Opinie o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Politeknik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politeknik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politeknik Sp. z o.o. w Rokita

SAJGON

... A OC CHODZI CO CI NIE PASUJE Z BOSCH ???

Więzień łysego
@SAJGON

Ciebie tam powinni wziąść Żebyś zobaczył co to jest prawdziwa uczciwa praca.

@Więzień łysego

... ale gdzie wziąć ?

SAJGON

Jak ja ci jutro na produkcji wyczesze psy to do końca twojej pracy w firmie nigdy nie weźmiesz pistoletu do lakierowania, kotłownia od jutra to twoje miejsce JUTRO SOBIE POGADAMY

Jaki dress code obowiązuje w Politeknik Sp. z o.o.?

Agniesia

dress code , HŁEHŁEHAHAHAAHHAHAAH

Czyste powietrze

Ech.. Ta lekkość Ta aura Czyste i jakże lekkie powietrze Hymm.. Odkurzacz odszedł w zapoknienie Odszedł ciągnąć druty innym Swą trobą poszedł czyścić rowy Papapapapa buziaki Aga smacznego winka buźka.. Winko wypij z zuźką..

@Czyste powietrze

Jesteście produktem takiej małowiejskiej prostoty i pszaszności , i dlatego gnijąc od środka czuć tylko od was kał i nic więcej :)) BUHAHAHAHAHHUEHUEHUE

Agnes

Jesteście produktem takiej małowiejskiej prostoty i pszaszności ,że w Przybiernowie na POCZCIE i Golczewie nie chcą już z wami plotkować , bo stwierdzili że są " wielkomiejscy" :)) BUHAHAHAHAHHUEHUEHUE

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Politeknik Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Klepsydra

*Uwaga, Uwaga! Oto nastał ostatni dzień.. Niby idzie Jesień lecz w mym serduszku rozkwita wiosna

@Klepsydra

L jak latawica

Buhahahhaahha-lecz się Skiba na łeb Z tobą serrio coś jest nie tak... Sama z siebie robisz lekkich obyczai laske..

S jak ssać

Od ssania to ty jesteś...zasysasz jak słoń trąbą malutka... Buhahah

aciwataL

Ponoć już nawet o koleżance piszą na tamtej stronie firmy huehue Nie złą opinię już ktoś wystawił tak zwaną "przestrogę" I dobrze niech ludzie za wczasu będą uczuleni... Na wirusa

abiks

Wyjdź za bramę na zawsze proszę.. -. - agness

A

Małowiejskie prostaczki możecie sobie pogadać , a ja mam z was bekę żę hej HEHEEEEHUUUHE

A

Małowiejskie prostaczki możecie sobie pogadać , a ja mam (usunięte przez administratora)

Ex

Oj skarbie i po co ci to wszystko było? Ładną kobietą jesteś tak i owszem ale co z tego jak charakter to pobielany grób... Da się zmienić wszystko tylko trzeba chcieć a ty zagorzła jesteś jak dziegeć... Myślisz że zmienisz pracę to wszystko minie? Jak będziesz takim samym człowiekiem to nic się nie zmieni. Albo będzie jeszcz gorzej kasa to fame to nie wszystko.. Zmądrzej zagorzła buntowniczo samej siebie..

Suck

Wyjdź... Malutka księżniczko na zawsze Zabierz chorobę swoją razem ze sobą aby nikt nie zachorował i rakiem nie zarażał..

niko

Drożejące na potęgę drewno i płyty drewnopochodne oraz inne surowce powodują, że producenci mebli i drzwi, którzy nakręcają polski eksport, drżą o jutro - pisze "Puls Biznesu". Michał Strzelecki, dyrektor biura Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, mówi dziennikowi, że od kilkunastu miesięcy drożeją wszystkie podstawowe surowce i komponenty służące do produkcji mebli. Wymienia m.in. pianki tapicerskie, których cena w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła nawet o 130 proc., płyty drewnopochodne, będące podstawowym surowcem do produkcji mebli, a także m.in. drzwi wewnętrznych - o ok. 100 proc., oraz samo drewno - o 50-60 proc. Drożeją też okucia i inne elementy ze stali, tkaniny i materiały opakowaniowe. Ceny drewna podcinają nogi meblom Jak czytamy, branży doskwiera nie tylko skala, ale też tempo wzrostu. Zrzeszający producentów stolarki otworowej Związek Polskie Okna i Drzwi podaje, że od września 2020 r. do kwietnia 2021 r. cena płyt drewnopochodnych (czyli MDF) zwiększyła się o ponad 70 proc., a tylko w tym roku - o 50 proc. W przypadku obu branż - jak napisano - cena MDF może przesądzać o opłacalności produkcji. Koszty płyty bowiem to prawie połowa ogólnych kosztów wytworzenia wielu typów drzwi. HEHEHE

cyk cyk

Opis POLITEKNIK SP. Z O.O. Nasza firma znajduje się w miejscowości Rokita 25, gmina Przybiernów. Zajmujemy się produkującą mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: kontroler jakości mebli tapicerowanych Oferujemy dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Od kandydata oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego. Mile widziana osoba z wykształceniem technicznym oraz stażem pracy na podobnym stanowisku. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

kango
@cyk cyk

ahahahahahahahha dobre warunki pracy i płacy hahahahaha

kartao

Drastyczny wzrost cen. Drewno i płyty MDF w górę nawet o 130 proc .33 Od kilkunastu miesięcy drożeją wszystkie podstawowe surowce i komponenty służące do produkcji mebli – pisze "Puls Biznesu". Podwyżki sięgają nawet 130 proc. (usunięte przez administratora) hehehehehehehehe

Kapusta

Dyrektor powinien zabronić włóczenia się kierownika Markowskiego.. Przyjaciół szuka?

keratyna
@Kapusta

Markowski łyknął garść psychotropów ... i właśnie tablety mają taką cudowną moc sprawczą że teraz kolegów szuka hahahha

Xzy

Widzi Pan kierownik z działu Malarni i lazuru jak karma wróciła po latach jak pan traktował ludzi tak oni teraz, jak odbicie w lustrze odbiło się i trafia w samo sedno..

sztywny pal azi

można też zorganizować rano gry i zabawy z pracownikami dopóki ochrona nie rozpali w piecach ,np. kółko graniaste ,chodzi lisek koło drogi , wyścigi na 100m , sztafeta dookoła hali u łysego

Pseudo dyrektor

(usunięte przez administratora) ZIMNICA! SZKODA PIENIĘDZY NA OPAŁ A TĘ CIĘCIE OCHRONIARZE NIC NIE ROBIĄ NAWET NIE POTRAFIĄ UTRZYMAĆ OGNIA W PIECU.. ????

megaśmieszny
@Pseudo dyrektor

możecie rozpalić ognisko lub koksowniki to jest jakieś rozwiązanie , bedzie wtedy cieplej a w kosownikach można palić wszystko :)) to tak dobra rada wujka dobra rada , był taki wujek udawał Klosa

sztywny palazi
@Pseudo dyrektor

megaśmieszny

Bmw

Zimno w tej budzie jak w psiarni po 14 stopni na halach... A w biurach siedzą jak państwo.. ????

drewniakochodak
@Bmw

można skakać jak kangury do góry hhihhihihi

Zostaw merytoryczną opinię o Politeknik Sp. z o.o. - Rokita

• Jak się pracuje w Politeknik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Politeknik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politeknik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 1 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Politeknik Sp. z o.o.