Opinie o Opomarket (Boma Bogdan Nowak) w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BOMA Bogdan Nowak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOMA Bogdan Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOMA Bogdan Nowak w Katowice

kolega

wniebowziety a jak Ty wytrzymałeś te dziesięć lat (usunięte prze administratora)? jak Ci było tak źle to co tam tak długo robiłeś? Zwolnili Cię i jesteś bardzo sfrustrowany? Może podasz mi firmę w której teraz pracujesz i zapewne są w niej o wiele lepsze warunki.Pracuję w tej samej firmie i powiem, że magazyn powinien się zabrać do roboty bo psuje opinię całej firmie, a(usunięte prze administratora).. chyba jest i tak zbyt tolerancyjny dla Was przy numerach jakie odstawiacie. Co do premii to przegiąłeś, z tym że(usunięte prze administratora). się tym zajmuje to rola kierowników, a jak nadajesz ciągle przez telefon to pokaż mi kierownika który to będzie tolerował. Pozdro dla wszystkich frustratów. jakie odstawiacie

xxx
@kolega

ty chyba nie wiesz co piszesz o tym magazynie nie wiesz jak tam pracują więc głupot nie pisz ...

?

anonim czytaj wszystkie komenty a nie tylko pierwszy nad tobą to o buraku to była odpowiedz do kierowcy z kontenera - czytanie ze zrozumieniem się kłania . Co nie oznacza że odradzam pracę(usunięte prze administratora)

xxxv6
@

ale kierowcy chyba nie są niczego winni praca za kierowcę będzie dobra ?

Wniebowzięty uczieczką z obozu pracy

Aha .. żeby nie było że byłem pracownikiem na sezon . Przepracowałem w tej firmie prawie dekadę . Za co mi jest bardzo wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wniebowzięty uczieczką z obozu pracy

do kolegi SzopyZGieksa : nie bardzo rozumię o jakim socjale pisałeś w swoim poście bo u pana N...a nie ma pojęcia dac coś za darmo , a jeżeli coś tam sypnie to przy następnych 5 wypłatach 2 razy tyle oddasz np. pod pretekstem że zostałeś przyłapany na rozmowie przez swój prywatny tel. SSSSSSyf KKKKKiła MMMMogiła , Ale odszedłem trochę od tematu dla tego proszę napisz konkretnie jaki tam sociał jest w bomie ? to może się jeszcze trochę pośmieję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy w firmie BOMA Bogdan Nowak? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
aaa

Trzeba przyjeżdzać na czas buraku

jurij

Teraz potrzebują 12 pomocników mechanika- ciekawe czy tylko na sezon czy na stałe.

SzopyZGieKSą

Przyjmują pracowników sezonowych jak i na stałe, sezonowcom płacą 7-8 zł NETTO na ręke, grafik można dogadać - nie ma w tym względzie jakiegoś terroru, praca ciężka i pod presją czasu i odpowiedzialności, moim zdaniem nie warta tych 7-8 zł netto za godzine, tymbardziej, że kierownik mami świeżaków możliwościa zatrudnienia na stałe po przerobieniu sezonu oponiarskiego, co jest ściemą - sezon się kończy, żegnasz się z robotą, no chyba, że faktycznie ZNASZ się na mechanice/diagnostyce do tego musisz się wykazać (wyraźić chęć tyrania po 12 h dziennie) więc jezęli znasz się na mechanice, wytrzymiesz pracując przez 2-3 miechy po 50-60 h tyg za 7-8 zł netto to można startować. Pracownicy co pracują na umowę o prace (warsztat) w sezonie oponiarskim wyciagają nawet 5.5 k./miech, poza sezonem około 2k. do 3 (zależnie od stażu i umiejętności), socjał jako taki jest, zaplecze (sztanie, kuchnia, kible) też OK. Ogólnie nie jest źle, robota jak robota, tylko sezon oponiarski daje w kość, szczeglnie, że to jest spory warsztat, mase aut, flot sie przewija, no i niestety, co 3 auto to jest auto pokroju bmw x5... chyba każdy tam ma problemy z plecami... jak ktoś ma chory kręgosłup w odcinku lędzwiowym - to nie jest praca dla niego. PS:(usunięte prze administratora), faktyccznie, jak ja tam robiłem, to było dwóch takich cFaniaczków, jeden gorol z Sosnowca... wielcy ku.rwa służbiści, ale tacy to się chyba wszędzie znajdą.

kierowca z kontenera!!!!

Masz racje popieram stoje od 08.00 i jest 14.30 i dopiero sie wzieli za rozładunek !!!To kpina nie FIRMA!!Ja kto mówią ze zły dzwon słychać dłużej i dalej!!!

pablo

Firma średnia zatrudniająca około 70 osób zajmuje się głównie sprzedażą opon posiada duże magazyny oraz są warsztaty napraw pojazdów samochodowych. Firma zatrudnia pracowników sezonowych. Umowy o pracę oraz wynagrodzenia prowadzone są na zdrowych warunkach a to ważne!! Praca na warsztatach i w magazynach ciężka. Atmosfera wśród pracowników średnia. Uwaga dwóch pracowników zwanych majstrami lubi stosować mobing lecz są nie groźni. Można śmiało podjąć pracę . Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o BOMA Bogdan Nowak - Katowice

• Jak się pracuje w BOMA Bogdan Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy BOMA Bogdan Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOMA Bogdan Nowak?

BOMA Bogdan Nowak
2.9/5 Na podstawie 171 ocen.
  • ul. Krakowska 160 lok. 2
    40-393 Katowice