Jotes S.A. Fabryka Szlifierek

Łódź

Opinie o Jotes S.A. Fabryka Szlifierek

lola 2012-01-06 15:36:03
Teraz już FM Jotes! Jednym słowem- żal.pl. Zarządzanie Spółką średnio poniżej krytyki. To co się tam dzieje jest nie do opisania. Nie polecam tej pracy nikomu, kto nie ma stalowych nerwów. Wierz mi, jeśli uważasz, że Twoja praca to hardcore to nie pracowałeś jeszcze w Jotesie. Dziwie się tylko, że Prezesi (usunięte przez administratora)nie widzą, bądź nie chcą widziec co tam się dzieje. Panowie(usunięte przez administratora) otwórzcie oczy!!!
Obserwator bałaganu 2012-03-14 00:01:30
(usunięte przez administratora)notoryczne odsyłanie do przełożonych "pionków" którzy nie odbierają telefonów, za wszelką cenę unikają kontaktu, unikanie odpowiedzialności za wszelkie problemy związane ze współpracą, nie polecam nikomu - chyba, że ma ochotę pracować na zasadach wolontariusza, totalne (usunięte przez administratora)..
BYŁY DOSTAWCA 2012-09-26 19:23:54
Jotes......to była firma jak nie wpadła w macki Compleksu. To co tam się dzieje prosi o pomstę do nieba. Zatrudnili młode osoby do działu zakupów, które non stop nękały nas jakąś ich platformą (kolejna zabawka Compleksu). Jak już sprzedaliśmy, weszliśmy, wygraliśmy..........to kasę zobaczyliśmy jak świnia niebo. W końcu zapłacili, ale po jakim czasie.......Z dnia na dzień widać jakie to coraz większe(usunięte przez administratora). Wywalili i,m zarząd, teraz mają nowy i też się nic nie dzieje. Kumpel do tej pory nie może doprosić się kasy. Mają tam totalny chaos, znajdź ich księgową, dodzwoń się do prezesa.........normalna amba....tam nie ma ludzi odpowiedzialnych oprócz starej gwardii handlowej (pozdrawiam Państwa 2 x J!!!)
grzesiek 2016-04-22 20:40:07
nie ma obecnie biznesów, które sprzedają się same Weroniko. Zwłaszcza, jeśli chodzi o szlifierki, to bardzo trudny produkt do sprzedania. A na samej grupie budowlańców jako klientów nie ma co się opierać. Dotarcie do klienta indywidualnego jest istotne :)
Zostaw swoją opinię o Jotes S.A. Fabryka Szlifierek - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jotes S.A. Fabryka Szlifierek