Opinie o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Biała

Bardzo wysoki poziom na studiach. Wykładowcy bardzo się starają żeby student bardzo dużo się nauczył i ukończył studia z bardzo dobrym wynikiem.

Krzychu

Ja u nich robiłem podyplomówkę. Dość spoko kadra, więc ogólnie polecam.

Dobra kadra pedagogiczna! To chyba największy plus całej tej uczelni. Czas spędzony na WSEH zdecydowanie nie był zmarnowany ;)

Albien

Skończyłem studia na WSEH i zdecydowanie polecam wszystkim zastanawiającym się nad dalszym kierunkiem kształcenia. Nie dość, że cały czas pojawiają się nowe kierunki, a kadra jest dobrze wykwalifikowana, to na dodatek uczelnia cieszy się większym prestiżem z roku na rok. Zdecydowanie warto iść tam na studia.

Zbigniew
@Albien

Fajnie, że wystawiasz szkole taką dobrą opinię. Bedzie to dobra rekomendacja dla innych osób zainteresowanych studiowaniem. Mnie interesuje, czy wykładowy mają równie dobre zdanie o uczelni i jakie warunki pracy są proponowane? Zachęcam Was do większej aktywności na forum.

Wioletta Świeboda
@Zbigniew

Szanowni Państwo, pracuję na WSEH jako wykładowca. Uczę przedmiotów z zakresu rachunkowości i finansów. Bardzo polecam tę uczelnię. Panuje na niej rodzinna atmosfera. Władze uczelni potrafią docenić pracę oraz dają szansę młodym naukowcom takim jak ja. Współpracuję z WSEH od 5 lat, niebawem rozpoczynam 6 rok. Bardzo cenię sobie kontakt ze studentami. Praca w małych grupach pozwala na indywidualne podejście do studenta.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Laura

Nigdy nie sądziłam, że będę w stanie połączyć swoje hobby z pracą zawodową. Sport jest moją pasją od dzieciństwa, a dzięki tej szkole mogę się spełnić zawodowo i pracować w przyszłości z profesjonalistami :)

Zgadzam się! Ja studiuję Zarządzanie sprzedażą i mega polecam. Wykładowcy przekazują nam rzetelną i praktyczną wiedzę. Do tego dochodzi wiele zajęć praktycznych dzięki czemu może od razu tą wiedzę wykorzystać.

hej:) Wiem, że wiele osób zastanawia się jaką uczelnie wybrać ja również przez to przechodziłam. Wybrałam WSEH. Mogę wam ją polecić :) Zajęcia są bardzo intersujące. Wykładowcy super. :)

Jolka J.

Jakie specjalności na zarządzaniu w WSEH możecie polecić?

Gosia
@Jolka J.

Wszystko zależy od zainteresowań oraz chęci. Proponuję international business management.

Czy jest możliwość w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna pracy na część etatu?

Gosia

Nie ma żadnych ograniczeń w kwestii wymiaru etatu.

Katarzyna

Uczelnia jest zdecydowanie na wysokim poziomie i ma duży wybór kierunków. Zdecydowanie miejsce warte uwagi przy składaniu papierów na studia.

Yummy

Wykładowcy prezentują bardzo wysoki poziom i są bardzo fajnie nastawieni do studentów.

ewel00

Super uczelnia, zwłaszcza te kierunki jezyczne, Kładą duży nacisk na język, przez co jest ciężko czasami, ale warto :)

rudy12

Cześć! Nie macie się nad czym zastanawiać! Uczelnia na najwyższym poziomie, idealnie podszkoli z obcym językiem!

Luiza

Skończyłam kierunek MENADŻER KREATYWNY. jestem bardzo zadowolona, własnie dostałam się na wymarzony staż! Polecam wam jeśli jesteście dość kreatywni i lubicie zarządzać trochę. Ja się wpasowałam idelnie i nie żaluje ani jednego dnia spędzonego na uczelni :)

WSEH to naprawdę godna polecenia uczelnia, dbająca o studentów. Oferuje bardzo ciekawe kierunki i kadrę wykładowców z ogromną wiedzą

Ciekawie prowadzone zajęcia i naprawdę na wysokim poziomie. Do tego duży wybór kierunków. Szkoła godna polecenia

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Wiola.

Podczas rozmowy proponuje używać bardziej biznesowego.

Wojtek

WSEH świetna uczelnia i w rankingach ogólnopolskich wypadają świetnie dlatego nie żałuję wyboru i zarządzanie ze specjalnością english business to strzał w 10. Wykładowcy bardzo sympatyczni chociaż dość wymagając, no ale to chyba dobrze, bo coś zostanie w głowie. Polecam!

Działo

Najlepsza uczelnia, zdecydowanie najlepsi profesorowie, dobrze przygotowani do swoich zadań i życzliwi. Wspominam te wykłady z sentymentem. Ważne jest też, że przygotowuje do przyszłej profesji bardzo konkretnie.

Marysia

Świetna uczelnia, profesorzy, wysokim poziom kształcenia i wspaniała atmosfera - polecam!!

Skończyłam studia na WSEH i uważam, ze to był naprawdę wartościowy czas! Wiem, że teraz oferta studiów na tej uczelni się rozszerza, będzie sporo nowych kierunków i też możliwość zrobienia w Bielsku certyfikatu z języka polskiego jako obcego. Naprawdę dobra kadra pedagogiczna to serce tej uczelni

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna
  • GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 4