Opinie o Cityboard Media w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cityboard Media. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cityboard Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cityboard Media w Poznań

Czy pracodawca Cityboard Media motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy Cityboard Media oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

awwaf Nowy wpis

wszyscy mają działalność gospodarczą

Cezary Nowy wpis

Też interesuje mnie snmtanowisko konsultanta do spraw mediów. Czy może ktos tu obecny pracował i może się wypowiedzieć jak to wygląda?

Stefan

Gdyby nie było powodu to firma nie zwolniłaby nikogo. Łatwo się oskarża bezpodstawnie !!

Czy po rozmowie w Cityboard Media rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Zołi

Ostatnio byłam świadkiem jak zwalniają ludzi bez konkretnych powodów. W tej firmie są ludzie którzy gadają wszem i wobec że odchodzą, że im cięzko a tak naprawde będą "gasić" światło w firmie. Menadżerowie to totalne marionetki. Nie mają własnego zdania i kiwają głową jak pieski-maskotki na deskach rozdzielczych samochodów. Firma nie ma pojęcia o zarządzaniu i inwestycjach. Widać jej powolny upadek. Pomimo to wiele osób będzie tu "siedziało" bo nie pracowało i zgarniało kasę. Tak jak p. (usunięte przez administratora). Człowiek bez pojęcia ale odpowiednio włazi w (usunięte przez administratora)

Karol

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy proces rekrutacji jest bardzo skomplikowany, chodzi o pracę konsultanta ds. mediów?

Hanna

Zobacz, kogo Cityboard Media poszukuje do swojego zespołu! https://www.cityboard.pl/kariera Zainteresowani?

efrg

hej widze ze pojawila sie od nich oferta pracy na stanowisko konsultanta dzialu sprzedazy w Warszawie oferuja samodzielne stanowisko w Dziale Sprzedaży,pracę pełną ciekawych zadań, pozwalającą na wykazanie się inicjatywą,atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity

Krystyna

jestem w Cityboard Media kilka miesięcy i nie narzekam. Był czas na poznanie firmy, oferty i klientów, a teraz już normalnie działam. Nie pracuję w Warszawie, tylko w biurze regionalnym i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej...

alice

Masz poniekąd rację. Nowi konsultanci mają dużą podstawę, które nawet bez prowizji jest atrakcyjna. A prowizje są liczone od kilku kategorii sprzedanych produktów i w sumie mogą być to nie setki, ale tysiące złotych. Ale to zależy od Twoich klientów. Niestety nie każdy ma takich dobrych klientów i w nie w każdym miesiącu udaje się tak dużo sprzedać.

Victoria

Dowiedziałam się, że podobno już mają PRowca, ale w dalszym ciągu szukają konsultantów w Warszawie i innych miastach. To inne "bajki" ale z tego co wiem dobra podstawa + premie to tylko dla handlowców - konsultantów. Pr-owcy są na stałych pieniądz, jakie wywalczą.

Borys

czy jeszcze można startować na pr specjalistę? Mam doświadczenie, ale z tego co wynika z zakresu obowiązków, to sporo jest elementów marketingu. Ja jestem człowiek do wszystkiego, to powinienem ogarnąć. Z tego co wiem, jest to pod względem kasy tylko wynagrodzenie stale, bez prowizji i premii. Od razu trzeba mieć firmę i wystawiać faktury.

Janusz

Wiem, że w Warszawie szukają handlowców. Już pracowałem w mediach , ale to była prasa. Muszę się zdecydować i wystartować. Są o Cityboard Media różne wpisy, zależy mi na och, opinii tych, którzy tam pracują.

Paula
@Janusz

Wiadomości szybko się rozchodzą... W Warszawie jest miejsce na nową osobę. Znam z autopsji Cityboard Media i zachęcam - tu znajdziesz pracę, w której nauczysz się nowych rzeczy, dobre miejsce by poznać media w miłym towarzystwie. Trzeba tylko załozyć firmę. Podstawa finansowa konsultanta jest satysfakcjonująca, a dodatkowy dochód z prowizji do zdobycia realny. Plusem jest też lokalizacja przy Metrze Politechnika. Startuj.

Marianna

Ja trafiłam do Cityboard Media z programu Kuźnia talentów. To dobre wejście - poznajesz firmę i ludzi i otaczają Cię opieką. Ale nabór zaczyna się na wiosnę, a staż płatny ! trwa przez 3 miesiące do lipca do września. Można próbować teraz - zgłoś się do działu marketingu, pomogą z pewnością.

IVONNE

nie jestem długo w Cityboard Media - początki realnie nie były tak bardzo optymistyczne - praca jak praca, ale gdy moja grupa klientów się rozbudowała, to ja też na nich więcej zarabiam. Prowizje są różne i gdy to się razem zsumuje - to na koniec miesiąca jest przyzwoicie i adekwatnie.Choć nie ukrywam, trzeba się narobić...

IVONNE

No cóż, dział sprzedaży to niestety nie talent show, więc trzeba się nastawić na "orkę". Ale efekty są - gdy dobrze sprzedajesz, to i są prowizje...

IVONNE

Ja polecam, od roku jestem w Cityboardach i dobrze się czuję. Nie narzekam, bo dostałam dobrych klientów - to jest najważniejsze i generuje obroty. jeśli chodzi o klimat - to oprócz paru "gwiazd" całkiem miło. zapraszam

admin

Czy rekrutacja w Cityboard Media Sp. z o.o. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Cityboard Media - Poznań

Cityboard Media