Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

KKK3X

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakie są wynagrodzenia dla osób bezpośrednio zatrudnionych między innymi na stanowisko operatora.

Kwintal
@KKK3X

Średnia roczna 3500-4000

Nick111

Więcej niż stary 10 letni pracownik pracujący za brygadziste i za dwóch

Zizou
@Kwintal

Do ręki pracując od pon do ptk bez nadgodzin w systemie 8 h?

Kwintal
@Zizou

3500 - 10-20 nadgodzin miesięcznie. 4000 - ponad 25 nadgodzin miesięcznie. Mniej więcej

bnty
@Kwintal

4000 na rok?Spoko fucha:0-biere;)

Kierowca

Jak to się dzieje że załadunki tyle trwają?? To jest jakiś dramat nie firma :-/ jest awizo na konkretną godzinę nie można przyjechać wcześniej 2g... A jak się spóźnił kierowca to i 20 i więcej godzin musi czekać na załadunek... Jak przyjedzie na czas to i tak stoi jak (usunięte przez administratora) 6godzin w tym samym miejscu.. CAŁY DZIEŃ zmarnowany a przecież załadunek TiRa trwa max 2g... Jak jest awizo to czemu kierowca się ma trzymać terminów A firma robi co jej się żywcem podoba

Pieter
@Kierowca

Na parkingu pół dnia, kolejne pół dnia pod samą rampą :-/ fatalnie

Pieter
@Kierowca

Po co awizo skoro firma nie trzyma się zaplanowanych godzin załadunku? Przyjechać i czekać. Z awizo czy bez.. pewnie nie ma znaczenia w przypadku tej firmy

Ferrowiec

Podobno jakas kobieta jezdzi na wozku widlowym???

Gieerka
@Ferrowiec

Jeździ, jeździ. A co, nie wolno?

@Ferrowiec

Na rafaello

Aplipapli

Czy wie ktoś może coś o paczkach bądź kartach podarunkowych dla dzieci na święta?

Jkl
@Aplipapli

Czy są przyjęcia na piece? Może ktoś coś wie

Szefunio
@Jkl

Bez kontaktów nawet nie prubój ;) ;*

Ntn
@Szefunio

A gdzie mogę takie kontakty ? Uzyskać i w jaki sposób żeby się dostać na piece

Owca
@Jkl

W tym roku nie będzie

Lol
@Ntn

A na co ty potrzebny musisz mieć papier wykwalifikowany piekarz

Ziomek
@Aplipapli

Paczkę w tym roku św trzeba złożyć co weekend na bramie dają inne prosukty

Nowakow
@Szefunio

Podobno zwolnil sie etat na piecach? Z kim trzeba gadac zeby sie przyjac??

Ftr
@Nowakow

To którego operatora na piecach już niema? To z chęcią się przyjmę jestem uważny i sumieny bd piekł warka z najwyza norma światową

rumun
@Ftr

Warke jak masz zamiar tam mieć pod reką to długo nie porobisz

nienażarty łasuch

czy można jeść czekoladę/produkty? Kinderki, nutelle i inne słodkości? Nie ukrywam, że praca na linii będzie mnie bardzo kusiła żeby coś wszamać.

Ciekawski

a z tego czekoladę też robicie?

Abc

Czy szanowny Pan Dyrektor wreszcie zarządzi deratyzacje linii produkcyjny? Na halach i w lazienkach pełno robali, i syfu z klimatyzacji. Na piecach plaga moli spozywczych Kierownicy siedza szczelnie pozamykani w biurach a pracownicy muszą wdychac ten (usunięte przez administratora) Pan z wiaderkiem nie wystarczy.. Firma korzysta z tego ze jest pandemia i niema zadnych kontroli.. tylko niech pomysla ze truja pracownikow i klientow !!!!

Kazimierz

Good Morning Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży.!!!! Jeżeli jesteś osobą wykształconą, inteligentną, kreatywną, aktywną oraz wykazującą inicjatywę w działaniu, samodzielnie wykonujesz powierzone Tobie zadania i obowiązki to byłoby idealne miejsce dla Ciebie na rozpoczęcie bądź kontynuacje professional development . Jest Jednak pewne ALE. Twoim przełożonym może okazać się indolent, człowiek o znikomo niskiej kulturze osobistej, dla którego jedyną aktualnie ważną dewizą życiową są "kwintale" (kariera zawodowa niebieskich fartuchów /co tam niebieskich niektórych białych też/ czasami przyprawia dreszczyk emocji i niestety grozy). Wtedy masz przynajmniej trzy wyjścia. Pozostać sobą i zrezygnować z pracy w "wspaniałym zespole", Pracować, poszukując jednocześnie pracy np. w Warszawie lub jej okolicach. Pracować i nie narzekać. Inne wyjście jest dość trudne: Zostać i wykorzystując swoje cechy charakteru, osobowość zmienić stan aktualny na komfortowe warunki pracy. Ale do tego trzeba mieć charakter, wykształcenie i predyspozycje. .Pozdrawiam, niezależny ale powiązany aktywnie zawodowo z Korporacją.

Czarny

Wiadomo coś o osobie zarażonej z rochera? Podobno wszyscy z autobusu mają być na kwarantannie

@Czarny

Na biredy osoba z potwierdzonym wynikiem chyba 2 na kwarantannie (wysłali je chyba dla picu) a raszta zapierdziela nadal

Edi

A dlaczego mają iść na kwarantannę? Jak nie muszą to nie idą. Myślisz że to tak fajnie siedzieć w chałupie i nie wychodzić? Myślisz że ludzie tak bardzo wszyscy chcą na kwarantannę? Nie chcą. Jak ktoś nie miał kontaktu to po co ma iść. Wirus jest ok ale nie popadajmy w panikę. Jak pracowała w jednej części hali to cała hala na kwarantannę? Bez przesady. Trochę logiki.

Virus

Jak wytrzymać w tym kagancu przez 8 h nie mówiąc o 12h gdzie zapierdziel aż plecy mokre a kierownik zabiera premię gdy się go tylko zdejmie

Pinket
@Virus

Ooo tak! Prawda. "Państwo wielkie" siedzi i w stołki pierdzi. (usunięte przez administratora) to wiem.

Daria

Czy ktos może dac namiary na koordynatora ?

KB

Jak przedstawia się na waszych działach sytuacja z wirusem??

maz

zle zachowanie brygadzisty (brak uszanowania dla pracownika) i duzo duzo wiecej.

Zatroskana

Jak widać da się pracować na White bez kar, bez poniżania, wstrzymywania przerw, krzyków, i gróźb utraty premii. Pani Ewelino i panie Grzegorzu, nie wracajcie !

@Zatroskana

A kto byl za panią Eweline i pana Grzegorza?

Nick111
@Zatroskana

Najlepiej zabrać wszystkim z operatorów i brygadzistów premie i iść na zwolnienie.... Niech zapomną że któryś tam teraz będzie chodził na nadgodziny. Jeden plus że ich nie ma przynajmniej jest porządek spokój i linia idzie bez kręcenia.

Szybki Lopes
@Zatroskana

Grzesiek S. To kupa (usunięte przez administratora) i reszta dziada. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego kierownictwo z tym nic nie robi?? Zwłaszcza pani Pauliną W. Jego zachowanie w stosunku do dziewczyn jest karygodne!!! Że też żaden z mężów mu japy nie obił jeszcze na parkingu. Takie zachowanie powinno się tępić, a trwa już tyle lat!

Gogo
@Zatroskana

A gdzież oni? Na urlopie czy na stałe ich nie ma, bo w temacie nie jestem?

Żorż
@Gogo

Przestraszyli się smrodu jakiego narobili, boją się kierownictwa bo może ktoś z góry czyta to forum i weźmie się za mobbing jaki jest stosowany wobec pracowników na tej zmianie. Panie Grzegorzu, czasu wyzwisk i darcia wąsa na ludzi minęły. Technologia poszła do przodu i dzięki temu mamy narzędzia jak to forum żeby ukazywać skalę patologii do jakiej wraz z panią Eweliną S. doprowadziliscie.

Szybki Lopes
@Żorż

On to powinien pracować sam ze sobą i sam na siebie ryja drzeć. A ta z Radomia to jakieś nieporozumienie. Oni nie wiedzą co to zespół i nie nadają się do pracy w zespole. Pan G taaaki znawca a jedzie na opinii sprzed lat. Pojęcia nie ma, kręci, przestawia a później zwala na innych. Kabluje, nikt z nim nie che pracować, baaardzo konfliktowy człowiek. Góra czytajcie forum, weźcie się za nich. Ta zmiana cierpi przez Ewelinę i Grześka!

Gruby
@Zatroskana

Szkoda że na nich nie trafiłem bo bym im pokazał gdzie ich miejsce w sądzie w Grójcu ????????????????

Gruby
@Gruby

W sadzie na jabłkach

Heniek
@Zatroskana

Grzesio na zwolnieniu a chłopaki po 200 nadgodzin w kwartale.Czy godziny awaryjne są zgodne z prawem?

Operator ugp 4
@Zatroskana

Ewelina robi sie slawniejsza od Damiana z WC.

Torandi
@Heniek

Heniek ciesz się bo 250 godzin musi być 12 musi być

Stolaru

Czy są tu osoby które dojeżdżają na autobus do Opoczna/Drzewicy z okolicznych wsi (Bielowice, Janów Dzielna Wygnanów, Zameczek?

@Stolaru

Jasne ze tak. Jest wiele osób które dojeżdżają z tych miejscowości do autobusu np do Opoczna lub do Drzewicy. Tyle ze niewielki % zagląda tutaj i jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Stolaru
@123

Była by jakaś możliwość kontaktu z nimi?

fero

Mam iść od poniedziałku rano, ale dojazd mnie kosztuje 30 zł.Podają tylko stawkę brutto i nie wiem ile by było na czysto, bo nie potrafią konkretnie odpowiedzieć

Gogo
@fero

A skąd jeździsz? Przecież autobusy są. Można dojechać do autobusu i autobusem dalej do zakładu.

Ela
@fero

16 zł?

Padi

Chciałbym tam sprzątać jaka tsm firma

Lukas

Szukam opini na temat pracy na stanowiskach elektryka bądź elektronika.

Bubu
@Lukas

Ile ludzi tyle opinii. Jak sam nie zobaczysz to się nie dowiesz. Jeden jest zadowolony a drugi narzeka a pracuje dalej. Przyjdź popracuj, jak Ci nie będzie pasowac to zrezygnujesz.

JA

OK

XX

Dzień dobry, Czy mogłabym prosić o informację na temat połączenia autobusowego Grójec - Ferrero?

Eahw
@XX

Rozkład jest dostępny w Internecie.

Januszek
@XX

Woloszka jeździ niebieski autobus

nowy

witam na jakich działąch obecnie potrzebują ludzi?

Lol
@nowy

Na stołówkę bo koronka panuje

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 263.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 31 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.