Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

@Paula

Witam jak wygląda praca na dziale Tik Tak?:)

Owca
@@Paula

Nie ma tic taca

@Paula
@Owca

Jak to nie ma? Dziś dzwoniła z radstadu przydzieliła mnie na ten dział ;/

nierób

Orientuje sie ktoś czy 07.01.2022 beda oddawać dzień wolny za Nowy Rok?

@nierób

Nie dadzą nic. 280% normy to dostaniesz nadgodziny w sobotę.

Owca
@nierób

Tak

Kolega kolegi

Firma po układach, wystarczy być synem kierownika brygadzisty albo innego PANA to można wszystko cały zakład ma jeden parking ale jak mamy tatę wyżej postawionego to synek może już parkować za bramą a po zakładzie chodzi jak panicz , który (usunięte przez administratora) się zna a mądrzy bo tata załatwi .

Robol
@Kolega kolegi

Zgadza się są ludzie co z miejsc awansowali na kierowników

Bylypracownik
@Robol

Dokładnie! Kierownicy i brygadziści po zawodówkach, ale na stanowiskach hahajahaha!

Astra
@Bylypracownik

Dobrze że chociaż ty posiadles wiedzę tylko brak ci odwagi i j......żeby się podjąć jakichkolwiek obowiązków najlepiej przyjść podłubać w nosie a umiejętności zero

Mariusz Ogon
@Kolega kolegi

Nie prawda ciężka praca i jesteś w stanie osiągnąć wiele No chyba że jesteś pipa i liczysz że ci dadzą

@Bylypracownik

Gdzie teraz takie cyrki?

@Kolega kolegi

Zawsze tak było, ciekawą sprawą jest szybki awans z szaraka na brygadzistę a teraz już po cichu pan brygadzista myśli o kierowniczym - podobno szkołę robi zaocznie, widocznie ktoś coś przyobiecał.

Xx

Siema wszystkim. Ile można zarobic na początek na produkcji ? Chciałbym się przebranżowić, zastanawiam się czy warto... nie mam doświadczenia na produkcji. Jeżeli już o jaki dział np się ubiegać? Nie widziałem nigdy ogłoszenia na kierowcę wózka widłowego, brak zapotrzebowania ?Pzdr

@Xx

Wszystko zależy od chęci do pracy, od działu od czynności. Możesz zarobić od 1500-6500k. Co do wózka to musisz mieć uprawnienia UDT oraz zakładowe. Najlepiej zadzwonić do randstad i się dowiesz czy i gdzie potrzeba.

Xx
@Wyjadacz

Rozumiem ,Dzięki. Tak zrobię!

@Xx

Ubiegaj się o najcięższy - nie ma posiedzieć.

Leszno
jajcarz

Kiedy rusza linia KS?

@jajcarz

A co cię to obchodzi? Bierz się gdzieś do roboty

Pinokio

Mam pytanie?Czy w tym zakładzie dobrze płacą? Konkretnie stawki ,produkcja,magazyn i tym podobne.Dziekuje z góry za odpowiedź.

@Pinokio

Wszystko zależy od chęci. możesz zarobić 1500 a jak pochodzisz na nadgodziny to i 6000+ wyciągniesz.

Ninaa

Pracuje przez firmę randstad. Przepracowalam jak na razie tylko 2 dni (Dzień/Noc) (system 4-brygadowy) i od środy czekam znów na telefon z biura, bo kolejny raz przerzucili mnie z Kinder Bueno2 na kinder niespodziankę. Czy tak wygląda praca w Ferrero na telefon? (usunięte przez administratora) Ps. Bo do biura Randstad to ciężko dodzwonić się, pol dnia trzeba siedzieć żeby dodzwonić się a nawet nie odbiora :D

Rogger

No na ogół też tak miałem po 2,3 dni robiłem i dałem sb spokój

@Rogger

A może przez to drugie biuro Leasing jest inaczej? Czy tak samo ? Bo śmieszna praca wszystko pięknie ładnie na początku przed przyjeciem do pracy:D "Praca na telefon" 1/2 dni w tygodniu pracujących ,a wez przepracuj cały miesiąc, raczej nierealne w tej firmie

@Ninaa

Jestem z pionek zacząłem jak ruszyła linoa autobusowa i przes leasing i dopiero 5 raz jestem straszna lipa w sumie lekka robota ale weź telefon tylko trzeba pilnować może zadzwonią tutaj to chyba od wiosny jesy robota cały czas zobaczę jak do końca roku ile bd czy uda mi się 10 raz załapać

@Marek

pytanie czy pracownicy zatrudnieni przez firmę tez tak pracują i czekają na telefon kiedy do pracy, i na jaki dział, paranoja normalnie

Angt
@Ninaa

To fakt, czasem nie odbierają numerów zaczynających się na 882 przez pół dnia, wtedy wystarczy zadzwonić na 603 201 206, powiedzieć że w biurze nikt nie odbiera, i robią z tym porządek. Co do twojej pracy, to sama nie wiem dlaczego tak cię przerzucają. Ja chodziłam jak chciałam bo też studiuje i jak chodziłam na inne działy to zawsze po 1wszym dniu chcieli mnie zostawiać na stałe, całe wakacje pracowałam na pełen etat i nawet raz nie zostałam przerzucona na inny dział. Najlepiej pójdź na Raffaello albo figurę, tam zawsze brakuje ludzi i cię zostawia, choć figura zaczyna przestój. :) Pzdr

@Ninaa

Tak wygląda jak nie masz pewnego miejsca. Słaba organizacja.

Święta

Witam czy jak dziś były rozdawane paczki dla ludzi z firm zewnętrznych i mnie nie bylo to czy jutro dostanę ta paczkę?

Daga
@Święta

Dostaniesz tylko zgłoś się do kierownika po powrocie

Paula

Witam chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca na dziale Kinder Joy? ????

Witam jak wygląda praca u mechaników warto składać papiery?

Robo
@Nowy

Ono tam to mają db do awari przychodzą jak chcą więc możesz składać bd wypoczety

Mieczysłòw
@Nowy

Bardzo fajna praca dużo maszyn ciągle robi się coś innego no i zarobki bardzo dobre

Henryk obserwator
@Robo

Wystarczy mówić nie wiem nie da się zrobić trzeba poczekać prawdziwi fachowcy

piec master
@Henryk obserwator

ale was dupa piecze,jak jestescie tacy wspaniali to czemu sie boicie tu przyjsc?

Tymek

Witam Jakieś opinie o pracy przy piecach? Jak to wyglada? Z góry dziękuje za opinie ;)

Tymek
@Tymek

Mam na myśli prace w Belsku

Znawca roślin
@Tymek

Jeśli ogarniasz funkcje krzesła robi dasz radę

Smutny

Nie rozumiem jak firma z taką renomą może zatrudniać tak niekompetentnych ludzi na tak wysokich szczeblach jak kierownik... Pani Ewelina S. z działu KBW która została zdjęta że stanowiska na pewien okres po tym wszystkim zostala przywrócona, jej zachowanie wcale się nie zmieniło jest osobą nie mająca za grosz szacunku do pracowników drwi z nas, osobiste informacje które otrzymuje w biurze wynosi poza biuro czy to jest kompetentny kierownik? Na lini żuje gumę a innym zwraca uwagę, przegląda Facebooka, ciężko z tą Panią się porozumieć co do urlopu i innych spraw ponieważ mam wrażenie że robi łaskę że rozmawia ze zwykłymi przekladaczami wafla nie na jej poziomie.. nie ma szacunku do ludzi i wiele osób nie chce z nią pracować. PS być może wreszcie ktoś zrobi z tą Panią porządek, w poprzedniej swojej pracy postępowała podobnie wystarczy przeczytać opinie ludzi którzy z tą Panią mieli do czynienia..

Blebleble
@Smutny

Ludzie czy wy naprawdę nie potraficie przyjść i powiedzieć komuś wprost jak coś wam nie pasuje, tylko będziecie oczerniać człowieka na forum! Może poszukajcie problemu w swojej osobie i w tym jak podchodzicie do pracy... A problem sam się rozwiąże :P

Yt
@Blebleble

I to była wypowiedź kierownicza.

Bug
@Blebleble

Jak to jak podchodzę do pracy ?! Bez przesady. Z moim stażem pracy mam na 12 godzin tylko 6 przerw tylko... Dobrze że krzesło mnie dali i ludzia do zakładania foliji

Eugeniusz
@Smutny

Nic sobą nie reprezentuje a wymaga od ludzi szkoda słów i nerw

Oj smutny.
@Smutny

Ja pracuje z ta panią. To nie prawda co piszesz . Jescze śìę taki nie narodził zeby wsxystkim dogodził. A co chodzi o urlop to nigdy nigdy nie było problemu. Tylko trzeba pierw uzgodnic. 2 tyg przed . Tak z buta nie ma . Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych

Marzena

Orientuje się ktoś kiedy jest najbliższe szkolenie dla nowych pracowników przez ferrero ??

Ferrero

Witam orientuje się ktoś kiedy jest szkolenie dla nowych pracowników przez ferrero? Z góry dzięki

Damok

Witam jak wyglada praca na kinder joy 2 bo właśnie mam być tam przeniesiony z bueno white

Leszek
@Damok

Bardzo dobrze trafisz chętnie bym się z tobą zamienił bo ten white to jakaś porażka

Opelek
@Damok

Powiem tak pracowałem tam prawie rok na ludzi nie mogę narzekać ale ciężko jest chyba że dobrze trafisz

Olo

Nie polecam pracy na piecach, pracują tam same nieroby którzy najchętniej przespali by cala zmiane.

Być Może NowyPracownik

Witam. Szukam pracy wyłącznie na nocki. Na jakie stanowiska/dział mogę liczyć w Ferrero? Jedynie "produkcja" czy jakieś inne stanowiska również? Jeśli chodzi o umowę to tylko przez zew. firmy? Nie ma szans by umowę podpisać z ferrero od razu? Pozdrawiam

@Być Może NowyPracownik

Dodam jeszcze, że jestem kobietą. Wykształcenie wyższe. Na jakie najwyższe/najlepsze oferty mogę liczyć. Oczywiście i produkcją nie pogardzę. Byle by to była jedynie zmiana nocna. Jeszcze raz pozdrawiam

Tom z Ferrero
@Być Może NowyPracownik

Na same nocki to bd miała ciężko system 3 zmiany w biurokracji też na same nocki nie robią

@Tom z Ferrero

Rozumiem, że pracownicy nie maja możliwości sami się dogadać?. Oczywiście informując o tym przełożonego. Myślałam, że da się dogadać np. ja biorę nocki, ktoś ranki, ktoś popołudnia. Zapewne większość osób woli pierwsze dwie zmiany. Może coś wie Pan jak to wygląda z umową? Na początek tylko przez zew. firmę? Nie ma innej możliwości? Pracy fizycznej, ciezkiej się nie boję ale nie wiem czy agencje pracy to na moje nerwy;)

Er
@Być Może NowyPracownik

Na początek tylko firma zewnętrzna trzeba przerobić pewną liczbę godzin i w tedy może umowa przez Ferrero

Grażyna ever

Pozdrawiam kierowniczke Eweline z UGP4. Kobieta bez doświadczenia i kultury osobistej,(usunięte przez administratora), baluje na dyskotekach i melinach w każdy weekend a później przenosi emocje na życie zawodowe, odbija się to na pracownikach, sama osobiście byłam świadkiem nie jednej, a notorycznych dziwnych zachowań, żaden operator nie chce z nią pracować i się z tym nie kryje, każdy z jej zmiany ma jej dosyć i przebywa na L4 żeby unikać konfrontacji z nią, odbija się to na Lini i na pracownikach z innych zmian gdyż są zmuszeni przychodzić na godziny nadliczbowe by zapewnić braki w ludziach, każdy z pracowników twierdzi że ta kobieta ma problemy psychiczne bądź zażywa narkotyki w pracy, jak można zwracać ludzią uwagę rzując gumę na Lini produkcyjnej, bądź korzystać z telefonu a innym zwracać uwagę. No ale cóż, ludzie nie mogą sprawdzić godziny na telefonie, gdy ona przegląda Facebooka bądź odpisuje na wiadomości, nie pochwalam również jej zachowania po pracy, lecz to nie miejsce by to poruszać, zastawia mnie fakt iż ludzie sobie pozwalają na takie zachowanie, mowa o pracownikach na liniach, innych kierownikach, kadrach czy ambasadorze Lini. Serdeczne nie pozdrawiam...

THsRadoM
@Grażyna ever

Zapomniałaś dodać o codziennych spóźnieniach do pracy :) gdy wszyscy wychodzą już przez bramki , Kierowniczka Ewelina dopiero idzie jak dama z papierosem obrażona na cały świat... Z jednej strony jest to śmieszne, z drugiej żałosne, powinni wszyscy od niej pójść na zwolnienie lekarskie, może wtedy ktoś zobaczy że rzeczywiście jest coś nie tak, pozdrawiam.

Memory5Siara
@THsRadoM

POTWIERDZAM, SŁOWO W SŁOWO

Zawisc
@Grażyna ever

A wedlug mnie opinia Wasza jest w wiekszosci wyssana z palca albo z innych czesci ciala zawistnych kolezanek bo zazdrosc to najgorsza cecha. Prawda nie jest idealem, ale zadajcie sobie pytanie czy Wy nimi jestescie. Jest wiele gorszych osob typu(usunięte przez administratora) Z kontroli. To jest jawny bezczel.

Greg
@Grażyna ever

Pani Ambasador linii ma to gdzieś, skupia się tylko na swoich pupilach których promuje. Wystarczy popatrzeć na błyskawiczną karierę pana (usunięte przez administratora) Pan W może wszystko, a starych pracowników, baaaardziej doświadczonych traktuje jak powietrze.

Greg
@Zawisc

Pani Ania to ewenement na skalę światową, wszyscy doskonale wiedzą, że bez kierownika wszyscy wiemy którego to pani Ania nie istnieje! Przez tyle lat Pan kierownik wyspecjalizowal się w kryciu wpadek pani A. Pani A z pania Beata są najgorsza kontrola na białym batonie.

V
@Grażyna ever

Tak a wartiosciowe brygadzistki jak G. Które odeszyly a miały pijecie na wszystkich linkach UGP4 byłyby świetnymi kierownikami niż Grażyna.(usunięte przez administratora)

V
@Greg

W. Tragedia... (usunięte przez administratora). Przespać i legenda... nigdy mu nie dorówna...

Grt
@Grażyna ever

Dobrze robią pozdrawiam cała ekipę dobry przekaz leci dla nich

Bombo

Pozdrawiam Anitke z kbw

Fakty
@Grażyna ever

Ewelinka ludzi ma za nic, dlaczego nikt nie zadaje pytania dlaczego dostała stanowisko kierownicze skoro gdzieś tam jak legenda głosi dostała wypowiedzenie dyscyplinarne za mobbing? Coś wiecie o niej więcej??

Fakty
@Greg

Pani ambasador zachowanie określam jako chamskie? Kojarzę o kogo może chodzić?

Piękna Malwina

Pani Ewelina wraca do łask

Wolny
@Piękna Malwina

A co jej tam znowu kombinują jeszcze lepszą posadke??

Piękna Malwina
@Wolny

Wraca na swoje stanowisko tak to załatwia się w tym zakładzie

Wuu
@Piękna Malwina

No i dobrze, sprawa ucichnie, może zapomną to co było w Radomiu i jakoś to będzie, ręce i nogi ma to się nadaje! Niech pracuje!

pepe
@Grażyna ever

Pracowac i pracowac do upadku czekolady

Zniesmaczona Grażyna ever
@Grażyna ever

Na miejscu przełożonego też bym nie dała Pani odpisywać na wiadomości. Patrząc, że owy wpis to tylko dwa zdania. Nie licząc pozdrowień oczywiście;). Jedyne mądre słowa to "...,lecz to nie miejsce by to poruszać". Skoro przez chwilę doszła Pani do takich myśli to raczej nie powinna publikować takich rzeczy. Jeśli tak bardzo interesuję się Pani życiem osobistym innych to lepiej to zachować dla siebie;). Rzuca Pani ciężkimi słowami i to o życiu prywatnym. Sugeruje Pani, że kierowniczka zażywa narkotyki w pracy. To jest przestępstwo przeciez. Także niech Pani zastanowi się następnym razem co pisze w Internecie. L4 nie wystawia się z powodu braku ochoty przebywania z przełożonym. Nawet lekarzom Pani pojechała;) i pracownikom, którzy biorą zwolnienie bez powodu.To już jest hejt to co Pani robi. Pozdrawiam Panią i życzę więcej przemyśleń niż postów;)

Młody

Co zrobić by nogi nie jebaly w tych super butach po całym dniu w systemie pracy 12/12

Weqti
@Młody

Moczyć w soli

Pomocny
@Młody

Pryskac higieniksem w buty po pracy.

Siwy

Czemu codziennie są.oferry na.olx do roboty ciężko się tam robi na wózku widłowym

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.