Opinie o Inter-Broker Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter-Broker Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter-Broker Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Broker Sp. z o.o. w Toruń

Bułka Nowy wpis

Zamieściłam tu komentarz kilka miesięcy po zatrudnieniu. Teraz, po dwóch latach, mogę podtrzymać swoją opinię. Nadal polecam pracę w Inter Broker. Bywa stresująca, są okresy, że nie ma w co rąk włożyć, ale z czystym sumieniem stwierdzam, że pracownik jest tu istotny, pokuszę się nawet na stwierdzenie, że ważny. Czuję się doceniana, mam jasny system wynagrodzeń, wszelkie potrzebne narzędzia do pracy i zgrany, pomocny zespół. Czasem lubię sobie ponarzekać, są aspekty, które bym zmieniła, ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia u innych pracodawców z czystym sumieniem polecam pracę w IB. To naprawdę przyjazne miejsce. Nawet Zarząd da się lubić ;)

Michał Nowy wpis

Jak chodzicie ubrani w firmie?

Janusz

Nie polecam, a wcześniejszy komentarz był usunięty.

Sebastian Nowy wpis
@Janusz

Dlaczego nie polecasz firmy Inter-Broker? Co sprawiło, że masz złe zdanie na ich temat? Twój wpis jest bardzo krótki, mam nadzieję że w odpowiedzi podasz nieco więcej szczegółów.

Monika Nowy wpis
@Janusz

Pana wpis zupełenie nic nie wnosi. Może jakieś rozwinięcie?

Magdalena

@Aaaa dlaczego? Powiesz coś więcej ? Czym się zajmowałeś w firmie ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter-Broker Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wiki

Podpowiecie jak się pracuje w firmie? Dawno nikt nie wniósł nic na forum, dlaczego?

Bułka
@Wiki

Pracuję w firmie od kilku miesięcy i bardzo polecam. Bardzo dobra atmosfera pracy, sprawiedliwy system wynagradzania i bardzo ludzki prezes. No i dużo można się nauczyć.

Sebastian
@Bułka

@Bułka, a na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Może powiesz coś więcej, właśnie na temat uczenia się w tej firmie. Czy po przyjściu nowi pracownicy przechodzą jakieś szkolenie? Czy podczas pierwszych dni można liczyć na wsparcie zespołu? Jak to wygląda?

DOR18

nie radzę nikomu się tam ubezpieczać ( RÓWNIEŻ SZKOŁOM DZIECI) wymigują się jak tylko mogą aby nie płacić odszkodowań

@DOR18

Opinia nic nie wnosi - zajmowanie stanowiska odnośnie wypłaty bądź jej odmowy to rola Zakładu Ubezpieczeń, a nie Brokera Ubezpieczeniowego.

Hanna

Czy obecni pracownicy Inter-Broker mogliby wypowiedzieć się o aktualnej sytuacji w firmie i warunkach zatrudnienia? @Lew, jesteś pracownikiem firmy? Napisz czy obecnie są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czy pracownicy za ubezpieczenie dużej liczby klientów mogą liczyć na premie? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami i przełożonym? Zachęcam Cię do dodania opinii o firmie.

Zgadzam się całkowicie.Cała firma Inter Broker to jeden wielki układ. Cały czas wygrywają przetargi w Lublinie i Skarżysku Kamiennej, a Prezes jeździ tam non stop na imprezy. Powinno się nimi wszystkim zająć CBA. Na szczęscie uciekłem stamtad do kunkurencji i śpię spokojnie.

Skałosz
@Anonim

Człowieku, wypisywanie takich rzeczy jest karalne i możesz stracić Twoje uprawnienia w tej konkurencyjnej firmie brokerskiej. Nawet pojęcia nie masz o czym piszesz.

Skałosz

@Anonim

Janusz, co ty za bzdury piszesz?

@Anonim

Janusz, zwolnili cię, a ty popełniasz przestępstwo przez to pomówienie.

były

dziwna firma z dziwnymi kontaktami. Wszystkie przetargi które wygwya wyrywa po dziwnych układach

@były

Kolego z konkurencyjnej firmy, który szkalujesz Interbrokera. Jakie przetargi wygrywa Interbroker, jeśli nie bierze w żadnym udziału, bo to nie jest ich rolą?

Hanna

W tym momencie firma Inter-Broker poszukuje brokera i asystenta brokera http://www.interbroker.pl/art/94/praca.html. Czy ktoś z Was pracował na tych stanowiskach lub pracuje i powie jak wygląda praca i atmosfera aktualna w firmie? Czy coś się zmieniło?

Hanna

@out dlaczego nie polecasz pracy w Inter-Broker Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach.

zosob

Już nawet nie szukają, bo ta oferta ma dość długi czas @akai.

kk

oczywiście robią wszystko w firmach gdzie płacą większe prowizje w mniej znanych towarzystwach. Układy w urzędach miast, gmin itd. tylko patrzyć kiedy zainteresuje się CBA. Reasumując UWAGA na nich !!!!!

out

Nie polecam nikomu . Zwolniłam się stamtąd i chcę jak najszybciej zapomnieć. Syf kiła i mogiła. Bleeee

Maciek

Każdy jest lepszy niż ten kołchoz. [usunięte przez moderatora] .

ciekawy

Do innego Brokera mówisz. Może do tego który miał układ z PZU ? Jeśli tak to świetny wybór....

Przeszedłem do innego brokera w Toruniu. Dużo lepsze warunki, atmosfera, ludzie. No i nie trzeba się oglądać za siebie bo firma działa zgodnie z prawem. Wiec poszukaj dobrze a też będziesz mógł się wywrać z tego syfu :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Broker Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Inter-Broker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Broker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Broker Sp. z o.o.?

Inter-Broker Sp. z o.o.