-19 I 19-7

Krzysiek
@W

Dzięki wielkie za szczerą odpowiedź, już wiem na czym stoję i czego się spodziewać. Pozdrawiam

Bubu
@Krzysiek

Ale ci odpowiedział. Dział techniczny jest jeden. Za to różne linie produkcyjne. W większości jest tzw. czterobrygadówka. Czyli po dwanaście godzin np. dziś 6-18 (7-19) jutro 18-6 (19-7) i dwa dni wolnego. I od nowa dwa dni do pracy dwa wolnego. I tak w kółko. Są dwa działy po 8 godzin pracujące ale tam raczej nie trafisz jeśli już bo tam zapotrzebowania nie ma.

Pracownik zewnętrzny

Kiedy raffaello? Rusza na dobre

Pracownik wewnętrzny
@Pracownik zewnętrzny

Po świętach raffaello! Rusza na dobre

Tragedia

Chciałabym zwrócić uwagę na to w jakich warunkach pracują dziewczyny na każdej zmianie na modelatorze na Whicie, po przeniesieniu wafla górę jest jeszcze gorzej, śliska posadzka, pył, do wypadku niedaleko, zresztą i takie już były a kierownictwo nic z tym nie robi. Wieczne ujmowanie ludzi, bo przecież "dadzą radę", problemy zdrowotne z kręgosłupem i z nogami, na które skarżą się również młode dziewczyny. Reszta stanowisk także nie jest dostosowana do bezpiecznej pracy. Ludzie od bhp odwracają się na pięcie i odchodzą udając że nic nie widzą, a niestety problem jest coraz szerszy. Odmowa wykonania czynności zagrażającej zdrowiu wiąże się z opieprzem kierownictwa, brygadzistów i operatorów, siniaki i rozciecia to tutaj norma. Ludzie przychodzący na ten dział po raz pierwszy więcej tam nie wracają, ludzie z innych działów przychodzacy dodatkowo mówią, że więcej tam nie przyjdą, a dziewczyny boją się cokolwiek powiedzieć, bo potrzebują pracy a jej stałość to jedyny plus tego działu. Brak nadgodzin lub zmuszanie do przyjścia na nie, nie zamawianie ludzi na zastępstwo i coraz większe wymagania. Czy ktoś coś z tym wreszcie zrobi?

Jeden z was
@Tragedia

Szkoda mi was ślicznotki

Sobota 7 rano. Pan z ochrony majacy się za nie wiem kogo stoi przed przed bramką do autobusów i zabiera karty tym którzy nie przechodzodzą przez pasy. Ok. To jestem w stanie zrozumieć ale nie rozumię tego kiedy ten sam Pan zwraca Ci uwagę odnośnie maseczki w której wychodzisz z budynku Ferrero udając się do autobusu. Chodzi o maski chirurgiczne które nie tak dawno nosiliśmy w firmie. Panu one przeszkadzają. Twierdzi że te na te maseczki ktore teraz nosimy firma się wykosztowała i mamy w nich wychodzić z pracy. Otóż Panie Ochroniarzu. Jak wyjdę z pracy to dam Panu tę moją maseczke noszoną 12 godzin non stop i nech ją Pan sobie wieźmie i nosi skoro to taka inwestycja dla firmy. Ludzie wychodzacy po tylu godzinach z budynku łapią powietrze jak ryba w wodzie. Pan stoi na powietrzu więc co może o tym wiedzieć?

Dfr

Zwykły cięć A nie ochroniarz mający się za nie wiadomo jakiego komandosa zwykła cieciówa

Pracuś

Witam chcialbym dowiedziec sie czy sa przyjecia na piece ??? jak wyglada tam praca?? ogolnie opinie ?

Qqq
@Pracuś

Tam się dostają ludzie po znajomości, nic w zasadzie nie robisz przez większość czasu tylko minusem jest temperatura latem. Takiego jednego mądrego znałem z piecy to pijany przychodził do roboty i miał to gdzieś bo kto go sprawdzi jak śpi za piecem?? Tam jest lekka robota ale nie ma co się pchać w (usunięte przez administratora)na jakieś produkcje bo nikt nie podziękuję za robotę a na koniec dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora)

master of piece
@Qqq

to z kim trzeba pic te wódkie? bo nikogo nie znałem a jednak tutaj pracuję

Qqq
@master of piece

No był tam taki jeden mondrala

Zaniepokojony operator
@Pracuś

Chciałbym się dowiedzieć czy operator pieca KBW tzw. „Pocisk” przychodzi do pracy żeby żreć i spać ???? Niedlugo będzie się potykał o ten kaldun ...

@Zaniepokojony operator

Zgadza się, w tej firmie jedni piją kawę albo przychodzą niedyspozycyjni ich dyspozycja ogranicza się do podbicia karty na zakładzie i zorientowana się co dzieje się na maszynach i na kawę a pozostała reszta zrywaja ścięgna... Prawda jest taka że ci (usunięte przez administratora) operatorzy w ich mniemaniu uchodzą za fachowców i nie raz słyszało się że tego to nie zwolnią bo kierownik ma z nim wygodę bo zna się na tym i na tym bo pracuje X lat na tej maszynie... Nie ma sprawiedliwości żadnej a jak się odezwiesz to różne spodziewaj się...

@Zaniepokojony operator

Jeszcze inni dobrze sobie radzą kolesiostwem, dobrą bajerą, cwaniactwem albo po prostu koneksjami rodzinnymi i nie ma co ukrywać cała okolica od Opoczna do Grójca po Radom wie jak się załatwia wiele spraw w tym zakładzie - tego co się nadaje to odsunąć bo słuchaj "Jola" mam tutaj swojego na jego miejsce - co z tego że ma dwie przeszczepione ręce i głowę którą można kręcić jak globusem ale się nadaje i już! A później brakuje rąk do pracy to zatrudniają dziadków +60

Master od king
@Qqq

Tam tylko mądra osoba będzie robić A nie że po znajomości tam trzeba miec głowę A nie każdy ja ma tam się podejmuje różne akcje trzeba dużo myśleć i dla tego operatorzy siedzą bo myślą mają opanowane pulpity są po szkoleniach tu nikogo bez znajomości maszynoznastwa nie wezmą myślicie że piece to siedzenie tu trzeba ogarniać wiele rzeczy i dla tego ta robota jest dla wybranych

@Wuu

Ten były (KN) i niektórzy (KO,{ML MS cake}), cwaniactwo+koneksje kumple MS{cake} i DB, zawsze odważny (wyśmiewacz) w grupie (KO, {MS, ML cake}, DB), Face to Face po X(czasie), {przed wywaleniem}, załamany głos, brak słów.

T4
@Zaniepokojony operator

Ten operator to pseudo operator puszcza nie wiadomo co i nic nie ingeruje

Janusz

Witam jak to jest na produkcji przez Randstad pracuje się tylko na zapisy czy 40 godzin w tygodniu

@Janusz

Hej, brygadzista informuje Cię o tym czy przychodzisz dzień później czy masz „wolne”

Kierowca bombowca
@Janusz

Pracowałem przez Randstad jako operator wózka widłowego i jednego miesiąca się trafiły 2 tygodnie co dzień po 12h i wyciągnąłem ponad 6k brutto

Fakty

Słyszałem o sytuacji gdzie kierowniczka zagroziła że jeżeli ktoś nie przyjdzie latem na nadgodziny oczywiście co sobotę to będzie wypad a w przypadku umów przez ferrero brak premii!!!

Typowypracownik
@Kierowca bombowca

Ciekawe jak, skoro jak nie masz normy to nadgodziny wchodzą w podstawę, nie ważne czy z Twojej winy opuściłeś czy tez nie ma pracy. (Absurd) poza tym 12h *14 dni daje 168h licząc tylko 6 k to musisz mieć na rękę 35 zł/h a stawka brutto na wózkowego jest inna

Licznik godzin
@Typowypracownik

Kolego chodzi o 168h normalnych godzin + 40-48 setek z tych dwunastek i pewnie wszytskie weekendy czyli około 60h kolejnych setek. Wziol 6k za ponad 240 godzin pracy. Niby dużo a jednak to prawie dwa etaty w miesiąc xD

@Licznik godzin

Tak tak, dobrze że może musi czasem spać bo zrobił by trzy etaty i ferrero zatrudniałoby o 40% mniej pracowników.

Licznik godzin
@Wuu

Jego sprawa, jego zdrowie, jego kasa.

W punkt

Czy to prawda że tylko lenie narzekają na pracę w Ferrero? Lenie nie chcą pracować tylko chcą pieniędzy?? Kogo obchodzą jakieś pieniądze?? Idź na nadgodziny to coś zarobisz...

Madzia

Jakie zarobki są w firmi od czego zależą?

Typowypracownik
@Madzia

Płaca zależy głównie od firm zewnętrznych. Trzeba się dobrze znać żeby wyliczyć pensje i dociekać jej ponieważ lubią skroić ludzi i udawać ze tak misi być. Jeżeli będziesz pracowita i śmiała oraz trafisz na dział z praca to 2700 do 4500 ( z nadgodzinami o ile będą)

@Typowypracownik

Oczywiście że nadgodziny się opłacają, pracuj pracuj i sobie zapracuj

@Typowypracownik

Później zapłacisz za każdą wizytę u lekarza i sobie policzysz wynik twojej ciężkiej pracy.

@Madzia

Nie pytaj o pieniądze. Pójdziesz to zobaczysz.

Wuu

Tak było i się do tych wszystkich kodeków stosują, dobrze że mają armię prawników na etacie to są usprawiedliwieni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Rogerferrejro

Żadnych warunków nie musisz spełniać wszystkich i wszystko tu przyjmą

Bro

Jakich wszystkich musisz być żołnierzem

Trzeba być bliskim wyników olimpijskich Roberta Korzeniowskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.