Opinie o Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Intel Technology Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Intel Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy szukają ludzi?

ddd
@Kandydat

Chyba zawsze bo tam nikt nie chce pracowac kto ma wieksze doświadczenie i wie co w "trawie piszczy"

ddd

Pracuje w zawodzie programisty od prawie 10 lat. Nigdzie indziej nie spotkałem się z tak manipulującą kadrą managerską oraz nieporadnym rozwiązywaniem problemów pomiędzy pracownikami jak w Intelu.

Uwazam ze w tej akurat firmie jest problem grupowy. Ludzie sa buntowani przeciwko jednej osobie ktorej np pan kierownik nie lubi i pojawia sie problem, sutuacja wrecz trudna do zniesienia. Np pan kierownik kolo twojego biurka bedzie sprawdzal czy sie robisz czerwona, a inna dziewczyna na kontrakcie bedzie ci wachac wlosy Lub Moze w kuchni panie bada na glos oceniac twoj wyglad. Jak zglosisz sprawe to kazdy pali glupa a na koniec Ci dyrektor powie, ze to twoja wina. Uwazam ze jest duzo naprawde smierdzacych zachowan z ktorym HR nic nie robi bo Przeciez Ona jest na konktrkcie I ma dzieci.... dla mnie to byl horror. Ja sie czulam w tej firmie ponizana publicznie I wedlug mnie to bylo zorganizowane. Zastraszano mnie ze Moze podrobilam sobie cv I powinnam pracowac na nizszym stanowisku, w pierwszy dzien jeden z panow kierownikow sie glupio zasmial I mowi mi w korytarzu sluchaj to jest korproracja. Jak zglosisz sprawe, szefowa doradzi ci councelling bo mysli ze jestes szalona

Też pracownik

Co za bzdury. W Intelu istnieją mechanizmy do zgłaszania opisanych wyżej zachowań, z całkowitym pominięciem kadry menedżerskiej, a nawet polskiego oddziału HR. Wystarczy, żeby problem rzeczywiście istniał, a da się go bez problemu rozwiązać.

Były
@Też pracownik

Zgadzam sie z "co za bzdury" - program "działa" i doskonale wyłapuje tych co zgłaszaja problemy.

Comogepowiedziec
@Były

Gratuluję dziewczynie odwagi. Nie miałem zamiaru komentować bo Intel jest duży i w innych firmach w Gdańsku było raz lepiej raz gorzej. Ale to co ona opisala brzmi tak znajomo że aż przecierałem oczy że zdumienia, tak samo znajomy "żart" byłego.

@Też pracownik

To jest rozmowa I doswiadczenia ludzi I nie wiem czy nalezy od razu tak opluwac czyjas opinie?? Celem tego forum jest produktywna dyskusja; co wiecej tego typu sytuacje zglasza sie do managera, a co do polskiego to nie wiem co to ma do rzeczy ?

@Były

Przepraszam “ wylapuje “ ??? Myslalam ze problem nalezy rozwiazac I pracowac z osoba aby jej pomoc ale skoro program wylapuje ludzi zglaszajacych klopotliwe sytuacje, to jest naprawde duzo do zmiany.. ????????

Miałam identyczne doświadczenia. Zastraszanie, „lincz” publiczny. Może niech firma się pochwali, ile osób poszło na L4 wystawione przez psychiatrę?

dev

Kierownicy w tej firmie to w wiekszosci (usunięte przez administratora)

@dev

Panie administratorze, proszę dać sobie na wstrzymanie, ja bym chętnie poczytał kim jestem w tej firmie. Kierownik.

Niedoszły

Poziom rekruterów oraz podejścia do potencjalnego przyszłego pracownika - zatrważająco niski. Otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rekruter zaproponował termin, kóry w żaden sposób mi nie odpowiadał. Poprosiłem o przesunięcie rozmowy o dwa dni. Usłyszałem w słuchawce obietnicę oddzwonienia z nowym terminem. Nikt do mnie oczywiście nie oddzwonił, po jakichś 3 dniach dostałem maila o treści ,,we have decided to move forward with another applicant for this position''. Czyli zostałem skreślony tylko z powodu niezaakceptowania zaproponowanego terminu rozmowy i powiadomiony o tym automatycznym mailem - uważam, że to wyjątkowo nieprofesjonalne podejście. Chyba każdy ma prawo mieć jakieś plany, ważne sprawy do załatwienia a "specjaliści ds. rekrutacji" powinni wykazać jakieś minimum elastyczności.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Rozczarowany

Intel jest gigantyczna korporacja nastawiona na zysk. Dla kogos, kto nie pracowal w korporacji dolaczenie do Intel Poland Technology moze byc szokiem. Duzo obietnic i wizji rozwoju + pracy z najnowszymi technologiami, a gdy przychodzi do codziennej pracy to balagan i zarzadzanie w mentalnosci z lat 90 (podobno sa miejsca, gdzie to sie zmienia, ale osobiscie nie mialem szczescia poznac). Poziom walidacji tragiczny (to tez pewnie zalezy i pewnie mozna miec wiecej szczescia, moja opinia wynika ze wspolpracy z trzema zespolami walidacyjnymi). Toole napisane na kolanach przez ludzi, ktorzy juz dawno stad odeszli, malo kto rozumie jak dzialaja i czy w ogole ich uzycie ma sens. Walidacja moze tez byc taka kraina dla sciemniaczy i spychologow, ktorzy chca sie przez lata uchowac w korporacji, a za nic nie biora odpowiedzialnosci. Zawsze testowali inny modul, na innym FW i SW i jak klient cos znajdzie to kazdy i tak maja czyste rece. Dluzsze doswiadczenie pokazuje, ze w Intelu jest sie tylko i wylaczenie samemu kowalem swojego losu. Mozna sie rozwijac jak samemu sie mocno napiera, szuka i poswieca swoj wolny czas itd. Ale jak ktos nie ma motywacji i ma manadzera, ktory i tak nie wie co sie dzieje to moze sobie latami siedziec, brac pieniadze i glupa palic. Duzo akcji w stylu jak kierowac swoja kariera itd, ale co z tego gdy potem wracasz do biurka i masz manadzera, ktory wcale nie widzi potrzeby Twojego rozwoju i tym bardziej poswiecania na to czasu, juz nie mowiac o tym, ze bedzie Cie w tym wspieral. I jeszcze te nieszczesne Quaterly - firma chce, zebys sie integrowal z zespolem i ulatwia to organizujac wyjscie w godzinach pracy raz na kwartal. Jak masz fajny zespol i lubisz ludzi to super, ale jak masz taki wlasnie rozlazly zespol, z ktorym nie masz wcale ochoty spedzac czasu i udawac, ze jest tak fajnie kiedy nie jest to naprawde meka :-) I ciezko sie z tego wykrecic, bo przeciez to w godzinach pracy i glupio sie narazac... Podsumowujac: da sie tam pracowac, ale mysle, ze rynek trojmiejski ma duzo wiecej do zaoferowania, szczegolnie tym ambitnym. Intel troche odstaje, duzo ludzi przychodzi tu i po roku odchodzi z rozczarowaniem i wraca do swoich poprzednich firm (z ostatniego roku z mojego podworka trzy tak zrobily). Chetnie dowiem sie jakie sa dzialy, w ktorych nie ma takich problemow i naprawde jest fajna atmosfera, wspolpraca i przede wszystkim wysoki poziom techniczny, bo chcialbym zmienic zdanie na temat tej firmy jesli jeszcze to mozliwe :)

Nui
@Rozczarowany

Jakie korpo, to najniższy sort dla idiotów z Europy Wschodniej, w dodatku w zapyziałym mieście. Szkoda, że nie wiecie co oni o takich miejscach mówią. To Bangladesz i najgorszy sort dla takich firm, z użytecznymi idiotami o ruskiej mentalności. Współczuję Wam lokalni marzyciele. Hshaha

Do Nui
@Nui

A skad Pan czerpie takie informacje? Obraza Pan Rosjan i Hindusow i piekne miasto Gdansk, nic konkretnego Pan nie pisze tylko jakis belkot. Jak ma Pan gram odwagi to niech poda Pan nazwe swojej firmy, zebysmy wiedzieli gdzie sie tak uroczo pracuje.

@Nui

Zgadzam sie! Dokladnie tego doswiadczylam w firmie. Pluli na mnie publicznie.

Constantin Rostov
@Nui

Niestety brutalnie napisane, ale sporo racji ma... Jesteśmy site'm trzeciej kategorii, tania siła robocza. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają maile z Izraela lub Ameryki, dramat.

Pytanie o staż

Czy jest z góry ustalona stawka ile się dostaje po odbyciu 2 letniego stażu?

XD
@Pytanie o staż

Tak - nie dostajesz najniższy grade bez żadnego pola do negocjacji

Zarobki
@XD

A ile dostaje najniższy grade?

zorientowany
@Zarobki

5-6k netto

Ona

Witam, proszę o informacje jakich zarobków można spodziewać się na stanowisku: Administrative Support ?Jak wygląda proces rekrutacji?W ogłoszeniu rekrutacyjnym jest informacja,że rodzaj zatrudnienia to kontrakt.

Newone

Codzienna komunikacja tylko w języku angielskim? Czy jeśli większosc posługuje się w języku polskim to mozna się nim posługiwać?

pterodaktyl
@Newone

Zależy. Jeśli w zespole / na spotkaniu jest ktoś kto nie mówi po polsku no to po angielsku. Komunikacja mailowa wewnętrzna po polsku, ale jeśli jest szansa, że będzie trzeba to przekazać dalej to po angielsku żeby potem nie tłumaczyć.

Jak szefostwo w Intel Technology Poland Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

były

sam sobie odpowiedz na to pytanie. Jak tyrasz na ich sukces i nawet Cie pochawala

NickNieMożeByćPusty

To tutaj pracuje dzban od "dobrowolnej" kwarantanny po wycieczce z Tajlandii? Takiej kwarantannie, w której nie widuje rodziny aby nie pozarażać, ale chodzi sobie do sklepów?

Izabela
@NickNieMożeByćPusty

To chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarze. Ograniczmy się może do dyskusji o specyfice i o aktualnych warunkach pracy w firmie Intel Technology. A Ty w ogóle jesteś ta zatrudniony? Jeśli tak to powiedz, jak sobie tam teraz radzicie, mając na uwadze obecną sytuację w kraju.

Inzynier
@NickNieMożeByćPusty

Nie wiem skad Pani/Pan sie tu wziela, raczej to przez pomylke. Proponuje przeczytac, do czego sluzy to forum. Patrzac jednak na sposob komunikacji moze lepiej niech Pani/Panu ktos to przeczyta na glos i wytlumaczy w razie potrzeby. Dzbany sluza do innych czynnosci, firma Intel w swojej pracy nie uzywa takowych :-) Moze o inna firme chodzilo? Pozdrawiam :-)

Kuba

@mala, a na jakim stanowisku byłaś na stażu?

marcinek

Firma wysluguje sie starzystami na kazdym kroku. To co powinien robic Junior Developer robi stazysta. Oczekiwania co do nich sa postawione bardzo wysoko. (Wymagana wiedza jest wieksza niz do juniora z doswiadczeniem komercyjnym na zachodzie) Sa kuszeni wizja awansu, ktory sie zawsze bardzo przeciaga albo nie nastepuje. Gdyby nie masa studencikow z pg, ktorzy zasuwaja tutaj za mniej niz srednia krajowa albo i jej polowe i mysla ze pana boga za nogi zlapali to by tu nie mial kto robic. Reszta to zadufani w sobie, starej daty i starego zarzadzania managerowie, ktorych jedynym osiagnieciem jest siedzenie w jednej firmie po 30 lat i oczekiwanie ze stazysta bedzie od razu umial wszystko i bedzie sie zarzynal bez zajakniecia i pogardliwe do nich podejscie bo sami urodzili sie w gorszych czasach i musieli zasuwac za jeszcze mniejsze ochlapy i przy jeszcze wiekszej presji.

Mirosław
@marcinek

Czy są to płatne staże z możliwością przedłużenia umowy i stałego zatrudnienia? Rozumiem, że pracownicy maja dużo pracy, ale zdobyte doświadczenie na pewno później zaprocentuje. Jak myślisz? Napisz jakie wynagrodzenie obowiązuje w firmie i czy pracodawca oferuje także premie. Chętnie się tego dowiem.

mala
@Mirosław

Staże są płatne i to całkiem niezle, jak na pracę jeszcze w trakcie studiów. Można sie dużo nauczyć , ale po 2-3 miesiącach pracy zalecam znalezc swoje miejsce w zespole- tj. byc ukierunkowanym na jedna dzialke i w niej sie specjalizowac- najlepiej zeby reszta zespolu byla w tym słaba - to sukces gwarantowany:) niestety tak to dziala. No i oczywiscie realizacja KPI , codzienne raporty z pracy , odpornosc na stres i szybkie dzialanie . Nie zgodze sie zeby (usunięte przez administratora) mialy w tej pracy szanse na awans, raczej liczy sie w tej firmie realizacja projektów, połaczona z dobrym kontaktem z zespołem, nawet jesli i pozorna? Firma nastawiona jest na realizacje celów, wiec nikt tam za bardzo nie rozdrabnia się na temat twoich problemów, tj . nie sa tu mile widziane osby duzo mowiace, a malo robiące. Przynajmniej tak bylo u mnie. Jak dla mnie dobra szkola zycia na starcie .Pod wzgledem benefitow, grup zainteresowania , ludzi( u mnie akurat ludzie w wiekszosci byli fajni i wyluzowani, z malymi wyjatkami ) jest to dobra firma . Wysylaja cie na urlopy , spotkania one to one z managerem dla mnie akurat byly bardzo budujace i dawaly mi duzo wsparcia, szczegolnie na poczatku. Zawsze wiedzialam co mam robic , a jak w trakcie realizacji projektu mialam problem, zawsze moglam poprosic o pomoc. Uwazam , ze praca w korpo ma swoje plusy, które zaczynasz dostrzegac , gdy potem idziesz do duzo mniejszej , prywatnej firmy. Takze odpowiadajac na pytanie , tak oczywiscie , mozna zostac w Intelu na dluzej , po stazu.

dev
@marcinek

Ci starej daty managerowie to slabej jakosci inzynierowie z kilkoma latami pracy na karku. Awansowani z braku laku. Z parcia na szklo. I ani finansow, ani zarzadzania projektami, ani inzynierii. Lataja od spotkania do spotkania. Cisna ludzi ze strachu bo jeszcze ktos sie polapie ze mala potrafia.

Jakie wartości są cenione w Intel Technology Poland Sp. z o.o.?

#WWID

główną wartością firmy Intel jest zysk i wszytko jest temu podporządkowane, także zamierzając pracowac w tej firmie bądź tego świadomy/a człowiek jest tam tylko narzędziem do osiągnięcia powyższego celu w pogoni za zyskiem i wzrostem wartości akcji firma Intel właśnie ogłosiła kolejną fale zwolnień - wpisz w google "intel layoffs 2020" aby dowiedziec sie szczegolow

Ile są widełki płac na poszczególnych poziomach zaszeregowania?

@Marek

widełki dla poszczegolnych poziomow szeregowania mozna sobie latwo obliczyc korzystajac z ponizszego wzoru: n - Twoj grade Q1 - pierwszy kwartyl wynagrodzenia Q3 - trzeci kwartyl wynagrodzenia Q3(n)=Q1(n+1) dodatkowo dla każdego grade'u prawdziwa jest reguła Q1=87%Q3

Old manager
@bylypracownik2

Obecnie okolo 200k-240k z premiami dla zaawansowanego programisty. Dla bardzo dobrego okolo 300k,

KKK
@Old manager

A to ciekawostka... To mnie chyba robią. I to tak kilkukrotnie robią po 8 latach pracy i zatrudnieniu jako doświadczonego.

Byly pracownik
@KKK

Tego, ze Cie robia w balona to mozesz byc pewien ;). Wazna jest skala problemu, nikt nie zmieni pracy dla 5-10%. Ja odszedlem kilka lat temu, dosc pozytywnie wspominam to miejsce. Pewien niesmak pozostal gdy osoba niemal z identycznym doswiadczeniem zostala zatrudniona o grade wyzej, gdy ja w tym czasie pracowalem juz w Intelu od kilku lat. Wiem jednak, ze zazwyczaj osoby nowo zatrudnione wymagaja pewnej zachety ;). Pozdrawiam

Jack't'ripper

Raz na rok jest ocena pracowników zwana focalem. W ramach, której mniej więcej na każde 10 osób, jedna jest promowana a jedna zwalniana. Niezależnie od wyników całej grupy. Podejście na zasadzie rozkładu normalnego populacji, w ramach której wartości skrajne są odpowiednio adresowane. Tego typu podejście powoduje brak współpracy i zaufania w zespołach. Króluje podejście "cover your ass", a czasami nawet wbijanie noża w plecy - bo łatwiej kogoś pogrążyć niż samemu zabłysnąć. Kierownictwo unika podejmowania decyzji, bo wiąże się to z odpowiedzialnością, która może być użyta przeciwko nim. Dużo niedomówień. Kasa dobra, ale w przeliczeniu na 1 godzine pracy, to nie powalająca. Atmosfera zatęchła, chociaż tu zależy od projektu na jaki trafisz. Najlepiej to świadczyć usługi intelowi jako kontraktor - lepsza kasa, płatne nadgodziny i określony zakres obowiązków.

bb
@Jack't'ripper

Pracuje tu ponad dwa lata i z ponad 20 osobowego teamu nikt nie wyleciał na "focalu", takze moze po prostu ktos był słaby? Ponadto ponad 6 osób dostała promocję, takze Twoja teoria zostala obalona. Pracujemy po 7-8h.

mr
@Jack't'ripper

Również pracuję kilka lat - nie ma żadnego zwalniania/promocji po rozkładzie populacji w procesie focalowym.

@bb

bb- działu HR to nie dotyczy ;) pracujcie dalej po 7-8h

bb
@bylypracownik2

A nie wiem, w dziale HR nigdy nie byłem :), ale dzieki za podzielenie sie doswiadczeniem!

Old slave
@Jack't'ripper

100% prawdy. AIPG płaci 2 razy tyle co reszcie ale 16h godzin pracy. Manager główny o rozdmuchanym ego. Jak będzie się mu robić dobrze to nie ma znaczenia co wykonasz. Ja "lize" mam luz i nic nie robię. Polecam walidację kraina "swoich" jak w partii... opyla sie :)

LoProfile
@Old slave

@Old slave z tym 2 razy to przesadziłeś. Albo mnie w bambuko robią. Chociaż nawet jak przesadziłeś to wiem, że robią. Jak ktoś się tam wybiera niech o kasę i Grade walczy na rozmowie bo później żeby coś dostać to trzeba jak żebrak na dworcu. Chodzić kilka lat i mieć nadzieję że mu się manager nie zmieni. A z walodacją już nie jest tak jak było. Firma zza pilota wykupiła tych "ambjtniejszych" i atmosfera się oczysciła. Ogólnie Intel jest spoko jak się na odpowiedni zestaw personalny trafi a że to duża firma to warto szukać.

Dorota
@LoProfile

Nie da się zaprzeczyć, że wiele wiesz o aktualnej sytuacji w Intel Technology. Mnie - na ten moment - interesowałaby jedna kwestia. Orientujesz się może, czy firma zatrudnia osoby bez jakiegoś wielkiego doświadczenia zawodowego?

@Dorota

kobiety bez doświadczenia są zatrudniane w ramach akcji diversity&inclusion, aby wyrobić dobre statystyki parytetu - więc śmiało aplikuj, a jak coś nie idzie po Twojej myśli to oskarżaj o molestowanie, harassment czy inne takie i będziesz żyła jak pączek w maśle :)

Wojciech
@bylypracownik2

Myślę, że sugerowanie, aby bezpodstawnie oskarżać pracodawcę o rzeczy, które w rzeczywistości nie miały miejsca, nie jest niczym dobrym. Możecie napisać, jak aktualnie kształtuje się poziom wynagrodzeń, który pracodawca ten oferuje?

@bylypracownik2

A Moze ten harazment jest prawda i rzeczywicie kobiety doswidczaja mobbingu (usunięte przez administratora) I przymukasz oko na wstretne zachowania w firmie? Np. Na glos w kuchni obrabiacie (usunięte przez administratora) osobie siedzacej tuz przy kuchni.. Lub wachacie kolezance wlosy? Moze rzeczywiscie sa takie sytuacje. Takie zachowania to wlasnie mobbing

Pracowalem tam niestety

Omijac z daleka. Moglbym napisac cale wypracowanie dlaczego ale wtedy mogliby ustalic kto to napisal. Jesli jest tu jakas pozytywna opinia to jest to HR, manager lub kolega managera.

Wojciech
@Pracowalem tam niestety

Skoro masz coś ciekawego do napisania na temat pracy w tej firmie, to przyznam szczerze, że chętnie dowiem się, jak postrzegasz pracę w tej firmie. Być może dzięki Tobie dowiem się czegoś nowego. Mógłbyś pomóc?

@Pracowalem tam niestety

Moje doswiadczenia pracy w tej firmie sa dosc smutne. Doswiadczylam mobbingu, ktory byl maskowany przez kierownikow. HR nie zareagowalo na moje skargi.(usunięte przez administratora)

anon

Pracuję w intelu od kilku lat. Polecam dział NSG. Tu nie doświadczyłem, ani nie słyszałem o żadnych niżej opisanych negatywach. Jednakże znajomi w innych działach mieli czasem takie opinie. Zatem uważam, że wszystko zależy od tego gdzie traficie. Dużo korpo - duże zróżnicowanie. Ciężko wydać generalizującą opinię. Tak poza tym

MM
@anon

To prawda dzial sie rozwija. Widac pozytywne zmiany, zaczynam sie czuc zaangazowany. Pozytywne zmiany nastapily ostatnio na poziomie managerskim, oby tak dalej. Pojawil sie pierwszy maly projekt u nas!!! Jest szansa na nastepny, pierwszy raz po kilku latach moge powiedziec ze zaczynam pozytywnie patrzec.

Też pracownik
@MM

Właśnie się przeniosłem. Fajny manager z zewnątrz, nie zniszczony polityka jeszcze.

Jan

Cześć Wojciech. Opinie są różne poniżej dlatego pomóż mi proszę w odpowiedzi na kilka pytań, które pozwolą mi zdecydować czy zaaplikowac do Was. 1. Czy pracujecie po 17? 2. Czy pracujecie po 20? 3. Czy Twój projekt jest ulokowany w całości w Polsce? Jeżeli nie to jaka jego część jest ulokowana badania, implementacja czy testy? 4. Czy projekt w którym jesteś ma więcej niż 3 lata i pozwala zgłębiać wiedzę czy jesteście bardziej przełączania między zadaniami? 5. Czy ktoś odszedł z waszego działu w przeciągu 3 lat? 6. Czy ktoś odszedł w przeciągu ostatniego kwartału? 7. Czy możesz mnie zapewnić że jeżeli rozpocznę prace w Twoim projekcie to przynajmniej 5 lat będę się rozwijać w Twojej technologii? 8. To może być trudne do opowiedzenia ale mniej więcej czy w ogólnych słowach możesz powiedzieć czym Twój zespół się zajmuje?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Intel Technology Poland Sp. z o.o.?

Podejście jest takie: w czasie godzin pracy chodź na spotkania, pracuj po godzinach, zajmuj się 3 projektami jednocześnie, jak dasz radę jeszcze 4ty to dostaniesz promocję jeśli to wystąpi 2 lata z rzędu. Jakieś problemy: nie narzekaj.

Nomer

Mushroom management

Barbara
@Nomer

Co masz na myśli? Mushroom Management to określenie negatywnego stylu zarządzania, w którym przełożony izoluje swoich pracowników, nie angażuje ich w podejmowanie decyzji, ani nie toleruje, gdy się wychylają lub kwestionują jego autorytet. Jeśli tak to wygląda w pracy w Intel Technology Poland Sp. z o.o., to napisz proszę jakieś konkrety.

xxx
@Barbara

Wygląda to tak, że masz team, np. 10 osób plus manago. Mangao gada z ludźmi z USA, obiecuje im gruszki na wierzbie, a team musi to wykonywać. Tak to wyglądało praktycznie w każdym zespole, w którym pracowałem, a pracowałem 8 lat w 4 różnych zespołach.

Jerzy
@xxx

Jeżeli rzeczywiście tak długo pracowałeś w firmie Intel Technology Poland to może mógłbyś napisać, jak wyglądał poziom wynagrodzeń, który oferował pracodawca? Ciekawi mnie, czy wraz z rosnącym stażem pracy rosło również Twoje wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Intel Technology Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Intel Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intel Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intel Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intel Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intel Technology Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intel Technology Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Słowackiego 173
    80-298 Gdańsk

Intel Technology Poland Sp. z o.o.