Opinie o Gizo Grzegorz Niewiński w Złotoria

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gizo Grzegorz Niewiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gizo Grzegorz Niewiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gizo Grzegorz Niewiński w Złotoria

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Diagnosta samochodowy w Gizo Grzegorz Niewiński? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Jakie są warunki zatrudnienia w Gizo Grzegorz Niewiński?

był pacownik Nowy wpis

na takie jakie sie ugadasz

Expracownik Nowy wpis

Na start minimalna na zleceniu na 3 miesiące, potem może z łaską UOP na 3 miesiące za tą samą stawkę, max co w Złotorii dostaniesz to 3000 i będziesz słuchał monologów jak to będziesz zarabiał im więcej będziesz potrafił, z tym że nigdy nie będziesz więcej potrafił, bo ta banda baranów z Iwoną i Tadeuszem na czele w niczym Ci nie pomoże a co najwyżej przeszkodzi, obgada, wykorzysta i zwali na Ciebie winę za swoją niekompetencje, lepiej siedzieć na bezrobociu niż tam

Xyz

Czy mógłby ktoś napisać jaka atmosfera jest w biurze?

anonimowy
@Xyz

za plecami szefostwa aż wrze, ale ogólnie ludzie spoko. doskonale wiedzą, że zasiedzieli się tam i przyznają się jawnie w rozmowach do tego.

Czy Gizo Grzegorz Niewiński zatrudnia studentów?

anonimowy

tak, ale nastaw sie od razu na wstepny staż, za którym idzie przepiękna wypłata stażowego, czyli tak, jakby ktoś nacharał ci w twarz.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gizo Grzegorz Niewiński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

Czy w firmie Gizo Grzegorz Niewiński praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Koordynator, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Zadowolenie na lata

???????????? są w teorii, decyzyjny jest mistrzem manipulacji Nic generalnie nie ustalać na gębę

Czy w firmie Gizo Grzegorz Niewiński są regularne szkolenia pracownicze?

Pracuję od lat i nie było żadnego szkolenia!

Tobiasz

Firma dobra dla pracowników lecz wymagająca i to z pewnością jest powód do narzekania.

Czy często w firmie Gizo Grzegorz Niewiński zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zadowolenie na lata

Szef do uczciwych nie należy, z dala od tej pseudo rodzinnej dy mającej pracowników firmy zarządzanej przez typa bez sumienia

Gorge

Sama praca jest ok, spokojnie i bez pośpiechu. Zarobki ok 3 tys i raczej nie ma co liczyć na więcej. Właściciel wychodzi z założenia że wiele osób czeka by przyjść do pracy. Brak jakichkolwiek świadczeń socialnych, brak benefitow na święta. W sumie nie ma nic prócz wypłaty, jedyny plus że od 3 tys podatki oprowadzane. Trzeba uważać na współpracowników, różne info bardzo szybko docierają do szefa. Ogólnie obok loga na maszynach można zobaczyć dumny napis Firma Polska no i niestety wygląda tak jak w Polsce, (usunięte przez administratora). Wymagania są ale od sobie jak najmniej. Prywatna firma i wiadomo prywaciarz chce jak najwięcej dla siebie, pracownika nie docenia się, zależnie jest takie że jak nie ten to za brama czeka na to miejsce 5 innych osób.

Patryk

@aaa nie ma oprócz tego systemu premiowania ?

Aaa

Tylko stała pensja

sygnalista

co wy tam piszecie,,,,,te wszystkie pozytywy pisze pan gn,,, (usunięte przez administratora) itd....a wy czytacie to hahahahahaha.,zaraz napisze do Goworka nie puszczać takiej opinii,,,,pozdro,,wolna stronqa,,www.gizo.mojeforum.net

widzewas
@sygnalista

i co kolego,,,,,,,,,,haha już cie wykasowali......jeżyna ze szczecina ,szef wszystkich szefóóóóóóóóóóf haha

widzewas

poznań pany w oddziale....

Kolo

Witam czy ktoś pracuje w jawczycach jako kierowca jaka atmosfera w pracy

@Kolo

Dzień dobry, aplikowałeś do Gizo? Jeśli tak, to napiszesz coś na temat warunków, jakie Ci przedstawili? Orientujesz się, jak to wygląd w tym miejscu?

Bocian
@Kolo

Witam, atmosfera bardzo na plus, warunki ok jak na standardy tej branży, wiadomo zawsze mogłoby być lepiej.

Darek
@Iza

Właściciele firmy tworzą tak naprawdę atmosferę w firmie ! Uważam również że jest ok , na poziomie . Warunek jeden że jesteś lojalny , nie kradniesz , nie naciągasz I PRACUJESZ . Jest to firma z całkowicie prywatnym , polskim kapitałem , już jedna z nie wielu . Duży szacunek dla rodziny zarządzającej która doprowadziła do takiej wielkości firmy w POlsce i konkuruję z zachodnimi korporacjami . Tak trzymać .

Patryk

Jeśli ktoś widzi takie nieprawidłowości to trzeba zgłosić szefostwu a nie pisać na forum!

Dzony

Oddział bogumilow. Kierownik cwaniak jakich mało brak słów by pracować z takim człowiekiem, wyprowadza z oddziału wszelkie potrzebne do domu rzeczy, załatwia swoje sprawy w czasie pracy. Szefunio czarownik płaci malo

olo
@Dzony

:) ulubione zajęcie szefunia zatrudnić emeryta najlepiej z jakiś służb, bo jeszcze może pracować jak przechodzą szybciej, są tańsi, a szefuncio lubi urobić tu i tam na wszelakie sposoby bezkompromisowo nie licząc się z niczym i nikim ci ludzie często kombinują, bo sił im brak jak ich szefuncio uwala na ustaleniach i widzą, że się dali wyrolować cała prawda

Bikk
@Dzony

Też nie polecam pracy z tym człowiekiem z Bogumolowa.

Gizowiec
@Dzony

Kierownicy w bogumilowie tak maja ale... Co sie dziwic jeden uczyl drugiego tylko ze ten pierwszy juz jest (usunięte przez administratora)czas na drugiego. Chyba ze lepiej wchodzi w (usunięte przez administratora)G.N. bo w pracujac w tej firmie tylko to sie liczy

Catrek90

Firma gizo to jedna z najlepszych firm wyposażenia UDT, która wypożycza, sprzedaje i serwisuje dane narzędzia. W mojej ocenie każdy z oddziałów będących na terenie polski jest przygotowany bardzo dobrze. Widać , że znają się na rzeczy i robią to naprawdę dobrze. Lubię atmosferę w Gizo Grzegorz Niewiński za: Rzetelność oraz chęć pomocy innym.

Robert / kierownik
@Catrek90

Szkolenia w kulturalnych warunkach , prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi . Podobało mi sie ze to wszystko podobno jest prowadzone przez polskich właścicieli którzy stworzyli taką firemke . A myślałem że to Gizo to francuska F. Czapka z głowy ! Przeszkoliłem już u nich 16 operatorow . Jest teoria ale i dużo praktyki na różnych zwyżkach . Miła i pomocna Pani w biurze .

Francuz
@Robert / kierownik

Zgadza się warunki szkoleń porządne, co do doświadczenia i kwalifikacji to powiem, że prowadzenie szkoleń to sprawa bardzo prosta i nie wymaga kwalifikacji tylko wiedzy merytorycznej, obycia technicznego, które zna każdy kto w branży wynajmu pracował. Reszta opisu to czyste pucowanie się samemu sobie. Prawda jest taka, że najdroższe szkolenia w Polsce, na takim samym poziomie jak wszędzie, choć w firmach, które tylko szkolą na placach na wynajętych wózkach też może być miło, a nie chodzi o wystrój wnętrz tylko jakość szkolenia. Catrek90... na terenie Polski * piszemy kogo czego Polski z dużej litery.

Filipek

No właśnie pracodawca ma opinię dobrą więc może to nie jest wina firmy, że niektórzy tu nie pracują?

@Filipek

No właśnie Filipku :) - pracodawca to ten, który nawija makaron na uszy tym, którzy później odchodzą, każdy z różnych przyczyn. Ludzie tworzą markę i robią to na tyle dobrze, że nawet jak odejdą to marka zostaje. Robią to na tyle dobrze, bo wierzą pracodawcy. Po jakimś czasie orientują się co i jak i dochodzi sytuacji po których zazwyczaj odchodzą. Odeszło wielu dobrych. Uzasadnienie jest proste - marka dobra dzięki ludziom. Pracodawca działa w stosunku do ludzi często tak jak działa, dlatego odchodzą, nie dlatego, że źle pracują. Choć zdarzały się przypadki słabych pracowników.

@Filipek

Masz rację że to nie jest wina firmy ! Pieniądze płacą na czas , według umowy , wszystko legalnie , samochody firmowe , paliwo bez limitu , premię są uznaniowe !!! ale takie prawo właściciela . A czemu nie wszyscy tu pracują ? A to dla tego że wynajmowali sobie na lewo i prawo , sprzedawali informację dla konkurencji , robili sobie na własną rękę szkolenia , sprzedawali części , oleje i wiele innych operacji który były ze startą dla firmy . Szkoda mi tych szefów .

@Marek

Słuchaj "Marek" parówko :). Bzdury tu piszesz, prawo właściciela :). Jak się jest uczciwym pracodawcą to się ma dobrą opinię. Jak sprzedawali informacje to za ile i komu ? Szkoda ci gregorka :). Stratą to jest czytanie tych bzdur o premiach uznaniowych. A o nagrodach słyszał za lojalność ? Każdy kto odszedł ma się dobrze i jest bardziej normalny niż atmosfera w tej firmie, ta sama od lat, zakłamanie i cwaniactwo w bajerowaniu ludzi.

Rozczarowana
@Filipek

"Pracodawca ma opinie dobrą"- ha ha ha uśmiałam sie na max..... Większych bredni dawno nie słyszałam.

@Marek

sam nim jesteś

Aaa

Potwierdzam co napisał chloppok z plakatu.W tej firmie liczy się wizerunek marki ,a nie ludzie.Niestety firma to nie budynki,nowe maszyny, gadżety a ludzie w niej pracujący.W tej firmie nikt cię nie doceni,chyba że nasz "dobry" kontakt z szefem.

@Aaa

Jakie stosunki między współpracownikami występują na co dzień w Gizo Grzegorz Niewiński? Możecie liczyć na wzajemne wsparcie merytoryczne? Ta kwestia będzie ważna dla innych użytkowników forum, dla których atmosfera w miejscu pracy odgrywa nadrzędną rolę.

Iza

@anonymous W stosunku do czego lub do kogo jest to stanowcze nie? Jeśli mówisz o pracy w firmie Gizo to uzasadnij proszę swoją opinię. Niestety, ale bez żadnych konkretów czy argumentów, Twoja opinia jest nie jest wiarygodna.

@Iza

Jeśli dobrą sprawą jest przestrzeganie osób ubiegających się o pracę w tej firmie to ja się do niej przyłącze. Anonymus napisał stanowcze nie i ja go w pełni jako były pracownik rozumiem. Ja na własnej skórze przekonałem się jak słowne obietnice związane z wynagradzaniem za pracę są później niedotrzymywane przez zarządzającego firmą. Przez firmę przewinęło się w ciągu ostatnich 10 lat wielu dobrych pracowników, kierowców, mechaników, handlowców i żadnego właściciel w firmie nie zatrzymał, mimo, że byli wartościowi. Generalnie specyficzny sposób zarządzania powoduje, że zarządzający ma taką opinię jaką ma, bo co do samej marki to ludzie pracujący w niej dbają o wizerunek tej firmy i jest on dobry.

stanowcze nie

Zostaw merytoryczną opinię o Gizo Grzegorz Niewiński - Złotoria

• Jak się pracuje w Gizo Grzegorz Niewiński?

Zobacz opinie na temat firmy Gizo Grzegorz Niewiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gizo Grzegorz Niewiński