Inter-Broker Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Inter-Broker Sp. z o.o.

były 2013-03-15 13:34:56
dziwna firma z dziwnymi kontaktami. Wszystkie przetargi które wygwya wyrywa po dziwnych układach
Anonim 2013-03-18 13:39:51
Zgadzam się całkowicie.Cała firma Inter Broker to jeden wielki układ. Cały czas wygrywają przetargi w Lublinie i Skarżysku Kamiennej, a Prezes jeździ tam non stop na imprezy. Powinno się nimi wszystkim zająć CBA. Na szczęscie uciekłem stamtad do kunkurencji i śpię spokojnie.
Anonim 2013-03-18 14:14:11
Przeszedłem do innego brokera w Toruniu. Dużo lepsze warunki, atmosfera, ludzie. No i nie trzeba się oglądać za siebie bo firma działa zgodnie z prawem. Wiec poszukaj dobrze a też będziesz mógł się wywrać z tego syfu :-)
ciekawy 2013-03-21 15:31:23
Do innego Brokera mówisz. Może do tego który miał układ z PZU ? Jeśli tak to świetny wybór....
Maciek 2013-03-21 15:46:44
Każdy jest lepszy niż ten kołchoz. [usunięte przez moderatora] .
out 2013-05-31 12:53:48
Nie polecam nikomu . Zwolniłam się stamtąd i chcę jak najszybciej zapomnieć. Syf kiła i mogiła. Bleeee
kk 2015-02-18 20:58:48
oczywiście robią wszystko w firmach gdzie płacą większe prowizje w mniej znanych towarzystwach.
Układy w urzędach miast, gmin itd. tylko patrzyć kiedy zainteresuje się CBA.
Reasumując UWAGA na nich !!!!!
DOR18 2015-07-08 11:08:26
nie radzę nikomu się tam ubezpieczać ( RÓWNIEŻ SZKOŁOM DZIECI) wymigują się jak tylko mogą aby nie płacić odszkodowań
zosob 2016-05-17 16:52:33
Już nawet nie szukają, bo ta oferta ma dość długi czas @akai.
Zostaw swoją opinię o Inter-Broker Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Broker Sp. z o.o.