Opinie o STWD – The Beds w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STWD – The Beds. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STWD – The Beds na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STWD – The Beds w Bydgoszcz

Jak można przesyłać swoje CV do tej firmy.

@Zainteresowany

Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie swojego CV na adres: marketing@beds.pl

Jaki dress code obowiązuje w STWD – The Beds?

Nie ma oficjalnego dress-code :) Jedynie Szefowa może spojrzeć nieprzychylnym okiem gdy ktoś w biurze zjawi się w stroju plażowicza: w klapakach i koszulce bez rękawków :) Wystarczy czyste, schludne ubranie. Pracownicy produkcyjni raz w roku otrzymują nowe ubrania i buty robocze.

Robol

Jest ogłoszenie na olx stolarz lub pomicnik stolarza. Praca od 7 do 15 , zarobki 3500 do 5000 brutto. Podpucha czy prawda. Ktoś wie jakie są warunki pracy na stolarni. Odeszli fachowcy czy firma się rozwija?

@Robol

Pomocnik stolarza za (usunięte przez administratora), gdzie sam stolarz zarabia niecałe (usunięte przez administratora)? Może coś się tam zmieniło, ale wątpię. I tak: praca 7-15, owszem, przymusowa przerwa 30 minut, ale do tego "dobrowolne" soboty, czyli w wolnym tłumaczeniu: jak nie przyjdziesz, to nie dostaniesz premii, ale płatne do ręki. Więc jeżeli (usunięte przez administratora), to TYLKO i wyłącznie z sobotami płatnymi do ręki, a na papierze bardzo nizioutka podstawa + premia.

@Robol

Firma jest po inwestycji unijnej - nowa hala maszyn, nowe obrabiarki CNC. W ostatnim czasie zwiększamy zatrudnienie - zdecydowanie rozwijamy się. Pomocnik stolarza może liczyć na wynagrodzenie w kwocie do 4.000 brutto. Samodzielny stolarz lub operator CNC nawet do 5.500 brutto. Zapraszamy do aplikowania.

Zdecydowanie odradzam ten (usunięte przez administratora)zakład. Zarobki nie są wcale takie duże i oferują śmieszną stawkę godzinową +premię. Żeby być dobrze traktowanym tam musisz robić nadgodziny conajmniej 8 nadgodzin w tygodniu (usunięte przez administratora) Ogólnie żeby być dobrze traktowanym to trzeba robić nadgodziny.

Realne zarobki (stawka godzinowa+premia) po okresie próbnym w Dziale Produkcji wahają się w przedziale 3.200-5.700 zł brutto. Nadgodziny w zakłądzie uruchamian są sporadycznie - w przypadku zwięszkonej liczby zamówień.

Firma STWD – The Beds poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Lucky Luck

Zgadza się. W tej firmie nie ma żadnych szans na rozwój społeczny. Brak nawet wyrównania inflacji.(usunięte przez administratora) Atmosfera w biurach jest całkiem spoko, na prawdę pracują tam świetni ludzie. Mimo wszystko nie polecam z względów finansowych.

@Lucky Luck

Po 5 latach sporo się zmieniło - poziom wynagrodzeń również. Ciężko jednak odnieść się do "rozwoju społecznego"... mam wrażenie, że to raczej wyzwanie na czas "po godzinach".

Bolo

Doskonale każdy wie, że nie ma ludzi do prac więc trzeba więcej pracować ale za to więcej zarobimy!

NW
@Bolo

Większość ludzi,którzy odeszli z tej firmy to przez złą atmosferę w pracy. (usunięte przez administratora)

@NW

Osoby, z którymi nie przedłużamy umowy lub które odchodzą, zazwyczaj mają problem z wywiązaywaniem się ze swoich obowiązków i zawartej umowy. W naszej firmie pracuje wiele osób z bardzo długim stażem - szanujemy wkład tych osób w rozwój i istnienie firmy. "Zła atmosfera" to bardzo ogólne sformułowanie niewiele mające wspólnego z sytuacją u nas w firmie. Ma miejsce co najwyżej pomiędzy konkretnym pracownikiem a przełożonym i tylko wtedy gdy nie ma pomiędzy nimi porozumienia. W naszej firmie funkcjonuje jednak takie stanowisko jak "mąż zaufania" i reprezentant załogi - z każdym problemem można zawsze zwrócić sie do tej osoby. Ona jest odpowiedzialna za reagowanie w sytuacjach tego wymagających.

Jak jest z pakietem medycznym w Stwd Roman Bilecki? Można dołączyć rodzinę?

Reka

Pakiet medyczny nie istnieje.

Halina

Czy możesz napisać, co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Warto ją rozwinąć w taki sposób, żeby była ona zrozumiała dla użytkowników forum. Na ten moment jest ona nieprzydatna. Napisz, jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Stwd Roman Bilecki i jaka atmosfera w niej panuje.

Halina

Zachęcam Ciebie do napisania bardziej konkretnych informacji na temat pracy w Stwd Roman Bilecki. Czy można liczyć na stabilną umowę o pracę? Twoja wypowiedź pozwoli innym użytkownikom zainteresowanym zatrudnieniem w firmie wyciągnąć odpowiednie wnioski na temat możliwości w niej istniejących.

chetny

Dużo tu pisze o produkcji, a jak tam wygląda praca na magazynie? Bo wiem, że szukają znowu i się zastanawiam czy nie spróbować? Czy faktycznie jest praca do 15, czy tylko w teorii? I jak tam warunki na zime na magazynie? Jest ogrzewany? Dzięki za odpowiedzi

Kita

Muszą to firmy dobrze płacić żeby utrzymać pracownika. Czasy się zmieniły .

Bobek

Zarobki - dramat, podstawa najnizsza krajowa plus premia uznaniowa na którą tylko czekają żeby ją (usunięte przez administratora) Atmosfera - w miarę ok, ale nie z przełożonym. Ogólnie nie polecam dla ludzi ogarnietych i na dorobku, bo dorobić się możesz jedynie nerwicy i garba.

Ilona

@wielki kulturysta pracowałeś w firmie? Mógłbyś napisać coś więcej na jej temat- jak wygląda atmosfera w zespole, jak prezentują się zarobki, czy można liczyć na wsparcie ze strony szefostwa? Takie szczere opinie są bardzo cenne dla ludzi poszukujących tu pracy, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

Wojtek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie możecie napisać!

Ilona

@nie polecam, Twoja opinia jest bardzo krótka i nie wygląda wiarygodnie. Może warto byłoby ją uzasadnić? Czy długo pracujesz w firmie Stwd Roman Bilecki? Dlaczego napisałeś, że ten zakład to kpina, czy miałeś na myślisz warunki pracy, a może inny aspekt? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach.

Ilona

@Były pracownik Jaką umowę proponuje firma Stwd Roman Bilecki swoim pracownikom, czy jest umowa o pracę? Czy warunki wynagrodzenia były Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy udało Ci się podjąć jakieś negocjacje? Jak oceniacie, czy to dobra firma do rozwoju dla młodych stolarzy z małym doświadczeniem? Czy poradzą sobie przy tych projektach stolarskich?

Ilona

Z jakimi zleceniami ma się najczęściej do czynienia na stanowisku stolarza w tej firmie? Kto z Was jeszcze pracował w firmie Stwd i może podzielić się własnymi przemyśleniami na temat tej pracy? Stolarze są teraz rozchwytywani na rynku pracy, czy przekłada się to na zarobki w tej i innych firmach?

Tonik

Tak dobrze pracuje się w firmie, że od dawna nikt nie pisze? Szkoda nowi kandydaci szukają opinii pracowników.

Prawdę piszę
@Tonik

Co tu pisać? W Biedronce ludzi lepiej traktują jak u Was.... Jedyny człowiek, z którym możnabyło sobie normalnie i kulturalnie porozmawiać, to zaopatrzeniowiec. O ile nie poszedł po rozum do głowy i poszukał sobie czegoś lepszego. No i ten post-komunistyczny budynek.... Widać ludzie bardziej są zajęci szukaniem sobie nowej pracy, niż marnowanie czasu na pisanie opinii, których szefostwo i tak nie rozumie, bo przecież "Na Twoje miejsce jest setka innych, którzy chcą pracować!", ale na jak długo? :)

Prawda

Bardzo ładnie napisany tekst. Zapewne pisany "samodzielnie". Ważne, że zadowolenie i radość ponownie zagościły w firmie. Proszę więcej nie robić afery w internecie i nie obgadywać współpracownikw tylko od razu uderzac do źródła problemu oraz wykazać się pokorą.

JezykOjczysty

Nie jest prawdą że wystarczy się dogadać. Chęci nie mogą płynać tylko ze strony pracownika lecz także powinny wypływać od pracodawcy w postaci pewnego niepremiowanego zarobku. Sama jestem świadkiem tego, że część osób poświęca się dla firmy i nie zawsze są za to docenieni, a część nie robi prawie nic jak pewna Pani która jest wiecznie zajęta telefonem komórkowym. Trzeba twardo stawiać warunki albo rozglądać się za inną pracą bo będąc dobrą na wszystko przytakującą osobą nic się nie uzyska. Reszta to zwodzenie i obietnice. Przykro mi, że taka sytacja ma miejsce.

Sprawiedliwy

Panie (usunięte przez administratora), proszę porozmawiać z szefem w cztery oczy. Szanse na rozwój są, ale potrzeba do tego chęci co przyniesie zysk firmie i Panu.

Zostaw merytoryczną opinię o STWD – The Beds - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w STWD – The Beds?

Zobacz opinie na temat firmy STWD – The Beds tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

STWD – The Beds